Podkroví pro dospělé a děti: typy, oblíbené modely a instalace krok za krokem

V našem přehledu se podíváme na to, co je loftová postel pro dospělé a děti, a také na to, jakou verzi nábytku si vybrat. Takové designy jsou ideální pro malé prostory. Existují různé typy paland a originální modely, které mohou být vybrány pro dětské pokoje i pro jiné prostory. Instalace náhlavní soupravy uvolní více úložného prostoru a zakoupí funkční a originální kus do interiéru. Pojďme se tedy dozvědět více o tom, co je loftová postel a jak ji lze použít v interiéru.

Pomocí takové náhlavní soupravy můžete vytvořit neobvyklá vnitřní řešení

Co je to podkroví pro dospělé: hlavní charakteristiky, typy a vlastnosti domácích možností

Jaké jsou typy náhlavních souprav, můžete se podívat na fotografická lůžka, podkroví. Takové komplexy nábytku mají následující výhody:

 • prostorové úspory. Uvolněný prostor lze využít pro vybavení pracovního prostoru;
 • možnost spojení zóny her, práce a volného času;
 • multifunkční design;
 • původní a moderní design;
 • dlouhá životnost.

Loftová postel je skvělou volbou pro školku. Koneckonců, je to příležitost vybavit svůj tajný koutek, který děti anastavení schodů, což je tak zábavné lézt. Vyvýšené lůžko si budou moci vychutnat i teenageři, což přispívá k vytvoření více soukromé atmosféry.

Možnost kombinovat lůžko a pracoviště umožňuje ušetřit dvojnásobek užitné plochy

Pro dospělé je vhodná postel s manželskou postelí. Tato volba vám umožní změnit spodní část modulů tak, aby se vybavil potřebným prostorem. Kvalitní nábytek je vyroben z odolných a ekologických materiálů.

Pokud jde o konstrukční prvky, můžete vidět video:

Při výběru vhodné varianty je třeba vzít v úvahu vlastnosti související s věkem:

 • Nábytek pro děti od 2 do 5 letmusí být odlišen zvýšenými bezpečnostními opatřeními. Měli byste si vybrat nízkopodlažní postel, jejíž výška nebude větší než jeden metr na výšku. Současně pod postelí je šatní skříň, hřiště nebo komoda. Existují také modely se sklopným dolním sedadlem. Modely Mini mohou mít jasný a barevný design. Skříňky jsou umístěny ve vhodné výšce tak, aby si malé děti mohly odstranit své hračky a věci samy;

Modely pro malé děti musí mít speciální ochranné okraje

 • lůžka pro děti od 5 letmohou být až jeden a půl metru vysoká. Takový soubor je doplněn pracovním prostorem a skříní;

U starších dětí může být design vyšší

 • Nábytek pro mládežmůže být vysoký asi 1,8 metru. Při registraci se používá více vyhrazených odstínů a přírodních textur.

Kompaktní a funkční verze pro dospívající

Důležitým rysem takového lůžka je jeho kompaktnost. Tato postel se nachází v horním patře a ve spodní části je pracovní nebo hrací koutek. Nahoře vede malý žebřík.

Zvláštní pozornost by měla být věnována schodům, a to jejich poloze a připevnění. Pohodlně, pokud lze žebřík přemístit. Pod schody se nachází prostorná skříň.

Je důležité uvažovat o osvětlení. Dodatečné světlo je zajištěno noční lampou nebo stolní lampou.Vybraný headset by měl mít pevný hardware a pevný základ.

Kritérium, jako je snadnost montáže konstrukce, je také důležité. V důsledku úspory místa je možné vybavit hosta nebo sportovní zónu.

Jednoduché záclony vám umožní oddělit společný prostor

Sluchátka pro dospělé jsou vyrobena z dřevotřískové desky nebo ze dřeva. Velkou alternativou by byla kovová konstrukce. Tyto modely jsou odolné a trvanlivé. Oblíbené modely s vestavěnými skříněmi. To je skvělá volba pro ukládání dokumentů, disků a oblečení. Registrace prvního patra může být doplněna palcistůl, židle nebo dokonce pohovku. Případně můžete instalovat další pracoviště.

