Připravené video monitorovací sady pro soukromý dům: jak si vybrat nejlepší možnost

Pokud chcete do svého domova nainstalovat video dohled pro váš klid a bezpečí, pak bude naše hodnocení pro vás užitečné. Taková zařízení jsou populární, protože pomáhají předcházet mnoha problémům: od hackování pokusů o informace o levé konvici na sporáku. Nejlepší a nejpohodlnější možností jsou připravené sady video monitorů pro soukromý dům. Pojďme zjistit, které systémy jsou na trhu a které výrobci by měli být upřednostňováni.

Systémy se skládají z několika kamer, kabelů a dalších zařízení

Proč potřebuji kamerový systém pro soukromý dům: odrůdy a užitečné informace

Připravená video monitorovací sada může být velkým přínosem, protože může být použita k poznání těchto údajů předem:

 • identifikujte všechny hosty vaší místní oblasti. Kameru lze instalovat naproti bráně nebo vstupu na území;
 • přehled území celého areálu, jakož i vstupů do bytového domu a dalších hospodářských budov;
 • dohled nad zaměstnanci, adolescenty a starší osoby ve vaší nepřítomnosti.

Instalace vlastního systému není tak složitá, bude vyžadovat několik složek

Funkční zařízení mohou být instalována jak uvnitř, tak uvnitř.

Existují určité požadavky na získaný systém přezkumu pro domácnost. Nejprve byste neměli šetřit na rozlišení zařízení, protože obraz by měl být jasný.Aby kamera zachytila ​​potřebná fakta, musí být úhel pohledu větší než 70 stupňů.Pro venkovní instalaci zvolte zařízení s nočním provozem a infračervené osvětlení. V chladných oblastech zvolte zařízení, které může pracovat při teplotách pod nulou. Pro domácí sadu se schopností ukládat archivy do dalšího úložiště. Při výběru systému věnujte pozornost možnosti připojení dalších prvků.

Rotační zařízení umožňují ovládat většinu území

O vlastnostech monitorovacích systémů a jejich instalaci se můžete podívat na video:

Důležitým bodem je volba typu kamery:

 • Domeje vhodný pro montáž na strop. Tato možnost je odlišná od celkového rozměru;

Funkční provedení pro instalaci uvnitř domu

 • model skřínědále poskytuje možnost výměny jednotlivých částí, například čočky;

Uzavírací zařízení na ulici

 • válcovitýdostal toto jméno díky podobné konfiguraci. Vztahuje se na kvalitní vybavení;

Válcová varianta

 • Kamera PTZmá mechanismus pro dálkové ovládání. V tomto případě budete moci přiblížit a podrobněji prozkoumat jakoukoliv sekci. Mnoho kamer může být umístěno uvnitř i vně místnosti. Pro instalaci zařízení bylo použito speciální pouzdro.

Venkovní verze rotátoru

Informace!Natáčení videa v jejich vlastnictví není v rozporu s právními předpisy.

Související článek:

Bezdrátové mini kamery pro skrytý dohled i doma. Z našeho přehledu zjistíte, jaké varianty existují.podobná zařízení, jakož i ty modely, které jsou nejrelevantnější, jakož i kritéria pro správnou volbu.

Tajemství volby drátových a bezdrátových systémů

Kamery se liší metodou připojení. Vyberte si kabelovou sadu nebo si zakupte skrytou bezdrátovou bezpečnostní kameru. Kabelové systémy se vyznačují spolehlivým signálem a v případě bezdrátových možností může dojít ke ztrátě signálu během demontáže. Aby mohly fungovat správně, může být nutné zakoupit další prodlužovací šňůry.Také bezdrátové modely se vyznačují velkým rušením.

Racionálním řešením by bylo zvolit sadu pro drátové sledování pro 4 kamery pro ulici. A pro domácí zařízení a bezdrátová zařízení.

Diagram ukazuje zásadu propojení kabelového systému

Za zmínku stojí tyto výhody ve druhé verzi modelů:

 • snadná instalace. Fotoaparát můžete připojit a připojit speciální přijímač;
 • instalace je možná kdekoli. Takové vybavení se snadno pohybuje a schovává se na neočekávaných místech;
 • nevyžaduje komplexní údržbu zařízení.

