Rekonstrukce kuchyně: design, skutečné fotografie a užitečné tipy

Tato místnost je provozována intenzivně. Jeho vybavení je multifunkční. Zde je nutné vytvořit pohodlné podmínky pro výkon kulinářských pracovních operací a stravování. K řešení úspěšně nastavených úkolů je užitečná pečlivá příprava budoucích akcí. Tento článek popisuje, jak plánovat renovaci kuchyně: design, skutečné fotografie a další tipy zjednoduší rozhodování správně.

Potřebujeme plán kvality, abychom odstranili chyby v procesu oprav

Stanovení základních parametrů

\ t

Za účelem dobré renovace kuchyně, designu, skutečných fotografií by měl být doplněn seznam individuálních požadavků. Jsou snadnější formulovat s následujícími poznámkami:

  • Správně vybrané barevné odstíny pomohou vytvořit příznivou emoční atmosféru.
  • Vybavením moderními domácími spotřebiči se zjednoduší provádění složitých a těžkých pracovních operací.
  • Parametry jednotlivcepodrobnosti o interiéru není obtížné vyjasnit po schválení konkrétního stylu.

Kreslení „ručně“

Tyto náčrty jsou lepší než úplná absence projektu. V dnešní době však používají více informativních nástrojů.

Výkres kuchyně

Zde vidíte umístění varné desky, dřezu, jednotlivých prvků nábytku. Je jasné, jakým způsobem se dveře otevřou a kolik místa je potřeba pro zásuvku.

Uspořádání elektrických zásuvek a vypínačů

Návrh projektanta

Takové výkresy jsou dnes zřídka vytvořeny. Odborníci raději používají počítačové simulace.

Je vhodné zvážit elektronický projekt 3D formátu z různých bodů

Zde můžete experimentovat s barvou, měnit uspořádání nábytku

Detail virtuálního prostoru je tak velký, že je těžké si všimnout rozdílu ve srovnání s běžným obrázkem

Informace!Při přípravě renovace kuchyně lze na základě fotografií skutečných interiérů připravit projektový projekt. Tyto služby jsou poskytovány bezplatně prodejcům kuchyňského nábytku při zadávání příslušné objednávky.

Online kuchyňský designér

Příprava renovace kuchyně: design, skutečné fotografie různých barev

Barevné spektrum má významný dopad nejen na emocionálníale i na procesech asimilace potravin. Je třeba mít na paměti, že změna tohoto parametru bude obtížná a nákladná, proto je vybrána velmi pečlivě. Níže jsou uvedeny různé varianty designu.

Bílá

Tato barva je spojena s čistotou a pořádkem.Vizuálně zvyšuje objem, takže se často používá pro dokončování malých místností.Aby se nevytvořil dojem nadměrné „sterility“, zkušení návrháři ji doplňují teplými barvami. V tomto příkladu se pro dosažení požadovaného výsledku použijí přírodní dřevěné povrchy (deska stolu a podlahová krytina).

Černý

Takový návrh vypadá přísně. Pro zjemnění obrazu byly použity jemné béžové odstíny. V interiéru svítí barva. Není obtížné je použít pomocí sady LED.

Červená

Tato barva zlepšuje chuť k jídlu. To by měli být vzati v úvahu lidé, kteří kontrolují svou vlastní váhu pomocí dietních programů. Jeho přebytek v celkové ploše má však na psychiku příliš velký stimulující účinek.

Oranžová

Tato žlutá barva vyvolává pocit tepla, pozitivních emocí. Používají se při umístění kuchyně na severní straně domu.

Světle zelený interiér: svěžest a ráznost

Tmavá barva: klid a pohodlí

Modrá

V kombinaci s exkluzivním designem dřevěných desek vypadá tato barva slušně.Má depresivní účinek na chuť k jídlu, má pozitivní vliv na normalizaci krevního tlaku.

Béžová

Tyto odstíny jsou vhodné pro vytvoření útulné atmosféry. Tento interiér není příliš jasný detaily. Drobné nečistoty a vady nejsou viditelné na béžových površích.

Technické vybavení

\ t

Následující seznam uvádí funkční vlastnosti kuchyně:

  • Zde se potraviny skladují při nízké a normální teplotě, s větráním a ve vzduchotěsné nádobě. Musí být snadno přístupné.
  • Při zpracování původních složek pomocí míchaček, zpracovatelů potravin, mlýnků na maso. U stacionárních domácích spotřebičů určete místo instalace. Kompaktní modely čisté ve skříních.
  • Nádoby se vaří při vysoké teplotě. Účinné detergentní směsi se používají k čištění mastných a trvalých nečistot. Nábytek a další části interiéru jsou vybrány s ohledem na tyto a další negativní vlivy, aby byla zajištěna dlouhá životnost.

Moderní kuchyně

Polymerní a kompozitní kompozice, speciální ochranné povlaky, laminace - tato technická řešení se často používají k výrobě nábytku. S jejich pomocí zlepšují odolnost vůči různým typům vnějších vlivů. NěkteréUmělé materiály v jejich spotřebitelských parametrech jsou výrazně lepší než přírodní protějšky.

Obraz na zadní straně skleněné zástěry je dobře chráněn

Úzké vložky pomáhají efektivně využívat dostupný objem

Vybavení interiéru skříňového nábytku

Zvláštní místa pro skladování domácích spotřebičů, vybavení, koření, vína

Optimální vzdálenost

Užitečné informace!Umyvadlo, sporák a lednice jsou instalovány blízko sebe, jak se často používají. Je však nutné ponechat technologické mezery pro umístění potravin, jídel.

Článek na toto téma:

Tabulka barevných kombinací v interiéru. Budeme hovořit o tom, jak kombinovat barvy v interiéru a vliv barvy na náladu člověka. Učíme se, jak plánovat návrh prostor.

Jak si vybrat design interiéru kuchyně: fotografie a popis různých stylů

Níže jsou uvedeny různé varianty designu.

Béžové a hnědé odstíny se často používají v klasických interiérech

Přírodní materiály, velké dekorativní prvky, hrubý povrch - country style

Provence

Toto je francouzská rozmanitost country hudby. Používá olivové a jiné nabídkyodstíny, květinové kresby. Věnujte pozornost přesnému výběru záclon, tapet, lamp. Všechny položky jsou vytvořeny ve stejném stylu.

Moderní kuchyně (design a interiér high-tech stylu fotografie) je vybavena vhodným vybavením

Chcete-li vytvořit harmonický etnický styl, musíte tuto techniku ​​pečlivě zamaskovat

Vlastnosti velké a malé kuchyně, ateliér: foto, interiérový design

Každá oblast a konfigurace místnosti je specifickým souborem výhod a nevýhod.

Kuchyně a jídelna: interiérový design, foto

Ve velkých místnostech jsou kuchyně kombinovány s dalšími funkčními prostory. Ukazuje se hodně místa, ale požadavky na zvýšení objednávky. Pro odstranění pachů je nutné nainstalovat dostatečně výkonné větrací zařízení.

Úzká a dlouhá místnost

Zde se doporučuje instalovat kompaktní nábytek, který nezabírá mnoho místa. Vypočítejte přesně dostatečnou šířku uliček, pohodlí vytahování předmětů ze spodních boxů.

Fotografie interiéru kuchyně o rozloze 12 m2. metry

Tyto velikosti místností jsou vhodné pro provádění různých projektů bez významných omezení. Tam byl dost místa pro mobilní "ostrov".

Moderní kuchyně: design pro malou plochu

Další doporučení a obecné závěry

\ t

Dokonce snedostatek místa může být využit k maximálnímu využití se správným designem. Malé místnosti "rozšířit" vodorovné čáry v cíli. Používají světlé odstíny, instalují kompaktní nábytek a přesně volí technické vybavení. Pro skladování a umisťování věcí pomocí výsuvných konstrukcí, výklenků ve stěnách, krabic pod sedadly, parapetu. Chcete-li neprodleně zkontrolovat různé možnosti, použijte specializovaný software nebo standardní grafické editory.

Video: oprava a návrh kuchyně