Jaké jsou krabice na boty na chodbě: vyberte tvar, materiál, barvu a praktičnost

Jít do domu, necháme boty na prahu a ... pak někoho jiného. Lidé, pro něž je pohodlí domova a čistota v domě na prvním místě, jsou umístěny v pohodlných speciálních skříňkách nebo podstavcích, tzv. Obuvníci. Dnešní recenze HomeMyHome.ru je věnována praktickému a krásnému umístění bot, pro které je v chodbě něco jako držák boty.

Pokud jste si mysleli, že boty lze jednoduše skládat do pravoúhlé skříňky, zanechte prosím v minulosti své názory: moderní design skříně na boty je tak různorodý, že je někdy velmi těžké vybrat tento kus nábytku .

Jak se boty v hale otevírají a zavírají a jak jsou pohodlné

Při výběru skutečně pohodlného nábytku pro skladování obuvi je třeba vzít v úvahu počet domácností a párů obuvi, vkus na design, styl na chodbě. A je třeba si pamatovat více na ty lidi, kteří přijdou na návštěvu: jejich boty nebo sandály by měly být také pohodlně připojeny. Ve formě krabic jsou různé, ale nejoblíbenější - otevřené a uzavřené. Níže je na obrázku příklad otevřené krabice na boty.

Nepřítomnost dveří je charakteristická, všechny boty a tenisky budou viditelné

Uzavřené skladování obuvi naznačuje přítomnost křídel: jedná se o šatní skříň nebo komodu, která je na všech stranách zcela uzavřena.

Takové kusy nábytku se schovávají před cizinci, co přesně je uloženo uvnitř skříní

.

Pohodlí takových skříní a polic může být posuzováno pouze individuálně: někdo by rád přemýšlel o celém arzenálu obuvi, zatímco jiní nechtějí, aby se pohled na chodbě setkal s botami.

Výhody a nevýhody skladování obuvi v uzavřených a otevřených obuvnících

\ t

Otevřený typ je považován za nejpohodlnější a nejpraktičtější, protože obuvi, které jsou zde odkryté, jsou odvětráványrychle vyschnout.

Tento kus nábytku nezabírá mnoho místa a bota má přístup ke vzduchu - na takových policích není nepříjemný zápach

Je třeba chápat, že obuv v takovýchto otevřených prostorách se rychleji pokryje prachem.

Externě se jedná o dekorační prádelník, který má buď stejné nebo jiné prostory

Všechny boty budou viditelné, ale skryty z vrcholu pohodlným sedadlem, což nepoškozuje interiér chodby

Uzavřené skříně mají své vlastní výhody a nevýhody. Může to být také komoda nebo noční stolek se sedadlem, který šetří místo - nemusíte hledat místo pro polstrovanou stoličku, aby se boty pohodlněji.

Uzavřená komoda pro boty - esteticky a pohodlně. Tento model vypadá jako král!

Na rozdíl od otevřeného typu, uzavřené držáky bot chrání boty před hromaděním prachu, ale také zabraňují přístupu vzduchu, který může být spojen s nepříjemným zápachem. Dobrý výrobce dělá další otvory ve stěnách těchto skříní pro cirkulaci vzduchu.

Palce mohou být také konstruovány ve formě lavice nebo malé polstrované stoličky

Tip!Existují kombo skříně - příležitostné boty, které vyžadují přístup vzduchu, mohou být umístěny na otevřených policích, a ten, který není nosen každý den, se pohodlně schovává za dveřmi.

Související článek:

Malé chodby v chodbě: foto. V materiálu budeme uvažovat, jaké jsou možnosti použití čtverečních metrů chodby a jak optimálně umístit nábytek.

Druhy uzavřených modelů obuvi na chodbě s fotografiemi

Výrobci nábytku a konstruktéři spojili své síly, aby převedli své vlastní fantazie do reality a vytvořili hodné vzorky nábytku založené na jednoduchých skříních nebo palcích. Zvažte několik modelů bot s uzavřeným typem.

