Co je nejlepší elektrická vestavěná trouba: recenze spotřebitelů

Trouba je nepostradatelným atributem každé kuchyně. Aby byla při výběru vysoká kvalita, stojí za to věnovat pozornost souboru technických vlastností: výkonu, provedení a dalších funkcí a funkcí. Nejoblíbenější vestavěné produkty, které lze snadno umístit do kuchyně. Pomůže určit hodnocení, což je lepší než vestavěné elektrické trouby preferují.

Vestavná zařízení činí interiér funkčním a ergonomickým

Jak si vybrat elektrickou troubu: zabudovaná, nezávislá kritéria výběru

Existuje celá řada typů elektrických pecí. Chcete-li vybrat kvalitní produkty, je třeba objasnit následující parametry:

 • druh seřízení a ovládání zařízení;
 • soubor funkcí;
 • 37) dostupnost systému ochrany; další prvky;
 • způsoby čištění konstrukce.

Podobnémožnost dokonale zapadá do malých místností

Téměř všechny odrůdy mají užitečný objem 40–70 litrů a maximální hodnota teploty je přibližně 300 stupňů.​​Při rozhodování, která trouba je lepší, stojí za zvážení elektrické zapuštěné modely. Mají rozsáhlou funkčnost, různé režimy provozu a rovnoměrné vytápění. Kamera je vyhřívána shora, dole, stejně jako ze zadní stěny a bočních stěn. V moderních modelech poskytuje až 10 provozních režimů. Některé modely jsou vybaveny režimem mikrovlnné trouby. Nevýhody těchto zařízení zahrnují značnou energetickou náročnost.

Při instalaci takových konstrukcí do sady nábytku je třeba pečlivě změřit všechny rozměry

.
Užitečné informace!Dobré pece jsou vybaveny jednoduchým časovačem se specifickým signálem nebo mechanismy na stroji.

Typy konstrukcí

Při výběru elektrické trouby potřebujete vědět, že všechny spotřebiče jsou klasifikovány podle typu kontrolního zařízení a podle umístění. Existují tyto typy pecí:

 • závislá možnost Skříň s varnou deskou má jediný nastavovací mechanismus. Takový výrobek by měl být umístěn pod panel;
 • Skříň nezávislého typu má speciální ovládací panel, který nekomunikuje s varnou plochou.

Modely přicházejí v kombinaci, elektromechanické a elektronickékontrolní metoda.

Možnost standardního ovládacího panelu

Elektromechanická varianta se vyznačuje speciálními držadly a konvexními tlačítky. V elektronickém modelu je panel s dotykovým zařízením. V kombinované verzi je zobrazen displej, na kterém jsou zobrazeny všechny požadované hodnoty a režimy.

Kombinovaný systém

Rozměry

Je důležité správně zvolit velikost trouby. Výběr zařízení ve velikosti, musíte začít od hloubky kuchyňské soupravy. Průměrná výška a šířka mnoha zařízení je 60 x 60 cm Výška kompaktních výrobků je 45 cm a šířka je více než 90. Modely s bočním umístěním přídavného zařízení jsou nejméně 90 cm široké. jeho výška je asi 85 cm.

Parametry vloženého modelu

Vyberte napájení

Parametr výkonu není rozhodující. Ve většině případů toto číslo není větší než 4 kW. Čím větší číslo, tím rychleji se kamera zahřeje. Při výběru modelu je třeba zkontrolovat, zda je elektroinstalace v domě schopna odolat výkonu 4 kW.

Doplňkové funkce

Při výběru trouby se musíte dozvědět více o všech funkcích. Budete určitě používat některé, ale ostatní zůstanou bez pozornosti. Neplaťte tedy přeplatek za další sadu zbytečných funkcí.

V moderních zařízeníchjsou přítomny následující funkce:

 • elektronické nebo mechanické řízení. Dotykový mechanismus je pohodlnější, ale rychlejší;
 • energetická třída;
 • časovač;
 • konvekční funkce a mřížky ;
 • mikrovlnná volba;
 • schopnost vypnout se při přehřátí;
 • ventilátor pro chlazení dveří;
 • systém čištění.

Možnosti výsledků Gril

Gril je zařízení pro silné zahřívání při vysoké teplotě a tepelném záření. Vyznačuje se rozměry topného dílu a intenzitou vytápění.Mnoho pecí je vybaveno rožnicí, která je zodpovědná za rovnoměrné pečení. Není nutné, pokud je spotřebič vybaven konvekcí.Režim odmrazování je určen pro rozmrazování potravin. Tepelná sonda je zařízení ve formě displeje na tyči, který se používá k určení teploty připravované misky.

Termoprobe v akci

Vestavná elektrická trouba: která z nich je lepší, hodnocení zákazníků

Při výběru elektrické vestavné trouby, která je lepší, vám recenze sdělí, kterou možnost zvolit.

Recenze Petrusheva Konstantina na skříni Siemens.Velký šatník. Bylo možné si vybrat levnější, ale moje žena a já jsme si přečetli recenze a rozhodli jsme se, že tento model je skvělý. Nebyl litovat, velmi spokojen se šatní skříní. Skvěle upečea spotřebovává málo elektřiny.

Ovládací panel Siemens

Galuschenko Elena přezkum modelu Beka.Trouba vypadá dražší než ve skutečnosti stojí. Vybaven obrazovkou s hodinami. Časovač vypne přístroj podle potřeby. Můžete opustit dům a nechat zařízení vařit. Plní své funkce, ale nevím, jak dlouho je dost, i když záruční doba je 5 let.

Takhle vypadá osvětlená Beko kamera

Přezkum Petlymova Anastasia o modelu Hansa.Jednoduchá trouba, cena je cenově dostupná a plní všechny funkce. Byly omezeny ve fondech, tak koupil levný model. Trouba nikdy nevypadla, i když ji používáme každý den. Mezi minusy je možné zaznamenat hrozné zápachy prvních tří dnů. Ale teď není žádný zápach.

Hanza s konvekcí

Hodnocení modelů pecí: elektrické, vestavné

Při rozhodování o tom, která firma je nejlepší pro elektrickou troubu, je třeba zvážit několik možností.

Obrázek Výrobci Modely Náklady, rub.
Hansa Hansa BOEI 62000015 12030
Bosch Bosch HBN 211 S 4 17700
Electrolux Electrolux EZB 52410 AX 23000
Gorenje Gorenje BO 53 CLI 24650
Gefest Gefest YES 602-02 15300
Zanussi Zanussi OPZB 4210 B 16400
Beko Beko BCE 12300 X 14200
Siemens Siemens HB23AB620 R 27700

Podrobněji lze uvažovat o modelech, jejichž ceny nepřesahují 45 tisíc rublů:

 • Electrolux EZB 52410 AK má ukazatel výkonu 3,5 kW, funkci grilu, pyrolytické čisticí zařízení a tepelnou sondu. Představuje dobrou jednotku za málo peněz;

Tento model má jednoduchý design

 • Hotpoint-Ariston FI5 854 P IX je vynikající model s mnoha funkcemi. Od podobných možností se liší dotykovým ovládáním;

Model má jednoduchý ovládací panel

 • Model Gorenje BO 635E20 X se vyznačuje moderním designem, rozumnou cenou a značnou kapacitou fotoaparátu;

Zařízení pro dvoubarevné provedení

 • Provedení Bosch HBB23C151R se vyznačuje rychlým ohřevem. Trouba pracuje tiše a má stylový design. Reprezentuje správné řešení kvality a ceny;

Trouba Bosch má snadno otevíratelné dveře

 • Model Hansa BO EI 627250055 je považován za ergonomické a prostorné zařízení. Přístroj je vybaven konvekčním foukáním, grilem a katalytickým čistícím zařízením.

Hodnýmodel s dobrými recenzemi

Stanovení, které je lepší koupit vestavěnou a elektrickou troubu, přečtěte si recenze a hlavní charakteristiky jednotlivých modelů. Existuje mnoho dalších jemností, které byste měli vědět před odchodem do obchodu.

Video: vyberte zabudovanou troubu