Cihlové obklady pro vnitřní výzdobu: cena, typy a způsoby montáže

Postupně časy ostentativního luxusního průchodu, kdy se domácí řemeslníci snažili vytvořit vzhled bohaté opravy z levných materiálů. Nyní v módě minimalismu. A jeho nejoblíbenější projev lze považovat za cihlové zdi bez dodatečné úpravy. Není však vždy možné učinit takové rozhodnutí v moderních bytech. Koneckonců, nemá smysl dělat opravdové pokládání uvnitř obydlí. Kachlová cihla pak může pomoci při dekoraci interiéru. Jeho cena je o něco vyšší než cena stěnových panelů, ale kvalita není příkladem. V současné době existuje spousta materiálů pro jeho výrobu, rozsah barev je rozsáhlý. Dnes se pokusíme pochopit, jak obtížné je pracovat s dlaždicemi a z čeho je vyrobena.

Různé podobné materiály, jakož i metody konečných úprav, stávky

Varianty vnitřní povrchové úpravy dlaždic pro cihly - oblasti použití

\ t

Rozsah takového materiálu je dostatečně široký a závisí na tom, z čeho je vyroben, a na tom, co má povlak. A to není nutně design "pod cihlou." Je docela možné, že domácí řemeslník by raději používal kamenné dlaždice v interiéru - tento rozsah je také poměrně velký.

Důležité informace!Nebojte se, že taková rozhodnutí o návrhu „váží“ stěny místnosti. Zdivo, namalované ve světle pastelových barvách, naopak doplní do širokých místností lehkost a vzdušnost. Ale s úzkými pokoji (jako je chodba, chodba) musíte být opatrní.

Stěnacihlová taška může být pevná a pružná. Tento parametr je zvolen v závislosti na typu stěn a preferencích masteru. Nejčastěji si vyberete pružnou dlaždici pod cihlou pro koupelny nebo jiné místnosti s vysokou vlhkostí (koupelny nebo kuchyně). V každém případě, bez ohledu na dlaždice je vybrán pro stěny, potřebuje řádnou instalaci, o které budeme mluvit dnes. Nejdříve však stojí za to pochopit, jaké materiály se používají pro výrobu dlaždic a jaké vlastnosti jsou v jednom či jiném typu vlastní.

Vlastnosti ohebného materiálu v jeho schopnosti pokládat se na nerovný povrch

Charakteristiky pružných cihelných obkladů pro zdobení interiérů

\ t

Vhodnost tohoto materiálu spočívá v tom, že je poměrně snadno použitelný, pokud je vystaven různým úhlům a nepravidelnostem. Pokusme se podrobněji zvážit všechny výhody a nevýhody flexibilní cihlové dlaždice.

. \ t \ t .
Výhody Nevýhody
Odolnost proti mechanickému poškození Není schopen tolerovat čištění žíravými a agresivními látkami
Udržitelnost Je velmi obtížné odstranit tvrdohlavou špínu
Odolnost proti ohni a páře
Estetický vzhled Imitace cihel obtížně zapadajících do některých moderních interiérů
Odolnost proti UV záření a jiným vnějším faktorům
TrvanlivostSlavnýznačně vyšší cenu za výrobky
Vysoká odolnost proti vysokým teplotám
Pohodlí a snadná instalacePři nákupu materiálu z různých šarží se může stín lišit
Řezání a stohování nevyžaduje další složitá a drahá příslušenství
Nízké náklady Velký počet padělků na ruském trhu, charakterizovaný spíše nízkou kvalitou
Vysoká elasticita, umožňující použití na složitých plochách

Jak je zřejmé, takový materiál má více pozitivních vlastností než negativních. Hlavním úkolem při výběru je pozornost.

Užitečné informace!Při nákupu musíte věnovat zvláštní pozornost veškeré související dokumentaci a dostupnosti certifikátu shody pro materiál od prodávajícího. Je lepší koupit v důvěryhodných obchodech, aby nedošlo k nákupu nekvalitní falešné a nepokazit náladu po opravě.

Zvláštní pozornost je třeba věnovat pružné dlaždici pro cihly, kterou lze zakoupit v internetových obchodech. V tomto případě nemá kupující možnost zkontrolovat kvalitu a originalitu. Pokud se však rozhodne, že takový materiál na zpracování online bude nakoupen, pak je vhodné se věnovat čtení recenzí o prodávajícím a jeho práci. Naučit se názory lidí pouze na jednom zdroji nestojí za to, potřebujete více informací. Nezasahujte a nemluvte s přáteli apřátel, kteří využívali služeb vybraného internetového obchodu.

Lze ji položit na zaoblené plochy

Vnitřní výbava s obklady z tvrdých cihel - různé druhy materiálů

Při zdobení stěn takovýmto materiálem vzrůstá iluze podobnosti s přírodními cihlami. Nicméně, použití jiné cihlové zdi dlaždice nemusí dát stejný účinek přirozenosti. Je třeba si uvědomit, že čím obtížnější bude instalace podobného dokončovacího materiálu, tím více to bude jako skutečné pokládání.

Taková deska může být odlišná, a to:

  • Sádraje velmi pohodlná, ale špatně odolná mechanickému poškození;
  • Slínek- odolnější varianta;
  • Keramika- tento materiál je všem znám. Cihly mohou být buď glazované nebo nepotažené, což dává maximální podobnost s přírodním zdivem;
  • Skloje nejdražší materiál. Tvrdé sklo je dostatečně pevné. V tomto případě je možné vytvořit iluzi nejen ledových kostek, ale také zlatých nebo stříbrných ingotů ve zdivu.

Prozkoumejme podrobněji, co každý z těchto materiálů je a jaké vlastnosti má.

Téměř ledová zeď - sklo vypadá ohromující

Odlišnosti použití v interiérech sádrokartonových dlaždicpod cihlou

Se všemi výhodami tohoto materiálu, jako je nízká cena, široký sortiment a přirozenost, má jeden z hlavních nedostatků - křehkost. To si všimnou téměř všichni domácí řemeslníci, kteří s ním jednali. To říkají.

Vovarafik, Ukrajina, Zolotonosha : Když jsem dokončoval vnitřní stěnu restaurace, běžel jsem do dlaždic. Ideální materiál pro zdobení stěn. Snadná instalace. Ideální pro "staré zdivo". Můžete malovat jakoukoliv barvou pro jakoukoliv barvu.

Výhody: Vzhledem k měkké struktuře materiálu je možné vytvořit jakýkoliv tvar, i když podříznutý, alespoň leštěním.

Nevýhody: Minusy trochu. Pouze křehkost. Proto musíme pracovat opatrně.

Přečtěte si víceo Otzovik: http://otzovik.com/review_3616919.html

Pokládání dlaždic pod omítku není obtížné, ale tato práce vyžaduje vysokou pozornost a přesnost. Při zpracování je omítka tvárná, což znamená, že nevzniknou různé problémy s prořezáváním.

Důležité!Stěna obložená podobným materiálem bude mít dostatečně velkou hmotnost, což znamená, že musíte nejprve pochopit, zda to může vydržet. Například ne všechny struktury sádrokartonových desek jsou takové.

Lepidlo sádrokartonu nalepte pod cihlu na speciální složení. Pro zvýšení přilnavosti je doporučena první stěna. V tomto případě by měl být povrch rovný a neměl by mít zjevné vyboulení a vady. Koneckonců, sádra neníelastický materiál, a proto se při pokusu o jeho upevnění na nerovném povrchu může deska kvůli své křehkosti zlomit.

Sádra je také velmi zajímavá při dokončování

Podrobné pokyny, jak položit sádrovou desku pod cihlu, naleznete v jednom z našich článků.

Co je kámen slinku pod cihlou a jak je dobrý

V podstatě se jedná o stejnou keramiku, pouze slinek má větší pevnost, a tedy odolnost vůči vnějším mechanickým a jiným vlivům. Nejběžnější oblastí použití je dokončování fasád budov. Zpočátku, slinku dlaždice, vynalezený na cestě v Holandsku, byl používán pro dlažbu silnic, který jen mluví o jeho trvanlivosti a vytrvalosti.

Instalace tohoto materiálu se neliší od obložení keramických obkladaček s některými drobnými drobnostmi. To je to, co říkají ti, kteří se již snažili pracovat s cihlovými fasádními obklady pod cihlou.

Trastus, Rusko, Lipetsk : Může být obložena jak fasádou ve výstavbě, tak fasádou, která potřebuje rekonstrukci, rekonstrukcí. Pokud jde o hodnotu, vyhrává proti cihlu slinku, není však v ničem horší. Je snadné instalovat dlaždice, pro to má výrobce speciální pěnové panely s buňkami. Panely se montují na fasádu, dlaždice se vkládají do buněk. Díky tomu se výrazně zkracuje doba instalace takové fasády. Pracovníci nemusí označit úroveňkaždý řádek dlaždic a pozorujte šířku švu. Jediný časově náročný proces je injektáž ...

Nevýhody: náklady.

Přečtěte si víceo Otzovik: http://otzovik.com/review_1791603.html

Instalace cihlové dlaždice pod cihlou (bílou nebo červenou barvou) nevyžaduje zvláštní dovednosti, ale přesto stojí za to pozorovat některá pravidla současně. A pokud má domácí mistr zkušenosti s pokládkou keramických obkladů, nebude schopen v této práci najít žádné potíže.

Výrobky ze slinku. Pro fasády jsou optimální

Hlavní výhodou dlaždice slinku z cihel pro obklad fasád je přirozenost konečného výsledku. Takový povrch opravdu vypadá, že je dokončen přírodními cihlami.

Související článek:

Sádrokartonové obklady pro vnitřní nástěnné dekorace. V přehledu vám povíme o výhodách materiálu, o uspořádání dlaždic, pomůžeme vám krok za krokem s povrchovou úpravou a ukážeme vám příklady návrhových technik při dokončování různých místností.

Dekorační keramické obklady na cihly - nejběžnější varianta

Tato úprava je nejznámější domácímu řemeslníkovi. Nejpoužívanější keramika nalezená ve výzdobě koupelen a kuchyňských zástěrek. Takový materiál se nebojí vlhkosti a snadno se čistí různými čistícími prostředky, včetně agresivních (za předpokladu, že je materiál prosklený).

Sortiment barev zasahuje představivost, což znamená, že každý domácí umělec najde to, co má rád.Kladení zvláštních obtíží není. Je nutné pouze dodržovat určitá pravidla.

Lze najít jiné využití pro cihlové obklady. V poslední době se často používá pro opláštění pecí na dřevo nebo plyn. Pro tento účel potřebujete speciální lepidlo odolné vůči teplu. Výsledek však může překročit všechna očekávání. Taková kamna, zejména pokud se používají k vaření, budou vždy v perfektním stavu - protože tento materiál se snadno čistí a čistí od nejrůznějších skvrn a mastnoty.

Použití keramických obkladaček pro cihly v interiéru bude skutečným přínosem pro realizaci různých konstrukčních řešení. Doporučujeme například věnovat pozornost některým z nich.nuance použití dlaždic pro cihly na fasádách

Navzdory tomu, že instalace takového materiálu je téměř totožná s prací s dlaždicemi, stále existují určité nuance. Hlavní je příprava povrchu pro ostění. Pro výzdobu fasády je to složitější. Důležité je také umístění dlaždic slinku. S opláštěním fasád je nutný rozběh, zatímco obyčejná dlažba bez ní může udělat.

