Které video kukátko pro přední dveře je lepší zvolit

Použití dveřních očí se vztahuje na prostředek ochrany proti vetřelcům a nezvaným hostům. Moderní video kukátko pro vstupní dveře je bezpečnostní nástroj a slouží k monitorování prostoru za dveřmi. Zařízení může být použito jako prvek obecného bezpečnostního systému nebo jako jeho samostatná součást.

Přístroj umožňuje vidět vše, co se děje za dveřmi

.

Jak se videotelefon pro přední dveře

Zařízení účinně nahrazuje běžné oko, což značně rozšiřuje jeho funkčnost a použitelnost. Použití zařízení umožňuje vzdálenou identifikaci osoby, která přišla, nebo zavedení video dohledu s registrací událostí, ke kterým došlo u dveří. Použití této funkce zajišťuje absolutní bezpečnost, zaručuji pohodlný provoz.

Možnost zvážit dobře stojící za dveřmi

Moderní video kukátko je přenosná miniaturní videokamera, která je upevněna pod standardním okem ve speciální díře. Taková zařízení mají částečně nebo zcela válcové tělo, které umožňuje snadnou instalaci.

Informace!Existují nebalené modely určené pro vlastní montáž kamerových systémů. Jsou reprezentovány holými deskami s čočkami.

Z vnějšku se jedná o zdánlivě kukátko a zevnitř je monitor ve videozáznamu

.

Jaké jsou výhody a nevýhody dveřních ok

Mezi výhody těchto bezpečnostních struktur patří:

 • snadnost instalace, nevyžadující kvalifikaci a dovednosti;
 • imitace klasických očí umožňuje skrytý dohled;
 • možnost, aniž by se otevřely dveře, kontrolovat situaci za ním;
 • autonomní funkce umožňuje shromažďovat informace bez zapojení lidského faktoru.

Na monitoru je zřízen celý komplex

Samozřejmě, byly také některé nevýhody:

 • jakékoli video oko je natřené, uzavřené žvýkačkou nebo potažené dlaní, což znemožňuje jeho přezkoumání;
 • mohou nastat problémy s připojením nebo instalací nezabalených zařízení.

Charakteristiky a funkce video dveří

\ t

Konstrukce tohoto zařízení obsahuje pouze dva prvky:

 • displej;
 • miniaturní videokamera.

Na vnějších dveřích je namontován speciální panel, který obsahuje kukátkovou kameru pro přední dveře, reproduktor, zvonek a mikrofon.

Souprava organizace pro dohled

Pro ochranu zařízení před úmyslným poškozením je čočka pokryta odolným sklem a samotný panel sestává z materiálů z tvrdé slitiny. Displej je namontován na vnitřní straně dveří. Tato konstrukce se týká poměrně pohodlného provedení, které zajišťuje nezávislou instalaci.

Vzhledem k tomu, že systém je umístěn na dveřích, je napájen baterií. Omezená funkčnost klasifikuje návrh rozpočtu. Zařízení složitějších modifikací, vybavených mnoha možnostmi:

 • pořizování snímků v okamžiku stisknutí hovoru;
 • spouštěný snímač pohybu automaticky zaznamenává;
 • přítomnost infračerveného osvětlení;
 • funkce hlasové pošty;
 • oznámení o pokusu majitelů bytů o hackování.

Komplexní úpravy mají neomezené možnosti

Moderní elektronický průzor pro přední dveře obsahuje modul Wi-Fi a je schopen integrace s internetem. To umožňuje dálkové ovládání toho, co se děje a kontroluje.

Úpravy dveřních ok

Tato zařízení lze rozdělit do určitých typů:

 • analogová nebo digitální zařízení;
 • kabelové /bezdrátovéstavby;
 • barevné i černé a bílé.

Ty jsou považovány za nejjednodušší, proto spadají do kategorie rozpočtu. V jejich designu neposkytuje další možnosti, a cena ani nedosáhne 2.000 rublů. Modely vybavené analogovým zpracováním signálu jsou zastaralé a jsou poměrně vzácné.

Nejoblíbenější je video oko na předních dveřích vybavené barevným displejem.Vyznačuje se svou spolehlivostí, účinností a malou velikostí, což umožňuje instalaci celé konstrukce na dveře.Vzhledem ke své dostatečné viditelnosti je možné zobrazit celou plochu před dveřmi.

Vysoká viditelnost umožňuje vidět, co se děje za dveřmi

.

Rozdíl bezdrátových video očí na dveřích

Tato konstrukce je vybavena stejnou funkčností jako kabelové protějšky, ale nepotřebuje propojovací kabel. Používají se především pro venkovské domy, které mají své vlastní území. Instalace bezdrátových video peepholes pro přední dveře se provádí u brány nebo branky. Přenos signálu probíhá pomocí mikro vysílače, jehož činnost dosahuje 50 metrů.

