Bezdrátové mini kamery pro skrytý dohled: možnosti volby

Moderní technologie nezůstanou stát a nyní mohou obyčejní lidé využít svých darů. Průmysl video monitoringu prošel v posledních desetiletích enormními změnami a můžeme použít bezdrátové mini kamery pro skrytý dohled i doma. Z našeho přehledu se dozvíte, jaké varianty takových zařízení existují a které modely jsou nejdůležitější.

Hlavní výhodou bezdrátových zařízení je jejich velikost

Proč potřebujeme bezdrátové mini kamery pro skrytý dohled: typy a účel

Mini CCTV kamera, která nevyžaduje připojení kabelů, je mobilní. Používá se tam, kde není možné dát masivní nebo stacionárnízařízení. V tomto případě může být umístění zařízení skryté.

Nástroje mohou mít různou konfiguraci. Záleží přímo na výrobci

Malé zařízení se používá v různých oblastech. Je instalována v kancelářích, doma, když chcete nechat děti samotné, ať už s chůvou, nebo sledovat personál. Toto je princip provozu pro malé kamery pro skrytý dohled - zvuk je přenášen do záznamového zařízení, které poskytuje přístup k prohlížení kdykoliv. Konstrukce jsou připojeny k DVR přes rádio. Schopnost přenášet signály je až 50 metrů. Tam jsou trup a bezrámové modely.

Kompakt a rozměry zařízení umožňují jejich montáž kdekoli

Kamery mají tyto součásti:

 • hledáček;
 • čočky;
 • tělo a matice jako supersenzitivní prvek.

Návrh zahrnuje instalaci přijímacího prvku, který zachytí signál z monitorovacího zařízení. K propojení s jakýmkoliv typem obrazovky je také zapotřebí kabel.Instalace skrytého video dohledu v bytě není tak složitá. To může být provedeno na vlastní pěst. Nepotřebuje znalosti programování.​​

Napájecí systémy prováděné pomocí baterií. V tomto případě se můžete připojit k elektrické síti pomocí napájecího zdroje. Při použití baterie bude fungovat přibližně 2-5 hodin. Jak se používá napájecí zdrojvestavěný typ.

Takto vypadá DVR s kamerou

Hlavním výrobcem těchto zařízení je Čína.

Podívejme se na rozsah použití těchto zařízení:

 • zaznamenávání jednání a různých obchodních jednání, která vám umožní zaznamenat všechny důležité údaje;
 • dohled nad podřízenými;
 • dohlížet na hospodyně a chůvy;
 • záznam tiskových konferencí, přednášek a seminářů, což umožňuje další pečlivé studium materiálu;
 • evidence událostí během vyšetřování;
 • použití jako DVR pro silniční dopravu.

Součásti jednoduchého zařízení

Video: Jak vypadá nejmenší fotoaparát

Výhody a nevýhody mini kamer pro skrytý dohled

\ t

Poptávka po videozařízeních nutí jejich výrobce, aby vytvořili nové a zdokonalené modely, čímž rozšíří svůj sortiment. Výhodou mini kamer je jejich nenápadné použití. Mohou být snadno zamaskována jako malá položka.

Zde jsou některé výhody zařízení:

 • ochrana zařízení před poškozením;
 • je možné vytvořit černobílý a vícebarevný obraz;
 • 79) dostupnost robustního případu;
 • verze se zvukem;
 • kontrolní oblast je neznámým osobám neznámá;
 • se používá v místnostech s různými oblastmi;
 • s takovým pozorováním lze určitzneužití.

Zařízení můžete zamaskovat v jakékoli položce na ploše

Některé modely jsou vybaveny velmi citlivými maticemi, které umožňují získat jasný obraz. Zařízení je napájeno z baterie a sítě. Vzhledem k vysokému stupni přecitlivělosti můžete fotografovat ve tmě.

Existují také nedostatky:

 • ne příliš kvalitní snímky;
 • skvělá cena;
 • instalace trvá déle.

Další podrobnosti jsou připojeny k přístroji

Důležité!Instalace speciálního vybavení vyžaduje koordinaci s donucovacími orgány.

Jak zákonné je používání skrytého dozoru

Podívejme se, jak legální je montovat minikamery na veřejná místa pro skrytý dohled.Právní předpisy zakazují používání tohoto dozoru. Kodex správních deliktů obsahuje články, které při skrytém sledování poskytují pokuty a konfiskaci zařízení.Pokud instalujete takové zařízení, měl by na to upozornit speciální štítek. Při instalaci takových zařízení do kanceláře musí zaměstnanci uzavřít zvláštní smlouvu o shromažďování a používání osobních údajů.

Nicméně skrytá střelba v bytě je docela přijatelná, pokud záznam není plánován pro distribuci. Například, když se zaměstnanci v nepřítomnosti majitelů.

Na obrázkuukazuje hlavní využití těchto zařízení

Související článek:

Připravené sady video pozorování pro soukromý dům. V našem přehledu zjistíte, které systémy jsou nabízeny na trhu a které výrobci by měli být upřednostňováni a jak instalovat sami.

Odrůdy videokamer pro skrytý dohled

\ t

Nyní zjistěte, jaké jsou mini kamery pro skryté video monitorování v bytě. Zde jsou některé druhy:

 • Monochromatické a barevné obrázky.
 • Vestavěné modely.
 • Možnosti bez tělesa.
 • Stacionární nebo mobilní.
 • Různé rozměry.
 • Síťové napájení nebo práce offline.

Možnost IP zařízení

Vestavěné výrobky lze jen těžko odlišit od běžných předmětů, protože je lze v nich namontovat. Mini kamery jsou umístěny na oděvu nebo namontovány na strop.

Rozměry bezdrátových mini kamer pro sledování videa jsou pouze hlavičky zápasů. Jsou dokonce maskované tlačítkem. Pro jejich práci se používají bezdrátové překladače nebo zdroje autonomního typu.

Přístroj lze instalovat do všech domácích spotřebičů

Bezdrátové produkty se obzvláště pohodlně používají, protože jejich instalace nevyžaduje skrytí vodičů od očí.K přenosu videa se používají rádiové kanály Wi-Fi. Přístroj je skrytá Wi-Fi kameraCCTV vysílá signál do počítače pomocí směrovače a záznam se zaznamenává na pevný disk.

Sada pro připojení počítače

Při volbě možností Wi-Fi se doporučuje pečlivě zvážit takové parametry, jako je ohnisková vzdálenost, úhel snímání, jas a funkce přehrávání. Jako napájecí zařízení se používá baterie nebo baterie. Moderní technologie zajišťují také mini dohledové kamery se záznamem na paměťovou kartu.

Diagram zobrazuje vlastnosti zařízení Wi-Fi

Varianty bezdrátových mini kamer pro video dohled s pohybovým senzorem přispívají k úspornější práci. V tomto případě se objem karty spotřebuje ve vhodném režimu.

Výběr miniaturních kamer CCTV: analogová a digitální zařízení

Bezdrátové mini kamery pro skrytý dohled v bytě jsou digitální nebo analogové. Provoz analogových zařízení se provádí pomocí pozemního televizního vysílání. Tato technika však není příliš populární, protože se vyznačuje významným procentem všech druhů rušení. Dokonce i počasí může ovlivnit vysílání.

Pokud se rozhodnete koupit bezdrátové mini kamery pro skrytý GSM dohled, pak jste, stejně jako mnoho uživatelů, vybral možnost digitálního vybavení. Zařízení tohoto typu jsou namontována tam, kde jsou k dispozici mobilní signály. Tato funkční volba může být instalována mimo nebouvnitř domu v každém ročním období a za jakýchkoliv podmínek.Uvědomte si, že rychlost signálu se může snížit, pokud jsou podél cesty mezi záznamovým zařízením a kamerou stěny.

Model kompaktního zařízení

Instalace černobílých mini kamer Wi-Fi pro skryté sledování pomáhá vytvořit jasnější obraz. To nevyžaduje velké množství paměti, která vám pomůže střílet na dlouhou dobu.

Výhodou digitální technologie je, že ani rušení nemůže ovlivnit obraz. Mohou pouze snížit přenosovou rychlost.

Mnoho modelů je vybaveno snímači pohybu, zvukovým kanálem a schopností pracovat přes Wi-Fi

Mini kamery typu Spy

Mini kamery „Spy“ jsou multifunkční technikou. Budete ho potřebovat, chcete-li získat důkazy o jakýchkoli incidentech.Některé modely se používají i v pohybujících se objektech, mohou být instalovány i v automobilech.Miniaturní mechanismy jsou namontovány v domácnostech, kde jsou uloženy peníze nebo důležité dokumenty.

Volitelná kamufláž

Produkty jsou oblíbené pro své výhody:

 • technika kombinuje tyto prvky: hlasový záznamník, kameru, kameru a zařízení pro noční vidění;
 • zařízení je bez povšimnutí;
 • je možné vytvořit barevný obraz s vysokým rozlišením;
 • může pracovat nepřetržitě dvě hodiny;
 • kapacita paměti se pohybuje od 1 GB;
 • video má rozlišení 1280 * 960 pixelů;
 • použití dodatečných funkcí.

Kritéria pro výběr mini zařízení

Pojďme zjistit, co je třeba věnovat pozornost nákupu bezdrátové skryté kamery Wi-Fi pro dům. Ceny za zařízení závisí na jeho rozlišení, velikosti a typu kamery. Důležitým faktorem je citlivost zařízení. Měří se v luxech, tento indikátor zobrazuje maximální pokrytí. Například, pro ulici v oblačném počasí, tato hodnota je 3, -5 tisíc Lk, a pro vnitřní prostory je to asi 150-1000. Citlivost je obecně důležitá při výběru bezpečnostního vybavení.

Skrytý mechanismus v obvyklé rukojeti

Pokud potřebujete kvalitní vybavení, pak před zakoupením bezdrátové mini kamery pro video dohled určete úhel pohledu. Čím větší je, tím významnější bude oblast uchopení. To však není zárukou jasnosti obrazu. Pro získání jasného obrazu je však nutné zvolit úzký úhel pohledu. Kamery s takovým úhlem mohou být směrovány k bráně nebo bráně. Pomocí širokoúhlých zařízení můžete zkontrolovat poměrně velkou plochu.

Nezbytným faktorem při výběru kamer je ukazatel rozlišení. Čím vyšší je, tím lepší bude obraz.

Pro zajištění velkoplošného pohledu na místní oblast se používají objektivy se zoomemzařízení. V některých modelech, a to i při poměrně kompaktních rozměrech, je možné vytvořit rozlišení vysoké kvality, která pomáhá vidět obličej osoby ve vzdálenosti 50 metrů.

Nástroje jsou klasifikovány barevným parametrem do černobílého a barevného. Za stejné ceny poskytují bezdrátové mini kamery pro skryté sledování monochromatického typu jasnější obraz.

Varianty upevňovacího zařízení v místní oblasti

Pokud nelze zařízení připojit, používají se různé baterie. Aktivně střílet zařízení bude moci asi dvě hodiny. Pokud je však přístroj používán v režimu monitorování, může být aktivní až 400 hodin.

Můžete si vybrat zařízení s ohledem na způsob přenosu informací:

 • kamery přenášející obraz přes Wi-Fi síť pracují v režimu webového zařízení a odesílají obraz v reálném čase. Použití zařízení je však omezeno na oblast, kde funguje Wi-Fi;
 • zařízení s GSM komunikační jednotkou jsou relevantní pro vnitřní i venkovní montáž.

Stojí za to věnovat pozornost dalším prvkům. Například zařízení s infračerveným mechanismem jsou schopna přenášet video kdykoliv během dne. Infračervené diody LED pomáhají osvětlit prostor před kamerou. Pokud chcete prodloužit dobu zařízení, musíte vybrat produkt s paměťovou kartou. Senzor pohybu pomáhá snižovat spotřebu proudu.

Cena CCTV zařízení závisí na modelu, funkčnosti a výkonu. Nejvíce možností rozpočtu lze zakoupit za 1,5-3 tisíc rublů. Pohotovostní doba je nejméně 200 hodin.

Kamery s osvětlením, nahráváním na kartu a se zvukovým senzorem budou stát 3-5 tisíc rublů.

Instalace skrytého dohledu: připojení a instalace

Po výběru vhodného zařízení se nainstaluje bezdrátová minikamera se snímačem pohybu. V tomto případě by instalace měla být provedena podle připraveného plánu v souladu se všemi schématy zapojení. K nastavení zařízení slouží monitor a vodič s konektory. Pomocí tohoto přístupu můžete nastavit ostrost objektivu a správný úhel pohledu.

Pro instalaci budete potřebovat speciální kabely a nástroje

Kromě toho musíte vyzvednout a pořídit kvalitní DVR. Chcete-li to provést, věnujte pozornost následujícím parametrům:

 • počet video a audio kanálů;
 • rychlost zápisu;
 • formát záznamu.

Instalace DVR skrytých mini kamer s pohybovým senzorem se provádí nastavením pevného disku, nastavením kontrastu a jasu zařízení a optimální citlivostí.

Zajištění instalace kamerového systému stojí za zvážení skrytého místa. Mohlo by to být nějaký výklenek ve zdi, zahřátá lodžie nebo zavěšenýstrop. Poté se připojí monitor a spustí se záznam.

Podívejme se tedy na hlavní fáze připojení zařízení pro sledování videa:

 • instalace na předem určené a plánované místo;
 • propojovací kabely k záznamovému zařízení;
 • připojení ke speciálnímu propojovacímu kabelu;
 • připojte napájecí zdroj s polaritou;
 • monitoruje připojení k DVR a poté do sítě.

Pro instalaci neviditelných prvků můžete použít jakékoli domácí spotřebiče. Je lepší, když to bude stacionární zboží, které nemůže být budged. Skrytá CCTV kamera pro dům může být zamaskována i ve nástěnných hodinách. Jen nezapomeňte, že tělo fotoaparátu je horké.

Možnost instalace v bytě

Pohled odborníka
Nikolay Cheryomushkin
Vedoucí skupiny "Systémy nízkého napětí, automatizace a plánování" GRAST LLC
Položit otázku\ t
„Pokud máte bezpečnostní alarm, pak v pohybových senzorech nebo detektorech kouře, může být nejvhodnější místo pro montáž kamery. Zařízení na stropě poskytne kompletní přehled o všech rozích v místnosti. "

Související článek:

Potřeba dodatečné ochrany vzniká pro mnoho majitelů domů, kteří chtějí omezit přístup na svůj pozemek. Jedním z takových prostředků je videotelefony pro soukromé domy. Promluvme si více o těchto zařízeních, jejich typech a technických odstínech instalace.

Ceny mini kamer pro skrytý dohled: recenze výrobců

Nyní musíme zjistit, kolik stojí bezdrátová mini kamerová kamera v závislosti na výrobcích. Na domácím trhu jsou obzvláště populární výrobky z Číny a Koreje. V nabídce jsou následující značky:

 • fotoaparátyPanasonicje známý pro svou rozsáhlou sadu funkcí a cen. Výrobce nabízí vysokou kvalitu získaného materiálu. Přístroje jsou vybaveny maticemi s vysokou citlivostí;

Kompaktní a trvanlivý model

 • pouliční zařízení nabízené společnostíSunell . S jejich pomocí je k dispozici přehled až 30 metrů a infračervená světla jsou k dispozici;
 • na levné modely zahrnují výrobkyCorum . Umožňují snímání videa s vysokým rozlišením;
 • kameryEasyEyeposkytují možnost komunikace se smartphonem prostřednictvím aplikací Android nebo IOS. Na videozáznamu je natáčení materiálů barevně. V přítomnosti vestavěné baterie;
 • Longsepředstavuje rozpočtová řešení. Současně je k dispozici střelba ve vzdálenosti 20 metrů.

V tomto případě se ceny skrytých IP kamer video dohledu mohou značně lišit v závislosti na parametrech zařízení.

Pokud jste náhle potřebovali koupit skrytou kameru, pak to stojí za tozvážit výrobky zAmbertek . Má tyto vlastnosti:

 • Zařízení jsou vyrobena z plastu a snadno zamaskovaná v nábytku. Současně nahrávání ve formátu HD s vysokým rozlišením a rychlostí přibližně 30 snímků;
 • Některé skryté kamery Wi-Fi pro domácnost váží ne více než 14 gramů. V tomto případě můžete fotografovat s rozlišením 1600 * 1200 pixelů;
 • kompaktní rozměry;
 • je konektor HDMI, který umožňuje sledovat záznam na televizoru;
 • lepší snímání je možné i při špatné viditelnosti.

Bezdrátová videokamera Wi-Fi Ambertek MD81S

Rozhodnutí o koupi skryté mini videokamery pro video dohled může být skutečnou záchranou pro majitele venkovských domácností, protože není žádným tajemstvím, že právě takové oblasti pronikají vetřelci.

Například i při minimálním osvětlení bude dobrý video modelKRS - 400pomáhat a jeho cena je kolem 1400 rublů. ModelTBC-A13721Rje také vhodný pro dohled. Tato konstrukce je vybavena snímáním v nočním režimu, snímačem pohybu a infračerveným osvětlením.

Cube 1je zařízení barevné bezdrátové mini kamery pro skryté sledování, cena zařízení je 2 200 rublů.

V tabulce jsou uvedeny ceny a charakteristiky jednotlivých modelů.

IP kamera
Obrázek Model Specifikace Cena, rub.
Panasonc BL-C230 IPBpřítomnost snímače pohybu. Je možné střílet v noci. Obrázky jsou barevné. 11520
Obrázek Model Specifikace Cena, rub.
Bezdrátové zařízení D-Link DCS K dispozici je vestavěný mikrofon. Frekvence snímků 30. Váží 540 gramů. 9500
Obrázek Model Specifikace Cena, rub.
Obchodní kamera Icam Pro Umožňuje ovládat zaměstnance. Jsou zde světelná a pohybová čidla. Video je zaznamenáno v cloudu. 14000
Obrázek Model Specifikace Cena, rub.
Wi-Fi kamera Ambertek MD 81S Má zorný úhel 70 stupňů.

K dispozici je vzdálené monitorování a podpora paměťových karet.
7000
Obrázek Model Vlastnosti Cena, rub.
Q5 Professional Mini zařízení Je představena možnost noční střelby. K dispozici jsou 2 formáty záznamu a snímač pohybu. 5600

Významná škála zařízení pro video dohled poskytuje možnost vybrat si přístroj v souladu s požadavky a vlastnostmi místnosti. Kvalitní stroj je zárukou bezpečnosti vašeho domova a vašich blízkých.

Video zobrazuje videokameru se snímačem pohybu:

Informace o funkcích instalace bezdrátové videokamery lze zobrazit na videu: