Hledáte léky na štěnice domácí v bytě? Nejúčinnější podle spotřebitelů na základě hodnocení a tipů na jeho použití

Dříve se věřilo, že chyby se mohou vyskytovat pouze v naprosto nehygienických podmínkách, což však zdaleka není případ. Stačí, když jim donesete vajíčka na oblečení a váš domov bude naplněn nepříjemným hmyzem. Chcete-li se rychle zbavit parazitů, musíte najít prostředky z štěnice domácí v bytě, nejefektivnější a nejrychlejší ze všech odrůd, a také splnit nezbytná pravidla pro provádění obtěžování.

Postřikovače

Proč se objevují chyby v lůžku

Ložnice jsou mimořádně nepříjemné parazity, kteří se v bytech rozbíhají neuvěřitelnou rychlostí. Dokonce i vaše mazlíčky mohou přinést na ocas. Ačkoliv v první řadě je nositelem tohoto hmyzu ten, kdo se s nimi snaží vyrovnat později.

Nalezení škůdců může být neočekávané

Existuje několik společných možností vzniku nežádoucích „nájemců“, prevencekteré můžete provádět sami:

 • Od sousedů, protékající ventilací a stropy.
 • Z oblasti chovu zvířat, například pokud je u domu dům nebo přístav.
 • Na nábytek. Většina všech chyb miluje praskliny a díry v domácnosti, takže při koupi nové pohovky je pečlivě zkontrolujte v obchodě.
 • U domácích spotřebičů. Paraziti jsou tak malé, že se hodí i do trhlin malých technologií.
 • U lidí. Nejoblíbenější místo pro cestování štěnice domácí - záhyby oblečení nebo tašky.
Pozor!Chcete-li vyhledat hnízdo hmyzu, pečlivě prozkoumejte všechna odlehlá místa v blízkosti nebo v posteli.

Zvláštní podmínky pro rozmnožování se nevyžadují, existuje dostatek lidské krve a tepla. Proto byste se měli podívat do blízkosti míst, kde se v bytě nejčastěji zdržujete.

Jak zjistit a zbavit se parazitického hmyzu

\ t

Až donedávna chcete věřit, že vás v noci kousají komáři? Kontrola štěnice domácí je poměrně jednoduchá. Existuje několik způsobů:

Kde hledat parazity

 • Spuštění alarmu v intervalu od 3,00 do 5,00 hodin - to je vrchol aktivity hmyzu, takže je okamžitě najdete na lůžku.
 • Zakryjte čistou bílou tabuli a ráno ji důkladně prozkoumejte. Pokud pijáci krve žijí ve vašem domě, uvidíte z nich černé nebo červené skvrny.přítomnost
 • Nechte svůj obydlí celý den, a když se vrátíte, cítíte to. Štěnice má zvláštní vůni, něco podobného koňaku.
Pozor!Dezinfekce by měla být prováděna pouze po ověření, že v domě žije hmyz.

Metody dlouho očekávaného vysazení

Není daleko od jednoho způsobu, jak se takovýchto „nájemníků“ zbavit, každý z nich má svou vlastní účinnost a popularitu:

 • Můžete si koupit speciální řešení. Například, finanční prostředky z štěnice domácí v bytě: Nejúčinnější je považován za Kat a insekticid, stejně jako pastelka Masha. Zvažte je podrobně v hodnocení.
 • Využijte služeb inspektorské brigády. Přesně odstranit hmyz, ale musíte opustit byt na několik dní, a metoda je poměrně drahé.
 • Přímé vyloučení. Můžete se pokusit zabít všechny pantofle, jen to nedá úplnou eliminaci, spíše si vezmete duši do hmyzu.
 • Metoda zmrazování. Nebezpečný způsob, jak snížit teplotu místnosti na mínus 25 stupňů Celsia, zatímco pokud porušíte technologii samotného procesu, baterie mohou prasknout, i když hmyz zemře.
 • Použijte lidový lék na lůžkové chyby v bytě. Například, pokud rozložíte pelyněk, počet hmyzu se sníží, ale nebudete schopni je vyhladit, jen je vyděsit svými sousedy.

Zpracování nábytku

VětšinaSpolehlivý způsob, jak se obrátit na profesionály a opustit domov na pár dní, ale nejoblíbenější možností je koupit škůdce produkty.

Kde koupit prostředky z štěnice domácí: v lékárně nebo specializovaných prodejnách

Před ošetřením vyvstává otázka, který prostředek nápravy štěnice domácí v bytě je nejúčinnější a kde ji koupit. Druhá část otázky může být zodpovězena několika způsoby:

 • V lékárně;
 • Jděte do obchodu;
 • Objednejte online doručení.

Palina je pro vás užitečná

Ve specializovaných prodejnách existuje velký výběr různých sprejů, gelů a jiných prostředků pro ošetřování místnosti, ale co může farmaceut nabídnout?

 • Za prvé bylinky, které sníží aktivitu vašich „hostů“;
 • Různé aromatické oleje, které rychle vysílají hmyz z dveří;
 • Navrhnou koupit krém, který sníží svědění z kousnutí;
 • Prodám lék na alergie.

Aby bylo možné získat kompletní soupravu pro odstranění škodlivého hmyzu. Nejprve jít do obchodu a koupit nejlepší verzi "vraha", a pak do lékárny snížit svědění z zranění.

