Jak prát stropy lesklé bez pruhů: důležité tipy a triky

Dříve byly pavučiny odstraněny ze stropů, prošly podél nich kartáči, košťaty a vlhkými hadry. Dnes, mnoho lesklých stretch stropy, které vyžadují zvláštní péči a dodržování zavedeného algoritmu mytí. Není nutné pozvat do domu brigádu čističek, on-line magazín HomeMyHome.ru vám sdělí, jak a co umýt natahovací stropy (lesklé) bez rozvodů.

Prach letí z ulice otevřenými okny a dveřmi a kouř cigaret a saze z kuchyně mohou také narazit na strop

Příčiny znečištění lesklých stropů

\ t

I když to výrobci slibujíúdržba konstrukce bude snadná díky impregnaci sítě vodou a nečistotami odpuzujícími prostředky, po chvíli si majitelé bytů všimnou, že lesk není lesklý, jako dříve, a prach je patrný.

Malé děti si mohou vymyslet a dokonce i ponechat na stropě značku z plstěného pera, kropení šťávy nebo sladkého čaje na stropě. V kuchyni jsou stropy obarveny především díky procesu vaření, i když je k dispozici pracovní digestoř.

Jak často musím umýt natažené lesklé stropy

Hostesky, které nečekají na tvorbu nečistot, ale pravidelně provádějí úklid. A tam je druh ženy v domácnosti, které začnou ukládat čistotu jako znečištění. V prvním případě, zejména v kuchyni, to ušetří spoustu času, protože není snadné odstranit zmrazený tuk ze stropu. Ale obecně, lesklé stretch stropy lze umýt, jak to dostane špinavé. Nespoléhejte se na kuklu: přesto, hbitá špína najde způsob, jak opustit svou značku.

Prach se také projeví v rozích, na úrovni stropu a spojů

.

Neprůhledný lesklý strop bez skvrn - nářadí a příslušenství

Pokud nevíte, s jakým stropem se umyjí, povíme vám nějaké triky. Ze seznamu vymazáváme vše, co je škrábané, tvrdé, vybledlé a chlupaté. Zůstane měkká tkanina, vlákno a houba.​​

Bude to teplá voda, vědro, prací prostředek a žebřík. Proč ne mop? Vzhledem k tomu, že je velmi snadné poškození s jedním nepříjemným pohybem.oblíbený lesklý povrch. Nicméně, mnoho žen v domácnosti riskuje poškození povlaku a použití mopu, kontrolovat tlak. Regulace tlaku zabrání poškození.

Tlak by neměl vést k deformaci, takže byste výrobek neměli otírat

.

Vysavač je také pochybným společníkem i pro čištění prachu. Proto musíte hledat žebřík, pokud je strop vysoký, nebo vhodnou židli, pokud má místnost malou výšku. Teplota vody by neměla být horká - materiál může změknout a deformovat. Normální teplota je 25-35 ° C.

Čisticí prostředky pro napínací stropy

\ t

Jak a jak umýt natahovat lesklé stropy je aktuální problém, především budeme studovat bezpečné prostředky. S řádně zvolenou metodou a dodržením procesního algoritmu bude výsledek vynikající. Nejprve se dozvíte, jak umýt lesk na stropě.

Jak vyčistit napínací strop před neškodnými domácími chemikáliemi

Aby nedocházelo k plýtvání prací, musíte vědět, jak čistit strop protahování bez znečištění.

K čištění lze použít mycí prostředek, spreje, mýdlový roztok

Pane řádný, víla, mýtus, Biolan - všichni se zbaví znečištění. Kapaliny a spreje na bázi alkoholu jsou vynikajícím prostředkem pro čištění stropů bez napínání.

Prostředky na mytí oken a zrcadel umývají veškeré nečistoty z lesku

Důležité!Toto je pouze lesklý strop. Pokud je v jiné místnostiMatný strop, tipy pro použití roztoků obsahujících alkohol nejsou použitelné!

V jakémkoliv řešení můžete přidat trochu čpavku. Existují nástroje speciálně určené pro praní lesku.

Takové věci usnadňují mytí

Neměli byste se starat o složení fondů, výrobci se o to obávali

Související článek:

Jak rychle a bez znečištění umýt okna. Odkud jsou rozvody na brýle, lidové prostředky, domácí chemikálie, algoritmické postupy, potřebné nástroje a zařízení - přečtěte si publikaci.

Jakými prostředky není možné prát stropy

Existují lidé, kteří i po praktických radách a doporučeních dychtivě provádějí svůj vlastní experiment. Zde s lesklým stropem experimentů je lepší neprovádět. Byly již provedeny, a proto vyvodily, že při mytí lesklého povlaku nelze použít:

 • zapomínáme na brusiva: prášky, sody, tvrdé kartáče. Ne, pokud je velká touha vidět škrábance na stropě nebo dokonce poškodit plátno - je to mistrovská věc;
 • žádná činidla obsahující aceton. Mohou být použity, pokud opravdu chcete odbarvit povrch a proměnit je v něco nevzhledného;
 • je dokonce směšné hovořit o zásadách a kyselinách - kompozice, jejichž obsah obsahuje takové agresivní látky, nejsou pevné!

Po přípravě všech prostředkůmůžete začít pracovat

Související článek:

Jak umýt zrcadlo bez skvrn různými způsoby: vodou, různými lidovými prostředky, domácími chemikáliemi, antistatickou látkou, jak odstranit vodní kámen a stopy samolepek a značky - přečtěte si publikaci.

Jak prát lesklý strop bez pruhů

Jak vyčistit lesklý strop stropu, který jste se naučili, nyní vám sdělte, jak to udělat správně.

Jak správně prát strop - akční algoritmus

Algoritmus přímých akcí a pravidel je následující:

 1. Lisovací hadry, mopy, houby by měly být přísně kontrolovány, takže byste takové věci neměli důvěřovat adolescentům. Push by měl být minimální! Je lepší nejprve nechat být příliš slabý a nepostřehnutelný pro nečistoty, než to přehnat a poškodit povlak.
 2. U vysokých stropů by bylo nejlepším řešením žebřík. Ne každý bude poprvé schopen vyčistit strop mopem s dlouhou rukojetí. Kromě toho je třeba se dostat na závěs kontroly tlaku s takovým předmětem.

  Než stropy na praní bez pruhů: nejlepší pomocníci v tomto oboru budou mít měkké utěrky z mikrovlákna nebo ubrousky

 3. Všechny dekorace, včetně hodinek, jsou před zahájením prací odstraněny. Povrch je křehký a na takových objektech je snadnější zanechat škrábance.
 4. Pohyb začíná od rohu nebo části, je-li strop víceúrovňový.
 5. stříkáním se stříká dvakrát na jedno místo a jemně otřete hadříkem. Spousta šplouchání nestojí za to, je plná rozvodu.
 6. Je-li zápas se zmrazeným tukem, pak je látka navlhčena ve slabém roztoku pro mytí nádobí, vyždímání a lehce kruhové pohyby pomalu umýt špinavé místo. Pamatujte si, že nelít spoustu peněz, to je případ, kdy úsporná opatření je jen dobrá.

  Spolupráce bude rychlejší a zábavnější

 7. Vysávání pro sběr prachu a pavučin je snadné, ale poškození povrchu stropu je ještě jednodušší. Je lepší odstranit tkaninu tkaninou.

Je nutné pravidelně odstraňovat prach z lesku a bez suchého hadříku

.

Pokud je dodržen akční algoritmus, povlak se stane čistým a zůstane nedotčen.

Jak prát natažené lesklé stropy bez pruhů s nízkým stupněm znečištění

Pojďme přijít na to, že je lepší prát stropy, pokud nejsou příliš špinavé. Nejčastěji stačí po celé ploše chodit suchým nebo lehce navlhčeným hadříkem.

Tento postup lze provádět bez toho, aby na něm trávil mnoho času, 2-3krát týdně

Jak prát stropy doma s intenzivním znečištěním

Jak čistit napínací stropy silným znečištěním a jak na to? Při dodržení všech podmínek algoritmu a použití speciálního čističe pro stropy nebo sklo můžete snadno a rychle získat čistý a lesklý povlak.

Houbička je navlhčena v čistícím prostředku a omyta hladkými pohyby

Jak prát natažené lesklé stropy bez skvrn v přítomnosti mastných skvrn

Tukové skvrny se obvykle objevují tam, kde kamna stojí - v kuchyni. Pokud provádíte čištění suchým hadříkem ihned po procesu vaření, pak se neobjeví žádné zmrzlé kapky tuku. Ale často na to není čas a my sami říkáme „později“. Když přijde "později", vezmou amoniak a slabý mýdlový roztok.

Co může umýt natahovací stropy v přítomnosti mastných skvrn? Lesk s nimi vypadá velmi neuspořádaný a ztrácí veškerý vzhled

Připravený roztok nebo prostředky obsahující alkohol aplikujte na tukové kapky a po několika minutách opláchněte prostředek vlhkým stlačeným hadříkem. Jakékoliv skvrny po mýdlové vodě lze snadno odstranit vlhkým mikrovláknem. Po povrchu musí být jemně setřen suchým hadříkem. Řekli jsme, jak přinést čistotu na stropní střechu a budeme rádi, pokud vám pomohou.

Video tipy pro čištění lesklého stropu