Krása je ve tváři! Výběr správného zrcadlového designu s osvětlením pro make-up.

Doplnění lze aplikovat v polních podmínkách. Ale s takovým make-upem na pódiu, není žádná cesta ven, a dokonce i v divadle, budou nedostatky okamžitě patrné. Chcete-li vždy vypadat, jako byste byli připraveni zahájit střelbu pro časopis VOGUE právě teď, trvá více než jednoduché ruční zrcadlo. Dnes v redakčním materiálu HomeMyHome.ru, hlavní postava je zrcadlo s upozorněním na make-up, vítaným atributem budoáru jakékoliv módy. V tomto přehledu se podíváme na návrh podobných výrobků a jejich funkčnost, ukážeme, jak si je vybrat správně a zda je možné vyrobit zrcadlo se žárovkami sami.

Vytvoření obrazu vyžaduje nejen dovednost vizážistky, ale i slušné vybavení

Proč potřebuji zrcadlo s žárovkami po stranách nebo po obvodu

Zrcadlo je v jakémkoli domě, zejména v němž panuje žena, dnes tak důležitým atributem není jen objekt, který odráží všechno kolem, ale také funkční interiérovou výzdobu.

Zrcadlo, které dokonale zapadá do designu, obnovuje místnost

.

Rozmanitost všech modelů může být zařazena do dvou skupin: žárovky mohou být umístěny po stranách nebo po obvodu. Takový prvek interiéru s jeho dodatečným světlem nejen slouží jako zdroj osvětlení budoáru, ale také umožňuje paní adekvátně se připravit na vzhled.

Zvýraznění ukáže nejmenší nedostatky v make-upu

Podsvícení také uvolňuje napětí z očí, je nuceno nahlédnout do odrazu: zvyšuje ostrost zobrazeného obrazu, odstraňuje rozmazání. Jaký je rozdíl podsvícení umístěného na obvodu nebo stranách?

Světlo po obvodu eliminuje zbytečné stíny a padá rovnoměrně na obličej

Boční světlo je také rovnoměrně rozloženo v důsledku symetrie

DůležitéPravidlo pro boční osvětlení: světlo se nachází přesně nad úrovní očí, jinak budou stíny navíc.

Související článek:

Toaletní stolek se zrcadlem a světlem. Možnosti, zajímavá rozhodnutí o návrhu, možnosti, barevný design, základní doporučení při výběru, užitečné tipy - přečtěte si publikaci.

Druhy podsvícených zrcadel

\ t

Zabýváme se různými typy staveb, které mohou být úspěšně vloženy do vybavení našeho bytu. Design samotného výrobku může být cokoliv s jakýmkoliv uspořádáním žárovek, i podsvícení je jiné barvy.

Pro některé modely je dokonce k dispozici funkce vytápění - taková nástěnná plátna jsou umístěna v koupelně, kondenzát se na povrchu zrcadla neshromažďuje a nic vám nebrání obdivovat sebe sama

V první řadě nás nezajímá dekorativní osvětlení, ale funkční. Pojďme se seznámit s hlavními typy zrcadel.

Univerzální osvětlené zrcadlo

\ t

Univerzální modely se nazývají proto, že mohou být umístěny kdekoli: na stůl nebo zeď. Velikost těchto výrobků vám dokonce umožní vzít je na dlouhou cestu.

Zázrakové zrcadlo je připojeno k magnetickým klipům

Výrobci často vyrábějí modely odolné proti vlhkosti, které dokonale slouží v koupelně. Tam jsou možnosti rozpočtu s amalgámem (lakování) nebo hliníkovým povlakem. Tyto sloučeniny reagují špatně na vlhkost.

Na pohodlný stůl můžete umístit zrcadlo, které změní část místnosti na budoár

Nástěnné zrcadlo s make-up světlem

Stacionární model s osvětlením není schopen jet s majitelem na cestu. Existují však takové výhody jako skutečnost, že úhel zrcadla je konstantní a samotný výrobek je součástí interiéru.

Existují modely, které umožňují nastavit vzdálenost od stěny a dokonce měnit úhel sklonu

Osvětlení je napájeno zdrojem energie (baterie nebo napájení).

Stolní zrcadlo s lampami

Jedná se o modely, které jsou připojeny ke stolu nebo ke speciálnímu stojanu. Rozměry takových výrobků jsou pohodlné a druhá strana je často přidělena pod lupou. V takovém odrazu jsou patrné nejmenší vady make-upu, které mohou být okamžitě odstraněny. Tyto plochy zvyšte dvakrát nebo desetkrát.

Vhodné a originální

Toaletní stolek se zrcadlem a světlem

Zde funkčnost skutečně funguje! A zrcadlo, světlo a stůl, kde je vhodné uspořádat kosmetiku a oddělené krabice.

Všechno, co potřebujete, je blízko: funkční zrcadlo se světlem pro toaletní stolek

Výrobci často vyrábějí modely, ve kterých jsou v krabicích vložky pro dělení na oddíly. Takže všechny make-up nástroje budou vždy v pořádku. Zvláštní slova si zaslouží designstoly pro make-up se zrcadlem a světla. To je rozmanitost volby: můžete si koupit stůl, který doplní interiér a dokonce se v něm stane důležitým přízvukem.

Profesionální vizážistka s lampami

Pokud potřebujete profesionální stolek se světlem pro vizážistku, zastavte volbu na výrobcích se speciálními lampami umístěnými po obvodu. Některé žárovky svítí studeným nebo teplým světlem.

Pokud potřebujete vidět sebemenší vrásky, pak je vhodné studené osvětlení použít k identifikaci nedostatků

Teplé světlo uvolňuje oči

Důležitý je také počet žárovek. Je špatné, pokud se žárovky přehřívají, bude velmi nepříjemné použít make-up. Ideální lampy - LED.

Důležité!Dvě svítilny musí být na úrovni obličeje.

Materiály pro výrobu kosmetického zrcátka se žárovkami

\ t

Z toho, co z čeho ... vytvořit zrcadlové plochy? Pojďme se ponořit do světa výrobních nuancí a zjistit, z čeho je vyroben hlavní povrch zrcadla a rámu.

Hlavní povrch a rám

\ t

Zpracování se vyžaduje pro hlavní povrch. Odraz, odstíny a také životnost potahu závisí na jeho kvalitě a vlastnostech.

Povlak amalgámu je velmi levný, ale není odolný proti vlhkosti

Za rozpoćet se povażuje také hliníkový povlak. Ale vezměte v úvahu, že to může deformovat tvar, což zbytečnéúpravy make-upu.

Hliníkové zrcadlo je lepší vzít v cestě

Vysoká trvanlivost je zaručena rozprašováním titanu, kromě toho je přesnost obrazu vysoká. Někdy se zdá, že titanový odraz má modré nebo šedé zvýraznění. Rama se také liší: často se používá plast, dřevo nebo kov. Kovové rámy jsou chromové, bronzové nebo pozlacené. Dřevěné modely se používají pouze pro určitý styl místnosti.

Důležité!Stříbro je považováno za nejlepší: je odolné vůči poškození, poskytuje vysoce kvalitní odraz.

Svítilny podsvícení

Pro osvětlení se používá několik typů svítidel. Žárovky mají krátkou životnost a minulost. Halogenové žárovky mají delší životnost a dobře fungují i ​​v podmínkách s vysokou vlhkostí. Zářivky dávají téměř denní světlo, ale zároveň jsou náchylné k blikání, což nepříznivě ovlivňuje oči. LED podsvícení (LED) je spolehlivé, poskytuje vynikající světlo a má zajímavý vzhled.

Recenze výrobců zrcadel se světlem pro make-up

\ t

Existuje několik značek, které díky kombinaci kvality a designu získaly uznání. Mnozí ocení make-up zrcadlo Ikea, které nabízí širokou škálu produktů za přijatelné ceny.

Ikea make-up zrcadlo s žárovky: krása dekor

Neméně známá je německá značka Beurer: kvalita,vysoká přesnost odrazu. Podsvícení funguje mimořádně dlouho. Značka Babyliss si zasloužila lásku lidí: to jsou všechny modely, byť jednoduché, přinejmenším profesionální. Výrobce vyrábí všechny druhy zrcadel.

Vlastnosti použití podsvícených zrcátek

Osvětlené kosmetické zrcátko se může otáčet o 180 nebo dokonce o 360 °. Už jsme se zmínili o druhé rostoucí straně. Mezi vlastnosti patří mobilita: pokud se produkt vejde do cestovní tašky, pak se nemůžete starat o kvalitu make-upu na cestě. Design některých modelů lze kombinovat s policemi a dokonce i skříní, což je velmi pohodlné. Vyvinutá a inteligentní zrcadla, která jsou spojena s mobilním telefonem.

Jak si vybrat make-up zrcadlo se žárovkami - doporučení naší redakční rady

Pokud si objednáte příslušenství v katalozích, pak je třeba věnovat maximální pozornost detailu - je to mnohem snazší koupit živě. Odpovězte prosím na otázky a lépe pochopíte, co je lepší zvolit:

 1. Pro který pokoj je výrobek vyžadován?
 2. Je nezbytná stavební mobilita?
 3. Je zrcadlo potřebné pouze pro použití make-upu nebo je nutné pracovat s kůží?
 4. Existují u výrobce preference?
 5. Jakou výšku obrázku chcete získat? Bereme v úvahu, že výška výrobku 120 cm odráží tělo na kolena. Délka 60 cm - do pasu, 40 cm - pouze na hrudi. Klasická velikost je 50 × 50 cm, je zde také 34 × 17, 11 × 11 cm.
 6. Jaké světlonejlépe teplé nebo studené?

A nyní, po výběru nezbytné funkce, se zaměřte na vnější výzdobu výrobku.

Jak udělat vlastní zrcadlo se žárovkami

Ne všichni jsou ochotni koupit výrobní výrobek. Vždy můžete být trpěliví, kreativní a aplikovat své ruce, aby se z anonymních materiálů stala nezbytná a krásná věc.

Jaké materiály a nástroje jsou potřebné pro práci

Zaměřujeme se na model make-upového zrcadla se žárovkami pro vizážistky, které budeme vyrábět vlastníma rukama, takže se naskládají na zrcadlový list a dvě dřevěné tyče. Pro vrtání potřebujete vrták pro zpracování rámu - brusný papír. Nezapomeňte na pásku, měděný drát dvou barev. Při práci s ní bude vyžadovat kleště, stejně jako vidlice.

Rám může být natřen libovolnou barvou dle Vašeho přání. Pro osvětlení vezměte lampu (25 wattů). Obvykle mají matnou bílou barvu. Můžete předem spočítat požadovanou částku. Svítidla potřebují pojistky, náboje a šrouby, které připevňují k rámu.

Jak vytvořit rám pro zrcadlo se světlem

Práce probíhá v několika fázích:

 1. Výroba rámu s přihlédnutím k velikosti zrcadlového plátna. Dřevo se na koncích řezá pod úhlem 45 °.
 2. Povrch dřeva je ošetřen smirkovým brusným papírem pro dokonalou hladkost.
 3. Nyní pomocí tužky udělejte značky na místech, kde budou vyvrtány otvory pro kazety. V kurzu přichází vrták.
 4. Nyní namalováme rámvybranou barvu. Můžete chodit po stromové skvrně a lakovat vše.
 5. Je čas připojit zrcadlo. Za tímto účelem si můžete pořídit oboustrannou průmyslovou pásku určenou pro tyto výrobky.

  Bílá barva rámu je považována za ideální.

Dále přichází práce s instalací osvětlení.

Jak provést kabeláž, aby se zrcadlo make-upu osvětlovalo vlastníma rukama

Drát dělíme na barvy. Máte-li například modrou a bílou, budete muset oddělit kousky 15 cm.

Do každého otvoru zatlačíme 2 modré a 2 bílé dráty

Výběr kazet, zaostření na žárovky. To je nezbytné pro výpočet výkonu a zapojení pomocí spínače.

Vhodné báze: E27, E14. Pod nimi a vyzvednout náboje

Měděné dráty jsou holé a zkroucené na šroubu náboje, který je pak připevněn k rámu. Připojte vodič na jednom konci k první lampě na lince a druhý konec je vyhrazen pro zástrčku.

Důležité!Vodiče připojujeme přesně podle barev!

Voila! Osvětlené make-up zrcadlo je připraveno! Už můžete říct hostům, jak to udělali vlastníma rukama.

Kolik si můžete koupit make-up zrcadlo se žárovkami

Stolní osvětlené zrcadlo pro make-up lze zakoupit za různé ceny. Například, make-up zrcadlo ikea může stát od 1800 rublů, německý Beurer - 2.000 - 6.500 rublů, a Babyliss začíná od 3.500 rublů.

Zvedněte zrcadlo podle svého vkusu abojujte se světem svou krásou!

Video: zrcadlo do-it-yourself se světlem pro make-up