Když je v domě mnoho hostů: vyberte si krásnou a pohodlnou pohovku s místem na spaní v kuchyni

Existuje mnoho možností pro vybavení kuchyně. Ale je lepší použít jakýkoliv prostor co nejvíce užitečný: pro tento účel si pohodlnou pohovku s místem na spaní v kuchyni. V tomto případě se místnost nejen stává útulnou, ale také poskytuje další prostor pro přenocování cestujícího, který přišel na světlo. Online magazín HomeMyHome.ru nabízí seznámit se s pohodlnými a krásnými pohovkami pro vaši kuchyni.

Pohodlí a estetika moderního nábytku jsou úspěšně kombinovány s pohodlným designem: zbývá pozvat hosta, aby strávil noc a slyšel vděčné komentáře od něj, které rádi uveřejníme .

Proč potřebuji kuchyňskou rozkládací pohovku s lůžkem

I když je 130 ložnic, nikdy nebude místo na spaní. Vždy se ukáže, že jeden host nemůže spát v posteli, ale ta roztomilá pohovka v útulné kuchyni vás přitahuje, slibuje sladký sen na tak neobvyklém místě na spaní. Funkce kuchyňského gauče, který poskytuje lůžko, jsou:

 • velká společnost je dokonale umístěna na gauči;
 • s pomocí takového nábytku je snadné zónovat místnost;
 • další místo ke spaní pro hosta i člena rodiny;
 • Výrobci často nabízejí návrhy se zabudovanými úložnými boxy.

Tolik funkcí v elegantní pohovce!

Typy pohovek v kuchyni s postelí s fotografickými modely

Návrháři nábytku konstruují pohovky jiného typu, aby si každý mohl vybavit svůj domov co nejpohodlněji a nejkrásněji. V první řadě je rohová pohovka, druhá je rovná pohovka nebo gauč. Polovina a modulární pohovky se zřídka používají pro malé kuchyňské prostory.

Rovná pohovka s místem na spaní v kuchyni

\ t

Jedná se o pohovku ve standardním tvaru, kterou je mnoho lidí zvyklých vidět v obývacím pokoji. Takový nábytek dokonale zapadne do kuchyně, pokud to rozměry dovolí. Můžete dát kus nábytku a na zeď, a na jiném místě s cílem územního prostoru.

MalýSedací soupravy jsou perfektně umístěny v oknech, takže kuchyň vypadá dokonale

Vnější výzdoba nábytku umožňuje vytvořit v místnosti zvláštní atmosféru

Pokud je kuchyň dlouhá, bude to vypadat skvěle na úzké a prodloužené pohovce s místem na spaní

Krém a světle hnědé odstíny čalounění jsou dokonale kombinovány s bílou

Jednoduchá a stručná verze nebere velký prostor

Související článek:

Kuchyňský kout s lůžkem. Klady a zápory, zařízení, výběr materiálu, vlastnosti skládacích mechanismů, přehled populárních modelů s fotografickými příklady a cenami, jak udělat roh vlastníma rukama - v naší publikaci.

Rohová pohovka s místem na spaní v kuchyni

Úhlový tvar kuchyňské pohovky s lůžkem je ideální jak pro malé místnosti, tak i pro ty, ve kterých byste mohli jezdit na válečcích. Design se hodí do každého interiéru, je pohodlný a dokáže proměnit i nejjednodušší kuchyni na model elegance. Takový nábytek je často umístěn v rohové oblasti. Je to taková pohovka, že kuchyňské stoly dokonale zapadají.

Malá kuchyňka není důvodem k tomu, abyste se zbavili pohodlného nábytku

Rohový design vypadá útulně

Moderní výzdoba pohovky a moderního stylu = obdiv

Domácnost velmi oceňuje přítomnost zásobníkůlidé, kteří nechtějí zaplnit prostor s mnoha policemi na stěnách

Není nutné nakupovat standardní modely o rozměrech od 110 × 200 do 175 × 200 cm, objednejte si individuální měření. Lásku používají malé rohové pohovky s lůžkem. Zadní části sedacích souprav si zaslouží zvláštní druh slova a područky výrazně zvyšují pohodlí.

Související článek:

Kuchyňský kout pro malou kuchyňku. Vlastnosti, typy, výhody, kritéria výběru, velikost, vlastní ruce, přehled populárních modelů, užitečné tipy a rady - v naší publikaci.

Co dělá pohovky s lůžkem

Pro výrobu sedacích souprav za přítomnosti lůžka se pro konstrukci a krytí používá řada materiálů. Uvnitř je vždy jiný druh výplně. Níže uvádíme nejlepší možnosti pro materiály pro pohodlný a kvalitní nábytek.

Kovové, dřevěné a kombinované rámy

\ t

Základem konstrukce je rám. Celková životnost výrobku závisí na jeho pevnosti. Existují také cenově výhodné modely, které jsou vyrobeny z dřevovláknitých desek potažených dýhou, které také chrání před vlhkostí. Střední pohovky jsou vyrobeny z MDF.