Spárovací spáry s vnější povrchovou úpravou obkladačkami z cihel jsou poměrně složité. Přesnost je zde zapotřebí - po vysušení bude obtížné s tím něco udělat, aby se zlepšil vzhled.Pokud hovoříme o trvanlivosti, dlaždice pod cihlou pro exteriér je téměř nejlepší volbou ze všech materiálů, které se používají pro tyto účely. Ale vzhledem k jeho vysokým nákladům, pokud nejsou zkušenosti s takovou prací, by bylo nejlepší hledat pomoc odborníků.

Je důležité vědět!Výběr mistrů pro takový povrch by neměl hledat něco, co je levnější. Zvláštní pozornost by měla být věnována recenzím lidí, kteří již služby společnosti využívali. To bude chránit před ztrátou finančních prostředků. Přednost by měly být poskytnuty společnostem, které poskytují záruku na vykonanou práci a dokumentují vše.

Navzdory poměrně vysokým nákladům jak na materiál, tak na montážní práce, obliba obkladových obkladů pro fasády pro cihly neustále roste. Je možné, že se jedná o první krok ke zvýšení produkce, a tedy i o nižší ceny.

Fasáda budovy vypadá docela dobře

Výzdoba interiéru s dekorativní cihlovou dlažbou: fotografické příklady zajímavých řešení

Obkladová deska pod cihlou může být použita pro výzdobu interiérů v jakýchkoliv prostorách. Hlavní je vybrat správný materiál. Bez ohledu na to, kde bude práce provedena, bude takové pokrytí vypadatdocela estetické. A přesto existují určitá omezení v jeho použití. A pokud v jednom z prostorů můžete provést podobnou úpravu na všech stěnách, pak ve druhém bude výhodné podívat se na takovou dlaždici pouze na jednu část. Tímto způsobem je možné dosáhnout oddělení zón v místnosti

Použití starožitných cihel bude velmi úspěšné. To dá místnost sofistikovanost a kouzlo. Uvažujme o různých aplikacích takového materiálu s příklady.

Související článek:

Cihlová zeď v interiéru: tapeta pod cihlou. Z přehledu zjistíte, pro které interiéry můžete použít zdivo, a ve kterých místnostech bude vypadat dokonale.

Zdobení zdí v kuchyni

V kuchyních se cihlové obklady používají hlavně při výrobě zástěry kolem sporáku, pracovního prostoru a dřezu. Dobrým řešením pro tento účel by bylo použití dlaždic, ale teď chce každý zvláštní atmosféru, nějaký výběr. V tomto případě můžete použít materiály jako sklo. Že skleněné zástěry v kuchyni kachlových cihel budou ideálním řešením. Koneckonců otevírá nové příležitosti.

Každý ví, že pro pracovní plochu je nezbytné dodatečné osvětlení. V případě skla, zejména pokud je matné nebo pokryté zlatou nebo stříbrnou barvou, je pro tento účel ideální. Za ní je možnéumístěte proužek LED, který nezabere mnoho místa. V případě potřeby může být zapnut přepínačem nebo dokonce dálkovým ovládáním, které zajistí správné osvětlení pracovního prostoru.

Velmi praktická bude také bílá lesklá dlaždice pod cihlou. Snadno se čistí a nebojí se agresivních čisticích prostředků, které se často používají v kuchyni.Koneckonců nebude možné se zbavit kapek tuku, které jsou v takové místnosti nevyhnutelné. Z tohoto důvodu neplatí sádra dlaždic v kuchyních.

Navrhujeme zvážit několik příkladů podobných úprav. Snad to pomůže někomu, aby se rozhodl ve prospěch určitého materiálu.Vnitřní výzdoba ložnice - jaké materiály se pro ni používají

Ložnice je taková místnost, ve které je možné použít dlaždice z jakéhokoliv materiálu. Použití sádrokartonových desek však bude přijatelnější.Ale jen v ložnici je nežádoucí zakrýt všechny stěny takovýmto dokončovacím materiálem - to bude místnost poněkud těžší, což jí poskytne neobyčejný vzhled.