Jednoduchá možnost pro děti. I když v dolní části není nábytek, děti budou mít stále zájem hrát to

Informace!Při výběru konkrétního modelu je třeba věnovat zvláštní pozornost bezpečnosti. Dětské postýlky jsou určeny pro hmotnost 70 kg. Jsou vybaveny dostatečně silným kováním. Přemýšlejte o výšce stran, protože děti jsou velmi mobilní i ve snu a mohou spadnout. Vyčnívající prvky musí mít zaoblené tvary.

Související článek:

Tento článek popisuje, jak to udělat sami, nebo si koupit dobrý bez chyb podkroví s pracovní plochou pro teenagera. Podrobné pokyny a užitečné komentáře vám pomohou rychle učinit správné rozhodnutí.

Vlastnosti stavby podkrovního lůžka s pracovním prostorem: fotografické příklady různých typů

Nepochybnou výhodou je přítomnost další pracovní plochy, která se nachází pod postelí. Loftové lůžko s pracovištěm má následující výhody:

 • možnost ekonomického využití volného prostoru;
 • spolehlivost a snadnost instalace;
 • přidání různých funkčních modulů;
 • nízké náklady;
 • rozmanitější a modernější design.

Funkční řešenípro malou plochu

Mezi nevýhody palandy s pracovním prostorem patří obtížnější přístup k místu na spaní pro batolata, instalace dodatečného osvětlení a vysoká míra rizika zranění.

Existují palandy s pracovním prostorem ve tvaru polic , a když stisknete určité páky, spodní vrstva se přemění na manželskou postel. Modely mohou mít výsuvné, posuvné a skládací mechanismy.

Stolní počítač lze instalovat samostatně

Pro mladistvé pokoje bude k dispozici možnost s pohovkou níže. V tomto případě bude stůl umístěn na boku nebo i samostatně. Existují možnosti, kdy je pracoviště umístěno nahoře a postel se pohybuje z niky. Lze také umístit skříňku, police a zásuvky .

Pod postelí můžete umístit nejen stůl, ale také pohodlný a prostorný komoda

Zvažte možnosti lůžek - podkroví s pracovním prostorem a šatnou:

 • pracovní prostor má stejnou délku jako lůžko nahoře;
 • Pracovní plocha je rozdělena na dvě části: stůl a pohovku, šatní skříň nebo stojan;
 • komplex je ve tvaru písmene L. V tomto případě lze desku stolu otočit k oknu;
 • stolní deska přesahuje lůžko, což umožňuje zvětšení pracovního prostoru;
 • desktop lze umístit na konec systému, jak je uvedeno nížeje zde další postel.

Pracoviště je doplněno prostorným stolem a prostornou policí

Varianty použití vestavěného nábytku v podkroví

\ t

Funkční apartmá je podkrovní postel se šatní skříní. Konstrukce je přibližně 180-250 cm na délku a 80-100 cm na šířku. Na tomto místě se nachází skladovací systém, pracovní plocha a lůžko. Lůžko je nejčastěji umístěno nahoře a pod ním všechny druhy regálů, zásuvek a polic .

Zde jsou hlavní výhody designu loftové postele se stolem a skříní:

 • racionální rozložení prostoru;
 • usnadňují čištění místnosti, protože tato možnost umožňuje uvolnění prostoru ze skříňového nábytku;
 • dítě může uspořádat osobní prostor pro hru, studium a spánek;
 • vytvoření původního návrhu v místnosti;
 • žebřík lze použít pro sportovní trénink.

Vestavěná skříň může být velmi prostorná a další police jsou umístěny přímo na schodech

Loftová postel se stolem a vestavěnou skříní v klasickém provedení má výšku 180-200 cm, vyšší modely do 220 cm musí být navíc připevněny k podlaze a stěnám. Jsou zde také nízké modely, jejichž výška je asi 80-100 cm, ale zároveň je omezena výška skříně.

