Pohodlné, funkční, pohodlné: postel se zásuvkami pro skladování

Ne každý chce dát do ložnice šatní skříň nebo masivní komodu, někdy to brání malá velikost místnosti. V takových případech si vyberte lůžko se zásuvkami, podle HomeMyHome, to je vynikající řešení pro různé věci, schovávat je před očima. Pojďme zhodnotit tyto pohodlné a funkční modely a zjistit, jaké jsou tyto typy nábytku.

Estetika a ergonomie: praktické získávání

Typy lůžek se zásuvkami: jak vypadají

\ t

I když je prostor ložnice velký, proč jej nepoužívatvolný prostor pod postelí a nekoupíte ihned model se zásuvkami? Výrobci realizují řešení problému nedostatku prostoru různými způsoby a nabízejí kupujícímu několik typů lůžek.

Běžné přímé a úhlové

\ t

Ti, kteří dávají přednost tomu, aby se nábytek umístil doprostřed místnosti a ponechali obě boční uličky, mají k dispozici standardní model.

Obvyklé modely mohou používat různé mechanismy otevírání zásuvek

Rohové modely jsou instalovány ve výklencích nebo jednoduše v každém rohu místnosti. Strany mohou být odnímatelné, vše záleží na designu.

V rohových modelech je prostor umístěn uvnitř a přístup k němu je otevřen zvedacím mechanismem

.

Patrová lůžka se zásuvkami

\ t

Patrové postele šetří místo, ale modely bez funkčnosti jsou minulostí. Výrobci chápou, že ten, kdo nabízí nejfunkčnější a zároveň estetický model, bude přínosem pro zákazníky.

Nejčastěji jsou tyto výrobky nakupovány pro dospívající a dětské pokoje. Úložný prostor může být umístěn pod spodní vrstvou

Barevné varianty a varianty provedení jsou četné. Další krabice jsou často umístěny ve formě žebříků

.

Související článek:

Podkroví pro dospělé a děti. V přehledu se podíváme na to, co je loftová postel, jak ji lze použít v interiéru, typy a vlastnosti domácích variant, modelů a výrobců, středníužitečné tipy.

Co dělá postele se zásuvkami: výrobní materiály

Výrobek nejvyšší kvality lze nazvat produktem vyrobeným ze dřeva : bude to optimální kombinace estetických vlastností a ochrany životního prostředí.

Fasády krabic jsou vyrobeny ze stejného materiálu jako zbytek lůžka. Zbývající části však mohou mít méně kvalitní komponenty, ale podle pravidel provozu a nosnosti zůstává skladovací prostor po celou dobu životnosti v provozním stavu.

Jaké jsou mechanismy otevírání a jak jsou krabice

Existují čtyři typy otevírání, z nichž každý je způsoben poměrně jednoduchým mechanismem. Který z nich si vybrat, je na rozhodnutí kupujícího.

Posuvné systémy a výsuvné boxy

\ t

Ve výsuvném systému leží všechny práce na vodítkách a pracují na úkor válečků. Aby bylo možné design snadno sklouznout, jsou součástí designu i uzávěry.

Takové modely s vodítky jsou vhodné pro místnosti, kde je podlaha pokryta laminátem nebo přírodními parketami. V tomto případě je vyloučeno poškození nátěru

Vykatnyho bloky vypadají jako krabice na kolečkách. Je-li to žádoucí, jsou zcela vyvaleny, vyměněny mezi sebou, použity odděleně od lůžka.

Mobilní výsuvné boxy nejsou příliš vhodné pro použití na koberci, ale pro všechny ostatní podlahové materiály je to skvělá volba

Zvedací zařízení

\ t

Zvedací mechanismus je konstrukčně odlišný od posuvného a výsuvnéhomožností. Systém funguje tak, že sklopí postel a otevře přístup k úložnému prostoru pod ní. U takových výrobků se jedná o jeden ze dvou typů zdvihacích mechanismů - plynové výtahy (tlumiče) nebo pružinové bloky.

Jedinou nevýhodou tohoto návrhu je, že nemůžete dostat věci, když je osoba na lůžku

.

Mechanismy pružin jsou nižší v ceně, ale slouží méně a při jejich zvedání vyžadují určité úsilí.

