Hodnocení vstupních dveří do bytu: recenze a užitečná doporučení

Výrobky této kategorie plní důležité estetické, izolační a ochranné funkce. Aby bylo možné správně zvolit, musí být pečlivě prostudováno hodnocení vstupních dveří do bytu a hodnocení stávajících vlastníků. Níže uvedené informace vám pomohou učinit správné benchmarking sami.

Při invazi orků je obtížné vytvořit spolehlivou překážku. Nicméně, pevné ocelové dveře s bezpečnými zámky jsou plně schopné zabránit protiprávním jednáním moderních vetřelců

.

Jak si vybrat vstupní dveře do bytu: definice individuálních požadavků

Není snadné učinit správné rozhodnutí s širokou škálou návrhů v tematickém segmentu trhu

.

Pro zúžení rozsahu vyhledávání je třeba vytvořit seznam důležitých kritérií. Pokud se byt nachází v typickém domě, pak to znamená příznivé podmínky pro teplotu, vlhkost. V některých architektonických projektech je však východ přímo na ulici. To znamená, že je nutná dodatečná ochrana proti povětrnostním vlivům, vandalismu a hluku. Můžete udělat první správný závěr o nutnosti pečlivého předběžného ověření skutečných podmínek budoucího provozu.

Nejlepší vstupní dveře do bytu jsou určeny s ohledem na tyto faktory:

 • Zevnitř skříně a zvenčí jsou nezbytné dokonalé estetické vlastnosti.
 • V závislosti na místě instalace jsou vybrány obecné parametry ochrany.
 • Podobně při posuzování odolnosti nátěrů vůči vnějším vlivům.
 • Samostatně zkontrolujte parametry tepelné a zvukové izolace.
 • Spolehlivost atrvanlivost konstrukce se vyhodnocuje ve spojení s cenou.

Pro úplnou analýzu je nezbytné vyjasnit metody instalace, opravy, záruky. Bude užitečné prozkoumat současný stav trhu a přezkoumání. Na základě uvedených údajů bude snadné sestavit seznam individuálních požadavků.

Hlavní technické parametry vstupních dveří

\ t

Dokonce i odborníci používají časem prověřený nástroj - beran

k proniknutí do nemovitosti.

Je těžké si představit situaci, kdy zločin v bytovém domě bude používat podobná, příliš „hlasitá“ zařízení. Ochranné vlastnosti jsou klasifikovány s následujícími vlastnostmi:

 • První třída je přiřazena nejjednodušším dveřím, které lze otevřít jedním silným úderem. Jsou instalovány mezi místnostmi, v kancelářských a technických místnostech.
 • Chcete-li přerušit uzamykací zařízení (poškození jiných konstrukčních prvků) výrobků následující třídy, potřebujete speciální ruční nebo elektrické nářadí.
 • Populární třetí třída je vstupní dveře do bytu se dvěma různými uzamykacími zařízeními, dodatečnými výztuhami a silným vnějším ocelovým plechem.
 • Čtvrtá třída je určena pro výrobky, které jsou odolné vůči střelbě z kulek.
 • Dveře zhotovené podle páté třídy jsou instalovány v bankách, klenbách cenností.

Taková struktura vybavení bytu by byla zjevně redundantním řešením

Informace!Kvalitní ocelové vstupní dveře do bytu jsou vyrobeny v souladu se standardy bezpečnosti pro třídu 3-4-4. Neměli bychom však přehánět skutečné možnosti takových překážek. V souladu s předpisy by výrobky (IV buňky) měly poskytovat odolnost proti vloupání po dobu alespoň 23/35 minut pro částečný /úplný přístup do areálu.

Materiály

Rám a rám jsou vyrobeny z oceli. V průběhu času budou použity lehké a trvanlivé kompozitní materiály. Ale zatímco náklady na takové náhrady jsou příliš vysoké. Zodpovědní výrobci používají kvalitní, ale ne nejdražší druhy kovů. Aby se zabránilo korozním procesům, používají se pozinkované plechy, což zvyšuje náklady na standardní polotovary o 15–20%.

Viditelné plochy se zpracovávají různými technologiemi:

.
Povlak /Vlastnosti Výhody Nevýhody
Prášek. Aplikováno s polychromovaným nátěrem Rozumné náklady, vysoká pevnost. Navzdory zjištěným názorům jsou antipandalistické vlastnosti omezené. Pro prodloužení životnosti doporučujeme zkušeným odborníkům instalovat ochranu před přímým kontaktem s dešťovými kapkami, slunečním zářením.
Převod. Vytvořeno pomocí tepelné metody přenosu obrazu na povrch ze vzorku Vysoká kvalita obrazu díky technologii tisku. V případě potřeby se vytvořený obraz nebude nijak lišit od řezu přírodního dřeva. Ve ​​srovnání s předchozí verzí byly náklady vyšší.
teflon Vrstva vhodného materiálu odolá vysoké teplotě bez poškození. Nebude kazit zvýšenou vlhkost, ultrafialové záření. Povlak má omezenou odolnost vůči mechanickému namáhání. Je to drahé, aplikované v továrních podmínkách.
Smalt. Tato technologie se používá pro lakování automobilů Konečné charakteristiky závisí do značné míry na vlastnostech vrstvy po vrstvě. Odpovědní výrobci zajišťují vysokou odolnost vůči vnějším vlivům. Přiměřené náklady v důsledku rozšíření technologií, velký počet návrhů pro automobilové smalty a další spotřební materiál.
Polymer Dobrá odolnost vůči vnějším vlivům, spolehlivá kovová ochrana proti korozi. Vysoce kvalitní reprodukce technologie je doprovázena zvýšením nákladů na hotové výrobky.

Někdy se práškový povlak nazývá "kladivo", protože povrch je získán s charakteristickým reliéfem

Je docela populární instalovat mimo /uvnitř další úpravy:

 • Kvalitní umělá kůženavenek ahmatové vjemy se neliší od přirozeného protějšku. Je však levnější, má lepší odolnost vůči přírodním vlivům. Pro zlepšení izolačních vlastností pod ní nastavte vrstvu pěny, další porézní materiál. Hlavní nevýhodou je možnost poškození otěrem, řezem.
 • Desky MDF s vysoce kvalitním laminátemposkytují dodatečnou izolaci a skvěle vypadají. Ve srovnání s předchozí verzí jsou silnější než přírodní dřevo. Materiál pro vnější prvky je vybrán s ohledem na příslušné provozní podmínky.
 • Kryty ze soustavyjsou ošetřeny speciálními impregnacemi pro trvanlivost. Takové produkty jsou drahé, ale vypadají pevné. Jejich obliba klesá se zlepšením umělých materiálů, které v nejmenším detailu kopírují přírodní vzory.

Kované šperky zdůrazňují exkluzivitu výrobku

Skleněné vložky v přístupových dveřích (jako na obrázku) jsou zakryty ochrannou mřížkou. Apartmány takové řešení nepoužívají. Používá se však ozdobné skleněné obložení. Tyto díly jsou křehké, takže je namontujte na tlumicí podložky. Jsou extrémně odolné, snadno se čistí od nečistot.

Vnitřní dutiny jsou vyplněny izolací. Rohože ze skla a minerálních vláken se snadno instalují do složitých konstrukcí. Musíme však pamatovat na zvláštní ochranu takovýchprodukty před vlhkostí. Polyuretan a jiné pěnové polymerní desky neabsorbují vodu. Při volbě takových materiálů je však obtížnější zajistit přesné přizpůsobení funkčních součástí.

Tloušťka

Nadměrné zvýšení tohoto parametru o více než 3 mm není nutné. Je dostačující, že tloušťka ocelových plechů (profilové stěny, ostatní prvky kostry) je nejméně 1,5 mm. Výjimkou jsou speciální díly pro zesílení, pohony.

Různá tloušťka vnějšího a vnitřního plechu pomáhá snížit náklady a celkovou hmotnost, ale udržuje vysokou pevnost, tuhost, dobré ochranné vlastnosti

Panely MDF jsou vybrány s tloušťkou 8–16 mm. Stejně jako v předcházejícím příkladu můžete do bytu naskládat různé výrobky zevnitř i zvenčí.

Stavebnictví

Typické součásti vstupních dveří do bytu

Kromě rámu jsou základem výkonového rámu také svislé a vodorovné výztuhy. U některých modelů je zámek chráněn samostatným obrysem pancéřových desek. Dutiny jsou vyplněny izolačním materiálem, ocelové plechy jsou upevněny svařováním na obou stranách.​​

Zámky

Pro zvýšení úrovně ochrany před vloupáním odborníci doporučují instalovat různé kombinace tajných mechanismů (pákový válec atd.)

Přídavný zámek „neviditelný“ je uzavřen pouze zevnitř. Venku není žádná klíčová dírka,další značky označující místo instalace

\ t

Speciální šroubové pohony slouží k prodloužení přídavných blokovacích dílů

Moderní modely vybavují otisky prstů jinými přístupovými systémy

Při výběru elektronických modifikací je nutné pečlivě prostudovat záložní napájení, metody nouzového mechanického otevírání.

Při montáži vstupních dveří do bytu se musí dodržovat opatření

Smyčky

Skryté kovové dveřní závěsy v bytě jsou často označovány jako významná výhoda

Propagační materiály by měly být pečlivě studovány, s pochopením důležitých tematických nuancí. V tomto případě je nepopiratelná absence viditelných velkých prvků, které poněkud zhoršují estetické vlastnosti. Toto řešení nemá velký praktický význam. Komplikovaný design, obtížnější zajištění integrity izolace.

Speciální součásti zabraňují tomu, aby se křídlo dveří vyjímalo z krabice, pokud jsou řezány standardní závěsy

Pro prodloužení životnosti těchto důležitých součástí se doporučuje zvolit úpravy s integrovanými ložisky. Takové smyčky se neprolínají, po dlouhou dobu zůstávají funkční bez mazání a seřizování. Jsou navrženy pro dlouhou životnost i při intenzivním provozu.

Design

Vstupní dřevěné dveře do bytu (domu) vypadají slušně. Tento design odpovídá klasickému stylu

V tomto provedení je poskytnuta extravagance, ale šířka průchodu je snížena

Výroba kovových dveří na objednávku předpokládá možnost použití jakéhokoliv požadovaného odstínu při lakování

Zevnitř používají povrch, který dokonale zapadá do určitého interiéru

Je přípustné použít různé kombinace materiálů, přídavných vložek, funkčních a dekorativních prvků

\ t

Doplňkové funkce vstupních dveří

Vchodové dveře s tepelnou odolností

Prvky uvedené na obrázku zabraňují vytváření „studených můstků“, které zhoršují izolační vlastnosti výrobku. Autoři projektu využili ke zvýšení efektivity vícevrstvé konstrukce. Odolný polyuretan odolný proti vlhkosti je instalován blíže k vnějšímu listu. Polystyrenová pěna s relativně velkým počtem pórů na jednotku objemu - uvnitř. Při instalaci kompozitního materiálu je vrstva fólie nasměrována tak, aby odrážela infračervené záření.

Jak si vybrat vstupní dveře do bytu: kov s izolací proti hluku

\ t

Mnoho uživatelů věnuje tomuto ukazateli zvýšenou pozornost. Je nutné pochopit, že zvuky jsou distribuovány nejen ve vzduchu. Hluk z pracovního výtahu tak může proniknout do stavebních konstrukcí. Vhodné vybavení je však v každém případě užitečné. Pomůže výrazně zvýšit úroveň komfortu v obytných místnostech.

Pohled odborníka
Zinaida Petrova
Vedoucí technologický specialista, Výzkumný ústav stavebních materiálů a technologií
Položit otázku\ t
„Pokud si zakoupíte vstupní dveře s moderní zvukovou izolací, můžete snížit intenzitu vnějších zvuků o 40-50 dB.“

Typické izolační materiály

Možnosti uvedené na fotografii jsou určeny pro zateplení. Jejich výhodné vlastnosti poskytují dutiny naplněné vzduchem nebo neutrálními plyny.

Pro zvukovou izolaci použijte takové vložky

Povrch reliéfu směřuje do ulice. Zvukové vlny se odrážejí od projekcí. Během procesů rušení klesá jejich amplituda.

Buněčná výplň z lepenky

Taková zařízení mohou být použita v vnitřních dveřích pro snížení hmotnosti a snížení nákladů na výstavbu. Pro vstupní skupinu je to však nepřijatelné.

Vchodové dveře do bytu se zrcadlem: pěkný vzhled a dobrá funkčnost

Speciální vložka ve vnitřní části

Správné rozhodnutí o takové modernizaci bude snazší po pečlivé analýze. Zrcadlo je vhodné pro montáž, rychlé posouzení vzhledu před odchodem. Vizuálně rozšiřuje prostor, odráží světlo. To pomáhá kompenzovat nedostatky malé chodby.

Pro objektivitu bereme na vědomí nedostatky:

 • vážení struktury;
 • obtížnost montáže standardního vybavení (kukátka, rukojeti);
 • další obtíže při opravách;
 • zvýšení nákladů a další odpovědnosti za udržení ideálního vzhledu povrchu.

Zrcadlová vložka zvenku „usnadňuje“ vstupní dveře do bytu

Hodnocení hlavních výrobců vstupních dveří do bytu 2017-2018, hodnocení

Forpost

Vstupní dveře pro dveře Stanice je nabízena v širokém rozsahu

Produkty tohoto výrobce se liší v demokratických nákladech. Ruský podnik organizoval výrobu svých výrobků v Číně, což umožnilo optimalizovat náklady. Pečlivá kontrola umožňuje zajistit dobrou kvalitu, neměnnost technických parametrů a vzhled v každé šarži zboží.

Konfigurace se nastavuje podle přání zákazníka. V tomto případě nebyl kukátkem zapotřebí

xumuk032,Bryansk:Plusy: Odolný nátěr, dobrá izolace, vypadá slušně. Vnější strana je vyrobena z oceli o tloušťce 1,5 mm s povlakem odolným proti povětrnostním vlivům. Tj Tyto dveře jsou vhodné pro instalaci přímo na ulici. Existují 4 skryté smyčky, které jsou teoreticky upraveny. Úhel otevření je asi 100 stupňů. & Lt; 7p & gt; Nevýhody: Klíče k různým zámkům mají téměř stejný tvar a barvu.Přečtěte si víceo Otzovik: http://otzovik.com/review_2983317.html.

Torex

Tento výrobce vyrábí hlavní výrobky již více než čtvrt století. Pevné praktické zkušenosti vám umožní vytvořit dveře do bytu s dobrými spotřebitelskými vlastnostmi bez dodatečných nákladů. V sortimentu jsou modely, které jsou určeny k řešení požáru a dalších speciálních úkolů.

Vysoce kvalitní montáž a spolehlivé záruky - charakteristické parametry vstupních dveří do bytu Torex

Arbuzik, Kazan:Výhody: Tovární řízení. Dveře jsou vybaveny 2 zámky: hlavní hranicí je 4. třída ochrany a další třída 2. třídy. Rám zárubně je standardně plněn minerální vlnou (pro některé další výrobce je na vyžádání) Nevýhody: Označený MDF panel, různý počet klíčů na zámcích.Přečtěte si víceo Otzovik: http://otzovik.com/review_1302491.html

Elbor

Tento podnik působí od roku 1976. V současné době, po komplexní modernizaci, výrobní zařízení plně odpovídají moderní úrovni.

Pro přesný výběr budou užitečné různé typy povrchových úprav s přihlédnutím k individuálním estetickým potřebám

.
pavel753, Krasnojarsk:Plusy: Elbor má svůj vlastní unikátní design. Faktem je, že mají pod vnitřní dekorativní panel další list. Samotný dekorační panel je uzavřen ve skládacím „rámu“, který umožňuje bez problémů měnit panely. Lux má problémy se zámky, optimální a ekonomická třída má nízkou zvukovou izolaci.Přečtěte si víceo Otzovik: http://otzovik.com/review_2552102.html

The Guardian

Výrobky této značky jsou pozoruhodné vysokou cenou. Charakteristiky spotřebitelů se však v tomto případě vztahují i ​​na prémiovou třídu. Společnost působí od roku 1994. Vstupní dveře do bytu splňují přísné požadavky mezinárodních /domácích průmyslových norem.

Gretta, Moskva:Výhody: Spolehlivý, bezpečný, kvalitní, krásný, Guardian má mnoho možností pro vnitřní dekoraci dveří. A také zde je vše omezeno pravděpodobnějšími finančními možnostmi než fantazií výrobce. “Nevýhody: Drahé.Přečtěte si víceo Otzovik: http://otzovik.com/review_401213.html

Stalo se

Tato skupina společností nabízí na zakázku kovové dveře od výrobce. K vybavení výrobce spolupracuje s firmami Cisa, Mottura, Kaba a dalšími relevantními společnostmi. Zvláštností je betonování, které zvyšuje upevnění krabice,zabraňuje úniku.

