Dětské pokoje pro dívky: fotografie, design a doporučení

V rodině je dcera, nebo dokonce dvě: co to znamená? To je znamení, které bude muset ukázat představivost v uspořádání dívčí soukromé ložnice. V různých věkových kategoriích, dětské pokoje pro dívky (uvidíte fotografii) vypadají jinak. Redaktoři HomeMyHome vám pomohou vytvořit pohodlí a krásu pro vaše charmer. A mladší dcera ocení úsilí a zároveň dobrou chuť svých rodičů.

Péče v každém centimetru

Jak zvláštní může být vnitřní design dětského pokoje pro dívku

Jakékoliv myšlenky pro dívčí pokoj vzniknou, pro malou drobečku nebo teenagera budou existovat vlastní zvláštnosti a nuance, nemluvě o rozdílu mezi dívčím pokojem a chlapeckým pokojem.

Je lepší, když je místnost prostorná a okno dává spoustu světla

Role hraje počet živých dívek a jejich věk, koníčky a chuťové preference. Optimální bydlení ve stejné oblasti dvou dětí s rozdílem ve věku 2-4 let.

Věk hraje klíčovou roli při výběru povrchových úprav a dekorů. Postupně se změní vzhled. Úkolem starší generace je však učinit z dětství nezapomenutelné chvíle, a proto by měl být interiér dětského pokoje mimořádný: pomůže tvarovat chuť dívky.

Dívky jako útulné pokoje

Neměli byste být vedeni stereotypy, dělat vše vanilkové růžové s tunou panenek a medvídků. Úkolem je vyvinout obzory malé osoby, takže se neodhazujte vět s kreativním designem školky.

Dokončovací materiály: že ložní prádlo na podlaze, než budeme pokrývat stěny a strop

Jakýkoliv materiálnechtěli jste, aby jste dokončili školku, dodržujeme pravidlo: pouze šetrné k životnímu prostředí a bezpečné pro zdravotnické produkty. Uvidíme, co můžete udělat dívčí místnost.

Podlahy

Podlaha by neměla být kluzká, zejména pokud je dítě stále malé. Každý ví, jaké děti jsou chytré, takže byste neměli riskovat svůj život a zdraví.

Barva podlahy může být tmavší a světlejší, vše závisí na nástěnné dekoraci

Pro malé dítě byste neměli brát parkety, navzdory všem jeho vlastnostem - bude obtížné čistit nátěr, ale s laminátem nebude takový problém.

Za zmínku stojí Marmoleum - je to dobrý materiál s vysokými výkonnostními vlastnostmi, který je hodný konkurence pro laminování.

Dřevěné podlahy jsou dobré pro různé styly, bude to důležité pro starší dívku.

Dřevěný nábytek je vhodný pro dřevěné podlahy

Nástěnná dekorace: tapeta a jiné obklady v dětském pokoji dívky

Děti milují kreslení na stěnách, takže byste si neměli dopřát naději, že je to vaše dcera, která její talent na své oblíbené tapetě neukáže . Pokud je dítě malé, můžete stěny oříznout pomocí PVC panelů, které se snadno omyjí, nebo natřete povrchy krásnými barevnými kombinacemi.

Stěny mohou být natřeny nebo potaženy texturovanou omítkou

Tapeta byla a zůstává nejznámějším prostředkem dokončovacích zdí

Tapeta zůstává na prvním místě.jako volitelný doplněk: můžete zvolit papír ze skleněných stěn a papír pro rozpočet a vinyl a kapalinu.

Starší dívky už nebudou pokazit své vlastní zdi, takže můžete zvážit možnost fotografické tapety v dětském pokoji dívky

.

Stěny mohou být zdobeny různými způsoby. Jeden je pokryt tapetou a ostatní jsou malovány

Povrchová úprava

\ t

Strop je přizpůsoben celkovému stylu místnosti. Nejlepší volbou zůstává zbarvení bílého akrylu. Stretch stropy jsou krásné, ale neměli byste být překvapeni, když se k nim dostane zvídavé dítě a snaží se zjistit, co je za stropem.