Jaká může být velikost lůžek se zásuvkami

Velikost lůžek se dělí podle věku osoby a počtu lůžek.

Dospělí používají velikosti od 90 × 200 cm do 180 × 200 cm

Lůžka jsou jednotlivá (80-100 cm), jedna a půl (140-150 cm) a dvojitá (160-200 cm).

Délka může být vybrána individuálně: změříme růst toho, kdo na ní bude spát, a přidáme 20-30 cm.

Poradenství!Starší lidé by si neměli vyzvedávat nábytek s vysokým spaním, protože je od něj obtížnější vstát.

Je-li v návrhu stanoven skladovací systém, výška výrobku může být v rozmezí 65 - 115 cm

.

Manželská postel může být umístěna jak pro dospělého, tak pro teenagera, a lůžko se zásuvkami je vhodné pro všechny generace: dospělí skryjí příslušenství na spaní a další věci v něm, děti vyplní krabičku s hračkami.

Výhody a možné nevýhody

Velmi výhodná je skladovací struktura. Není třeba zápasit s tím, kde skrýt jakoukoli věc, pro kterou nebylo místoskříň Modely se sadou krabic, je snadné zvolit vhodný design.

Rozlišení lidé budou mít rádi produkty nejen se zásuvkami, ale také s výklenky, které slouží jako police, jako na fotografii

.

Promluvme si o výhodách modelů s krabicemi:

  • je úplnou příležitostí pro úsporu místa;
  • jednoduchost a snadnost použití;
  • Estetika zajímavého designu nábytku.

Neexistuje žádné poškození podlahy, řádně vybraný moderní nábytek nepoškozuje podlahu

Mezi nevýhody patří riziko získání struktury se špatným mechanismem. V tomto případě nebude systém skladování trvat dlouho. Kromě toho, pokud je zásuvka na boku, nemůžete umístit noční stolek k němu. Úplně zablokuje posuvný mechanismus. Noční stolek se bude muset trochu pohnout.

Další nevýhodou je nemožnost umístit noční stolek blízko postele, pokud je zásuvka na boku

.

Přední výrobci lůžek se zásuvkami

Výrobci se starají o své dobré jméno a snaží se najít nejlepší řešení pro zákazníky. Produkty se liší stylem, designem, výškou, šířkou, materiálem, kompletní sadou.

Askona pracuje v tandemu s některými evropskými výrobci a používá vysoce kvalitní vlhkost odolnou překližku, ekologickou kůži, dřevotřískovou desku a polyuretanovou pěnu

.

Ascona má vždy vynikající design s dobře fungujícím mechanismem aelegantní matrace.

Společnost Lonax vyrábí vynikající nábytek pro spaní

Společnost Lonax, která se dříve specializovala na výrobu matrací, začala vyrábět vynikající nábytek pro spaní s kvalitním mechanismem. Na rámu je laminovaná dřevotřísková deska a březová překližka, čalounění je vždy ekokože.

O výrobci TriYy lze říci mnoho dobrých věcí: stručnost a originalita, úspěšné uspořádání nábytku.

Na počest, nejen kvalitu a estetiku, ale také funkčnost

Kromě výše uvedeného jsou modely výrobců Ormatek, Hoff a Toris vždy zařazeny na seznam nejlepších.

Související článek:

Která matrace je lepší: pružina nebo pružina. Výhody a nevýhody různých typů matrací, výběrová kritéria, hodnocení výrobců ortopedických matrací, průměrné ceny - čtěte v publikaci.

Modely s horními lůžky se zásuvkami

\ t

Nabízíme Vám seznámení se s některými oblíbenými modely lůžek se skladovacími systémy.

Ormatek Etude Plus

Výrobek z laminované dřevotřískové desky s velkou a prostornou zásuvkou pro uložení ložního prádla a věcí. Vysoce kvalitní montáž a jednoduchý pracovní mechanismus jsou vysoce ceněny.

Neexistují žádné nároky na kvalitu, ale musíte být připraveni na to, že je matrace zakoupena samostatně, a společnost vyrábí pouze standardní modely o rozměrech 1670 × 2030 × 770 cm

.
Ormatek Etude Plus

Aliance XXI století Ariel 2

Jeden z více sovětských výrobcůProšel časem, nabízí modely v barvě buku, olše, hrušky, dubu, javoru, mahagonu a kaštanu. Jako materiál se používá dub nebo borovice.