Nejlepší řešení směřuje k jedné stěně od konce lůžka, na čelo postele. Lakujte povrch lépe v neutrální béžové barvě - dá tosnadné umístění. Dlaždice pod starou cihlou spolu s lehkým tylem nad postelí s baldachýnem bude vypadat úžasně. Níže naleznete několik příkladů řešení návrhu ložnice.Ložnice je místnost, ve které můžete své představivosti poskytnout. Nezapomeňte však na účel této místnosti. Světlé a honosné barvy jsou k ničemu. Pokud jsou okna umístěna na slunné straně, je lepší, aby stíny stěn byly tmavší. Stěna, která je obložena cihlovými panely, by měla vyčnívat trochu ze společné barvy, ale zároveň by měla být v souladu s ní.

Obývací pokoj a jeho povrchová úprava cihel

Obývací pokoj může být zdoben cihlovými panely na všech stěnách - zde nejsou žádná omezení. Nejúspěšnějším řešením může být starožitný dokončovací projekt. Je výhodné rozdělit obývací pokoj z řady dalších pokojů bytu. Kromě toho, nyní dekorace ve stylu "Loft" dlaždice pod cihlou je stále více získává na popularitě. Samozřejmě, že bez obtíží instalace nemůže udělat.

Důležité upozornění!Při najímání profesionálních řemeslníků k dokončení ve stylu „Loft“ by měli být předem upozorněni na materiál. V opačném případě můžete v procesu poslouchat spoustu nepříjemných informací.

Toto říká jeden z uživatelů internetuo tom.

IgorBKD, Rusko, Moskva : Mysleli jsme na opravu v hale ve stylu Loft, viděli jsme na internetu dost obrázků. Všude jsou cihlové zdi bývalých továren oslněné, které jsou nyní pronajímány jako bydlení (to je způsob, jakým je tento styl charakterizován). Obecně, když jsme cestovali všemi možnými stavebními hypermarkety, našli jsme Ho. Londýn Brik. Naši pracovníci byli pobouřeni, protože kámen je spíše drsný a nerovný, švy nebudou čisté, nemůžete doufat. Ale jednou loft, tak loft. Dělejte, co se vám líbí) Výsledkem je, že zeď s touto dekorativní cihlou přitahuje všechny naše hosty! Vypadá to úžasně, velmi brutálně ...

Přečtěte si vícena Otzovik: http://otzovik.com/review_4621564.html

Proto musíte být připraveni na to, že když si představíte takový cíl, můžete narazit na nějaké potíže. Ale výsledek je obvykle mimo chválu. Ale co to vypadá, jak stojí v obývacím pokoji dlažba pod cihlou v interiéru.Související článek:

Loftový styl: co to je. V tomto článku se podrobněji podíváme na vlastnosti interiéru v tomto stylu, na to, jak jej vytvořit a jaké materiály je nejlepší použít, stejně jako vyhodnotit fotografie nejlepších loftových studií či apartmánů.

Koupelna a povrchová úprava

Je lepší zvolit dlaždici pro takové místnosti.z materiálů odolných vůči vlhkosti. Sádra je v tomto případě naprosto nepřijatelná. Koneckonců dokonale absorbuje vlhkost, kterou nelze dovolit při výběru dokončovacího materiálu pro tyto prostory.

Je lepší zvolit bílou dlaždici pro koupelnu pod cihlou. Tím se místnost opticky zvýší. Světlé barvy jsou navíc dobré a z praktického hlediska. Vskutku, na tmavších kapkách a skvrnách od stříkající vody, které jsou nevyhnutelné v koupelně, jsou docela znatelné. Bílá dlažba skrývá podobné znečištění, a proto bude čištění v místnosti mnohem snazší.

Nejpoužívanější materiál pro obklady pro cihly v koupelně - to je dlaždice. Je také možné použít skleněné panely, ale zároveň stojí za to připravit se na poměrně vysoké náklady - skleněné panely stojí hodně peněz.