Při instalaci zařízení do bytu je umístěna miniaturní řídicí jednotka na nejvhodnějším místě. Některé modely, kromě hlavního displeje, jsou vybaveny další mobilní verzí, kterou můžete vždy nosit s sebou.

Tato možnost je vhodná z důvodu absence vodičů

Určete, kolik stojí video oko

Hlavními kritérii výběru jsou funkčnost a typ konstrukce: kabelové nebo bezdrátové. Při koupi video kukátku s funkcí nahrávání se mnoho zajímá o následující vlastnosti:

 • hrací doba;
 • kapacita paměťové karty;
 • automatické podsvícení.

Pokud je to žádoucí, můžete si také koupit video-oko pro vstupní dveře pomocí snímače pohybu nebo požárních hlásičů. Dnes je nejoblíbenějším rozpočtovým zařízenímFalconEye FE-VE02 , které se snadno instaluje do otvoru pro běžné oko.

Zajímavý model, který je populární

Navzdory skutečnosti, že náklady na zařízení se pohybují v rozmezí 7000 rublů, dostalo se mu poměrně dobrých ukazatelů:

 • TFT displej 2,8 palce;
 • barevná videokamera;
 • vnitřní paměť odpovídá 32Mb;
 • je možné instalovat 32GB flash disk;
 • světla;
 • video, jakož i fotografie;
 • kalendář;
 • záznam ze snímače polohy nebo hovorem.

ModelyFE-VE03 , stejně jakoFE-VE01 , získaly značnou popularitu, jejíž náklady jsou v rozmezí 10 000 rublů.

Model FalconEye FE-VE03

Sofistikovanější design je bezdrátové zařízeníRádio DVR . Obsahuje:

 • barevná kamera s viditelností 90 stupňů;
 • 5-palcový displej;
 • Opatřeníasi 70 metrů;
 • Zaznamenejte předmět do pohybu.

Náklady na toto zařízení činí 12 000 rublů.

Bezdrátový video peep "Rádio DVR" se záznamovým a pohybovým senzorem

Instalační nuance

Instalace zařízení není nijak zvlášť obtížná. V požadovaném průměru díry je instalována externí jednotka vybavená videokamerou a zobrazovacím modulem. To vše je spojeno speciálním kabelem přes dveřní otvor. Bezdrátové video oči si snadno nastavíte sami.

Obecné schéma instalace

V některých modelech jsou k dispozici další videokamery pro zvýšení zobrazení. Tyto kamery jsou instalovány v dostatečné výšce, daleko od zvědavých očí. To umožňuje zajistit sledování videa v případě poškození hlavní kamery. To je obzvláště důležité pro domácnosti s velkými plochami.

Instalaci lze skutečně provést nezávisle a bez problémů

Nastavení video zařízení začíná nastavením přesného času, a tedy i data. To pomůže najít porušovatele v případě nelegálních situací.Ovládací panel i displej jsou umístěny na místech, která nejsou přístupná dětem. Při instalaci vnějšího panelu nesmí být objektiv nasměrován ke zdroji světla. To může vyvolat blesk.

Schéma připojení zařízení

Související článek:

Videorekordéry pro soukromé domy. Co je toto zařízení, jeho vybavení, tajemství správné volby, přehled modelů, průměrné ceny, nuance instalace a spojení vlastními rukama - přečtěte si tuto recenzi.

Je dobré vědět.

Přístroje, jejichž viditelnost je vyšší než 180 stupňů, mají nízký dosah a umožňují pozorovat pouze malou oblast pod dveřmi.

Pozor!Je třeba mít na paměti, že čím větší je úhel pohledu, tím méně vidíte v dálce.

Při nákupu prodloužených nebo mimořádně dlouhých video očí pro kovové dveře je třeba věnovat pozornost jejich optickým vlastnostem, které by měly být zcela odlišné od standardních zařízení. Stejně důležitý je materiál, ze kterého je bezpečnostní systém vyroben. Kovové výrobky tak budou stabilnější a odolnější a plasty mohou prasknout nebo podlehnout deformaci.

Manipulace se zorným úhlem pomocí přídavných objektivů

Výsledek

Bez ohledu na to, zda se má na jeho dveře instalovat video oko, musí se každý rozhodnout sám za sebe. Zároveň bychom však neměli zapomínat, že takové zařízení ve výjimečných situacích může pomoci při prevenci kriminality a přispět k odhalování trestných činů.

Video: video oko se snímačem pohybu a záznam na 3,5 ″ paměťovou kartu