RámecDoporučuje se vyrobit z masivního dřeva. Pro ochranu materiálu je povrch opatřen nátěrovými hmotami a laky. Kov je zřídka používán dělat náhlavní soupravy se skříňkou.

Kompaktní provedení s výsuvným stolem a skříní

Vestavěné skříně zabírají celý vnitřní prostor spodní vrstvy a také podporují horní část. Boční skříňky lze umístit z různých stran náhlavní soupravy. Současně v nižší vrstvě mohou být umístěny sporty, práce nebo hřiště. Rohová skříň má 30 až 70% prostoru ve spodní části. Zároveň je zde místo pro pracovní stůl nebo police.

Původní design dobře zapadá do interiéru

Funkce vestavěné skříně závisí na její konfiguraci. Police lze instalovat na krátkou vzdálenost. Pro ložní prádlo vhodnější police. Pro skladování drobných předmětů a ložního prádla vhodné pro posuvné skříně. Boxy lze umístit na dno. Pro mělké skříně lze použít výsuvnou tyč. Do loftové postele s pohovkou lze přidat malou skříň. Otvírací systémy jsou otočné, skládací nebo posuvné.

Charakteristika a typy půdních postelí pro děti a dorost

\ t

Každé dítě musí mít vlastní samostatný koutek. Ale i když není možnost přidělit samostatný pokoj, půdní postel pomůže vytvořit osamělý prostor.

ModerníMožnosti lůžek pro děti a mládež mohou být následující:

 • stavba s pracovištěm, kterou bude student potřebovat. Tato postel se nachází na druhé úrovni a pod ní stůl;

Varianta s pracovní plochou z přírodního dřeva

 • model se sportovním rohem vhodným pro aktivní děti;

Originální design ve formě sportovního rohu

 • Pokud máte pracovní stůl, můžete si vybrat možnost s pohovkou ve spodní části.

Ergonomická souprava se skládací pohovkou

Pro malou místnost je vhodná konstrukce úhlového podkrovního lůžka.Zvláštní pozornost věnujte upevňovacím prvkům a pevnosti sady nábytku. Pokud je místnost určena pro dvě děti, můžete pomocí sluchátek rozdělit prostor do samostatných zón. Pro tvorbu moderních komplexů lze použít dřevo, kov nebo dřevotřísku.

Existují také různé úplné sady druhého patra:

 • Pokud jsou děti malé, může být souprava doplněna sklíčkem pro aktivní hry;
 • v horní části můžete postavit variantu s domem;
 • Žebřík lze vyrobit jako sadu skříňek na věci.

Nižší úroveň může být také různorodá. Pohovka bude pohodlným doplňkem pro hosty.Dům hraček lze vyrobit níže. Návrhy dospívajících jsou doplněny o počítačový stůl, police a osvětlovací zařízení. Pro miniaturní místnost se hodí modely s vestavěnou skříní.

Prostorná volba pro dvě děti

Jak správně uspořádat prostor pro spaní loftové postele pro teenagera

Pokud se rozhodnete koupit podkrovní lůžko pro teenagera, pak přemýšlejte nad vybavením pracovního prostoru. Současně nebude nutné klást další tabulku.Věnujte pozornost velikosti stolku. Je nutné zvážit dodatečný prostor pro instalaci výpočetní techniky.

Vhodným řešením je design se skříní a policemi. Všechny školní potřeby mohou být rozloženy na policích.

Ergonomické apartmá pro interiér v místnosti teenagera

Instalace lůžka s pracovním prostorem pro teenagera je vhodná pro malou plochu. Tím se uvolní prostor. Mobilní nábytkové komplexy jsou vybaveny žebříky. Tam je obrovský sortiment všech druhů barev.

Pamatujte při výběru nábytku pro teenagera, že by mu místnost měla vyhovovat a jako on. Interiér je lepší plánovat společně. Školka musí odrážet totožnost svého majitele. Komiks tapeta vyzve hosty o jejich zájmy hostitele. Pro dívku můžete přidat podkrovní postel se zrcadly.

Pohovka a postel v jedné sadě vytváří vícemezera

Vlastnosti lůžka pro děti od 3 let

Výběr nábytku pro děti starší tří let by měl být proveden s ohledem na barvu, konfiguraci a velikost výrobku. V krásných růžových barvách si můžete zařídit podkroví pro dívku. Můžete však použít tyrkysovou, zelenou nebo žlutou paletu barev. Vše záleží na vkusu a preferencích hostesky.

Zajímavý nápad pro děti

V modrých odstínech jsou často zdobeny loftové postele pro chlapce. Pro jejich výrobu byla použita řada materiálů, které poskytují tuhost a konstrukční pevnost.

U malých dětí stojí za to přemýšlet nad hřištěm, ve kterém můžete umístit všechny druhy hraček a pohodlné rohože.Oblíbený model se skluzavkou.

Vesmírná témata pro chlapcovu místnost

Existují různé loftové postele pro dvě děti. Promyšlené uspořádání umožňuje pohodlně ubytovat dvě děti najednou. V tomto případě bude instalace trvat méně místa než pomocí dvou oddělených lůžek.

Postýlka s pracovním prostorem je funkční a praktická. V tomto případě je komplex doplněn pohodlným stolem, na kterém se děti mohou zapojit do modelování nebo kreslení. Studenti si mohou dělat domácí úkoly u stolu. Zvláštností konstrukce je malá vzdálenost od povrchu podlahy k lůžku.

výběr podkroví pro děti, zvláštní pozornost by měla být věnována bezpečnosti všech detailů. Ložnice by měla být nejen nízká, ale měla také zaoblené vyčnívající prvky.

Nuance podkrovního lůžka s hřištěm

Snímek je oblíbenou atrakcí většiny dětí. Tento atribut může doplnit funkční design. Loftová postel se skluzavkou může být navržena ve formě domu, lodi nebo dokonce ve formě hasičského vozu. U některých modelů je tento prvek snadno odstranitelný.

Děti potřebují fyzickou aktivitu, takže jako možnost můžete umístit sportovní areál. Dokončení může být různé: stěnové tyče, lezecká síť, lana, děrovací pytel, lisovací deska a sportovní kroužky.

Světlý set se skluzavkou a domem

Související článek:

Sportovní areál pro děti v bytě. Sportovní koutek umožňuje dítěti nasměrovat svou energii pozitivním způsobem. Jak si to správně vybrat, kde jej nainstalovat a zda je možné jej vyrobit sami - v tomto materiálu.

Mohu udělat loftové lůžko vlastníma rukama

Dokonce i v úzkém prostoru si můžete představit instalaci funkčního a praktického provedení, zejména pokud to uděláte sami.Pokud máte v plánu udělat dospělou dvoulůžkovou loftovou postel, její výška by měla být asi 1,8 metru. Pro děti je toto číslo asi 1,2 metru.

Před zahájením pracovního postupu vyberte vhodné místo pro instalaci konstrukce a pak byste měli přemýšlet o tom, jak upevnit lůžko. Kovové nebo dřevěné nohy se používají jako podpěry. Základna komplexu však může obsahovat skříň s pevným schodištěm. Lůžko může být namontováno na strop nebo boční upevňovací prvky namontované ve zdi.

Při instalaci konvenčního provedení nebo podkrovního lůžka pro dva lze použít následující možnosti montáže:

 • čtyři podpěrné nohy na podlaze;
 • dvě opěrné nohy na jedné straně a připevněné ke zdi na druhé straně;
 • lůžko je zavěšeno pouze na horním upevnění ke stropu a ke stěně.

Můžete si vytvořit praktický a pohodlný komplex vlastníma rukama

Pracovní plocha může být oplocena pomocí stínítka, nebo skříní nebo bez oplocení. Ruce mohou navrhovat kovové trubky nebo z lesa. Pro kvalitní provedení bude vyžadovat jiný materiál - borovice, dub nebo buk pro rámovou část a MDF a dřevotřískové desky pro spodní police. Pro spodní část postele je vhodná překližka. Je důležité zvážit umístění schodů. Hodně záleží na uspořádání místnosti, například na místě, kde se nachází vchod.

Velikost podkroví typu Standard

Funkční komplex je navržen především pro zajištění pohodlného spánku. Proto byste měli pečlivě vybrat postel.

Zdestandardní velikosti podkrovních postelí:

 • pro děti do 10 let - 160 × 80;
 • pro děti do 14 let - 170-90;
 • pro dospělé 190 × 90;
 • dvojitá verze má rozměry - 200 × 90.

Rozměry pro návrh s tabulkou

Základ pro kotviště může být pevný nebo roštový. U nezávislých návrhových výkresů bude užitečné použití půdního podkroví. Z bezpečnostních důvodů je lůžko chráněno přírubami, které mají výšku nejméně 30-40 cm a jsou vyrobeny ze stejného materiálu jako hlavní rám. Dospělé modely mohou mít výšku 180 až 200 cm, ale jsou zde i nízké designy - 130-160 cm.

Přezkum materiálů pro výrobu

\ t

Rozhodujícím faktorem při výběru vhodného modelu je materiál výroby. Zvažte tyto možnosti:

 • jsou populárnílůžka z masivního dřeva . Tento materiál je zcela bezpečný a šetrný k životnímu prostředí. Borovice se vyznačuje speciální trvanlivostí;

Dřevěný komplex

Varianta z laminované dřevotřískové desky může mít jakoukoliv barvu

 • kovové výrobkyse pokryjí nahoře vrstvou prášku nebo polymeru. Můžete použít kombinaci dřeva akov. Kovové loftové lože má značnou pevnost.

Robustní kovová konstrukce

Jak vytvořit strukturu sami: postup krok za krokem

Je-li prostor místnosti poměrně malý, můžete si udělat postel s pracovištěm níže. Tato možnost zahrnuje použití staré postele se standardní matrací.

Foto Pracovní etapy
Probíhají přípravné práce a tyče jsou lakovány
Pak se rozpadne stará postel. Boční prvky a pružina.
Probíhá instalace sloupů.
Rámový díl je smontován.
Namontované zesílené konzoly.
Nasazená matrace.
Pod postelí si můžete dát pohovku. Výstavba loftové postele bez pracovního prostoru je mnohem jednodušší.
Schodiště je provedeno se zkreslením na stranu.
Můžete dělat sloupky.

Přehled modelů a výrobců

Můžete si koupit hotovou postel, nechat si ji objednat nebo si ji sami vyrobit. Vyberete vhodnou možnost zkoumáním vlastností jednotlivých modelů a vlastností materiálů. Cena nábytku komplexyzávisí na výrobci, kvalitě surovin a vlastnostech sestavy.

Charakteristika modelu loftového lůžka "Kid"

Tento model je vhodný pro malé místnosti. Kompaktní loftové lůžko "Kid" má výšku 89 cm a zároveň pojme mnoho užitečných funkcí. Kromě funkčnosti má výrobek také vynikající dekorativní vlastnosti.

Zde je vybavení postele:

 • tři velké zásuvky na oblečení v zatahovacím žebříku;
 • výsuvný stůl se zásuvkami pro kancelářské potřeby a dvěma policemi na dveřích;
 • má také prostorný box na hračky, který se nachází pod postelí.

Dítě se může snadno pohybovat po žebříku. Zároveň je velmi stabilní a nepohybuje se stranou. Komplex je určen pro několik úkolů: hrací a pracovní prostor, místo na spaní a úložný prostor.Tato volba je vhodná pro děti od 3 do 6 let, protože má nízkou polohu lůžka a je vybavena bezpečnostními nárazníky. Existují modely s výškou až 1,3 m od podlahy. Lze je zakoupit pro děti do 12 let.

Kompaktní provedení se zásuvkami a skříní

Související článek:

Měkká podlaha pro dětský pokoj. Jaké jsou klady, vlastnosti a typy podlah? Jak si to vybrat, položit a pečovat? Přečtěte si o této a mnoha dalších věcech.přezkoumání.

Jaké jsou znaky pohádkové loftové postele

Model pohádkové dětské loftové postele je také populární. Zahrnuje velikost postele 80 * 160, schody, rozkládací box a prostorný prostor.Výška horní strany je přibližně 35 cm, v tomto případě jsou všechny rohy zaobleny a schody jsou vyrobeny z masivního masivního dřeva.Zahrnuje matraci z holofiberu a latexového kokosu.

Tento nábytek je vyroben v Petrohradu. Výrobci v této sérii nabízejí několik modelů.

Funkční model pohádky

Model podkrovního lůžka Legend 3 byl vyroben z laminované dřevotřískové desky. Maximální přípustné zatížení lůžka je asi 80 kg. Pro bezpečnost jsou na konstrukci instalovány speciální nárazníky a nárazuvzdorné hrany. Kroky jsou vyrobeny z masivní borovice. Kotviště je 1800 * 800 m.Sada obsahuje úhlové schodiště, postel a stůl. Komplex jde na levou i pravou stranu.

Model podkrovního lůžka Legend 3 byl vyroben z laminované dřevotřískové desky. Maximální přípustné zatížení lůžka je asi 80 kg. Pro bezpečnost jsou na konstrukci instalovány speciální nárazníky a nárazuvzdorné hrany. Kroky jsou vyrobeny z masivní borovice. Kotviště je o rozloze 1800 * 800 m.V sadě je umístěn žebřík, postel a stůl. Komplex jde na levou i pravou stranu.
Existuje další odrůdamodel loft bed "Legend 2". Je vhodný pro děti od tří let. Velikost postele je 800 * 1600. Nika pod postelí se používá jako hřiště. V postranním panelu je kulaté okno. Nábytek je vyroben z dřevotřískové desky. Na straně namontované nárazuvzdorné hrany. Můžete si vybrat ze dvou možností schodiště: rovný s dřevěnými schody a roh ve formě komody nebo skříněk s dveřmi. Kromě loftové postele si můžete zakoupit stůl, regály, komody, regály a další předměty. Sluchátka lze zakoupit v jiné barevné paletě.

Existuje další typ modelu loftového lůžka "Legend 2". Je vhodný pro děti od tří let. Velikost postele je 800 * 1600. Nika pod postelí se používá jako hřiště. V postranním panelu je kulaté okno. Nábytek je vyroben z dřevotřískové desky. Na straně namontované nárazuvzdorné hrany. Můžete si vybrat ze dvou možností schodiště: rovný s dřevěnými schody a roh ve formě komody nebo skříněk s dveřmi. Kromě loftové postele si můžete zakoupit stůl, regály, komody, regály a další předměty. Sluchátka lze zakoupit v jiné barevné paletě.

V uspořádání loftového lůžka "Astra 7" se nachází plná postel a pracovní plocha. Pro přístup k horní vrstvě je pohodlné schodiště s kovovými schody. Na úpatí schodiště je krabička na dětské potřeby. V pracovním prostoru je pohodlná police pro knihy, stůl a místo pro počítač. Vlevo od stolu je prostorná a pohodlná šatní skříňkvalitní materiál použitý dřevotříska. Kotviště má 80 * 195 cmPouzdro obsahuje 3 pluky a bar na oblečení. Sestava je vyrobena ze dvou stran.

Výhody podkrovních lůžek Astra

\ t

V uspořádání podkroví "Astra 7" je k dispozici kompletní lůžko a pracovní prostor. Pro přístup k horní vrstvě je pohodlné schodiště s kovovými schody. Na úpatí schodiště je krabička na dětské potřeby. V pracovním prostoru je pohodlná police pro knihy, stůl a místo pro počítač. Vlevo od stolu je prostorná a pohodlná skříň a dřevotřísková deska se používá jako materiál. Kotviště má 80 * 195 cmPouzdro obsahuje 3 pluky a bar na oblečení. Sestava je vyrobena ze dvou stran.

Prostorná šatní skříň je považována za konstrukční výhodu

Na půdě "Astra 5" stojí za to zdůraznit následující výhody:

 • vysoké strany;
 • pohodlná rohová skříň;
 • velký počet polic;
 • kompaktní schodiště.

Nevýhody zahrnují ostré hrany, které se nacházejí na jednotlivých prvcích. Nejsou zde také hluboké zásuvky. Modely Astra se vyznačují promyšlenou ergonomií a originálním designem. Modely poskytují nosnost 120 kg. Komplex je univerzální a jde na libovolnou stranu.

Nuances modelu loft bed "Teremok"

Model loft bed "Teremok 1 Grand" neníuniverzální, pravá strana je určena schody. Přípustné zatížení v rozsahu 80 kg.

V kompletní sadě jsou tyto součásti:

 • velikost lůžka o velikosti 90 x 200 cm;
 • pracovní prostor s výsuvným stolem;
 • stůl na kolech neumožňuje zkazit podlahu;
 • komoda s otevřenými policemi;
 • v základně lůžka je ortopedická mříž;
 • strany vysoké 400 mm.

Původní roztok pro školku

Charakteristika loftového lůžka corsair

Vzory "Corsair" vyrábí továrnu "Skand Mebel." Výrobce nabízí originální modely, které jsou ztělesněním dětských snů o dobrodružství. Sofistikovaný modulární systém určený pro dívky i chlapce.

Takový soubor lze zakoupit za účelem růstu, tj. Doplnit jej různými položkami: komoda, šatní komora nebo truhla se sedadlem.Pro výrobu se používají pouze materiály šetrné k životnímu prostředí. Všechny díly jsou zpracovány na moderním vybavení.

Vlastní model pro milovníky dobrodružství

V konfiguraci jsou zahrnuty následující položky:

 • skříň se sklopnými dveřmi;
 • pohodlný prádelník;
 • stůl se zásuvkami;
 • otevřená police; žebřík s odolnými madly.

Pro spaníposkytuje prostorné místo na spaní s vysokými boky.
Horní okraj poskytuje vynikající bezpečnost.Takový komplex je vyroben z laminované dřevotřískové desky s německým PVC okrajem. Používá se příslušenství evropské výroby. Dětský komplex dodá jas.

Moderní a funkční náhlavní soupravy by měly obsahovat model podkrovní postele „Carlson mini“. Tato možnost je vhodná pro děti od 5 let. K dispozici je místo na spaní, šatní skříň, žebřík, vestavěná pracovní deska, chromový stojan a extra tužkové pouzdro. Výrobce nabízí pestrou paletu barevných palet.

Horní okraj poskytuje vynikající bezpečnost.Takový komplex je vyroben z laminované dřevotřískové desky s německým PVC okrajem. Používá se příslušenství evropské výroby. Dětský komplex dodá jas.

Souprava Carlson Comfort Kit ušetří využitelný prostor

Zařízení loft bed "Sturo"

Tento model má výšku až 270 cm, což není vhodné pro malé děti, které mohou spadnout z horní vrstvy. Použitá matrace by neměla být větší než 19 cm.

Ložnice Sturo

Modely jsou vyrobeny z borovice a mohou být ve třech barvách: černobílé skvrny, stejně jako nelakované dřevo. Tento produkt stojí za povšimnutí těchto výhod:

Nábytkový komplex Indigo má stylový design a originální barevné schéma.V malé oblasti si můžete nastavit postel, práci a hřiště. Základ postele je vyroben z dřevotřískové desky a materiálu rámu z dřevotřískové desky.S tímto modelem může být dodáno až 17 různých dílů.

 • vhodné pro kompaktní byty;
 • stavba je opatřena dřevěnou spodní latou;
 • níže je umístěna malá pohovka, stojací lampa a konferenční stolek;
 • žebřík lze upevnit jak na pravé, tak na levé straně.

[/list]

Přednosti loftového lože Indigo

Nábytkový komplex Indigo má stylový design a originální barevné schéma. V malé oblasti můžete instalovat ložnici