3D foto tapetu pro stěny: foto katalogu interiérů a design tajemství

Photowall-papír byl ještě v sovětských časech, ale sbírka papírových pláten tohoto období nemůže být srovnána s nejnovějšími materiály. Digitální technologie a velkoformátový tisk umožňují vytvářet jedinečné 3D tapety pro stěny. Katalog fotografií je toho jasným důkazem. Než začnete vybírat vhodnou možnost, musíte se seznámit s výhodami a vlastnostmi materiálu a rozhodnout o obecné představě designu místnosti. Různá tematická řešení: abstrakce, zátiší, krajiny a portréty - vám umožní zvolit možnost pro jakýkoli interiérový styl.

Použití objemných pláten během dekorace vám umožní kontrolovat vizuální vnímání prostoru a vytvářet úžasné návrhy

Nuance použití 3D -foto tapeta

3D-tapeta na zdi v bytě vám umožní změnit design místnosti nudit. Tyto materiály vypadají skvěle v místnostech s velkou plochou, ale když si vyberete správnou texturu, fotografii a barevnou paletu, mohou být použity v malé místnosti. Chcete-li dát obraz větší hloubku a přirozenost, můžete použít ultrafialová světla, lampy BLB nebo dřevěné lampy.

Použití různých zdrojů osvětlení umožňuje transformovat obraz

V závislosti na stylu interiéru je zvolena určitá materiálová varianta. Venkovský styl a klasika jsou vyráběny s použitím různých zátiší, obrazů starých domů s ulicemi a námořními tématy.

Podobné možnosti mohou být hlavním zaměřením při navrhování

.

U high-tech místnosti budou dělat trojrozměrné obrazy, abstraktní vzory květin, zvířat a vesmírných vzorů. Zajímavým řešením je tapeta s různými imitacemi přírodních nátěrů. Mohou to být obrázky se zdivem, korkem nebo přírodním kamenem.

Užitečné informace!Téma fototapety by mělo být v souladu s interiérem a zachovat specifikovaný styl.

Druhy s imitací různých povrchů jsou vhodné pro umístění v půdním nebo rustikálním stylu

Výhody materiálu

V budově nebo internetovém obchodě si můžete koupit kvalitní 3D tapety. Je to důležitézaměřit se na základní vlastnosti materiálu. Musí mít vynikající trvanlivost, bezpečnost a musí být vyroben z ekologicky nezávadných surovin. Vysoce kvalitní fototapety se vyznačují odolností proti tepelnému šoku, ultrafialovým paprskům a vysoké vlhkosti. Kontaminace může být snadno omyta mýdlovou vodou. Fototapeta nevypadá pod vlivem slunečního světla. Životnost může být delší než 10 let.

3D tapeta nejen zdobí bydlení, ale také vytváří iluzi reality kresby. Tato plátna poskytují hloubku, která umožňuje skrýt některé nedostatky v rozvržení. Pomáhají vizuálně zvětšit místnost, zvednout strop nebo zatlačit stěny od sebe.

Foto tapeta by měla být v souladu s hlavním pozadím interiéru a barevnou paletou

Užitečné informace!Foto tapetu lze použít k zonování místnosti.

Nevýhody

3D tapety mají určité nevýhody. Chcete-li je lepit, musíte předběžně vyrovnat povrch. Látky by měly jít hladce, bez zkreslení. Mezi nevýhody patří i vysoká cena. Liší se od složitosti obrazu, tiskové techniky a výroby materiálu.

Pokud to prostor dovoluje, obraz může být umístěn na několika stěnách

Dobrá rada!Vzhledem k tomu, že tyto tapety jsou vyrobeny z polyesteru, budou potřebovat speciální lepicí prostředek pro jejich lepení. Můžete do ní nalít trochu PVA.

3D fotografie pro stěny: foto -katalog různých typů, vlastností a tiskové techniky

\ t

Pro stěny existuje obrovská škála 3D tapet. Katalog fotografií vám umožní vybrat nejlepší možnost. Můžete použít obraz rozmanitosti městských krajin, různých krajin, prostoru a zvířecích témat. Současně stojí za zvážení stávajících typů materiálů.

Obrázky s prostorovým motivem jsou skvělé pro dětský pokoj

Související článek:

Foto tapeta, rozšiřující prostor. V samostatné publikaci vám povíme, jak si vybrat a aplikovat tapety s objemovými výkresy pro malé místnosti.

Jediná 3D tapeta

Jednotlivé tapety mají specifické hranice a specifické velikosti. Oni jsou vybráni vytvořit akcent v interiéru. Doplňky do dekoru mohou sloužit jako lišty nebo okraje, podtržená barva.

Podobné snímky mohou nastavit tón pro zbytek místnosti

Standardní možnosti

Photowall-papír standardního typu je formován do rolí s trojrozměrným obrazem. Mohou to být různé verze výkresů: etnické, geometrické a rostlinné. Takové obrazy nevyžadují striktní montážní vzory. Vyznačují se snadnou instalací. Standardní plátna umožňují měnit vizuální vnímání prostoru.

