Nádherné vševidoucí oko v koupelně: zrcadlo se světly

Mnoho žen dělá make-up v koupelně, ve které je zároveň vhodné provádět různé hygienické postupy pro osobní péči. Jakýkoliv postup se však stává bezvýznamným, pokud je obličej špatně osvětlen - odraz bude rozmazaný. K vyřešení tohoto problému bylo dlouho vynalezeno osvětlené zrcadlo. V koupelně takový prvek přinese zvláštní lesk. Dnes je recenze HomeMyHome.ru věnována zrcadlovému tématu.

Pro vytvoření požadovaného efektu vyberte vhodné zrcadlo. Být v místnosti s vhodně vybraným produktem může zvednout vaše lihoviny

Proč potřebuji zrcadlo s osvětlením v koupelně

Kromě skutečnosti, že podsvícení má významný vliv na kvalitu obrazu, provádí zrcadlové příslušenství vlastní úpravu návrhu místnosti. Malá koupelna se stává vizuálně širší a větší a místnost s nízkým stropem se zdá být vysoká.

Osvětlení v zrcadle pomáhá vytvořit v koupelně zvláštní uklidňující atmosféru

Zvýraznění může pomoci vložit na obličej make-up nebo masku, zobrazit vady pleti, které by měly být zpracovány, jemně oholit, s vysokou kvalitou. Důležité je pohodlí při kosmetických a hygienických postupech. Světlo vyzařující ze zrcadla pomáhá s vlasovým stylingem. Také podsvícení se stává vynikajícím nočním světlem, ne nepříjemným zrakem - díky snížení zátěže jsou oči méně unavené.

Varianty svítidel pro osvětlení zrcátek v koupelně

Podsvícení dokonale zvýrazní zrcadlo svým rámem, ale aby bylo osvětlení vysoké kvality, je nutné zvolit vhodné lampy. Jejich kapacita musí být nejméně 300 luxů.

Zářivky

Zvláštním rysem zářivek je rozptýlené osvětlení,které nevidí oči. Světlo bude dobré, blízko přirozeného světla.

Zářivky - trvanlivost a hospodárnost

Jedna taková žárovka slouží 3–20 000 hodin. Nicméně, toto je nedokonalé osvětlení - lampy blikají, a pokud jste v blízkosti podsvícení na dlouhou dobu, vaše oči unavené. Další nevýhodou je prodloužení ve srovnání s jinými typy lamp. Fluorescenční žárovky šetřící energii jsou nebezpečné, protože obsahují rtuťové páry.

Halogenové žárovky

\ t

Halogenové osvětlení má vysoký světelný výkon až 55 lm /W. To je lepší než žárovky, ale nepřekračuje LED a fluorescenční osvětlení Životnost halogenových žárovek je třikrát delší než u žárovek.

Důležité!Halogenové žárovky jsou křehký materiál, neměly by se třepat a během montáže se nedoporučuje dotýkat se holýma rukama.

LED světla pro zrcadla do koupelny

Podsvícení LED lze prodávat jako samostatný modul jako bodové světlo, ale v zrcadle je to krásně osvětlený rám.

Diody - dar z nebes pro stavitele, je to vždy trvanlivost, pohodlí a praktičnost

Zrcadlo s rámem LED osvětlení vypadá esteticky. Životnost těchto žárovek je přibližně 50 000 hodin s minimální spotřebou energie. Světelný výkon je vysoký - až 150 lm /W. To, co je hezké, je to, že světlo se okamžitě rozsvítí bez jakéhokolivblikání. Náklady na návrhy s LED diodami zůstávají nad jinými možnostmi.

Populární modely zrcadel se světlem, fotografické vzorky

\ t

Dnešní nástěnná zrcadla s osvětlením jsou snadno volitelná pro každý vkus a nábytek v interiéru. Kulatý nebo oválný, čtvercový nebo obdélníkový, také libovolný tvar pro individuální objednávku.

Tip!Je výhodné zakoupit zrcadlo s funkčností: s policí nebo ve formě pohodlné skříňky.

Související článek:

Toaletní stolek se zrcadlem a světlem : možnosti, zajímavá designová řešení, možnosti, barevný design, základní doporučení pro výběr, užitečné tipy - v naší publikaci .

Koupelnové zrcadlo se světlem a policí

Police nemusí být instalovány odděleně, to je to, co dělá tyto modely pohodlnými. Zavěsil jsem zrcadlo - a okamžitě se objevila krásná, vynikající polička na kosmetiku a další koupelnové doplňky.

Atraktivní vzhled a vše je na dosah ruky: to je to, co je zrcadlo koupelny s policí

Police mohou být vyrobeny ze skla, které vizuálně nezakrývá prostor

Zrcadlová skříň s osvětlením do koupelny

Možná je to nejpraktičtější řešení: skříňka se používá jako úložný prostor pro nezbytné věci. Tam jsou umístěny jak kosmetika, tak mnoho výrobků pro osobní péči.

Pohled odborníka
Jaroslav Galaiko
Vedoucí projektant a vedoucí studia Ecologica Interiors
Položit otázku
„Skříň musí splňovat vysoké požadavky na kvalitu materiálu. Pokud materiál není vodoodpudivý, pak výrobek nevydrží dlouho. “

Krásná, pohodlná, dekorativní: zrcadlo se světlem a koupelna skříňka

Police mohou být vhodnými doplňky a mohou být umístěny na jedné nebo obou stranách skříně

Výrobci předpokládali různé možnosti a mechanismy pro všechny modely

Kulaté zrcadlo s osvětlenou koupelnou

Elegantní verze zrcadel má kulatý nebo oválný tvar. Jsou ideální pro klasický interiér koupelny.

Kulatý tvar vypadá jemně a čistě

Kulaté zrcadlo s osvětlenou koupelnou ICE může mít díky rámu

zajímavý dekor.

Různé zářivé rámečky umožňují vybrat si něco originálního a vhodného pro váš design

Zrcadlo v koupelně s osvětlením po obvodu

Zvýraznění okolí obvodu zrcadla je velmi důležité. Jedná se o nejběžnější verzi zrcátek s osvětlením. Žárovky jsou umístěny kolem, pod nebo na povrchu.

Zrcadlo se stává samostatným zdrojem světla

Pokud se světlo nachází pod povrchem, světlo se rozptýlí na stěnách, což vypadá jakovelmi krásná a velkolepá

Koupelnové zrcadlo s dotykovými světly

Dotykové ovládání je jistě pohodlné: kromě přímého zapínání s lehkým dotykem můžete použít ovládací panel a dokonce komunikovat s různými miniaplikacemi prostřednictvím Wi-Fi. Vysílaná hudba vám umožní zcela relaxovat při koupeli.

Zrcadlo v koupelně se světlem a vyhřívaným

Děkuji osobě, která přemýšlela o přidání funkce topení do zrcadla. Je nepravděpodobné, že je taková osoba, která má rád zamlžený zrcadlový povrch.

Na zadní plochu je umístěn tenký film s infračerveným ohřívačem

Takový výrobek se nepotí. Topení se snadno zapíná: stačí jen vlnit ruku a infračervený senzor bude fungovat. Pokud jednou přenesete ruku do zrcadla, rozsvítí se kontrolka, pokud ji dvakrát přivedete, je spínač aktivován.

Složení zrcadla v koupelně a sconce

Sconce - samostatná vnější lampa, která je namontována na stěně po stranách nebo nad zrcadlem. To je zajímavé řešení pro český design, útulnou zemi nebo Provence. Sconces vytváří pohodlí a dokonale si poradí s rolí iluminátoru.

Konstrukce může být namontována vysoko, ale samotná lampa je umístěna na úrovni obličeje

Připevnění přímo k povrchu zrcadla vytváří bizarní efekt v odrazu

Uspořádání svícnů na stranách příjemně zmizísvětlo

Zvětšovací zrcátko s osvětlením koupelny

Další možností pro koupelnu - kosmetické zrcadlo se světlem a efekt zvětšení. Je namontován na stěnu a může se otáčet, což je velmi pohodlné.

Funkce osvětlení a zvětšení činí tyto modely v poptávce

Související článek:

Zrcadlo s osvětlením pro make-up : proč mají žárovky na každé straně nebo po obvodu, typy zrcadel, provedení, nejlepší značky, jak to udělat sami - přečtěte si publikaci.

Přední výrobci zrcadel s osvětlením v koupelně

\ t

Oblíbená značka zrcadel s osvětlením zůstává Ikea (Nizozemsko). Jedná se o velký výběr modelů s různými funkcemi a vnějším dekorem. Ruské populární značky jsou Aquanet, Aquaton a DeAqua. Dobré a vysoce kvalitní výrobky výrobců Demax (Čína), IFO (Švédsko) a Dubiel Vitrum (Polsko).

Jak si vybrat zrcadlo s osvětlením do koupelny - doporučení od redaktorů HomeMyHome.ru

Aby zrcadlo s osvětlením do koupelny sloužilo dlouhou dobu, musíte se řídit některými body. Nezáleží na tom, zda je produkt zakoupen v hotové formě nebo na objednávku, než se rozhodnete o něčem, měli byste vzít v úvahu všechny nuance. Důležité bude budoucí umístění modelu - to bude určovat minimální a maximální velikosti a také uváděto potřebě nebo nepřítomnosti topného systému. Umístění výrobku - toto kritérium určuje velikost konstrukce.

Pokud potřebujete police nebo skříň, měli byste se okamžitě seznámit s těmito modely v katalogech

Dalším důležitým faktorem je požadovaná intenzita světla. Potřebujete samostatné lampy, nebo můžete udělat s LED páskou. Velká role je přiřazena cíli akvizice: záleží na tom, které lampy je lepší zvolit a kam je umístit. Rozhodně by se akvizice měla ideálně hodit do koupelnového designu. Klíčovou roli hraje rámování produktu a jeho tvar.

Doporučujeme vám zjistit hodnocení zákazníků o výrobci, který vás zajímá. Má smysl studovat celý trh, pak se zvýší pravděpodobnost nalezení požadovaného zrcadla vynikající kvality za dostupnou cenu. Pokud máte zájem o pokročilé funkce, stojí za to zvážit modely s dotykovým spínačem a vestavěnými hodinami a zásuvkou.

Článek k tématu:

Jak umýt zrcadlo bez skvrn různými způsoby: vodou, různými lidovými prostředky, domácími chemikáliemi, antistatickou látkou, jak odstranit vodní kámen a stopy samolepek a značky - přečtěte si publikaci.

Jak připojit podsvícené zrcadlo k koupelně

Pokud se zdá, že je to jednoduché - koupené, zavěšené a funguje, pak to tak není. Pro připojení podsvícení je žádoucí mít minimální elektrické instalační schopnosti.Pro připojení zrcadla s osvětlením v koupelně je vyžadováno skryté zapojení a znalost požadavků na provozní bezpečnost.

Nedoporučuje se umístit svítidla do blízkosti zdroje vody. Je lepší zakoupit si produkt s třídou krytí IP67. Pokud je voda větší než 1,5 m, můžete připojit podsvícení s krytím IP44. Ochrana je vyjádřena v O-kroužcích na spojích a pevném stropu. Pokud potřebujete upevnit držáky na dlaždice, měli byste kontaktovat odborníky.

Aby se předešlo dalším problémům, měli byste přemýšlet o bezpečnosti a prozkoumat schémata zapojení osvětlení

Pro instalaci je třeba připravit brusku, děrovač, šroubovák, rovinu, tužku, hmoždinku a metr. Vodiče musí být chráněny dvojitou izolací. Zde je návod, jak připojit zrcadlo se světlem:

  • tužka a páskové pomůcky pomohou při značení;
  • razník při nízkých rychlostech pro vytvoření otvorů pro upevňovací prvky;
  • hmoždinky jsou vloženy do otvorů a je instalováno zrcadlo;
  • podle schématu nebo instrukcí, v závislosti na typu osvětlení, připojte. V této fázi přemýšlejte, jak skrýt dráty. Při pokládce kabeláže na obkládanou stěnu a neschopnosti položit drátky mezi dlaždicemi je nutné provést řez;
  • má-li zrcadlo police nebo skříně, jsou konečně připevněny.

Doporučuje se obrátit se na elektrikáře, aby se předešlo problémům s požární bezpečností.

Video: Běžné chyby při připojování podsvícení

Za jakou cenu si můžete koupit zrcadlo v koupelně se světlem - přehled současných návrhů

Cena závisí na výrobci, tvaru, velikosti, typu osvětlení, přítomnosti polic, skříně, designu výrobku. V průměru si můžete koupit krásné zrcadlo za 2000 rublů. Běloruská značka Evoform nabízí zrcadlový rozměr 120 × 3 × 75 cm pro 5 200 rublů. Ruský model z Sanvit s osvětlením po obvodu bude stát 10 000 rublů. Pokud zvolíte zrcadlo s osvětlením a vytápěním, jsou tyto výrobky dražší - 13000-20000 rublů. Ozdobte koupelnu vhodným zrcadlem a obdivujte své zdraví!