Při výběru materiálů pro dlaždice při práci s koupelnami byste měli věnovat pozornost skutečnosti, že malý kontrast bude vždy vypadat výhodněji než pevná bílá stěna, která vám nakonec připomene chirurgickou jednotku nemocnice. Horizontální dělení může být lepším řešením jako tmavší pruh nebo náhodné chaotické vložky s obrázky.

Předsíň v tomto stylu vypadá nádherně

Chodba dekorace: nuance použití dlaždice pod cihlou

V na chodbě můžete použít jakýkoliv materiál z těchto dlaždic. Odborníci však doporučují používat sádrovec opatrně. I když mnoho z domácích řemeslníků, kteříPoužil jsem sádrovec, docela spokojený s výsledkem.

Úplná výzdoba všech cihlových zdí v těchto místnostech se nedoporučuje - tím se zúží již tak malý prostor chodby.Je lepší zvolit jednu ze zón. Barvení je zde tmavší. Perfektní odstín bude přirozeně červený. Ale to vše je individuální a tato rada by neměla být považována za přímou výzvu k akci. Koneckonců, někdy, když jsme udělali všechno jinak, než bylo doporučeno, lze dosáhnout úžasných výsledků!

Online recenze o tomto jsou nejvíce nadšené.

Zzaxar, Rusko, Moskva : Vynikající dlaždice, na chodbě vypadá nádherně, samozřejmě křehká, ale můžete se přizpůsobit řezání. Chtěli držet tapetu na chodbě, ale oni viděli dlaždice pod cihlou v interiéru a rozhodl se dát, a chodba změnila, vypadá to velmi pěkné.

Plusy: krásné

Nevýhody: křehké

Přečtěte si víceo Otzovik: http://otzovik.com/review_4743930.html

Obecně lze říci, že použití cihlových dokončovacích dlaždic je možné pro obklady stěn nejen uvnitř a mimo prostory, ale také pro kavárny, restaurace, obchody a další objekty.

Technologie pokládka dlaždic pod cihlou - jaká by mohla být složitost

Pokládání dlaždic pod cihlou pro interiérové ​​dekorace je poměrně jednoduché. Je-li pán domu čelí instalaci dlaždice technologie, pak žádné problémy s takovou prací by neměl vzniknout. Samozřejmě, každá třída májeho nuance, ale dnes jsme se o nich snažili říct vše, co je možné. Ale základní pravidla stojí za to znovu připomenout.

Technika pokládky je totožná s technikou obkladu nebo porcelánu

Pokládání dlaždic pod cihly začíná přípravou zdí. Pokud byly natřeny, měly by být vytvořeny zářezy pro lepší přilnavost k lepidlové základně. Stěny jsou nutně opatřeny základním nátěrem. Při velkých vadách by měly být vyrovnány. Dlažba začíná být položena ve vodorovných řadách zdola. Pokud je nutné začít pokládat ne z podlahy, ale výše, je nutné vodicí kolejnici upevnit, vyrovnat ji s montážní úrovní.

Důležité!Nezapomeňte na křehkost materiálu, pokud instalujete omítky pod cihlu.

Dlaždice pod cihlou pro výzdobu interiéru: cena výrobku a jeho výrobci

Pokusme se zjistit, kteří výrobci těchto výrobků jsou v současné době zastoupeni na ruském trhu a zda existují značné rozdíly v jejich cenové politice.

Výrobce Barva Foto Záruka, měsíce Náklady, rubly /m2
Kamrock Cihly hanzovní 18 1150
Bílé hory Město Cihla 15 950
LOFT Style Červená snadná 18 1650
Rock Prestige Kofu 20 850
Ideální kámen Valencia 24 1300

Jedná se o cihlovou tašku, kterou lze zakoupit v jednom z nejznámějších internetových obchodů, který má na internetu vynikající recenze. Nebudeme volat jméno, aby nedošlo ke skryté reklamě.Obecně platí, že ceny dekorativních cihel pro zdobení interiérů jsou zcela přijatelné. Samozřejmě nemohou být porovnány s náklady na stěnové panely z PVC, ale kvalita zde je zcela jiná.

