Rozhodl se vyzdobit dům roztomilými plstěnými hračkami? Skvělé, na to jsou připravené modely!

Pro historii novoročních vyznamenání domů a bytů nebylo nic: papír byl použit, karton, osvětlení a jiskřivá pozlátko. Je čas jít nad rámec obvyklého a udělat neobvyklý vánoční strom dekorace pro nový rok. Redaktoři on-line magazínu HomeMyHome.ru připravili vánoční vzory pro plstěné hračky a ujistili se, že tyto výrobky jsou na rameni každého!

Nudy práce: jak si vyrobit vlastní dekorace z plsti na Nový rok

Bez ohledu na to, kolik chcete stáhnout první vzor a ponořit se do fascinujícího pracovního postupu, měli byste stáleSeznámit se s nuancemi práce s takovým materiálem jako je cítit.

Plst je druh plsti

Materiál je netkaný, který bude v průběhu práce pohodlný: hrany výrobku nebudou sypány. Neměli byste ani přestat vybírat barvu: paleta barev je rozsáhlá, vždy bude něco podle vašeho vkusu.

Tip!Pro výrobu hraček by nejlepší variantou byla směs italské vlny. Ale syntetický materiál je vhodný pro alergiky a navíc méně chlupatý.

Je-li plánována odměrná hračka s různými malými detaily, je lepší vzít na podklad materiál o tloušťce 3 mm a na dekoraci 1 mm.

Hrany se šijí ručním nebo strojním švem a dekorativní prvky dekorace lze lepit mezivrstvou nebo dublerinem

.

Výrobky jsou plněny polstrovaným polyesterem nebo holofiberem a nitě používají střední tloušťku. Pokud budete mít tenké, pak bude okraj roztrhaný a tlustý zanechá znatelné otvory.

Vánoční řemesla z plsti: zdobí interiér

Pokud jste již rozhodli o cítil vánoční výzdobu interiéru, pak při výběru barev, zvažte, které bude jasná původní doplněk, a který bude neviditelný a nebude vytvářet požadovanou náladu. Výsledek závisí na tom, jaký výrobek bude sloužit jako dekorace.

Plstěné girlandy

Papírové girlandy jsou roztrhané a dokonce i ty nejkrásnější zřídka „žijí“ dva roky. Ale cítil, že krása zůstane nedotčenálet.

Při práci byly použity dvě barvy materiálu a dekoru, jako jsou korálky. Zdá se, že je to jednoduché, ale určitě stylové

Při výrobě cukrové třtiny se musíte pokusit najít vhodný materiál pro barvení. Dekorace jsou vítány korálky a malé korálky. Kuličky jsou vyrobeny z vlny metodou plstění

Pro výrobu vánočních stromků můžete použít různé šablony nebo si vytvořit svůj vlastní jedinečný

Dvoubarevná práce a nálada se stává jasnou a pozitivní. Vzor takového roztomilého sněhuláka může kreslit každého - zde nejsou žádná pravidla, jeden vzor pro všechny postavy

Tímto způsobem probíhají práce. Na kus papíru je lepší pokusit se vytvořit náčrtek budoucího věnce. Co chce vaše duše? Vánoční stromky, sněhové vločky, sněhuláci, dobroty a cukroví? Na základě výběru témat nakupujeme materiál, který je vhodný pro barvy, vybíráme dekor, připravujeme nitě, jehly a flizelin (v případě potřeby).

Umístěte šablonu blíže ke každému rohu a hraně plstěného listu, obrysu prostou tužkou a vyřízněte. To není papír, není nutné rozdrtit materiál, stále není ideální řezat všechny obrázky najednou. Proto bereme trpělivost na záchranu a snižujeme požadovaný počet identických prvků.

Jakmile jsou všechny části připraveny, začneme šít okraje každé postavy a zanecháme malý kousek, který není v pořádku. Vyplníme výplň v díře a dokončíme práci. Po zdobení potřebujete ke každému obrázkušít stuhu: můžete pověsit věnec.

Související článek:

Symbol nového roku (prase) vlastníma rukama : pletený s háčkem, vyroben z papíru metodou origami, vyrobit plastelínu, péct v troubě, užitečné tipy a doporučení - přečtěte si publikaci.

„Kolik kuliček barvy je na vánočním stromku“: jak vytvořit originální plstěný míč

Vykupujeme polotovary z pěnového polystyrenu pro vánoční koule, připravujeme korálky, plsti různých barev, stuhu, tepelnou pistoli a závit pro zavěšení. Barvy lze měnit v libovolném pořadí, proto se řídíme obecnou představou o designu slavnostního stromu.