Strop může být neobvyklý

Barevné stropy nejsou vhodné pro nervově vzrušivé děti, což je špatný účinek na spánek

Populární barvy: velký výběr barev v dětském pokoji

Pro ložnici mladé princezny existuje spousta zajímavých barevných řešení. To může být dojemné a jemné kombinace, nebo warlike a jasné barvy, ale v každém případě je lepší zvolit barvu v souladu s charakterem obyvatele místnosti.

Růžová místnost pro dívku je jakýmsi standardem. Tato barva má spoustu zajímavých odstínů, které si můžete vyzkoušet a smíchat s jinými barvami v dekoru.

Když se v místnosti kombinuje několik odstínů růžové barvy, které se hodí k jiným barvám výzdoby, ukazuje se, že je velmi pohodlný a nenápadný růžový vzhled

Světle růžová výzdoba vypadá jako pohádka, pro předškolní dívky se hodí

Zelené tóny uklidňují. Můževyberte si mátový tón, šťavnaté zelené, neutrální olivy.

Jemné barvy nedráždí

Odstíny zelené se podobají přírodě, tyto tóny můžete kombinovat s jinými pěkně vypadajícími barvami

.

Je lepší dávkovat bílou barvu: pokud je strop bílý, pak je lepší, aby stěny byly zbarvené, zejména pokud je dívka ještě malá. V bílé místnosti je nuda bez jasných akcentů.

Není nutné používat pouze bílé. Tato barva může být také pozadím vzoru

Bílé pozadí může být základní paletou pro výrobu dekorů v různých barvách.

Krém, béžové barvy jsou vhodné pro klidnou mladou dámu. To je skvělá paleta pro klasický interiér.

Příjemné pastelové barvy

Můžete si vybrat jasné barvy, ale bez křiku akcentů, zejména pokud je charakter dítěte aktivní a živý

.

Zdá se, že odstíny lila a lila nejsou nudné

Co je lepší koupit nábytek ve školce pro dívku: výběr souborů a jednotlivých položek

Na obrázcích jsou pokoje pro dívky vždy dobré a co se týče výběru nábytku, začnou obtíže. Nábytek se nedá vzít z jedné náhlavní soupravy, ale je třeba si ho vyzvednout k sobě, pokud vyhovuje věku dítěte a harmonicky zapadá do interiéru.

Související článek:

Dětský nábytek pro dívky : materiál a barva, výběr nábytku pro předškolní, školačky a teenagerky, návrhy pro děti různého původuvěku nebo pohlaví, děti v klasickém a skandinávském stylu - v naší publikaci.

Nábytek pro dospívající místnost pro dívku

Adolescenti se vyznačují komplexním charakterem a jasnou tvorbou chuti. Je to doba, kdy sama mladá dívka ukáže, jaké prostředí chce kolem sebe vidět.

Pracovní plocha zůstává pro teenagera relevantní, takže jí věnujeme velkou pozornost: místo pro notebook nebo počítač by nemělo být jen pohodlné, ale také stylové - to bude součástí místnosti, kde bude dívka trávit spoustu času.

Nábytek se stává „dospělejším“

Postel může být široká, není to už tak malá princezna, ale téměř utvořená dívka

Místo postele si můžete vybrat rozkládací pohovku s pohodlným mechanismem. Ale ne všichni adolescenti jsou proslulí svou trpělivostí a přesností, takže je lepší si koupit postel - je jednodušší ji naplnit než úplně rozebrat a sestavit pohovku dvakrát denně.

Systém skladování by se měl zvětšit, protože skříň je pro mladou dívku velmi důležitá

.

Pro dívku v místnosti již potřebují zrcadlo, takže si můžete vybavit malou kosmetickou místnost

Související článek:

Tento článek popisuje, jak to udělat sami nebo si koupit dobrý bez chyb podkrovní postel s pracovní plochou pro teenagera. Podrobné pokyny a užitečné komentáře vám pomohou rychle.učinit správné rozhodnutí.

Jaký nábytek pro děti je vhodný pro dívky předškolního a základního školního věku

Kojenci často upřednostňují světlý nábytek a zajímavý dekor. Hlavní věc je, aby to nepřehánělo v designu ložnice.

Prostor pro dívku ve věku 7 let si stále zachovává rysy dětského věku, ale zaujímá zaujatost vůči dospělosti: dítě se stává studentem a objevuje mnoho nových poznatků o světě.

Objeví se plnohodnotné pracoviště: přemýšlíme nad tím, jakou konfiguraci by měl být nábytek. Tabulku lze vzít úhlově nebo rovně, s policemi a skříněmi. A můžete si okamžitě koupit celou sadu lůžek, stolů a skříní.

Je lepší rozdělit místnost na hrací plochu a pracovní. To pomůže dívce naučit se distribuovat čas a nebuďte rušeni hrou pro lekce.

Televizor můžete zavěsit na zeď v hracím prostoru

Postel se čtyřmi plakáty bude nejen oddělit prostor ložnice, ale také otočí místnost do bytu princezny

.

Vzhledem k tomu, že vize ve školním věku je silně zatížena, lampy se stávají důležitým atributem. V blízkosti postele je zapotřebí jeden světelný zdroj, druhý nad pracovní plochou, společný lustr a osvětlení v hracím prostoru, pokud je místnost velká.

Veškerý nábytek je vybrán s ohledem na věk a fyziologické vlastnosti dívky

.

Prostor pro dívku 12 let bude nápadně odlišný od ložnice mladší školačky.

Článek na toto téma:

Sportovní areál proděti v bytě. Sportovní koutek dává dítěti možnost nasměrovat svou energii pozitivním způsobem. Jak si to správně vybrat, kde jej nainstalovat a zda je možné jej vyrobit sami - v tomto materiálu.

Nábytek pro dětský pokoj pro dvě dívky různého věku

Dvě dívky mohou spát na stejném lůžku, ale je lepší poskytnout každému jejich vlastní osobní zónu.

Lůžka mohou být umístěna v blízkosti

Nad každým lůžkem může být baldachýn - to pomůže, když jedna dívka ráda čte v noci, a druhá je omezena světlem.

Počet podlaží činí prostor více osobním, protože dívky se nevidí, když jsou na posteli

.

Skříň je obtížnější: police je třeba rozdělit. Jako volitelný doplněk si však můžete zakoupit dvě oddělené identické sekce a umístit je vedle sebe nebo na jiné strany místnosti.

Související článek:

Loftové lůžko pro dospělé a děti. V přehledu se podíváme na to, co je loftová postel, jak ji lze použít v interiéru, typy a vlastnosti domácích variant, modelů a výrobců, průměrné ceny, užitečné tipy.

Textil na oknech: záclony v dětském pokoji s fotografiemi

Záclony jsou vybírány nejen na základě barvy, ale také na stylu interiéru. Uvidíme možnosti fotografie pro záclony pro dívčí ložnice.Vhodné styly pro dívkypokoje

\ t

Nezáleží na tom, zda bude dívčí dětský pokoj na objednávku, nebo si ho sami vybavíte, budete muset dodržovat stylistické směry. Zvažte některé zajímavé styly v dětském pokoji.

Aktuální trendy

Vysněnou místnost pro dívku lze vyzdobit v moderním stylu. Nicméně takové styly jako kýč, hi-tech, loft jsou vhodnější pro adolescenci.

Přechodný věk je bohatý na překvapení. Nechte místnost odpovídat charakteru teenagera

Mnoho lidí má v interiéru minimalistické tendence

Ne všichni jsou připraveni zapomenout na jasné barvy

Tematický návrh

Témata návrhů mohou být různá: pro dívku jakéhokoli věku je country music dobrá nebo Provence. Jemná příroda může vyzdobit pokoj v chebbi-chic stylu, zatímco nenáročná dáma zapadá do klasiky.

Pomoci designu použít všechny prvky výzdoby: od garnýže na vyřezávané nohy nábytku, pokud to vyžaduje styl.

Skutečný panenský květinový motiv

Něha ve všem

Světlé osobnosti se budou v místnosti pop art cítit v pohodě: pomůže ukázat chuť a rozvíjet představivost.

Toto je více dospívající verze, kde plakáty oblíbených filmových postav by byly vhodné

Vezmeme v úvahu věkové zvláštnosti a správně uspořádáme dětský pokoj pro dívky (s fotografickými příklady)

Styl bude tip, který bude řídit výběr.interiér a výzdoba správným směrem v souladu s věkem majitele pokoje. A věk je klíčem, který rodičům otevře tajemství srdce jejich dcery. Děláme vše podle věku a pomáháme dítěti cítit se krásně a pohodlně v otcově domě.

Design dětských holčiček

Rané dětství neznamená velké potíže při navrhování ložnice. To je v první řadě bezpečnost: neměl by být moc nábytku, jen to nejnutnější. Malá holčička by si neměla kupovat spoustu textilií v místnosti - to není příliš dobré pro cirkulaci čerstvého vzduchu. Ale spát bez textilu nepohodlně.

Hledáme střední půdu

Prostor pro dítě by měl být prostorný - děti mohou být velmi aktivní. Existují speciální náhlavní soupravy, které naznačují, že díky své poloze šetří místo. Ale pro drobky je docela vhodná postel a hřiště. Někde najdete místo pro prádelník nebo skříňku.

Nábytek by neměl být pro dítě objemný

Krásné a velkolepé pokoje pro starší dívky

Návrh místnosti pro dívku 10 let již nemá nic společného s ložnicí tříletého. Začátek přechodného období zde již byl zaznamenán, a proto se zaměřujeme na vášeň dítěte. Je na čase pomoci rozvíjet své dítě, a tak schvalujeme zájmy naší dcery, které se odráží v interiéru.

Styl může být velmi jednoduchý a uspořádání nábytku je maximálněpohodlný

Povrchové barvy se mohou překrýt s textilní barvou

Pokud je dívka starší, neznamená to, že je načase, aby její pokoj byl velmi dospělý a nudný

Vybíráme design dětského pokoje pro dospívající dívku

Interiér místnosti pro dospívající dívku je velmi zajímavý. Často si sama dívka řekne, kam to dát. Neměli byste vytrvat - vaším úkolem jako rodič není rozdrtit autoritu, ale pomoci rozvíjet chuť dítěte. Jak ji rozvíjet, pokud se vždy rozhodnete pro dceru? Můžete najít kompromis. Musíme nabídnout mladistvé dívce, aby se podívala do katalogů nábytku pro svůj pokoj a koordinovala vaši volbu s rodiči.

Kreativní místnost pro dívku ve věku 14 let

Pokud budete věnovat pozornost každému rohu, bude interiér originální.

Existují také řešení pro malé ložnice

.

Design dětského pokoje pro dvě dívky různého věku

Pokud hovoříme o místnosti pro dvě dívky teenagerů, pak nejdřív přemýšlí nad tím, kde budou spát, a tedy celou ložnici. Dívky různého věku stále zůstávají v srdci princezny, takže najít střední půdu je docela možné.

Elegantní pokoj pro 2 dívky

Stále musím vytvořit něco, co by bylo vhodné pro dívky různého věku. Optimálně uspořádejte ložnici tak, aby každé dítě mělo svůj vlastní prostor

Video: Design Ideas forpokoje pro dívky

Jaký nápad se vám líbil? Sdílejte originální řešení v komentářích!