Jak provádět ošetření doma pomocí lůžkových chyb

Máte chyby na lůžku? A teď se jich zbavit doma - hlavní úkol. Při zpracování zvažte následující bodyPokoje:

 • Před ošetřením odstraňte veškerou podestýlku. Vyjměte vnější oděv ze skříněk a přeložte dětské hračky do těsných sáčků.
 • Všechny věci otřete při teplotách nad 50 ° C. Nebo si to vezměte v chladu, pokud je to minus 21 venku.
 • Proveďte z bytu nádobí, potraviny a výrobky osobní péče.
 • Po ošetření musí být celý prostor dobře větrán.
 • Pokud jste si vybrali výrobek s omezenou dobou platnosti, pak po 2 týdnech postup opakujte.

Jeden z kroků zpracování

Věnujte pozornost! Je lepší provést léčbu v celém domě najednou, jinak bude hmyz přecházet od sousedů k vám a v opačném směru.

Samotný proces zpracování je velmi jednoduchý, přečtěte si návod k použití a sprejujte obsah nádoby.

Prostředky od štěnice domácí v bytě: nejúčinnější podle spotřebitelů (hodnocení pěti nejlepších)

Jak si vybrat lék na lůžkové chyby v bytě, jak se zbavit parazitů a proč potřebujeme zpětnou vazbu k produktu? Takové otázky se týkají těch, kteří se již setkali s pijavicemi v jejich posteli.

Doba zrání jednotlivců

Aby bylo možné řešit výběr populárních nástrojů, vezměte v úvahu prvních pět a jejich hodnocení.

Tabulka 1. Hodnocení finančních prostředků z štěnice domácí v bytě

\ t
Obrázek Jméno Pokyny pro použití Cena, rub. Hodnocení zákazníků
Kat K dispozici v koncentrované formě. Zřeďte jednu láhev o obsahu 500 g vody (dostatek na 5 m2) a místnost sprejujte společně s nábytkem. Po dvou týdnech musíte znovu opakovat. 70 Nina, Stavropol: „Najednou jsem zjistil, že v bytě byly nalezeny brouky. Byl jsem velmi rozrušený, protože jsem se neustále čistil. Okamžitě na internetu pro radu, chytil do očí populární nástroj Hangman, snažil. A opravdu přestali kousat už po prvním ošetření! “
​​ Cyfox Zředí se 2 mm na 1 litr vody, míchá se po dobu 5 minut a potom se zpracuje. Opakujte všechny akce za 2 týdny. Při 50 ml kolem 100 Marina, Omsk: „Už se zoufale snaží tyto krveprolití ukázat. Zkusil jsem spoustu nástrojů a nic mi nepomohlo. Chtěl jsem se obrátit na profesionály, ale zpočátku jsem zkoušel Zwix. A byl jsem příjemně překvapen, hmyz zmizel poprvé, i když byl po 2 týdnech znovu zpracován. “
Tetrix Vysoce koncentrovaný a toxický lék, pozorně si přečtěte návod. Smrt parazitů přichází za 48 hodin. Prodává se ve formě připravené ke zpracování. Pro minimální objem 250 ml bude uvolněno 2500 Sergej, Vladivostok: „Žiju sám, všechno je vždy čisté a potom štěnice domácí, a dokonce i ložní prádlo! Odkud Bez dvojnásobného přemýšlení jsem se zeptal kamaráda z hygienického zařízeníStanice než rukojeť, doporučil Tetrix. A ve skutečnosti všichni najednou vyběhli, ale akce sama zničila další hororové vzpomínky. Ale teď žiji bez parazitů “
Fufanon Super Zředí se 1 ampule na 10 litrů vody. Pro těžko dostupná místa připravte roztok o vyšší koncentraci (5 ml na 1 litr). Opakované zpracování po 10 -15 dnech 5 ml (jedna ampulka) 10 rub. Sergej, Tver: „I když mi každý poradil od štěňátek popravčího, koupil jsem si Fufanol, v té době nebyly peníze, ale to vyšlo levněji. A spokojeni. Vyhlazil všechny najednou, ale ten zápach byl od něj zvláštní, vysílal dlouho. “
Boj Připravený sprej, který by měl být nastříkán po celé ploše, zejména na oblíbených místech štěnice domácí. Více než 400 ml v průměru 420 rublů Olga, Moskva: „Pokud nechcete něco chovat, ale musíte odstranit štěnice domácí, udělejte to, co mám! Koupil jsem si Kombat, dvakrát jsem strávil plnou léčbu a teď žiju v míru! “

Pokud chcete použít hodnocení a přemýšlet o tom, kde koupit lék Hangman, pak se jen podívejte na internet a objednejte si ho online. Nebo jděte do nejbližšího specializovaného obchodu, kde můžete snadno najít takový koncentrát od parazitů.

Tipy

 • Pokud máte podezření, že se ve vašem bytě objevily chyby v ložnici, nespěchejte, abyste léčbu provedli, nejprve se ujistěte, že jsou opravdupřišel "navštívit".

Profesionální dezinfekce

 • Vyberte si výrobek tak, aby vám vyhovoval a také přesvědčoval své sousedy, aby současně zpracovávali.
 • Nejspolehlivější, ale také nejdražší způsob, jak zabít parazity, je obrátit se na profesionály a opustit dům na několik dní.
 • Nezapomeňte na prostředky ochrany pro vlastní ošetření místnosti.

Abychom vám usnadnili volbu a pochopili hlavní body v dezinfekci místnosti, doporučujeme sledovat video na toto téma.

Video: jak vypadají chyby a jak se jich zbavit