Když se klasika stává moderním: jak efektivně používat bílé interiérové ​​dveře v interiéru

Poptávka vytváří nabídku a nabídka vytváří novou poptávku. Design v interiéru dnes není jen prací jedné tvůrčí osoby. To je skutečný tandem: designér vytvoří nápad, výrobci se to splní, v závislosti na popularitě výsledku se zákazníky se zrodí nový, vylepšený nápad. Bílé interiérové ​​dveře v interiéru se objevily již dávno, ale jejich přednosti byly vysoké na podstavci v designu. Dnes v recenzi HomeMyНome.ru vám povíme o vlastnostech a pravidlech používání bílého povlaku pro dveře v interiéru. Zvažte jejich typy, studujeme moderní styl a čerstvé módní trendy v používání bílých tónů v takovýchto interiérech.

V místnosti s takovým interiérem můžete rychle odpočívat a odpočívat

Výhody a nevýhody používání bílých vnitřních dveří

\ t

Nestává se, že výrobek má pouze výhody. Bílé dveře mají také své klady a zápory.

Mezi výhody patří tyto faktory:

  • stylové řešení pro každou místnost;
  • vnímání světla, určitý vzdušný dojem;
  • vizuální expanze jakéhokoliv prostoru, zejména v místnostech se světlým pozadím;
  • univerzálnost - lehké dveře jsou a zůstávají populární, i když mění barvu stěn, podlah a nábytku, zůstávají na svém místě.

Nevýhody:

  • takový výrobek bude muset být pravidelně očištěn od jakékoli více či méně patrné kontaminace. Nejvíce ze všech nečistot je poznámka v oblasti kotců;
  • někteří nemají rádi zdánlivou jednoduchost modelů a existuje možnost, že budou chtít vytvořit barevný přízvuk v blízkostivstup do areálu.

Ano, jednoduché modely neodvedou oči od zbytku interiéru a někdy se zdají být vybledlé. Nicméně, jednoduché plátno dobře sedí v mnoha interiérech

.

Moderní modely mají velmi zajímavý design

Typy bílých interiérových dveří na design a materiálové provedení

Množství materiálů, které se používají při výzdobě interiéru, způsobí, že se nevědomý člověk ztratí, který by chtěl jednoduše nainstalovat krásné bílé vnitřní dveře. Pokud se v sovětských časech nacházela jediná ukázka takových výrobků, pak mohou být zakopány moderní katalogy nepřipravené osoby. Nicméně, pamatujte, že je vždy možnost výroby výrobků na objednávku podle vlastního skica. A to je také plus.

Jakýkoliv odstín od barvy mléka do slonoviny: vše na žádost klienta

Hlavní typ křídla dveří, který se nejčastěji vyskytuje, je norma: povrch se skládá z MDF nebo dřevotřískové desky. Tyto výrobky se používají v soukromých domech a bytech, stejně jako v kancelářích. Ceny za tyto stavby neskočí. Na přání je možné objednat vložku ze skla nebo jiného materiálu. Kromě konstrukcí z MDF a dřevotřískových desek existují konstrukce z masivního dřeva, PVC a výhradně ze skla.

Zajímavým řešením je posuvný model

.

Výrobky se rozlišují podle účelu, počtu ventilů a materiálu: použití dubu nebo popela v základně tkaniny umožňuje dosáhnout různých odstínů.Láska je dveře z běleného dubu v interiéru bytu. Jak je vidět na fotografii níže, je to opravdu zajímavý vzorek.

Na fotografii je barva dveří bělená dubem

Modely mohou mít jednu, dvě nebo dokonce jednu a polovinu křídla, pohybovat se od sebe ke straně podle typu skříně, nebo skládat jako harmoniku.

Související článek:

Harmonizace vnitřních dveří. Fotografie a průměrné ceny, výhody a nevýhody, materiály výroby, konstrukční prvky, instalační nuance - čtěte v této publikaci.

Konstrukce bílých dveří a jejich možné kombinace se zbytkem obložení místnosti

Návrhová řešení jsou nabízena pro několik typů pláten, z nichž každé nachází své místo ve dveřích do vhodného interiéru. Zvažte různé kombinace dveřních výrobků a dekorace pokojů.

Bílé interiérové ​​dveře z masivu

Přírodní dřevo je šetrné k životnímu prostředí, má jedinečný vzor přírodního původu. Masivní dřevo označuje dýchací materiál, který vytváří potřebnou mikroklima pro osobu v místnosti. Síla výrobků je nádherná, estetika je mimo pochvalu. Vysoká a hluková a tepelně izolační charakteristika. Cenný druh dřeva se používá pro luxusní výrobky, ale nachází se také v průměrném cenovém rozpětí.

Krása přírodního designu bude vhodná pro každou místnost, je skutečně vynikající

Krásné vzory na povrchu jsou získány z pole

Předtím modely zdobené řezbami sloužily věrně a věrně panovníkům a šlechticům, byly obloženy drahými kameny a kovy. Minulá éra zanechala v minulosti množství prvků, což značně zjednodušilo povrch dveří. To výrazně snížilo ceny.

Dveře z masivního dřeva jsou vždy vysoce kvalitní

Bílé dýhované interiérové ​​dveře

Na první pohled je obtížné odlišit dýhované vnitřní dveře od dveří z masivního dřeva. Plus bude malá váha a bohatství barev a textur.

Funkčně a krásně

Dýha je plošný řez dřeva ne tlustší než 1 cm, dýha se lepí na celé plátno a lepí na podklad ze dřeva, MDF nebo dřevotřískové desky.

Na fotografii interiér s vnitřními dveřmi v barvě běleného dubu

Dýhovaný povlak se může lišit texturou, tloušťkou, vzorem.

Takové krásné plátno je odolné proti opotřebení

Je snadné zvednout bílé dýhované dveře na bílé sokly a kombinovat je s pozadím místnosti

Laminované bílé interiérové ​​dveře

\ t

Vrstvené dveře se skládají z rámového rámu z tyčí. Vnitřní konstrukce obsahuje buňky z vlnité lepenky. Tak se zrodila síla, lehkost a spolehlivost. MDF deska s laminovací fólií slouží jako vnější povlak.

Homelnost začíná vstupem do místnosti

Je dobré, že technologie nám umožňuje dosáhnout dokonalosti v interiéru

Jednoduché a krásné křídla dveří neodvádějí pozornost od zbytku místnosti

Volba milosti a lehkosti

Bílé interiérové ​​dveře se sklem

\ t

Pokud je plátno ozdobené sklem, místnost získá nové kouzlo.

Sklo může být průhledné​​

Originální skleněné vložky vypadají zajímavě

Zušlechťování návrhu činí čest konstruktérovi a výrobci

.

Matné sklo je vhodné v každé místnosti: nevidíte, co se děje uvnitř místnosti, ale tlumené světlo pronikající matným povrchem osvětluje noční chodbu

Posuvné modely také vypadají zajímavě se skleněnými vložkami

Interiérové ​​dveře bílé lesklé

\ t

Můžete si koupit bílé lesklé interiérové ​​dveře. To je skvělá volba pro moderní interiér, ačkoli z nějakého důvodu si mnoho lidí myslí, že lesk je místem v restauraci nebo kanceláři.

Bílý smalt vypadá skvěle na výrobky z vnitřních dveří. Vždy můžete koupit jiný barevný smalt a změnit obraz

Bílé vnitřní dveře potažené smaltem jsou levné

Lesk je zjevně styl. Stylový může být nejen kancelář neboveřejné místo

Místnost vypadá draho a stylově

Vnitřní dveře s patinou

Toto je místo, kde vládne šlechta a sofistikovanost, takže je v místnosti pokryté dveřmi s patinovým efektem. Patina - povrch ve věku ručně. Dokáže obsazení zlata nebo stříbra.

Tento model se hodí k mnoha historickým stylům

Šlechta a pohodlí zde vládnou

Zajímavý design, který vypadá jako vstup do Slunce King

Své osobní komory můžete učinit jednoduše královskými

Bílé interiérové ​​dveře s dekorem

Zdobené dveřní křídlo vám umožní přidat do designu místnosti něco originálního a krásného. Jako dekor mohou být vzory, barevné vložky, zrcadla, kresby. Pokud si objednáte individuální design podle náčrtu, místnost bude jedinečná.

Jemnost květinových vzorů a křivek bude vyhovovat místnosti mladé romantické dívky

Originální barevné vložky dodají interiéru bohatost

Charm, zjemnění a chuť

Související článek:

Sklopná kniha vnitřních dveří. Samostatný materiál představuje fotografické příklady úspěšných návrhů, výhod a nevýhod, rady při výběru a instalaci, doporučení odborníků.

S čím lépe nekombinovat bílé křídla dveří

Ne všechny barevné a textilní kombinace vytvářejí pohodlí a zlepšují náladu. Pokud se křídlo dveří spojí s interiérem nesprávně, pak místo relaxace a pohodlí můžete získat depresivní atmosféru:

  1. Barvu slonoviny a sněhově bílé plátno nelze kombinovat. Proč Protože stěny budou vypadat špinavé, dokonce i staré. Pokud je podlaha také opálená, může být interiér považován za neúspěšný.
  2. Koupelna v květinovém stylu v kombinaci s bílým křídlem dveří nevypadá jako venkovský styl, ale v čistě rustikálním provedení, zejména pokud jsou dveře pokryty smaltem.
  3. Je zřejmé, že bílé plátno a tmavý interiér se navzájem neshodují.
  4. Interiér bude stylový, pokud má několik prvků ve stejných barvách. Pokud je bílá v místnosti pouze design dveří, pak je to naprosto zbytečný důraz.

Jak integrovat bílé interiérové ​​dveře do bytů různé stylistické orientace (s fotografiemi interiéru)

Někdy je obtížné vybrat správné dveře, zejména pokud nejsou silné v oblasti designu. Výrobci nabízejí varianty s příslušenstvím z různých materiálů.

Zajímavá struktura bílého křídla dveří a podobná barva ke stěně

Rohový model v ložnici bude velmi pohodlný

Při výběru dveřního křídla je důležité vzít v úvahu styl interiéru, neporušit harmonii barev a barev.nezapomeňte, že dveře nejsou jen vstupem-výstupem, ale posledním bodem v designu místnosti.

Bílé interiérové ​​dveře v klasickém stylu

Klasické bílé dveřní křídla jsou ideální pro design v klasickém stylu. Harmonie linií, kombinace pompéznosti a askeze, přesných proporcí a symetrie, konstrukce rámu nebo zaoblení.

Luxusní vzhled místnosti se skládá z mnoha součástí a dveřní křídlo zde hraje důležitou roli

Textura dřeva dodává místnosti zvláštní lesk

Bílá je vhodná všude, zejména pro klasiku

Někdy v klasice používají řezby ve formě štukových prvků, pozlacených tvarovek.

Bílé interiérové ​​dveře ve venkovském stylu a provence

Země a Provence milují bílou, fialovou a světle hnědou. Květinový ornament je ideální pro takovou výzdobu místnosti, zvýraznění bude umělé stárnutí patinou.

Žádný plast nebo kov, pouze přírodní materiál!

Harmonie a pohodlí Provence

Milovníci země určitě najdou „své dveře“

Posuvné bílé interiérové ​​dveře v moderním stylu

\ t

Mnozí ocenili pohodlí posuvných konstrukcí. Zvláště je to výhodné v malých místnostech.

Tyto dveře slouží jako součást stěny a vizuálně pokračují v místnosti. Můžete říci, že je to skvělémožnost tmavého osvětlení v noci, pokud v jedné z přilehlých místností svítí světlo

V moderním stylu se kreativa může dokonale vyrovnat s minimalismem

Vlastnosti interiérových dveří od předních výrobců

Finské a domácí dveře jsou cenově dostupné a cenově dostupné. Každý výrobce má své vlastní nuance, materiály, design, styl. Zvažte několik příkladů.

Finské bílé interiérové ​​dveře

\ t

Kdyby před finským dveřním křídlem stálo pouze v slušných domech, dnes je k dispozici mnoha. Dveře jsou vyrobeny na vysoce přesném inovativním vybavení a pod přísnou kontrolou kvality. Pro finské výrobky je charakteristická barevná stručnost a minimalistický styl. Jedná se především o výrobky ze smrku nebo borovice. Všechny doplňky, zámky, carport jsou v ceně. Na konci dveří je vždy pečeť výrobce.

Finské dveře odolné proti opotřebení

Domácí bílé interiérové ​​dveře

\ t

Ruští výrobci také nezůstávají pozadu a již 90% trhu v zemi zaujali. Výrobky jsou levnější než zahraniční analogy, ale nejsou horší kvality. Bohaté odstíny bílé, výborné kování, snadná instalace, elegantní obrazy a přístupnost - to je to, co odlišuje domácí výrobce v oblasti dveří.

Plachty Harmony z katalogu kolekce Avant (výrobce Volkhovets), bílý vnitřní popel je dokonalý

Navrhněte si vstuppohádka s krásnými bílými dveřmi! A pokud uspějete na základě našich doporučení, rádi vám zašleme zpětnou vazbu.

Video: bílé dveře v interiéru - nový trend