Mluvící interiér: nábytek ve stylu podkroví

Kdo má rád lahodné a zvukové řešení interiéru, snadno spadá pod vliv půvabného okouzlení. Časopis HomeMyHome.ru vám rád sdělí, jak by měl být interiér a nábytek v půdním stylu. Toto je pravděpodobně to samé prostředí, které jste dlouho hledali svou duši.

Loft není pro šlechtické preference: je zde místo pro neobvyklé, nestandardní, původní

Co říká nábytek ve stylu podkroví: design a materiály

Všechny směry podkroví: okouzlující, bohémský a podkrovní mají společnou složku ve formě výrobních materiálů a liší se v některých nuancích v designu.

Je-li první seznámení se stylem odrazující a překvapivé, pak po jedné nebo dvou minutách přijdou další dojem. Interiér je okamžitě a zcela ponořen do svéhofunkce To vám umožní vidět neobvyklou krásu designer kusů a sbírek.

Zajímavostí je přeměna materiálů, které jsou umístěny v průmyslových halách továren a závodů, na stylový nábytek. To je úžasná reinkarnace dřevěných prken, barů, kůže, džínoviny, dýmek, kovových částí do něčeho ne banálního a jedinečného.

Co je typické pro podkrovní nábytek: škrábance, žlábky a praskliny, struktura, přirozenost a nedokonalost materiálu, jakož i minimalismus a praktičnost

Související článek:

Loftový styl - co to je. V přehledu se podrobněji podíváme na rysy interiéru v tomto stylu, na to, jak jej vytvořit a jaké materiály nejlépe použít, a také vyhodnotit fotografie nejlepších loftových studií či apartmánů.

Stoly a židle

Funkce nábytku je nutně v souladu s jeho vzhledem. Tyto položky by měly snadno vstoupit do praktického půdního stylu, integrovat se do něj a stát se jeho nedílnou součástí.

Kov a dřevo dávají vzniknout jedinému složení, které je samozřejmě vhodné

.

Ne plast: český podkrovní design znamená pouze přírodní materiál.

Stoličky mohou vypadat současně a zároveň složitě

.

Tabulka vypadá těžkopádně a reprezentativně, což představuje sémantické centrum místnosti

.

Malé stolky pod notebookem vytvářejí pracovní prostředí

Palety a kola jsou přeměněny na stylový konferenční stolek. Tady jeskutečná tovární nálada!

Pokud jde o podkrovní nábytek, věci se někdy berou tak, že jsou zcela nevhodné pro nábytek a vytvářejí mistrovské barové stoličky

.

Video: stoly v půdorysném stylu

Sedací soupravy, křesla a pohovky

\ t

Vzácný kupující je spokojen pouze s jednou pohovkou a vybírá také další místa k sezení, jako jsou lavičky, poufs a křesla. Často nejsou ani zmateni výběrem položek z jednoho headsetu. Naopak, sbírat věci ne z jedné sady.

Navzdory skutečnosti, že povrch židle je vyroben ze dřeva, je vhodné sedět na takovém výrobku

.

Čalounění může být ošuntělé, z kůže, koženky, lnu nebo bavlněné tkaniny.

Masivní kola ponořují prostor do atmosféry 40. let minulého století v průmyslovém duchu továrny

.

Žádné kudrlinky: vše je stručné a praktické

Malý otoman vypadá jako kus muzea

.

Podobná pohovka dorazila přímo do místnosti z minulého století, takový malý soudek

Postele

Postel se nestává výjimkou v půdním prostoru. Vylučuje přítomnost ozdob, ozdobených vzorů a komplikovaných vzorů. To může být kovová základna ve formě rámu, dřevěné podlahy, palety z masivního dřeva.

Současně jsou z ocelového profilu získány masivní a vizuálně lehké modely

.

Dřevěná postel s jednoduchým čelem se úspěšně vejde do prostorného průmyslového stylu

.

Ložnice nemusí být ani vidět, což dokonce záhadně vypadá

Konzoly a regály

Skříně v podkroví se podle možnosti vyhýbají jejich nahrazení regály a konzolemi. Na konzolách mají lampy, všechny druhy věcí, tablety, mobilní telefony, figurky.

Konzola se používá jako modifikace tabulky a může mít neobvyklý tvar stolu

Opět kombinace kovu a dřeva: jednoduchý design pro harmonii v interiéru

Police mohou sloužit jako knihovna, místo pro ukládání dokumentů a dalších věcí. Dřevěná verze se také hodí k půdní úpravě

Regály jsou v interiéru pohodlné a jasné. Je pro ně snadné najít místo u zdi nebo v těch částech místnosti, kde se předpokládá prostorové zónování

.