Nyní uvažujme odděleně, jaké jsou náklady na ruském trhu pro dlaždice z různých materiálů, a to:

  • Na sádrovce;
  • Slínek;
  • Obklady pro venkovní práce.

Nákup sádrokartonu pro cihly - kde se prodává a kolik stojí

Je lepší koupit podobné výrobky v železářstvích a na trzích - kde si můžete být jisti jejich kvalitou před zaplacením. Nezapomeňte na jeho křehkost. Koneckonců, s nesprávnou dopravou může být poměrně velké procento poškozených dlaždic.

Na takový interiér se můžete dívat nekonečně

Zastupujeme tři výrobce v tomto segmentu.

\ t
Výrobce Barva Foto Záruka, měsíce Cena, rub. /M2
Monte Alba Ellinbrick 24 450
CASAVAGA Ručně tvarované cihly 20 330
Rock Prestige Lamkaster 18 830

Jak vidíte, náklady na výrobky těchto sádrových značek jsou poměrně nízké. To lze nazvat docela možnost rozpočtu. Existují však značky, jejichž ceny za sádrokartonové dlaždice pro cihly jsou mnohonásobně vyšší, ale dnes se o nich nehovoří.

Po pokládce může být povrch natřen libovolnou barvou

Ceny kamenin slinku pro cihly a kde je koupit

S plnou důvěrou v internetový obchod si můžete koupit dlaždice slinku pro cihly a online. Je to poměrně trvanlivé, takže riziko, že se dostane velké procento čipů, je minimální. Jeho cena se může pohybovat od 1 000 do 6 000 rublů /m2 . Současně platí, že levnější modely jsou poměrně vhodné pro chodby.Vysoké náklady na takové cihlové panely jsou dány jejich trvanlivostí a spolehlivostí. Záruční doba na tento materiál je asi 15 let.Samozřejmě je vzácné najít byt nebo dům, ve kterém by opravy nebyly po tak dlouhou dobu prováděny. Ale na druhou stranu, pokud povrch vypadá perfektně, proč něco změnit?

Důležité informace!Záruka se nevztahuje na dlaždice, které jsou položeny v rozporu s technologiemi. Pro správnou instalaci je třeba vyhledat pomoc odborníků. Pouze v tomto případě bude deska slinku sloužit celé záruční době uvedené výrobcem.

Ceny obkladů a dlažeb pro vnější dekorace

\ t

Pro fasády budov a staveb obvyklepoužívejte přesně dlaždice slinku. Pouze její vlastnosti nám umožňují snášet různé povětrnostní podmínky. Pokud máte v plánu koupit drahý materiál, pak je samozřejmě lepší koupit fasádní dlaždice pod cihlou v obchodě. V tomto případě neváhejte požádat prodejce o všechny vlastnosti.Zvláštní pozornost by měla být věnována také osvědčení o shodě a průvodní dokumentaci. Koneckonců, cena cihlových obkladů pro fasády je poměrně vysoká.Je nepravděpodobné, že by někdo chtěl vrhnout značné množství do větru, získat zboží pochybné kvality.

Další zajímavé řešení. Sádra se zdá být zlomená ...

Shrnutí

Obecně platí, že dlaždice na cihly, z nichž by nebyl vyroben materiál, jsou vynikající možností úpravy, jak vnitřní, tak vnější. Hlavní věc je správná volba a její elegantní styl. A pokud se vše udělá správně, tak takováto dekorace na mnoho let potěší vás i vaše hosty.

Opravdu doufáme, že tento článek byl užitečný pro ty, kteří již provádějí opravy v domě nebo o tom jen přemýšlejí. Máte-li jakékoli dotazy, můžete se jich kdykoli zeptat v diskusi. Rádi se také dozvíte o vašich dokončených projektech. Koneckonců, mohou být pro někoho užitečné. Napište, zeptejte se, komunikujte. Na závěr vás zveme k zobrazení krátkého videa na toto téma.

Video: cihlový slinkový obklad