Označit originální výrobky této značky

volcko, Moskva:Výhody: Kvalita provedení všech prací. Kovové vchodové dveře jsme instalovali asi před sedmi lety a mohu jen vyhodnotit toto období práce firmy. Ale pak bylo všechno velmi, velmi dobře. Nejvíc mě zaujalo dílo samotných montérů dveří. Jen evropská služba Nevýhody: Ceny.Přečtěte si víceo Otzovik: http://otzovik.com/review_2264253.html

Analýza hodnocení vstupních dveří do bytu 2017-2018: výhody a nevýhody výrobců

Pozice Značka Poznámky
1 Outpost Vedoucí pozice ve statistikách prodeje potvrzují spokojenost zákazníků. Nároky mohou být předloženy nejlevnějším modelům, které jsou vytvořeny pomocí příliš tenkých ocelových plechů (méně než 1 mm).
2 Torex Jeden z nejzkušenějších domácích výrobců. V sortimentu jsou profesionální modely, které nepřímo odpovídají vysokému technickému potenciálu.
3 Elbor Tento výrobce vyrábí všechny vstupní dveře do bytu podle standardu 4 třídy ochrany proti hackingu. Rozšířené možnosti opracování si zaslouží vysoké známky.
4 Guardian Tento postoj je vysvětlen pouze relativně vysokými náklady. Esteticky asamostatné technické parametry vstupních dveří do bytu Guardian lze umístit na první místo v hodnocení.
5 Ocel S celkově dobrou kvalitou existují negativní kontroly instalačních prací, které provádějí obchodní zástupci společnosti.

Jak probíhá instalace vstupních kovových dveří do bytu: cena, důležité funkce profesionálních služeb

Někteří výrobci definují nezávislé provádění montážních operací jako porušení standardních pravidel. To automaticky zbavuje kupujícího oficiálních záruk, takže je nutné objasnit příslušný bod ve fázi výběru produktu.

Pomocí následující tabulky můžete určit přibližné náklady na pronájem profesionálního týmu:

Proveďte pracovní operace Jednotka měření Náklady, rub.
Demontáž starých vstupních dveří do bytu ks. 500-1200
Zvedání nového výrobku v 1. patře 200-400
Montáž pomocí jediného válce s pěnou sada 2500-4600
Výztuž kotevními šrouby to-t 500-1200
Montáž /úprava panelu ks. 1500–3200 /400–1100
Rozšíření dveří set-t 900–1800

Instalační práce budou muset být doplněny obecnými stavebními a dokončovacími pracemi

Někteří prodejcinabídnout vstupní dveře do bytu za cenu s instalací. Měly by vyjasnit podmínky. Preferenční nabídky platí pro určitou vzdálenost od servisního podniku. Někdy měření nezahrnují měření, odstranění starého produktu a odpadů, další dodatečné náklady.

Oprava vstupních dveří v bytě: technologie odstraňování závad s užitečnými tipy

Kvalifikovaná obnova výkonu a vzhledu vstupních dveří do bytu (dřevěná a kovová) se vyžaduje v těchto případech:

 • po poškození hackerskými pokusy;
 • v případě prasknutí zámků, pohonů transomů;
 • je-li nutné opravit šikmé křídlo dveří;
 • pro výměnu kloubových panelů, zlepšení izolačních vlastností.

Namontujte pryžová těsnění na vlastní pěst

Přezkum cen vstupních dveří na trhu, další doporučení

.
Foto Značka /Model Šířka x Výška v cm. Cena, rub. Vlastnosti, poznámky
Forpost /530 88/96 x205 8700-11200 Polymerový povlak, izolace z minerální vlny, dva těsnicí obrysy.
Forpost /128 С 88/96 x 205 18200-22500 Ocel 2 mm tlustá, zabudované oko s úhlem pohledu 180 °, čtyři obrysy těsnění, čtyři skryté závěsy na ložiskách.
Toreks /SUPER DELTA SD Steel 86-100 x 197-215 16500-25800 Tloušťka ocelových plechů 1,5 mm. Smyčky zajišťují otevření na 180 °. Ventil v základně. Plnění pěnovým polyuretanem.
Guardian /DS-3 88-98 x 205-210 28200-31400 Samosvorné zámky, zlepšená protihluková izolace, třícestné blokování pomocí šroubů.
Condor /2 matice 86 x 205 10100-12500 Tloušťka ocelového plechu je 1,2 mm. Dva obrysy těsnění. Čedičová izolace.

Domácí výrobci zvládli výrobu kvalitních výrobků. S ohledem na aktuální směnné kurzy jsou jejich produkty mnohem atraktivnější než dovážené protějšky. Pokud tyto informace nestačí k výběru - použijte komentáře k článku. Zde si můžete vyměňovat názory na různé vstupní dveře do bytu, instalační technologie, další vybavení.

Video: jak izolovat vchodové kovové dveře v bytě nezávisle