Nádherná změna scenérie pro nejnáročnější: vyberte si design bytu - studio (trendy 2018-2019)

Nemusím ani myslet, že byt - studio je něco malého. Ne, ne, ne. To je vynikající uspořádání obydlí, pohodlí v prostředí, vynikající šance na projevení tvořivosti a letu fantazie. Úkolem redaktorů HomeMyHome je ukázat nejlepší bytový design - ateliéry (trendy 2018-2019) a představit vám nové nápady na interiér.

Proč neotočit své studio do tak atraktivního hnízda

Co můžeporadit při výběru dokončovacích materiálů pro studio 2018 - 2019.

V obydlí ateliérového plánu je nutné pochopit hodnotu každého centimetru, proto je nutné experimentovat s konečnými materiály velmi opatrně. Pojďme se tedy zabývat touto důležitou otázkou.

Podlaha a strop

Při výběru materiálů pro podlahu se okamžitě řídí čalouněním a barvou nábytku. Vzhledem k tomu, že celkový dojem z prostoru vznikne díky nábytku a povrchové úpravě, hrají hlavní roli barevné řešení, zatímco druh materiálu je druhotný.

Je lepší zvolit materiál podlahy, aby se překrýval s hlavním tónem bytu

.

Ve středu obydlí často používají dřevěnou podlahu, laminát nebo parkety a kuchyň a prostor haly jsou obloženy žulou nebo dlažbou.

Pro studio je nejlepší zvolit bílý strop: bude natažený nebo natřený, pokud je celkový pozadí jasný

.

Důvodem je vnímání prostoru. Bílý strop bude vizuálně zpříjemňovat a zpříjemňovat obytný prostor a tato barva je také vhodná pro jakýkoliv interiér .

Možná budete mít štěstí a stropy jsou opravdu vysoké, takže pro klasické nastavení se můžete pokusit přidat výlisků kolem lustru. A pokud je styl Provence nebo Skandinávský, pak dřevěné trámy budou vypadat organicky na stropě.

Stěny

Bílá barva stropu je jasná, ale stejná rada platí i pro stěny. Pro studio pokoj designdobré barvy na stěnách.

Jako materiály zvolte tapetu nebo dekorativní omítku.

Pro styl podkroví ve studiu, můžete a měli byste použít dokončovací cihlu

.

Pokud je byt skutečně prostorný, pak nikdo nezakazuje výběr tmavých materiálů, dřevěných panelů, mozaikových prvků, obložení kamenů.

V tomto případě je třeba přemýšlet o nejmenším detailu, jaký chcete vidět ve svém bytě

.

Často se uchylují k takové technice, jako je konstrukce jedné zdi s tapetou stejného vzoru a textury, a zbývající stěny jsou buď slepeny s jinou tapetou, nebo zdobeny zásadně odlišnými materiály.

Okna a dveře

\ t

Pokud jsou okna v bytě již dokončena ve tvaru a velikosti, pak mohou mít dveře různé možnosti. Nikdo nebude bránit právní přestavbě. V takovém obydlí není mnoho dveří: vchod a koupelna s WC.

Dveře nemohou být příliš masivní, neměly by přemoci dojem z interiéru

Související článek:

Dispozice interiéru a fotoateliéru ve stylu : podkroví, hi-tech, klasika, pop art, provence, moderní styl, výhody a minus studia, hlavní metody zónování - v naší publikaci.

Trendy 2018-2019: jak moderní a moderní je možné navrhnout byt - studio

Barvy, nábytek, textilie, osvětlení, dekorační prvky a zonální metody se objevují jako součást elegantního vzhledu bydlení. Zkusme tovytvořit obraz krásného studia ve fázích.

Barva a její úloha

Již jsme říkali, že ve studiu převládá barva. Zbývá ještě několik důležitých tahů.

Pak, stejně jako v běžném bytě, je možné zvolit konkrétní barvu pro každou místnost, pak v místě, kde se shromáždily všechny klíčové místnosti v jednom prostoru, to nelze udělat.

Pokud jste si vybrali obložení dřeva, měl by celý prostor „hrát“ s barvou dřeva

Může se jednat o stejný druh dřeva nebo jednoduše harmonický barevný gamut. Rozdíly v barvě mohou být podle zvoleného stylu interiéru. Jako obvykle byt je dobré, studio není fakt, že to bude dělat.

Volbou barev se můžete obrátit na oblíbené odstíny, například šeřík, tyrkys. Možné jsou neutrální barvy - francouzská vanilka, lískový ořech a máta

Pokud jde o velikost místnosti, pokud je byt malý a stropy jsou nízké, měli byste zvážit použití svislých pruhů živější barvy nebo světlejší než základní tón v interiéru.

Související článek:

Tabulka barevných kombinací v interiéru. Budeme hovořit o tom, jak kombinovat barvy v interiéru a o vlivu barvy na náladu člověka. Učíme se, jak plánovat návrh prostor.

Nábytek: vše rozhoduje

Je nepravděpodobné, že by někdo přemýšlel o tom, zda by měl nábytek zapadnout do zvoleného stylu? Je to samozřejméza samozřejmost. Proto je lepší myslet na situaci: je důležité nejen koupit krásný nábytek set, ale přemýšlet o tom, jak to bude stát v bytě.

Nábytek by neměl bránit volnému pohybu ze zóny do zóny. Nastavení velkých prvků podél stěn po obvodu místnosti bude rozumné

Mobilní sluchátka nebo transformátory jsou moderní a praktické. Jejich design je promyšlen do nejmenšího detailu. To je pro studio nejlepší volba jako dekorativní a jako ergonomické řešení

Pohovka - postel je lehká a snadno ovladatelná a dojem z interiéru bude jiný, než místnost měla jednu velkou postel a zasahovala do průchodu.

Výběr konferenčního stolku, měli byste si myslet, nebo možná je lepší vzít si model, který může nahradit jídelní stůl

Stojí za to věnovat pozornost zabudovaným možnostem až do výšky stropu

Vybírat police a police , musíte pochopit, že je nemůžete zaplnit, prostě „jí“ prostor.

Textilie pro byt - studio

Textil vám umožní vytvořit atmosféru, přidat nebo přesunout akcenty v designu, aby místnost odpovídala zvolenému stylu.

Studio je zónová místnost. S pomocí šikovně vybraných textilií lze vizuálně rozdělit na funkční mini pokoje

.

V roce 2019 není nutné zavěsit těžké závěsy na okna v ateliéru, pokud to nevyžaduje styl interiéru. Zvláště tato radapro malé prostory.

Barva textilií může významně změnit dojem z interiéru

Typ tkaniny se volí podle požadavků stylu místnosti: neexistují žádné zákazy a nemůže být, hlavní věc je dosáhnout harmonie.

Osvětlení: ve studiu temnoty není místo

Vizuální vnímání je velmi závislé na osvětlení. Velký počet světelných zdrojů, šikovně řízený, výrazně mění životní prostor.

Hlavní pravidlo: neměli byste se nepořádat s prostorem u okna, to je váš hlavní zdroj světla během dne

Čím je byt osvětlen, tím je prostornější. Proto nechte prostor v blízkosti okna, aby byl co nejvíce volný a dovoloval do domu přirozené světlo.

Letošní módní bodové osvětlení ve formě spotů a originálních nástěnných svítidel

Než začnete nakupovat zdroj světla, pokuste se představit si, které zóny potřebujete k osvětlení, jak mocné a jak se světlo bude překrývat.

Dekor: jak přivést studio k dokonalosti

Výběr dekoru je potěšením, ale ne všichni lidé to dělají snadno. Mnozí, kteří přišli do obchodu, jsou snadno ztraceni a nemohou si něco vyzvednout.

Pro studio, neberte to, co se jeví jako těžkopádné. Proč kazí svobodu pohybu a brání tomu?

Příliš mnoho drobných dekorativních předmětů nebude fungovat: místnost se bude zdát nepřehledná. Je lepší si vybrat několikobrazy nebo zarámované fotografie ve stejném stylu

Zaměření na styl a osobní preference. Moderní styly snadno připustí plakáty na stěnách, panelech a stylových vázách na podlaze

.

Klasické a elegantní styly mohou být přidány do svícnů, tradiční koberce u nábytku rohu, pár zelených rostlin v keramických nádobách.

Velký prostor umožňuje objemnější dekorační předměty. Například velká stojací lampa, množství polštářů, různé plakáty a obrazy na stěnách

Namísto výběru dekorativních předmětů byste měli koupit pár sošek a váz a veškerou pozornost je třeba věnovat kreativnímu nábytku

.

Dělící konstrukce: dobré zónování

V roce 2019 neexistují žádná zvláštní doporučení týkající se typu příček. Je-li polička z tepaného železa vhodná pro váš interiér, pak je to tak. Jen nezapomeňte na radu, že byste neměli přetížit jeho každý regiment.

U klasických ploch jsou dřevěné zástěny dobré

Japonský styl potřebuje podobnou obrazovku, která může oddělit ložnicový prostor od zbytku domu

Funkční ve výšce: jak zónování, tak výklenek pro nábytek a ložnice

Aktuální styly pro studio 2018 - 2019: nejštýlovější a nejzajímavější

Barokní ateliér psát nereálné. Designéři již dlouho pracují na návrhu ateliérů, takže v roce 2019 si můžete jednoduše vzít hotovou radu a oživit ji.

Skandinávský styl

Spousta jasného světla, bílé barvy, vynikající ergonomie: Skandinávský interiér osloví lidi, kteří nemají rádi extra věci, ale ocení estetiku a dekor.

Je snadné zařídit studio ve skandinávském stylu: s územním plánováním nebudou žádné problémy, vše je ekologické a je na svém místě

Eko styl

Přírodní materiály, které jsou bezpečné pro zdraví, mohou vypadat velmi stylově.

Je možné snadno vstoupit do takového vnitřního řešení v malém studiu

V takovém bytě dominuje dřevo, proto by měl být dekor vyroben ze stejného materiálu. Kov a kámen jsou také přípustné. Hlavní je použití co nejmenšího plastu a je lepší bez něj vůbec.

High-tech

High-tech se vyznačuje kombinací skla a kovu. Kovové odstíny barvy odráží od skla, hrát si s ním. Obecně platí, že oblast na úkor této kombinace se zdá větší a prostornější.

Dekor pro takové studio by měl být omezen

Související článek:

Interiéry bytů v moderním stylu. V tomto článku se podíváme na to, co je v moderním interiéru, jaké směry stylu existují na příkladu fotografie a videa.

Minimalismus

Pro ateliér, s jeho zónováním, je minimalismus mimořádně vhodný. Zde je důležitá geometrie a v tomto stylu je na ní vše postaveno.

Minimalismus, jako by byl vytvořen pro malý byt

Trendy 2018 - 2019: jaksprávně rozlišovat mezi ateliérem podle zón

Když vymezujete byt, budete v něm žít: abychom pomohli vyřešit problém územního plánování, obrátíme se na hotové projekty.

Předsíň: jak vybrat takovou důležitou zónu

Předsíň se doporučuje oddělit od společných prostor bytu: je lepší instalovat příčky nebo stavět zdi. Vizuálně bude zbytek bytu vypadat výhodněji bez prostoru sálu: jedná se o zimní oblečení a obuv. Ne vždy se vejde do celkového vnitřku skříně.

Skvělá nabídka - přidělit prostor pro vestavěnou skříň

V tomto případě velký objekt nevynikne, ale bude sloučit s vnitřkem a skrývat spoustu věcí. To výrazně ušetří volné centimetry

Obývací pokoj a kuchyňský kout

Obývací pokoj a kuchyň zaujímají první místo z hlediska četnosti užívání. Nejdříve se podívejme, co by mělo být kuchyňské zóny ve studiu v letech 2018-2019.

Důraz v kuchyni je na praktičnosti: pamatujeme na potřebu ušetřit více místa a na druhém místě je úkol dekorativnosti této části bydlení

.

Kuchyně by měla mít dokonalé větrání. Nekonečné vůně potravin a produktů ne vždy činí útulný domov.

Uspořádání kuchyně může být jiné. Někdo tuto oblast odděluje barovým pultem

Oblouk pomůže zónu místnosti, vizuálně oddělující kuchyni od obývacího pokoje

Kuchyňská souprava je vybrána se zvláštní péčí. Ideální by bylo, kdyby se to podařiloaby poskytovaly všechny nuance umístění prvků a skladovacích systémů.

Na kuchyňském koutku ve studiu jsou preferovány vestavěné spotřebiče. S tímto problémem v roce 2019 nemůže být: můžete si koupit nábytkové fronty pro každý vkus a pro jakýkoliv styl.

Tip!Pračka v kuchyni by neměla být vložena do koupelny, její vibrace a hluk nebudou slyšet v obytné zóně.

Obývací pokoj je klíčovým místem ve studiu. Toto je sémantické centrum místnosti, takže všechny akcenty jsou umístěny a směřují do obývacího pokoje.

Obývací pokoj je zřetelně oddělen elegantním kreativní stěnou - přepážkou

Nábytek dokonale symbolizuje obývací pokoj

Ložnice a pracovní plocha

Ložnice ve studiu by měla být co nejpohodlnější: ne každý rád spí na místech, kde se postel neskrývá za zdmi. K tomu existuje řešení: můžete vytvořit dekorativní stěnu, zakoupit krásnou obrazovku nebo oddělit ložnici s nábytkem.

Pokud se vám v obývacím pokoji nelíbí rozkládací pohovka a možnost spánku, určitě budete muset přemýšlet nad prostorem ložnice

Oddělte ložnici podle textilu

Pokud jsou stropy vysoké, je lepší umístit postel a prostor na spaní na pódium.

Pracovní plocha není vždy nutná, ale pokud je stále potřebná, má smysl ji vybrat s knihovnou nebo regály: to nastaví náladu na práci.

Nechť je to malá zóna u okna, ale užitečná a nezbytná

Koupelna a WC

Klíčová role ve studiuherní komunikace: koupelna a WC se nacházejí v blízkosti místa vyřazení. Tím se zabrání problémům s vypouštěním vody a zjednoduší se uspořádání těchto prostor.

Vnější vzhled koupelny nutně opakuje styl celého obydlí

.

Koupelna v ateliérech je často kombinována. To však nebrání tomu, aby tato oblast byla krásná a pohodlná

Video: projektování ateliéru

Ano, musíte tvrdě pracovat na vytvoření pohodlného a krásného bydlení! Rozhodli jste se, jaké bude vaše studio?