Živý příklad netriviálního přístupu k formě věcí

Palce a komody

V dnešní době se výroba nočních stolků a komody pro podkroví stává oblíbenou destinací. Zde je místo, kde se obrátit představivost mistrů, pokud se vzdáte let myšlenek designu. Ukazuje se, že 21. století se svými schopnostmi nám dává návrat do 20. století, ale do něj začleňuje moderní prvky. Skříň a komoda nejsou jen nábytkem nebo místem pro ukládání věcí. To je chuť a styl éry - vzorky průmyslové elegance jen zdobí interiér.

Mužnost, síla, ohleduplnost: kdo by si myslel, že nábytek ví, jak mluvit?

Obrubník se podobá bednám na pece, což nás nutí věnovat větší pozornost sami sobě

.

Staromódní zásilka: podivná směs truhlářských prvků a továrních dílů

Výtisky z poznávacích značek vypadají nenápadně a poněkud extravagantně

Všechny odřezky na kov a dřevo jsou speciálně vytvořeny, ale nevypadají jako poškození nábytku, ale jako zvláštní nádech, jako by se nádvoří skutečně ukázalo být 50. let minulého století

.

Video: komoda do-it-yourself

Vysoké skříně a vestavěný nábytek

Loft není obzvláště jako vysoké a dlouhé standardní skříně: jsou nahrazeny policemi, prostornými komody nebo přidělují samostatný prostor pro šatní skříň. Ale ne každý je připraven skrýt věci v truhlicích a kufrech. Ale mnozí neodmítají kupovat vysoký šatní skříň na rozdíl od svých kolegů.

Jen dobré řešení: knihovna a místo pro oblečení a obuv a zrcadlo a úplná harmonie s požadavky na styl

Kovová nádoba je ideální do kuchyně

Řešením může být tisk fotografií s městskou stylizovanou krajinou

.

Cihlová skříň: perfektní kombinace požadavků na skladování a styl

Vestavěné skříně jsou umístěny ve výklencích nebo v rozích místnosti, čímž se vytváří fasáda takového výrobku v souladu s očekáváním podkroví.

Nábytek v půdorysu: vybavení bytu

BHlavní půdní prostor je reprezentován jedním prostorem, vizuálně rozděleným do zón ložnice, kuchyně, obývacího pokoje. Ale to není vždy případ. V některých apartmánech je k dispozici ateliérové ​​uspořádání, ale jsou zde i možnosti pro rozdělení na pokoje. Samozřejmě, aby bylo možné zajistit bydlení podle požadavků stylu, musíte dodržet všechny body:

  • velký prostorný pokoj;
  • vysoké stropy;
  • vysoká okna;
  • průmyslová a tovární povrchová úprava;
  • řádně zvolené osvětlení;
  • vhodný nábytek.

Věnujme pozornost návrhovým řešením pro uspořádání místností a zón v půdním stylu.

Související článek:

​​ Svítidla ve stylu podkroví : co je vyrobeno, odrůdy, kritéria výběru, osvětlení v podkrovním stylu v kuchyni, obývacím pokoji, předsíni a ložnici Loftovou lampu zhotovujeme vlastníma rukama.

Obývací pokoj

Podkrovní dílny a dílny byly zakoupeny tvůrčími osobnostmi, které milují svobodu, lidé, kteří vedou bohémský životní styl. Díky speciálnímu přístupu k životu se neobtěžovali dokonalou povrchovou úpravou. Nábytek stále vybíral vhodný typ pokoje.

V obytných místnostech je kladen důraz na čalouněný nábytek, často umístěný kolem konferenčního stolku. Také zde můžete vidět koberec, který vizuálně odděluje prostor obývacího pokoje od ostatních místností.

V jednom bytě se také můžete pokusit vytvořit půvabnou náladu

Samozřejmě, že skutečný půdní prostor není možný bez vysokých stropů a množství přirozeného světla z obrovských oken. Nábytek nevyniká, ale plynule přechází do nábytku.

Nábytek může vypadat velmi luxusně, s charakteristickými netriviálními prvky jednoduchého dekoru. Ty jsou nudné, ale přirozené barvy, ne křik, ale vznešený

Související článek:

Loftový apartmán : fotografie, historie a vlastnosti, stropní, nástěnné a podlahové úpravy naší publikace.

Kancelář

Je-li k dispozici pracovní prostor nebo samostatná kancelář, měla by být vybavena takovým způsobem, aby nic nevedlo k oku, ale přesto inspirovalo pracovní proces.