Geometrické tisky mohou vytvořit neobvyklý design v moderním stylu

Panoramatickéodrůdy

Panoramatické 3D tapety pro stěny jsou považovány za originální řešení. Katalog fotografií ukazuje možnosti použití materiálu do interiéru. Vyznačují se významnou velikostí. Tento typ tapety vám umožní výrazně změnit vzhled místnosti. Pomocí krásných snímků s perspektivou můžete výrazně posunout hranice místnosti. To vytváří úplnou iluzi reality obrazu.

Panoramatické snímky umožňují vytvořit pocit svobody a relaxace

Fluorescenční odrůdy

Obraz na fluorescenčních plátnech opakuje ornament na základní tapetě. Tento typ materiálu má povlak, který obsahuje fosfor. V tomto případě se barva objeví ve tmě. Během dne vypadají nástěnné malby jako standardní panoramatické výrobky a v noci je místnost osvětlena tlumeným namodralým světlem.

Takové kompozice přinášejí do tajemství a mysticismu dotek tajemství a obvyklého nastavení

.

LED 3D tapeta

Tato verze tapety se skládá ze sady vestavěných LED, jejichž osvětlení lze ovládat pomocí dálkového ovladače. Taková plátna se používají pro dodatečné osvětlení. Tato volba by měla být použita jako fototapeta pro stěny školky . Foto katalogu ukazuje zajímavá řešení. Mohou být použity jako lampa a mohou být vypnuty.

LED plátno může být skutečnou výzdoboudětský pokoj, ale zároveň se liší v drahé ceně

Způsoby tisku

Důležitým parametrem při výběru fototapet je použitý způsob tisku. Z určité technologie závisí na trvanlivosti a sytosti barev. Při výrobě nátěrových hmot se používají následující varianty:

  • UV inkoust absorbovaný do materiálu;
  • Inkousty s rozpouštědly obsahují pigmentové částice a rozpouštědlo. Produkují dlouhodobé obrazy s vysokým rozlišením;
  • latexové inkousty jsou šetrné k životnímu prostředí, ale nemají výraznou čistotu obrazu.

Pomocí vysoce kvalitních tiskových metod můžete dosáhnout úžasných efektů

3D foto tapeta v interiéru foto: příklady originálních kompozic

Photowall-paper umožňuje vytvořit určité vizuální efekty - rozšířit plochu místnosti nebo učinit ji kompaktnější, zvýšit strop a také přidělit funkční zóny.

Krajiny se zdobenými uličkami umožní prohloubit úzké prostory a přidat prostor

Použití objemných hadříků do kaváren a restaurací

\ t

Volumetrické fotografické tapety se doporučují nejen pro obytné prostory, ale také pro nákupní a zábavní zařízení, kavárny a restaurace.

Originální fototapety se stávají nejen hlavní výzdobou kavárny, ale slouží také jako další zdrojosvětlení

Trojrozměrné skladby dávají každé instituci individualitu a zvláštní kouzlo. Tyto tkaniny jsou vhodné zejména pro prostorné pokoje. Tyče jsou často umístěny v polosuterénech, kde je nedostatek světla. Použitím materiálů s LED podsvícením se krásně přidá světlo. V tomto případě se mořské motivy jeví jako výhodné.

Některé obrazy mohou vytvořit téměř domácí atmosféru v každé restauraci

Použití při projektování obytných prostor

Pro návrh vašeho domova lze nalézt mnoho zajímavých řešení. Využívá kvalitní a originální foto tapetu 3d pro stěny. Katalog foto pro ložnici umožňuje vybrat si vhodné možnosti pro rekreační oblast.

Pokud správně vyberete vzorek, lze použít objemovou tapetu i v malých ložnicích

Podobné materiály se vyznačují trvanlivostí a estetikou. Objem plátna dokonale zapadá do interiéru každé místnosti. Je důležité vzít v úvahu účel místnosti, styl interiéru a jeho rozměry.

V prostorných místnostech může být použito několik bloků identických s obrazem, což učiní prostor prostornějším

Nepoužívejte panoramatické tapety v malé místnosti. V tomto případě stojí za to použít monochromatické varianty nebo modely s malým barevným efektem.Použití geometrické nebo abstraktní ornament na dlouhé zdi úzké místnosti bude prostor širší.

Všestrannost malých fotografických tapet, které vypadají stylově a dokonale doplňují interiér

Zajímavým řešením je použití 3D fluorescenční fotografické tapety do kuchyně. Kolekce fotografií zobrazují nejlepší možnosti. Volumetrická plátna se nebojí vlhkosti, chemických a mechanických vlivů, takže mohou být použita v koupelně.

V kuchyni musí být tato výzdoba velmi užitečná

V dětském pokoji byste měli vyzvednout jednotlivé snímky nebo panoramatické kompozice s hrdiny pohádek, karikatur nebo v duchu fantazie.

Foto tapeta v dětském pokoji vytváří hravou atmosféru

Obývací pokoj bude vyzdoben panoramatickými možnostmi s venkovskou, květinovou, mořskou a městskou krajinou.

Neobvyklé fotografie obyčejných předmětů dodají interiéru osobitost

3D tapeta se po dlouhou dobu stane nedílnou součástí interiéru, takže si je musíte vybrat se zvláštní odpovědností. Zdobené stěny by měly přinést radost a pozitivní emoce.

Všechny možnosti by měly být vhodné pro místo ve vybraném pokoji a být v souladu se zbytkem interiéru

Video: 115 fotografických nápadů na použití 3D tapety