Skříň na boty v prostorné hale

Uspořádání bytů je stále více nestandardní, tvůrci botnických skříní se musí přizpůsobit současným trendům. Skříň pro skladování bot a bot by měla být prostorná a zároveň kompaktní. Skříňka na boty může být také se zrcadlem.

Jednoduchost a stručnost vysoké skříně je ideální pro styl místnosti

Skříň může být vždy přizpůsobena stylu interiéru, kombinující praktičnost, pohodlí a krásu

Skříňky na vysoké boty jsou často doplněny zrcadlovými povrchy, které slouží nejen k posouzení sebe sama, ale také k vizuálnímu rozšíření prostoru, čímž se skříň stává nenápadnější

Police pro skříně mohou být zatahovací, skládací a stacionární. V dobře navržených skříních, vedle úložného prostoru pro boty, jsou k dispozici oddíly pro jiné věci: tašky, krabice a výrobky na péči o boty.

Pro lidi s prostornými chodbami není problém dát do ní opravdovou skříňku bot - sen mnoha žen

Celá sestava nábytku, kde jsou nejen boty umístěny za zavřenými dveřmi nižších přihrádek, ale také klobouky nahoře a vrchní oděv na průměrné úrovni, stejně jako ve velkém šatníku

Skříň-štíhlý znamená "tenký": ideální řešení pro malé chodby. Sklopné dveře, jejich plné otevření je 45–90 °.

Hloubka polic je nejméně 30 cm, konstrukce skříně je taková, že zahrnuje sezónní skladování čisté a suché boty

Související článek:

Skříň na chodbě. Design, fotografické nápady zajímavých možností, vlastností a odrůd, tajemství výběru, tipy na umístění a další užitečná doporučení - přečtěte si v naší publikaci.

Šatní skříňka a rohové poličky pro boty v chodbě

Zásuvky na boty pro boty jsou vhodně navrženy: výrazně šetří místo na malých chodbách. Praktičností je otevřít dveře pod úhlem 45 °, díky čemuž je botka umístěna svisle.

V takovýchto prádelnách je umístěna hromada, jen hromada bot!

Výška polic může být 60–120 cm - dostačující pro celou rodinu.

Úzká komoda nezakrývá metry

Tip!Někdy takové komody obsahujívertikální přihrádky: zde lze umístit vysoké boty nebo dlouhé deštníky.

Nízké skříně na boty v chodbě a obuv se sedákem ve formě stoličky

Palec dlouho bránil svůj význam a funkčnost. Takovéto kování má takovou kvalitu, jako je trvanlivost, trvanlivost, odolnost vůči různým druhům zatížení.

Multifunkční: spodní - uzavřená botka, horní - skládací police na pásy, příslušenství nebo výrobky na péči o boty, a když je víko zavřené, jedná se o běžné pohodlné sedadlo

Nízké skříně jsou velmi pohodlně umístěny v malých chodbách, aniž by se skrýval prostor.

Noční stolek může být otevřeného typu

Velmi malý stojan je relevantní pro sezónu obuvi, vypadá neviditelný a velmi relevantní, přidává určitý styl do stylu haly

Multifunkční patníky jsou v poptávce: jedná se o polici pro ukládání důležitých věcí, které budete potřebovat před opuštěním domu, prostor pro deštníky, sedadlo

Poradenství!Výběr nízkých podstavců, je lepší okamžitě vzít v úvahu velikost boty: po teplém období roku a na sobě lehké boty, budete nevyhnutelně muset prostor pro boty. Vysoké boty jsou však uloženy buď na boku nebo na stojanu.

Slim boty na boty v úzkých chodbách

\ t

Ve skutečnosti neexistuje žádný objektivní rozdíl mezi galoshnitsou a krabicí na boty, kromě toho, že skutečné galoše jsou nyní opotřebované k ničemu, nicméněJméno zůstalo a uvízlo. Obuv může vypadat jako standardní úzké police nebo vypadat jako úzká mini skříňka.

Pro vlhké klima je velmi vhodné instalovat do haly úzký úzký galošnit

.

Úzký galoshnit se vejde do úzké chodby, která zanechá dostatek prostoru pro volný pohyb po chodbě

Otevřené regálové police na boty v chodbě a podnosech

Police-stojany otevřeného typu mohou být vyrobeny z jakéhokoliv materiálu, ale kované police nebo originální design vypadají obzvláště krásně a esteticky.

Velmi zajímavé a jednoduché řešení poličky na chodbě, ideální pro moderní high-tech nebo minimalismus

Takové stavby nejsou vždy stabilní, což může být problém, pokud jsou v domě aktivní děti nebo zvířata.

Krása a elegance jsou kombinovány s funkčností kovaných výrobků

Představujeme velmi zajímavé řešení pro chodbu, zejména v mokrém období

Podnosy nemají spoustu bot, ale pro jednoho nebo dva lidi je dostatek místa. Hlavní funkcí těchto výrobků není trvalé skladování obuvi, ale zachování čistoty na chodbě.

Kombinované závěsné modely na chodbě s obuvníkem

\ t

Jak pěkné je, že se návrháři snaží přemýšlet o svých nápadech! Díky jejich kreativnímu designuVynikající a praktické police na boty na chodbě, které kombinují několik prvků příslušenství se rodí.

Samostatný samostatný soubor - prostor se zdá být volnější a boty jsou jasně na místě

Funkčně a jednoduše: dřevěný výrobek má polici na klobouky, závěs a jednu nebo dvě přihrádky na skladování drobných předmětů nebo příslušenství a dokonce zrcadlo

Samostatné prvky obecného konstrukčního řešení: pohodlí je schopnost kombinovat tyto kusy nábytku, oddělit je a dát jim na uvážení

Čím je produkt produktivnější, tím lépe, protože pak bude místo pro každou věc.

Mušle původního tvaru a rotující modely

Ne každý žije ve světě čtyřúhelníků: někdy bude kulatý otočný držák bot mnohem pohodlnější a krásnější než standardní obdélníková skříňka. Originál bude vypadat a sklopné police ve formě krabic. Níže je uvedeno několik fotografií různých nestandardních produktů pro skladování obuvi.

Umístění proti stěně tvoří sbírku obuvi části interiéru

A ne skříň, komoda nebo stojan, ale jak pohodlný je výrobek!

Magie v domě: z dálky se zdá, že boty visí ve vzduchu

Zajímavý organizátor pro boty může být kulatý a rotující, což činí polici ještě pohodlnější

Spřádací stojan lze umístit do rohu nebo dokonce do prostorné skříně.

Podkovy v domě? Naštěstí a ... pro pohodlí

Aby bylo možné snadněji vybrat krabici na boty, musíte vědět, kolik ještě musí mít boty neustále přístup. Možná, že otočné police by byly skvělým řešením.

Co je třeba zvážit při výběru krabice na boty na chodbě

Nemyslíte-li si svou volbu, ale jednoduše pokračujte v touze, pak se můžete dostat ze svého obchodu s věcí, která je zcela nevhodná pro potřeby rodiny. Aby se tomu předešlo, jsou uvažovány faktory, jako jsou rozměry výrobků a rozměry chodby, materiál, který se ideálně hodí pro jeho vlastnosti, a barevné schéma.

Velikosti modelů krabic na boty

\ t

Aby se zohlednily rozměry skříně pro boty, určete počet rodinných příslušníků a jejich celkový počet bot. Další důležitou roli hrají boty, které budou v krabici na boty: sezónní nebo úplně všechny boty, sandály a boty. Hlavním parametrem skříňky je hloubka. Existují různé možnosti: 13 - 18 cm (tenký), 60 - 80 cm (komody, skříně) a dokonce 100 - 120 cm (velké skříně). Nicméně pro malou chodbu bude vhodná hloubka 40-50 cm, šířka se volí v závislosti na zbývajícím prostoru v místnosti a výška může být libovolná.

Materiál pro výrobu nábytku na obuv v chodbě

Používají se hlavně 4 druhy materiálu:

  • kov;
  • plast;
  • dřevo;
  • MDF ( jemná frakce dřeva ).

Kovové výrobky jsou vyrobeny z pochromovaných trubek, plasty jsou v porovnání s dřevěnými modely levné, ale jsou ideální pro jednoduchý interiér nebo letní chatu. Dřevo je nabízeno v širokém sortimentu: jakýkoliv styl a povrch. Konstrukce MDF jsou přijatelná a kvalitní, cena a atraktivní vzhled.

Barva krabic na boty a stylistický design chodby

Barva se vybírá nejen z osobních preferencí, ale také na základě celkového dekoru místnosti. Je-li osvětlení špatné, pak tmavý nábytek bude vypadat jako krypta. Pokud je množství světla soustředěno v chodbě, okouzlující odstíny skříněk řeknou více o špatném vkusu majitele domu.

Je lepší kombinovat neutrální tóny stěn s pestrými botami a naopak.

Proutěné tmavé zásuvky pro boty vypadají skvěle vedle pastelových barev sedáků a neutrálního odstínu stěn

Taková rada nikdy neublíží: barva nábytku musí odpovídat tónům podstavce. Vždy můžete použít barevných tabulek a zjistit, jak dobře vypadají vybrané tóny.

Nuance výroby krabičky na boty s vlastními rukama

K montáži krabice na boty vlastními rukama budete potřebovat výkresy, schémata, sadu nástrojů a příslušenství. Pokud v procesu montáže nábytku neexistují vůbec žádné zkušenosti, pak stojí za to, abychom se mohli zabývat skutečně proveditelnou verzí.

výkres a schéma komody pro boty s podrobným seznamem materiálu

Pokud se práce provádí se dřevotřískovou, MDF nebo dřevotřískovou deskou, výkres se přenese přímo na materiál, přičemž číslo dílu se označí jednoduchou tužkou. Také rozložení budoucích montáží a umístění nohou.

Doporučení!Pokud se použijí držáky polic, správně vypočtou polohu otvorů pod nimi, vezmou výšku stojanu a odeberou každou tloušťku přepážky, výsledné číslo se dělí počtem polic.

Pro výrobu takového modelu je požadováno také množství armatur a nástrojů: potvrzovací, nastavitelné nohy, držáky polic, kovové rohy, vodítka, garáže a nábytkové rukojeti

Obecná doporučení pro montáž:

  1. Měření budoucího výrobku a jejich převedení na papír ve formě výkresu.
  2. Z výkresu je třeba učinit programy řezání - taková jasnost pomůže zaměnit se.
  3. Nakupujte vše, co potřebujete, a začněte.

Systém vhodné otevřené police pro boty na chodbě

Po dokončení hlavních prací můžete dveře ozdobit, pokud nějaké existují. Není nutné jít standardním způsobem, mnoho z nich je schopno vytvořit vlastní designové police.

Video: obuvník do-it-yourself

Kde je výhodné kupovat krabici v hale - přehled cen

Je snadné koupit obuvnitsa v hale: je těžké přestat vybírat, a konečně opustit obchod s nákupem! Ceny zaSkříně na boty v katalogech závisí na kvalitě, materiálu, výšce, hloubce, dostupnosti zásuvek a závěsů. Úzká krabička na boty na chodbě se dá koupit levně, zejména pokud narazíte na akcii. Ale bez toho, ceny začínají na asi 2500 rublů. Tam jsou dražší možnosti, ale je možné splnit rozsah 3000-6000 rublů.

Nechte své boty najít v domě! Pokud jste si vytvořili vlastní jedinečnou polici na boty a boty, rádi ji uvidíme na fotografii s vaším komentářem k montáži.