Alergika se doporučuje opatřit masivním dřevěným rámem. Takový výrobek bude skutečně sloužit více než 20 let. Nábytek, který je vyroben pro moderní styly, často má kovový rám. Všechny rámy jsou vyrobeny z různých výšek, můžetenajít nízké pohovky nebo naopak vysoké. Některé modely kombinují několik materiálů. Kombinované rámy se často používají v modulárních pohovkách.

Užitečná služba:

Zejména pro naše čtenáře doporučujeme použít pohodlný online kuchyňský návrhář , který vám umožní uspořádat kuchyňský prostor podle Vašeho vkusu a rychle vypočítat náklady na kuchyňský set.

Potahové látky

\ t

Co se očekává od pohovky s místem na spaní v kuchyni? Tento kus nábytku by měl být stylový, pohodlný, pohodlný, trvanlivý a s ohledem na specifika místnosti, je také odolný vůči pachům, nečistotám a dalším agresivním faktorům, které snižují životnost. Kuchyně jako místnost se vyznačuje vysokým obsahem vlhkosti, množstvím různých pachů. Proto musí materiál čalounění zachovat vzhled výrobku a snadno se čistí. Zvažte materiály, které splňují tyto požadavky, jako je hustota, odolnost proti opotřebení, odolnost vůči pachům a vlhkosti, možnost snadného čištění.

Malá ekologická kožená pohovka v kuchyni s lůžkem je velmi praktická

Eko-kůže je cenově dostupná pro mnoho lidí a zároveň zůstává praktickým materiálem s vynikajícími výkonovými vlastnostmi. Tento materiál je prodyšný, což ho činí pohodlným i v horkých dnech. S ekologickou kůží snadno odstraňte jakýkoliv druh znečištění, včetně tuku. Riziko poškození takového čalounění zůstává.ostrý předmět, ale vidíte, že majitelé pravděpodobně nechtějí tuto krásu trhat nožem.

Rozkládací pohovka v kuchyni s lůžkem z hejna je levná a samotný materiál je ošetřen odpuzujícím prostředkem, který odpuzuje nečistoty a vodu

.

Nábytek vyrobený z pravé kůže je dražší, ale výkonové charakteristiky zůstávají vysoké: praktická, trvanlivá a dlouhá životnost. Nevýhody zahrnují nepohodlí v horkém počasí. Takové čalounění však zůstává velmi odolné vůči poškození.

Vzor elegance a milosti

Kožený nábytek dokáže přeměnit každou místnost

Je nepraktické nakupovat sametové nebo velurové pohovky nejen kvůli obtížnosti s čištěním, ale také kvůli absorpční vůni čalounění. Mikrovlákno, tak podobné semiše, odolné proti poškození, zůstává krásné po mnoho let a nebojí se skvrn.

Moderní technologie poskytly lidem širokou nabídku katalogů: Jacquard, Chenille, Boucle a další

Poradenství!V případě potřeby můžete vyrobit kryty textilního čalounění, které zakrývá nábytek během dlouhého procesu vaření.

Je mi potěšením sedět a spát na takovém gauči!

Plniva pro kuchyňské skládací pohovky s lůžkem

\ t

Komfort a pohodlí nábytku závisí na tom, jak je naplněno pod čalouněním. Existuje několik vysoce pevných plniv. Považováno za nejvhodnějšínábytek plněný polstrováním polyester, holofiber, polyuretanová pěna, periotekom. Sintepon dělá nábytek měkkým a statickým, holofiber pomáhá udržet nábytek ve tvaru. Při použití více vrstev se získá ortopedický efekt.

Související článek:

Máte malou kuchyňku a vy nevíte, jak ji vybavit? Náš článek vám pomůže vybrat kuchyňské stoly a židle pro malou kuchyňku. Řekneme vám, jak si vybrat velikost, materiál, rozsah barev pro celkový interiér a uspořádat volný prostor tak, aby byl pohodlný pro všechny členy rodiny.
​​

Konstrukce skládacích mechanismů pro pohovky v kuchyni s lůžkem

Existuje několik úspěšných návrhů, které vám umožní složit pohovku. Ložisko při rozkládání se rychle a snadno ukáže mechanismem francouzského skládacího lůžka „eurobook“, „delfín“. Často získávejte rozkládací pohovku a „harmoniku“.

Véčko francouzské a Eurobook

Mezi nulou práce francouzského skládacího lůžka patří mechanismus ukrytý v rámu, který umožňuje skládat pohovku, a to pouhým dvěma pohyby: zvednutím sedadla a tahem vzpěry z kovových podkovovitých oblouků. Mechanismus vyžaduje použití matrace a nedoporučuje se pro každodenní použití.

