Jak získat a platit za EPS na portálu MOS.RU

Dokument o jednotné platbě (EPS)je formulářem pro příjem služeb poskytovaných občanům, služby pro opravy a údržbu prostor
a další služby (příspěvky) poskytované občanům v rámci provozování prostor a služeb. společný majetek v MKD.

DŮLEŽITÉ!EPS se rozděluje do15. dnekaždého měsíce.

Jak získat a platit za evropskou politiku sousedství online?

Chcete-li přijímat EPS prostřednictvím portálu mos.ru, přejděte do části „Služby a služby“, poté vyberte kategorii „Bydlení, inženýrské služby, loděnice“, přejděte na stránku služeb „Přijměte a zaplatte jednotný platební doklad (ENP) ” a stiskněte tlačítko“ Get Service ”.

Formulář musí obsahovat kód plátce, typ dokladu (obvyklý pro běžný měsíc nebo dluh) a platební lhůtu (měsíc /rok). Poté obdržíte vygenerovaný dokument, který můžete uložit, vytisknout nebo okamžitě zaplatit kreditní kartou. Bude také zaslán na váš osobní účet.

LAYFHAK:
  1. Nezapomeňte vyplnitosobní účetna portálu mos.ru. Uchovávejte v něm údaje o bytě a zjednodušujte příjem služeb. Příště budete chtít platit za nástroje, nemusíte zadávat informace ručně.
  1. Vyplňte blok „Platba za HCS“ na osobním účtu, pak přejděte do sekce „Nastavení“ a nastavte měsíční předplatné ENP - dokument bude zaslán jednou za měsíc přijde na váš e-mail.

Příjem a platba jednotného platebního dokladu (EPS)