Photo ideas: šatní skříň na chodbě - design v moderních apartmánech

Uspořádání bytu během opravy zabere spoustu času. Je-li oblast malá, musíte spočítat počet a funkčnost nábytku a se širokým rozložením - interiérové ​​předměty by měly být uspořádány tak, aby byly elegantní a krásné. Často si vyberte šatní skříň na chodbě, design, fotografie, které budou prezentovány níže. Tento funkční nábytek se vejde do každého interiéru a zabírá malý nebo velký prostor. Je vybavena přídavnými policemi nebo závěsy a namontovanými zrcátky.

Krásné a funkční

Vlastnosti a varianty skříní pro chodbu

Hlavní předností skříní je rozmanitost provedení, provedení instalace a provedení. Skříň v malé chodbě dokonale zapadá, zapadá do různých výklenků nebo zaujímá určitý úhel.

Krásný model s omezeným prostorem

Neexistuje prakticky žádná nevýhoda tohoto typu nábytku, kromě nepohodlí posuvných dveří, které otevírají jednu polici a zavírají ostatní.Není to však nutnéponechte mnoho prostoru v blízkosti konstrukce pro otevírání pláten, jako ve verzi s výklopnými dveřmi.

Upozornění ! Posuvná skříň je nehybná konstrukce, která je namontována na jednom místě, pak ji posunout, aby se nevyvrtla, proto si místo pečlivě vyberte.

Zajímavá varianta návrhu

Verze skříní v hale, jejichž design a fotografie jsou uvedeny níže, jsou založeny na možnostech montáže. Existuje několik podtypů:

  • Úhlové modely.Na chodbě není vždy místo pro přímou instalaci skříně, je to v takových situacích, kdy jsou namontovány rohové varianty, což výrazně šetří čtvereční metry bytu. Takové provedení může být provedeno ve formě písmene „G“, trojúhelníku nebo lichoběžníku, proto je potěšením realizovat projektové projekty s takovým nábytkem.​​

Velké, prostorné, krásné

  • Vloženo.Pro návrh skříně je vhodný jakýkoliv výklenek. Instalace takového systému je jednodušší, protože není nutné sestavovat skříň, ale pouze instalovat mechanismus, plátna a distribuovat police.

Moderní a neviditelný

  • Kabinet.Použitelné, když chcete ušetřit místo na otevíratelných plátnech. V tomto případě, z obvyklé verze skříně, se tyto modely vyznačují pouze dveřmi a mechanismem jejich otevření.

Vyhodnotit řadu jednoduchých forem.níže uvedené fotografie pomohou:

Zajímavou možností je použití matného skla pro rohový model

Klasické znění ve tvaru písmene „G“

Pro milovníky originality a individuality

Skříňová verze se zajímavými plátny v orientálním stylu

Související článek:

Moderní skříně: foto, design. V tomto článku se budeme zabývat vlastnostmi skříní, nejoblíbenějšími a nejzajímavějšími konstrukcemi, doporučeními pro výběr a dalšími užitečnými tipy.

Jak si vybrat šatní skříň v sále: design, fotografické nápady zajímavých možností

Předtím, než přistoupíme k zkoumání obrázků, promluvme si o kritériích pro výběr konstrukce a materiálu výroby. Při nákupu zvažte několik bodů:

  • Jaký bude obsah.V chodbě, zejména v malé velikosti, by mělo být vše mimořádně funkční. Proto by se ve skříni měla hodit nejen vrchní oděv, ale také doplňky, věci hosté a další police pro drobné předměty.

Možnost vyplnění malého modelu

  • Dveřní křídla.Na dveřích skříní je lepší umístit alespoň jedno zrcadlo, které padá na chodbu. Zároveň vizuálně zvětšuje prostor a může zajímavě porazit interiér. A také zvážit počet obrazů, může se lišit od dvou do pěti, avíce, v závislosti na velikosti nábytku.

Dveřní křídla se zrcadly zdobenými vzorem

  • Zbarvení.Musíte si koupit nábytek v melodii nebo kontrastovat s hlavními barvami chodby. Vše záleží na nápadu designéra. Ale nezapomeňte, že repaint již není možné. Pokud má chodba ve vašem bytě skromnou velikost, je lepší dát přednost světelným barvám, které zvětší prostor.

Navrhování interiéru ve stejném barevném schématu je stylové a krásné

  • Potřebujete osvětlení a rohové vložky?Podsvícení nejen hraje roli výzdoby, ale také umožňuje jasně vidět svůj odraz v zrcadle během večerních hodin. A další borovye police mohou sloužit jako místo pro uložení kabelek a doplňků, stejně jako tácky pro vázy a další příjemné věci.

Klasický podsvícený rohový model

  • Konstrukční výška . Pro skříně neexistují žádná přísná pravidla o rozměrech. Kabinet modely ponechávají mezeru ke stropu, a vložené - zcela pokrývají celou stěnu.

Návrh zabírá celý výklenek ke stropu

Posuvné skříně jsou také rozděleny na elitní a ekonomickou třídu v závislosti na materiálu výroby, tloušťce a nastavení dveří.

Zde je několik příkladů elitních skříní zabudovaných ve výklenku:

Vše podléhá stejnému stylu pokoje

Ideální práce na zakázku

Moderní varianta rádiusu

Související článek:

Malé chodby na chodbu: foto. V materiálu budeme uvažovat, jaké jsou možnosti použití čtverečních metrů chodby a jak optimálně umístit nábytek.

Tipy pro umístění skříní na chodbě, fotografie neobvyklých nových výrobků

Skříň na chodbě, design, fotografie umístění myšlenky, která je velmi různorodá - nejlepší volba pro skrytí nerovných rohů nebo vyplnění prázdného výklenku. Aby bylo možné tyto funkce provádět, je třeba pečlivě přistupovat k výběru designu a modelu. Tam jsou možnosti, když je lepší objednat design pro rozměry vaší chodby.

Standardní stěnový model celé zdi

Pokud je chodba malá, je lepší zastavit výběr na vestavěných nebo rohových modelech, které zabírají méně místa.Ve velkých domech nebo bytech je možné montovat varianty trupu nebo zavřít velkou stěnu skříní.

Racionální využití prostoru s přídavnými policemi

Před nákupem se rozhodněte, kam chcete skříňku vidět, a proveďte měření. Pokud máte standardní byt s malou chodbou, můžete přemýšlet o instalaci možnosti nákupu. Aby bylo jednodušší rozhodnout, zde je několikpříklady nového rohu a vestavěné skříně v chodbě s cenami a recenzemi.

Tabulka 1. Průměrné náklady na skříně

Jméno Obrázek Stručný popis Cena, rub.
Martha. Dvojité křídlo 124.040
Výrobní materiál Dřevotříska 16500
Rozměry (W * H * D) 1168 *
2186 *
468 mm
Počet polic 6
Marat. Tři listy se zrcadlem. 124,050 Výrobní materiál Dřevotříska 24500
Rozměry (W * H * D) 1740 *
2186 *
468
Plnění 6 polic, 2 posuvné tyče pro oděvy.
Skříň Manhattan 1914 * 2300 * 555 se zrcadlem Výrobní materiál Dřevotříska 15500
Rozměry (W * H * D) 1914 *
2300 *
555
Plnění Několik polic, které lze samostatně vyměnit
Rohová rohová skříň VERONA-1 Výrobní materiál MDF 28000
Rozměry (W * H * D) 1400 *
1400 *
2350 *
450
Maria, Tambov:„Nedávno jsem si koupila model Martha na chodbě, do soupravy není součástí zrcadlo. Namontujte ho sami a přidali police. A zbytek je robustní design a ve velikosti, do které se vejde. “
Dmitry, Tarusa:„Od té doby jsem koupil model Marat na chodběztrojnásobil cenu. Kromě toho, aby podsvícení, takže nyní skříň vypadá modernější. Také plánuji dekor, ale ještě jsem se nerozhodl, jak změnit barvu. Obecně jsem s nákupem spokojen. “
Olga, Tula:„Návrh jsem nakreslil. Má vstupní hala je lehká a šatní skříň Manhattan dokonale zapadá. S manželem rozdělila police a přidala další. Nyní je nejen krásný, ale také funkční. “
Maria, G. Petrohrad:„Líbil se mi moderní a nový model VERONA-1, zdobený kůží. Dokonale zapadají do interiéru. Instalace objednána. Nákup je potěšen.

Aby bylo jasnější, jak si vybrat šatní skříň, podívejte se na video na toto téma.

Video: jak si vybrat skříňový prostor

Zajímavé fotografie interiérů sálů se skříněmi

Variace instalace skříní v moderních chodbách stačí k tomu, aby si něco pro sebe vybraly. Můžete si objednat design od mistrů nebo designu a namontovat sami. Výhody takového nábytku jsou dostačující, takže je stále více instalován v bytech a domech, zejména proto, že vnější design může být vybrán pro jakýkoliv design.

Zde jsou některé zajímavé fotografie vestavěných skříní na chodbě:

Moderní rámování zrcadlových ploch

Kontrast s bílými stěnami

Moderní styl

Velký pokoj a šatna v celé stěně