Dvě velké zásuvky, ale matrace, opět není zahrnuta

Aliance XXI století Ariel 2

Toris Vega Dongo

Výrobek z masivního dřeva, buku nebo dubové dýhy lze vyrobit v různých barevných variantách přírodní barvy dřeva. Model není doplněn ortopedickou matrací, ale umožňuje výběr velikosti, přistýlky.

Vypadá velmi elegantně. Tyto modely jsou prezentovány v katalogu firmy v různých barevných variantách a velikostech

Toris Vega Dongo

Mýtus Dolphin postel se zásuvkami

Mnoho lidí dává přednost dětskému pokoji pohodlnému lůžku se zásuvkami. Mohou ukládat ložní prádlo nebo je naplnit dětskými hračkami, které budou udržovat pořádek v pokoji.

Jemné barvy nedráždí oči a vysoce kvalitní montáž dělá produkt silným a bezpečným. Krabice se otevírají a zavírají opakovaně, aniž jsou dotčeny pokyny a doladění.

Kvalitativní spolehlivý model

Mýtus Dolphin postel se zásuvkami

Jak si vybrat postel se zásuvkami a neudělat chybu

Při výběru se řídí požadovaným počtem lůžek, rozměry a tvarem lůžka. Pokud je v duši kulatý model, měli byste vědět, že v takových výrobcích existují skladovací systémy.

Samotné úložiště hraje důležitou úlohu: kolikkrabice, jejich kapacita, umístění, otevírací mechanismus, vzhled.

Odnímatelný mechanismus nebo úplná neexistence mechanismu umožňuje vyjmout krabice z místa instalace. To umožní důkladnější čištění místnosti

Člověk by se měl vždy zajímat o materiál stavby, přímo ovlivňuje životnost a cenu. Výrobky z pole jsou vždy atraktivní, ale znatelně dražší.

Model matrace také hraje důležitou roli, pokud je zahrnut.

Je nezbytné zjišťovat sílu celé konstrukce, maximální přípustnou hmotnost spících osob a možnost opravy a výměny mechanismů.

Jak nejlépe uspořádat postel se zásuvkami

Neexistují žádné zvláštní požadavky na umístění těchto konstrukcí. Je důležité zvážit pouze způsob otevírání krabic. Neměli by nic rušit. Nejjednodušší způsob, jak dát postel se zdvihacím mechanismem, neskrývá prostor vůbec.

Čím více krabic, vizuálně větší nábytek, takže by tyto položky měly být sémantickým centrem místnosti

Pokud jsou zásuvky umístěny na konci lůžka, nic nebrání tomu, aby byly postranní stoly na bocích. Proto bude výrobek schopen obsadit jakoukoliv část místnosti, ale před posuvnými částmi musí být dostatek volného místa

.

V každém případě musíte provést měření délky plně otevřených zásuvek a odhadnout velikost místnosti, ve které plánujete instalovat postel.

Design lůžek se zásuvkami s fotografiemi v interiéru

Hledáte-li vhodné řešení pro svou vlastní ložnici, tak proč nezjistíte, jak návrháři zapadají do úložného prostoru s úložným systémem?

Ve světlých ložnicích bude dřevěná postel harmonicky vypadat, navíc není nutné, aby byla její barva zesvětlena

.

Původní modely ze souboru nábytku okamžitě zajímají vybavení místnosti

Postele vyrobené z laminované dřevotřískové desky vypadají zároveň stylově a jednoduše. Tmavé krabice jsou vyloženy světelnými panely a celá konstrukce dobře zapadá do jasných stěn

Pro skandinávský styl si můžete vybrat bílý nebo krémový nábytek s jedním velkým úložným prostorem

.

Když je strom ovládán koulí v interiéru, přichází do hry dřevěné odstíny

Nakonec si vzpomínáme, že pokud by byla volba postele se zásuvkami, pak by mělo být promyšleno, co přesně v nich bude uloženo, což pomůže najít optimální místo na spaní.

Video: Přistýlka se zásuvkami