Populární instalace bezdrátových kamer, dohled Wi-Fi. Používají se tam, kde jsou potíže s pokládkou kabelu.

Možnosti bezdrátových typů

Co si vybrat analogové nebo digitální systémy

Při výběru vhodného systému stojí za zvážení analogové a digitálnízařízení. První možností může být barva, monochromatická a také infračervené osvětlení. Tyto produkty mají řadu důležitých funkcí, které jsou nezbytné pro provádění kvalitativního přezkumu.

Na obrázku je vidět, jak je analogový obvod uspořádán

Princip činnosti zařízení je následující: světlo dopadá na matici a transformuje se na videosignál. Pomocí kabelu přejde do DVR a je přenesen na monitor.

Nejlepším řešením by bylo zakoupení dvou kamerové kamery pro domácí analogový typ. Takové zařízení má své výhody:

 • rozmanitý rozsah a levná cena;
 • vynikající kompatibilita s různými DVR;
 • může pracovat při slabém světle;
 • snadnost vytváření systémů;
 • jsou vhodné pro řízení malých ploch.
Zvláštní pozornost si zaslouží digitální verze. Zařízení promění světelný signál na elektrický, a pak je přenášen přes wi-fi nebo kabel do multiplexeru a do videorekordéru. Zde jsou výhody digitálního zařízení:
 • IP kamera pro video dohled přes internet má více funkcí než analogové zařízení;
 • detailní obraz;
 • schopnost ukládat informace a režimy záznamu;
 • snadnost přenosu dat;
 • umožňuje pokrytí většiny území.

Diagram ukazujeprovoz digitálního systému

Sada užitečných možností: záznam v noci, snímače pohybu, funkce zvuku a záznamu

Skvělé funkce poskytují další nastavení a možnosti. Zde jsou některé z nich:

 • PoE spojení umožňuje přenášet řízení, audio, video signál a telefonii. Tato volba je vhodná pro přístupové body síťových rozbočovačů a bezdrátových systémů. Použití krouceného páru umožňuje přenášet signál až 1,5 km;
 • Wi-Fi - připojení umožňuje připojení více zařízení, když kabel nelze položit. Tato volba se vyznačuje provozním nastavením zařízení a také umožňuje vytvořit spojení na dlouhou vzdálenost;
 • pro venkovní kamery je k dispozici speciální vnitřní ohřívač;
 • je vyžadováno zařízení pro dohledové kamery se záznamem na paměťovou kartu;
 • Další možnosti zahrnují objektivy s pevnou clonou a automatickou clonou. Tam jsou také varifokální čočky, se kterými můžete ručně nastavit ohniskovou vzdálenost. Zoom vám umožňuje přiblížit;
 • vestavěné audio kanály.

Nezbytné součásti systému

Je třeba mít na paměti, že do kamery nejsou zavedeny všechny další možnosti.

Výběr součástí

Připravená sada kamerového systému obsahuje tyto součásti:

 • kamery;
 • konstrukce pro psaní;
 • monitor;
 • mechanismus krmení;
 • instalace softwaru.

Toto je potřeba pro vysoce kvalitní systém dohledu

Vnitřní zařízení často nemají mechanismus otáčení, proto je pro jejich instalaci důležité dodržovat některá pravidla. Je nutné vyzvednout přístroj se správným pozorovacím úhlem. Tento parametr závisí na rozměrech matice a ohniskové vzdálenosti čočky. Kamery by měly být instalovány tak, aby nezůstaly žádné „slepé body“.

Aplikační schéma Wi-Fi

Digitální technologie pomáhají zaznamenávat informace na pevných discích nebo na pevném disku. Dobrým řešením je instalovat kamerové kamery s flash diskem. Kamery jsou napájeny samostatnou jednotkou. Současně je v konfiguraci akumulátor, který začíná pracovat po odpojení hlavního napájení. Pro montážní práce budou navíc zapotřebí další materiály. Může se jednat o kabel, plastový kabelový kanál, držáky a upevňovací prvky.

Venkovní vybavení by mělo být chráněno před kolísáním teploty.Pro tento účel se používají speciální kryty s ohřívačem a termočlánkem. Infračervené osvětlení je také nutné k zajištění natáčení v noci.

Kamery s Wi-Fi jsou instalovány v prostorách vstupní brány, vchodu do domu, vchodu do garáže a u brány. Externí systémy jsou doplněny vlnitými návleky, ve kterých je spojdráty

Přezkoumání návrhů kamer pro domácnost

Pro výběr sestav hotových video monitorů je nezbytné určit funkčnost a provozní podmínky zařízení. IP kamery video dohledu jsou pozoruhodným rozhodnutím, je možné si koupit vhodnou variantu za cenu od 2000 rublů. Dómová zařízení mohou být namontována na strop, takže se často používají uvnitř.

IP zařízení

Pokud potřebujete koupit venkovní kamerovou kameru, budou v chladném období vhodná válcová zařízení se speciální ochranou.

Rotační zařízení jsou vybavena možností přiblížení objektů. S pomocí správně zvoleného kamerového systému pro soukromý dům můžete zcela zabezpečit svůj domov a okolí. Dokončení infračerveného mechanismu umožňuje střílet terén v noci ve vzdálenosti 5-150 metrů. Je důležité, aby úhel pohledu byl alespoň 70 stupňů. U rotátorů může toto číslo dosáhnout 360 stupňů.

Skrytá kamera pro domácnost je často vybavena záznamem na USB flash disku. Nepotřebujete připojit zařízení k pevnému disku, což usnadní instalaci.

Informace!S nedostatkem finančních prostředků na kvalitní zařízení, které by odradilo vetřelce, si můžete koupit kameru pro sledování, cena takového zařízení se pohybuje od 800 do 1000 rublů.

Připravené video monitorovací sady pro soukromý dům: oblíbené sady, ceny arecenze

Nyní uvažujme o populárních souborech kamerových systémů pro soukromý dům. Ceny vybavení závisí na konkrétním výrobci. Často používejte kamery, které mají slot pro ukládání videa. Záznamy mohou být také uloženy v počítači a na cloudové službě. Při montáži více zařízení používejte DVR. Pokud si zakoupíte video monitorovací soupravu, která vám dá hotový formulář, pak nebudou problémy s kompatibilitou zařízení.

Pro instalaci uvnitř domu jsou vhodná zařízení s rozlišením 1-2 megapixely pro nepřetržitý dohled. V tomto případě budete potřebovat noční režim a speciální světla. Pokud potřebujete záznam zvuku, je lepší zakoupit sadu s vestavěným mikrofonem.

Pro malý dům byste měli zvolit sadu s 2-4 kopulovými kamerami. Pokud máte digitální videorekordér pro 8 kanálů, můžete vždy připojit další zařízení.

Pro vytvoření systému pro pouliční dohled stojí za to koupit sadu s IP kamerami a infračerveným osvětlením. V tomto případě budete potřebovat kabely. Důležitým faktorem je teplotní rozsah od mínus 35 do plus 50.

Možnost instalace videokamery do venkovského domu

Existují také kombinované sady obsahující zařízení pro pouliční a domácí použití. V takovém souboru mohou být dvě válcové a kopulovité kamery. Pokud na vašich stránkách není udržitelné připojení k internetu, pak se vám to nehodíZařízení Wi-Fi.

Je vhodné uvažovat o sadách IP, které mají následující výhody:

 • obrazy s vysokým rozlišením;
 • není třeba používat DVR;
 • téměř žádný přenos dat není narušen;
 • bezpečný přenos informací, které jsou vysílány v zašifrované formě.
Obrázek Modely Specifikace Cena, rub.
Souprava Falkon Eye FE-NR-2014 Index rozlišení je 1,3 Mp. Počet kamer - 4. Jí osvětlení IR. 20800
IpCor Economy 4 Obsahuje 4 kamery s ochranou proti vlhkosti. Viditelnost do 10-15 metrů. Na obrazovce je několik režimů zobrazení. 7900
InControl Kit V sadě jsou 2 kamery, které jsou vhodné pro malé místnosti. Noční režim má viditelnost 20 metrů. 8700
NOVIcam AK14 Zahrnuty jsou 4 kamery. Zařízení se jednoduše instaluje. 15600
Prostorová technika ST - 400-WF IP K dispozici jsou 4 WiFi kamery a rekordér.

Existuje možnost dálkového monitorování.
26000
Informace!Pokud často nejste doma, můžete si zakoupit systém, ke kterému se připojuje tablet nebo mobilní telefon. To umožní kdykoli zobrazit video.

Charakteristika modelu Falcon Eye

Správné rozhodnutí - koupit kompletní systémovou saduCCTV Falkon Eye. Tato sada obsahuje 4 fotoaparáty s rozlišením 480 TVL a infračerveným osvětlením. Také v konfiguraci je noční režim a CCD matice.V systému není žádný vysílač, takže data jsou zaznamenána na pevný disk.K dispozici je také rotační motor, který umožňuje dálkově sledovat území.

Moderní systém je určen pro velkou plochu rukojeti

Můžete zvážit následující možnosti:

 • FE-0216 DE-KIT PRO 16.4 má 16 kanálů pro nahrávání a 4 kamery. Cena zařízení je cca 18300;
 • FE-104 DKIT Light je vybaven 4 kanály a 2 kamerami. Jeho cena je 7800.

Přezkum, FE-0216 DE-KIT PRO 16.4

Nikolai Sviridov, 29, Jekatěrinburg:„S vybavením jsem velmi spokojen. Banda všech druhů nastavení a skvělý rekordér. Ovládáno pomocí PC. Rekordér je vybaven ovládacím panelem a 16 kanály. Stejně jako dostupnost vzdáleného prohlížení. Lze sledovat na smartphonu. “

Výběr Zmodo Ipcor: vlastnosti

Není to špatná volba a systém Zmodo Ipcor. Tato sada je vybavena 8 kamerami se vzdáleným přístupem. Rozsah viditelnosti se pohybuje od 10-12 metrů. Sada je vybavena snímačem pohybu.Může pracovat také při teplotách od mínus 30 do plus 50.

Multifunkční a promyšlený systém

Všechna data se duplikují na pevný disk a na externí úložiště. Systém se připojuje k internetu, což umožňuje monitorováníkdekoli. Cena se pohybuje mezi 30-70 tisíci.

REZON RZ Quattro D: Funkce výběru

Domácí výrobce REZON RZ Quattro D nabízí funkční řešení. Sada obsahuje DVR s napájecím zdrojem, 4 videokamery a vybavení s IR - osvětlením. K dispozici je také snímač pohybu. Viditelnost zařízení je 20 metrů.V případě potřeby lze záznam z pevného disku uložit na externí zařízení.Můžete zobrazit informace ze vzdálenosti. To platí pro mobilní technologie. Při nákupu je třeba mít na paměti, že cena video monitorovací sady pro ulici o 4 kamery se může pohybovat mezi 29-40 tisíci rublů.

Hodnoceno IP Surveillance Kit RZ Rezon Quattro D

Alexey Matveev, 32, Krasnodar:„Koupil jsem systém pro můj venkovský dům. Zatímco zařízení selhalo. V konfiguraci je DVR, stejně jako dva typy kamer. Dóm umístěný uvnitř domu a válcový ve dvoře. Na mobilním zařízení se systémem Android mohu kdykoliv sledovat dům. “

InControl: názory, specifikace a ceny

\ t

InControl vyrábí pokročilé kamerové systémy. V řadě tohoto výrobce jsou analogové a digitální fotoaparáty, stejně jako videorekordéry síťového a hybridního typu.

Kompletní sada s pokyny

S pomocí high-tech kitů, můžete vybavit video dohled, a to jak malé domy a rozsáhlé oblasti. Všechna zařízení jsou vyrobena na moderním vybavení apoužití komponent od osvědčených výrobců.

Kamery jsou vysoce kvalitní. Zařízení s rozlišením 1 megapixel umožňuje zobrazit čísla vozů a obličeje ve vzdálenosti 6 metrů a 2 MP ve vzdálenosti 10 metrů.Uliční modely mohou pracovat i ve sněhu a dešti.

Recenze InControl "Economy"

Vasilij Nefedov, 35, Kostroma:„S instalací nebyly žádné problémy. Sada má dobrou technickou podporu a záruku. Nastavte dvě kamery na snímači pohybu a dvě pro nepřetržité nahrávání. K dispozici je přístup k zobrazení přes smartphone a počítač, což je velmi pohodlné. "

NOVIcam: vlastnosti modelu

Chcete-li si prohlédnout natáčení přes internet, stojí za to si koupit videokameru NoviCam pro sledování videa. V tomto případě lze v různých sadách použít jiný software.Sortiment společnosti zahrnuje analogová, AHD a IP zařízení, vysokorychlostní kamery a videorekordéry s ovládacími panely.

Můžete si vybrat sady s různým počtem kamer

Vesmírná technika: specifikace a ceny

\ t

Společnost Space Technology nabízí různé sady. Zde jsou některé z nich:

 • Diffirent se skládá ze tří kopulových kamer s rozlišením 1 MP;
 • Sada Diffirent Light obsahuje 3 kamery s IR - osvětlením. Ohnisková vzdálenost je 3,6 metru;
 • Sada IP video monitorů se skládá ze dvou kamer.

Sada s PTZ kamerami

Jak nainstalovatvideo dohled v privátu

\ t

Pojďme se dozvědět, zda můžete vytvořit kvalitní video dohled pro soukromý dům vlastníma rukama. Nejdříve musíte určit správná místa. Pokud se instalace provádí uvnitř, kamera je upevněna v rohu místnosti, ale ze strany okna. Při pozorování zvenčí je důležité pokrýt následující oblasti: vchodové dveře, brána, okna, hřiště, bazén, garáž a příjezdová cesta.

Pro instalaci některých systémů není nutné vyvolávat průvodce, instalaci je možné provést sami

Pro správné umístění stanovisek potřebujete mapu stránek. To je nutné zejména tehdy, když potřebujete vypočítat cenu za instalaci video dohledu.

K provedení vysoce kvalitního videa budete potřebovat následující zařízení:

 • počítač pro ovládání systému. IP zařízení budou vyžadovat speciální software;
 • zařízení by mělo být doplněno DVR;
 • širokopásmový modem je nutný pro uspořádání prohlížení;
 • síťový přepínač umožňuje kombinovat všechny komponenty systému;
 • router je navržen tak, aby kombinoval několik sítí do jedné.

Je vhodné zvážit připojení zařízení a schopnost ukládat informace. Alternativně můžete zvolit venkovní CCTV kameru se záznamem na USB flash disku.

Možnost umístění kamer na nádvoří

Zde jsou fázecelá instalace:

 • návrh celého systému;
 • instalace kamer;
 • vedení kabelů;
 • kamerové spojení s DVR;
 • nastavení systému.

Kamerový monitorovací systém pro dachu je instalován ve výšce 4-5 metrů, takže k němu útočníci nemohou dosáhnout.

Co znamená označení: probíhá video dohled - foto

Víš, o co se jedná? Ukazuje se, že tajný dohled na veřejných místech je zákonem zakázán. Každý majitel soukromého území by proto měl informovat případné návštěvníky o tom, že existuje skryté pozorování. Současně se má za to, že osoba vstupující na území dává svůj souhlas se střelbou.Je důležité, aby byl štítek umístěn před vchodem do objektu a na nápadném místě. Jsou zde speciální nápisy s osvětleným povrchem.Předpokládá se, že pokud splníte tyto požadavky, můžete provádět video dohled a nebojte se pokuty.

Připravené desky, které si můžete stáhnout na internetu

Akvizice připravené video monitorovací sady zajišťuje bezpečnost vašeho domova i okolí. Než začnete nakupovat, poraďte se s odborníkem, který vám poradí nejlepší volbu pro vaše potřeby. To zohledňuje budoucí provozní podmínky zařízení a vaše finanční možnosti.

Související článek:

Potřeba dodatečnýchochrana vzniká u mnoha majitelů domů, kteří chtějí omezit přístup na své stránky. Jedním z těchto prostředků jsou videotelefony pro soukromý dům. Promluvme si více o těchto zařízeních, jejich typech a technických odstínech instalace.

Video: domácí video monitorovací systém

Video obsahuje systém sledování videa bez vodičů:

Pokud nevíte, zda stojí za to koupit produkty na aliexpress, podívejte se na toto video:

Informace o různých sadách video dohledu naleznete zde: