Jak rozptýlit a pobavit dítě: visíme na posteli pro novorozence

Když je malý majitel nebo malá hosteska připravena usadit se v dětském pokoji, rodiče přemýšlejí o tom, co se dítě bude bavit ve své postýlce. V tom bude muset malý muž strávit spoustu času. Tento problém již byl vyřešen a redaktoři HomeMyHome navrhují, aby si mobilní telefon na posteli pro novorozence vybíral dny a noci svých dětí.

Rozdíly mobilních telefonů na lůžku pro novorozence

Vzhledem k tomu, že dítě ještě nemůže chytit hračku, dospělou osobuminutu není v blízkosti dítěte v postýlce, má smysl viset legrační kolotoč nad hlavou dítěte.

Hudební doprovod odvádí pozornost dětí, uvolňuje a často se přizpůsobuje spánku

Výrobci se ujistili, že rodiče si mohou vybrat model podle svých představ: někdo dává přednost mechanickému karuselu, zatímco jiní preferují elektronický mobilní telefon. Ne poslední roli hraje finanční stránka problému.

Mobily mechanické

\ t

Mechanický model je jednoduchý mechanismus, princip akce připomínající hudební skříňku. V takových mobilech také vyskočí pružina, která, když se točí uvnitř, způsobí, že se kolotoč otáčí v kruhu.

Náklady na mechanické modely jsou znatelně nižší, hmotnost je nižší, ale melodie se hraje maximálně 2-3 minuty

.

Elektrické mobily

Moderní zařízení má poměrně vysokou cenu. Cena výrobku zahrnuje takové výhody, jako je delší cyklus rotace (až 20 minut), možnost dálkového ovládání karuselu pomocí ovládacího panelu, volba hudebních kompozic.

Výhoda dlouhého zvuku a rotace je zřejmá a ovládání hračky ze vzdálenosti je velmi pohodlné. Někdy je lepší neukazovat své dětské oči a dát mu příležitost usnout na vlastní pěst

.
Hudební seriál může zahrnovat jak klasická díla, tak zvuky přírody, dětské písně a ty nejlepší ukolébavky. Často je možné změnit zvukové nahrávky podle výběru rodičů nebopreferencí dítěte.

Elektronické modely mohou mít přídavné funkce

Související článek:

Sokl v postýlce pro novorozence. V tomto článku se podíváme na fotografie kompletních sad, odrůd, velikostí, barev, designu, materiálu a výplně, doporučení pro výběr a tipy pro nezávislou výrobu.

Pokyn rodičům: jak si vybrat mobil pro lůžko pro novorozence

Ztratit se ve světě kolotočů v postýlce je snadné, je jich opravdu spousta! Chcete-li se pohybovat mezi takovými různými modely, musíte vědět, jak se od sebe liší, jaké parametry je třeba vzít v úvahu při nákupu.

Co je mobilní telefon

Snad nejdůležitější věcí je, z čeho jsou hračky vyrobeny. Pokud je novorozenec může obdivovat, pak se starší dítě dostane a prozkoumá je všemi možnými způsoby.

Plastové nebo měkké hračky

\ t

Plyšová hračka je bezpečná z hlediska bezpečnosti, ale vyžaduje časté mytí. Textilie je příjemná na dotek. V hračkách se najednou používá několik druhů tkanin, což pomáhá rozvíjet hmatové vjemy.

Alergie u dítěte způsobuje, že dáváte přednost plastovým hračkám

Hračky musí být vždy odnímatelné a jejich mytí bude snadné a nebude zatěžovat. Je dobré, je-li možné staré hračky nahradit novými.

Důležité!Hračky by se měly obrátit na „obličej“ dítěte, protože je třeba celé divadlopouze pro jednoho diváka, který je pozoruje zespodu.

Barva karuselu je také důležitá: žádné jedovaté a příliš světlé barvy, nepřispívá k ukolébavce.

Existuje hudba a světlo

Když kupujete, měli byste pozorně poslouchat všechny melodie: zní to nepříjemně, děsivě, krutě? Pro děti je nejlepší zvolit hudbu založenou na klasické hudbě nebo zvucích přírody.

Melodie by se měla uvolnit a nezpůsobit okamžitou vůli ji vypnout

Ovládání hlasitosti je vítané, ale nemusí být v jednodušších modelech.

Mobily někdy dodávají projektor, skrze který je nějaký obraz promítán na strop, jako hvězdná obloha. To je další bonus k nákupu, který ocení jak rodiče, tak dítě.

Co ještě je a zda jsou zapotřebí další funkce

Nákup musí být užitečný a přinést radost, jinak proč utratit peníze? Co může dobrý mobilní telefon sestávat z:

  • vysoce kvalitní držák s nastavitelnou výškou;
  • doba trvání práce: některé modely se otáčí po dobu 15 minut, a tam jsou ty, které běží asi hodinu;
  • dálkové ovládání;
  • noční světlo.

Funkčnost činí mobilní telefon nejen pozastavením, ale skutečnou kouzelnou hůlkou pro unavené maminky a tatínky

Přední výrobci vysoce kvalitních mobilních telefonů pro novorozence: péče o děti

Značky, které zvítězily ve světě, jsou vždys výhodou, protože jejich pověst je založena na osvědčené kvalitě a rozmanitosti pozitivních odezev zákazníků. Rodiče jsou nejnáročnější zákazníci, takže byste měli naslouchat jejich názoru: Izraelská značka Tiny Love je považována za nejlepšího výrobce v této oblasti. Další na seznamu jsou Fischer Price, Tomy, Taf Toys, Chicco. Kromě těchto jmen, tam jsou jiní, kteří jsou jen získat jejich popularitu.

Nejlepší modely mobilních telefonů v posteli pro novorozence, podle názoru redakční rady: kritéria kvality a pohodlí

Nabízíme 5 populárních mobilních modelů, které jsou přínosem z hlediska funkčnosti, počtu pozitivních recenzí a nákladů.

Happy Baby Magic Batterflies

Jedná se o elektronický model připomínající motýla pohybujícího se v kruhu. Motýl visí dva jasné přívěsky. Mobile patří, točí, a motýl, jako mouchy a klapky jeho křídla, do doprovodu krásné hudby.

Model je vybaven projektorem s hvězdami, takže dítě bude mít nad hlavou souhvězdí

V paměti jsou obsaženy tři uklidňující melodie, které přispívají k časnému usínání drobků. Za velmi přijatelnou cenu je to velmi dobrá volba.

Happy Baby Magic Batterflies

Tiny Love Boombox, princezna

Toto je jeden z nejfunkčnějších modelů izraelské výroby. Cena produktu je ve srovnání s ostatními výrazně vyšší, což je vysvětleno jeho pohodlností.

Noční světlo je nenápadné rozptylové světlo, přehrávač má dva reproduktory a ovládání hlasitosti

Je to dokoncepanel boom box: kolotoč potěší 18 melodií různých žánrů. Výrobek je vybaven pohodlnou rukojetí. To je výrazná výhoda. Když se mobilní zařízení nepotřebuje, bude možné pokračovat v používání panelu boom-box.

Dítě bude obdivovat květiny, mýval, plavá a malou lišku a hračky založené na rytmické rotaci k hraní hudby.

Konstrukce váží asi 1,5 kg, proto musí být bezpečně upevněna na odolném lůžku.

Tiny Love Boombox princezna

Žirafa "Magic Glade"

Skvělá volba pro novorozence, který bude sledovat pět jasných hraček. Hračky mohou být odstraněny a dát dítěti hrát.

Časovač nastaví dobu odstřeďování a zvuk hudební kompozice

Hudební sbírka obsahuje 18 kusů, takže stejná melodie nenudí dítě. Hlasitost lze také nastavit ve třech režimech.

Výrobek váží 1,3 kg. Je vyrobena z kvalitních materiálů.

Kouzelná žirafa Mobility Mobile

Hračkové hračky "Fun Island"

Vyrobeno v Číně a je jedním z nejoblíbenějších mobilů za průměrnou cenu. Láska uživatelů je vysvětlena přítomností noční lampy, hudební jednotky a tří odnímatelných hraček - chrastítek.

V nočním světle, sedm tlumících zklidňujících barev

Model je vybaven časovačem, který sám vypne světlo, hudbu a rotaci, takže můžete sami usnout a nevstávat, abyste vypnuli karusel.

Chrastítka zní jinak než vyvolávají větší zájem o drobky. Rodiče ocení, že režimy provozu mohou být kombinovány, například zahrnout hudbu, rotaci a hudbu, světlo a rotaci, nebo jen světlo a hudbu.

Mladý posluchač se baví s 13 melodiemi, zvuky přírody a ukolébavkami.

Mobilní Huile hračky "Fun Island"

Infantin 3 v 1

Praktický model, který vyrábí USA-Čína, také spadá do seznamu nejlepších mobilních telefonů pro novorozence. Tam je režim jít do postele a po probuzení. Režim „spánek“ zahrnuje plynulé otáčení karuselu, měkké světlo a zvuk měkké hudby, který po 10 minutách ustane. Poté začne fungovat pouze noční světlo.

Pohodlný a krásný model

V druhém režimu se nejprve rozsvítí noční světlo a po 3 minutách se začne přehrávat hudba. V 11. minutě se hračky začnou otáčet.

Jako přívěsky se používají postavy hvězd, medvídě a sovy. Hlasitost 10 melodií je nastavena 5 režimy. Jakmile mobil přestane být relevantní, noční světlo a projektor jsou odpojeny a používány podle svého uvážení.

Mobilní infantin 3 v 1

Video: jak si vybrat mobil do postýlky

Bezpečné připojení mobilního telefonu k postýlce pro novorozence

Je příjemné uskutečnit nákup, ale jak jej použít? Karusel musí být řádně zavěšen tak, aby se dítě mohlo naučit zaměřit se na svůj pohled.

V prvním měsíci života jsou oči slabě zaměřené a děti mohou alespoň rozlišovat předměty visící ve vzdálenosti 25-30 cm od očí.oko, udělej to téměř zbytečné. A teď, ve druhém měsíci, bude mít dítě zájem o to, co visí před jeho očima

Aby bylo dítě pohodlné, je mobilní telefon zavěšen přes prsa, pak se drobek může pokusit dosáhnout hraček s pery

Držák pomůže zavěsit mobil na postel. Vypadá to jako konstrukce z plastu nebo dřeva. Obvykle se jedná o silnou svorku na lůžku, na které je umístěn oblouk na hůlce a příčník na provázku.

Držitel musí pevně držet celou konstrukci, aby byl bezpečný, protože dítě bude tahat hračky se vší dětskou silou. Pokud se držák nevyvine dobře, pak se zlomí

Konzolu lze připevnit plastovou nebo kovovou sponou kdekoli v postýlce, obvykle na straně klece.

Jak vytvořit mobilní telefon na lůžku pro novorozence vlastníma rukama: nápady na provedení dětského karuselu

Pokud není velká touha po koupi drahého elektronického mobilního telefonu, můžete to udělat sami. Existuje spousta nápadů na vytvoření domácích kolotočů na posteli, hlavní věc je, že výrobek by měl být bezpečný pro život dítěte.

Nejtěžší verze výroby mobilního telefonu s rámem z tenké překližky. Pro práci potřebujete skládačku, šroubovák se šrouby, dvě cívky s drátem pro otáčení. Pokud v oboru truhlářství neexistuje žádná dovednost, je lepší zvolit cenově dostupnější variantu

.

Pokud je rámeček vlevo a držitel ze starého mobilu, můžete na něj zavěsit novou saduhračky

\ t

Dokonce i rámec, na kterém budou hračky viset, může být učiněn krásným pouhým háčkováním

Pomocí vyšívacího obruče můžete vyzkoušet některý z režimů pro vytvoření rámce

Tento mobilní, spíše zábavný, pro velmi malé děti, ale budou mít jasné a barevné dojmy. Pro práci potřebujete dvě tyčinky, které lze slepit lepidlem a přívěsky Superpoint

Pro 1-2měsíční dítě můžete zavěsit mobilní peří z barevných peří. S jejich rukama se k nim stejně nedostanou, ale budou schopni uvažovat.

Držák na hračky je vyroben z dřevěné kostky a kovového háku. Do krychle, do které jsou vloženy tyčinky, jsou vyvrtány 4 otvory. Hračky jsou zavěšeny na hole a háček je připevněn k rámu výrobku

Kdo má skládačky a volný čas, může vyříznout všechny prvky z tenké překližky a vyložit z nich karusel

Plst - vynikající materiál pro dětskou závěsnou hračku

Můžete vyrobit spoustu vyjímatelných hraček a měnit je jednou týdně

Hračky se zavěšují na stuhy, tkaničky nebo pletací příze. Stojí za to zkontrolovat sílu takové suspenze.

Chceme si vybrat nejpohodlnější mobilní telefon, který pomůže vašemu dítěti dozvědět se více o světě věcí a zároveň rychle a sladce usnout.