Nedráždivá oční kombinace bílé, hnědé, zelené a cihlové barvy přispívá k pracovní náladě

Pokud jde o kabinet, vybere se „vážnější“ nábytek, pokud to povaha povolání vyžaduje. Nebo zachovat tradice původního českého přístupu.

Dětský pokoj

Pokud je byt podkrovní byt, pak všechny pokoje a zóny prostoru spadají do stylu. Mateřská škola se stává chytrou příležitostí, jak ukázat kreativní a kreativní přístup k řešení interiérového designu.

Brutalita je zmírněna tylem a jasnými akcenty ve formě plakátů, plakátů, maleb a hraček

V dospívající místnosti se věnuje pozornostpodsvícení a tematické prvky. Už se nemůžete starat o zmírnění vzhledu místnosti v továrně

Ložnice

Ložnice je uzavřena průhledným nebo neprůhledným stínítkem, regálem, zásuvkou. Soukromí takový pokoj ve velké místnosti neznamená. Pokud je tento prostor na spaní vybaven vícepokojovým bytem, ​​sledujte trendy minimalismu.

Malá ložnice je udržována ve všech půdních tradicích od výzdoby po nábytek a textil. Žádné přetížení prostoru malými detaily.


Vestavěná skříň se skrývá za dřevěnými panely a postel je tvořena koženými rohožemi, které tento styl neodporují. Další úložný prostor je dvojice truhlic v blízkosti lůžka

Kuchyně

Obvykle je kuchyni přidělována malá plocha přísně v souladu se zamýšleným účelem. Desky by měly být masivní. Uvítací bar s vysokými židlemi, malé množství domácích spotřebičů. Je vhodné vyzdobit kuchyni fotografiemi českého života minulého století a vhodnými závěsnými lampami.

Stylizovaná lednice a malá kuchyňská souprava: vše podle kánonu

Mimochodem, zahrnutí břidlice do dekoru. Povrchová úprava a veškerý nábytek dobře padnou s vybranou tmavě zelenou barvou

Bylo možné nejen vložit potřebné vybavení a příslušenství do malé kuchyně, ale také najít místo proTelevizory

Je možné uspořádat podkrovní kuchyni v malém jednolůžkovém pokoji apartmánu. Pro vizuální expanzi prostoru je jedna stěna osvětlena

Koupelna

Koupelna není vyloučena z celkového obrazu. Může být dokonce doplněn eklektickými prvky a hi-tech. Velkou pozornost si zaslouží instalatérství a výběr příslušenství.

Kreativní nahrazení banální skříňky na objektu, stylizované jako skříň požární stěny. Osvětlení není jen zdrojem světla, ale také dekorem.

Originalita sprchového koutu je úspěšně kombinována s lehkými stěnami

Celá pozornost je přitahována její překvapivě staromódní a luxusní vanou

Průmyslový styl v interiéru restaurací a barů

\ t

Chtěl bych zmínit, že loft jako cíl je oblíbený nejen v jednotlivých bytech, ale i v barech, kavárnách a restauracích. Majitelé, kteří se rozhodnou zůstat na tomto typu dekorace a designu, přitahují docela zajímavé publikum do svých zařízení.

Výzdoba ve formě obálek z pravých sudů, pohodlný nábytek pod kůží, konferenční stolky: to je téměř domácí relaxační atmosféra!

Atmosféra ponurého baru je díky původnímu řešení osvětlení mírně rozptylována

.

Čerstvý pohled na tradiční styl: vynikající začlenění zeleně do interiéru, soukromí díky obrazovkám

U toho, kdo jej zadal, se okamžitě vytvořípocit, jako by se přestěhoval do poloviny minulého století, což bylo to, co chtěli návrháři pokojů

Interiér kanceláře pod podkrovím

Jaká úžasná atmosféra vládne v podkrovních kancelářích! Je to ráj pro kreativní jednotlivce. Pro ty, kteří rádi uvažují při hledání řešení a zcela jdou do práce. Protože prostor kanceláří je obvykle dostačující, poskytuje dostatek příležitostí pro realizaci stylového interiéru.

Jsou dodržována pravidla: velikost místnosti, dekorace, regály, prostor, osvětlení. Všechny podmínky pro dobrou práci

Místo odpočinku pro zákazníky a zaměstnance je relaxační a umožňuje vám dosáhnout rozumného řešení nebo dohody. Nízkopodlažní interiér a nenápadný design v cihlovém provedení

Nebojíme se zvolit styl podkroví. Ještě zajímavější bude probuzení ve vašem bytě nebo domě, práce v kanceláři a relaxace v baru.