Kotviště takové úhlové pohovky, jako na fotografii, může být poměrně prostorné

Někdy je prostor vyžadován pouze projedna osoba

Dvojitá pohovka bude sloužit jako vynikající nástroj při příjezdu příbuzných

"Eurobook" - nábytkový mechanismus, kde se sedadlo jednoduše pohybuje a opěrka rukou je položena na prázdný prostor, čímž se vytváří plochá postel. Vnitřní krabička je stále k dispozici a umožňuje ukládat věci zdarma.

Technika odvíjení je jednoduchá a pohodlná

Vnější dekor modelu může být libovolný

Zajímavé barvy a jednoduchost skládání - výhody moderního nábytku

Akordeon a delfín

Pokud je místo pro spaní vyžadováno v širším měřítku, zakupte si výrobek s mechanismem podobným akordeonům. Po rozložení může pohovka zabírat spoustu místa, což se bere v úvahu při volbě takového modelu. Po sestavení je pohovka kompaktní.

Dispozice je jednoduchá, jasná a umožňuje používat nábytek již mnoho let

Čistý vzhled - nábytek nezabírá mnoho místa

U pohovek s mechanismem delfínů se lůžko schovává pod sedadlem a druhá část se jednoduše rozšiřuje a vytváří prostor pro spaní.

„Dolphin“ může být používán denně bez ztráty životnosti nábytku

Pod mechanismem jsou často vhodné prostorné zásuvky

Rohová rozkládací pohovka v kuchyni také slouží jako přistýlka v bytě

Výsuvná verze

Dokonce i malé děti se s takovým mechanismem snadno vypořádají. Sedadlo je samo přetaženo a mechanismus se postará o to, aby se všechny zbývající fragmenty po sedadle vyvalily. Design je velká postel, navzdory skutečnosti, že při montáži se jedná o velmi malé pohovky.

Na tuto pohovku se také vejdou dva

Tuto konstrukci lze provozovat denně

Úspora místa ve dne ponechává prostor malé kuchyně zdarma

Jak si vybrat pohovku s místem na spaní pro styl kuchyně

S velkým sortimentem různých úprav nábytku, velikostí, barev, textur materiálu, mechanismů uspořádání, aby nedošlo ke ztrátě, nabízíme řadu tipů pro výběr pohovky s lůžkem:

 • u modelů typu "delfín" by měla být vždy přítomnost vinutých pružin;
 • „Eurobook“ vydrží déle, pokud jsou v mechanismu namísto válečků profily;
 • „malá akordeon“ se nekupuje pro malou kuchyňku;
 • Pokud chcete mít prostornou zásuvku, jsou ideální pohovky s bočním zvedacím mechanismem: zásuvka se otevírá mnohem snadněji;
 • lehké čalounění vizuálně činí malou kuchyňku prostornější bez přetížení;
 • Nezapomeňte předběžně provést měření místnosti - místo pro pohovku je vybráno předem: nábytek nesmí zasahovat do pohybupracovní prostor a blokují vstup do kuchyně. Orientován na minimální vzdálenost 90-120 cm od nábytku k pracovní ploše;
 • o vlastnostech potahových tkanin se podrobně zeptejte prodávajícího a současně kontrolujte přítomnost různých vad.

V každém případě jsou poradci v obchodech informováni o vlastnostech nábytku, takže byste se měli ptát co nejvíce otázek, pak nebudete muset litovat nákupu.

Kritéria pro výběr malé pohovky s místem na spaní v kuchyni

Vzhledem k četným fotografiím sedacích souprav na internetu si často přejete, abyste si prstem v modelu, který se vám líbí, řekli: „Vezměte to!“. To je přesně to, co byste neměli dělat. Následující položky mohou sloužit jako kritéria pro výběr nábytku vhodného pro vaši kuchyni:

 1. Rozměry kuchyně.
 2. Očekávaná velikost pohovky v sestaveném tvaru.
 3. Očekávaná velikost lůžka.
 4. Přítomnost nebo nepřítomnost zásuvek uvnitř nábytku.
 5. Barevná kombinace s konstrukcí místnosti.
 6. Tvar pohovky a skládací mechanismus.
 7. Kvalita potahového materiálu.

Konečně nabízíme několik fotografií kuchyňských interiérů s roztomilou pohovkou.

Úzké pohovky vhodné pro dlouhé a prostorné kuchyně
Nezapomeňte kombinovat čalounění s barvou místnosti
Malý nábytek zanechává dostatek prostoru.
Přímá pohovka se vejde kdekoli

Čalounění "pod pytlovinou" vypadá stylově a zajímavě
Pohovky pohovky dokonale zapadají do malých kuchyní.
Takový interiér se jeví jako nejnáročnější chuť.
Vynikající rohová pohovka s lůžkem

Jak vidíte, není těžké si vybrat a koupit pohovku s místem na spaní v kuchyni: výrobci si konkurují a ceny jsou rozumné. Cena tohoto nábytku začíná od 10 000 rublů.

Video: pohovka s místem na spaní v kuchyni