Vytiskněte šablonu a vystřižte 6 dílů pro každou kouli a jednu hvězdu

Díly lze lepit horkým lepidlem na podklad, všechny spoje se skryjí pod lemovací páskou.

Poradenství!Pokud si koupíte stuhu ne v obchodě s šitím, ale ve specializovaném obchodě pro ruční výrobu, bude snadné najít novoroční ozdobu nebo speciální stuhu.

Nakonec zdobí hvězdu korálky a přilepí ji na průsečík všech stuh

Závit pro zavěšení lze jednoduše přišit k hvězdě přímo ve středu.

Sněhové vločky a plstěné hvězdy

Sněhové vločky a hvězdy se obecně připravují podle stejného pracovního scénáře. V závislosti na přání zákazníka připravíme netkanou textilii.

Pro výrobu hvězdy vezmeme dvě barvy plsti, nitě pro nitjeden z květů, cik-cak nůžky nebo cop, výplň (můžete také vzít vatu).

Stáhnout, vytisknout a vystřihnout šablonu. Pokud se nechcete zabývat postavou řezbářství, nevěnujte pozornost vzoru

Sled prací:

 1. Detaily řezané látky.
 2. Je-li kudrnaté nůžky z plsti jiné barvy, vyřízněte vyřezávaný proužek, aby ozdobil okraj, pokud nejsou, použijte cop. Pokud chcete ozdobit hvězdu dekorem, uděláme to v této fázi.
 3. Sešíváme obě poloviny, nedosáhneme-li konečného bodu švem, zastavíme a posuneme výplň. Nyní může být práce dokončena.

Chubby sněhové vločky vytvářejí stejný princip.

Dalším způsobem, jak vytvořit krásné sněhové vločky, je jednoduše vyříznout je z tvrdé plsti a ozdobit je polovičními korálky nebo knoflíky

Zda je hvězda nebo sněhová vločka roztomilá a jednoduchá

Sněhové vločky krásně zdobené korálky

Související článek:

Vánoční ozdoby: vlnitý papír, kusudama, origami, papírové květiny; Novoroční ples z plsti a látky, výzdoba novoroční koule na vánoční stromeček různými prostředky - přečtěte si publikaci.

Vaření vánočních hraček z plsti na vánoční stromeček: vzory, mistrovská třída, tipy

Je možné přilákat dítě k takové lekci jako šití hračky z plsti na vánoční stromeček. Je rád, že může ušít plstěný stromna vzor, ​​pomůže s výzdobou výrobků a on navrhne nápad na výzdobu. Na Nový rok si sněhuláci, andělé, zvířata, ptáci a dokonce i květiny.

Felt Snowmen

Sněhulák je pro Nový rok velkou plstěnou hračkou. Bílá barva netkaného materiálu bude na vánočním stromku dobře vypadat, takže si nesmíme nechat ujít možnost řezání a šití roztomilého sněhuláka.

K vytvoření sněhuláků nejsou zapotřebí žádné šablony: můžete použít kružítka a brýle, abyste dosáhli dokonale stejných kruhů

Pracovní postup je jednoduchý:

 1. Vytváříme vzor dvou kruhů: velikost jedné je větší než velikost druhé.
 2. Zakroužkujte kruhy na plsti a odřízněte je. Dva kruhy různých velikostí na jednoho sněhuláka.
 3. Šátky jsme odřezávali z plsti jiné barvy pomocí kudrnatých nůžek.
 4. Na menším kruhu vytvoříme obličej pro hračku: našimi očima vidíme korálky nebo korálky, vyřízneme malou mrkev z oranžového materiálu.
 5. Rukojeti lze vyrobit háčkováním copu. V nepřítomnosti takové příležitosti bude pigtail kompletně nahrazovat cop černé nebo hnědé barvy. Vystřihneme malé rukavice z jiné barvy a přilepíme je k copu.
 6. Připravte smyčky pro zavěšení z pásky nebo pásky.
 7. Šijeme větší kruh, nezapomeňte ho zaplnit polstrovaným polyesterem nebo jiným plnivem. Pak sešívejte menší kruh a také ho vyplňte. Před zavřením otvoru na hlavě hračky vložte do něj smyčku pro zavěšení.Nyní můžete šít!​​
 8. Šijeme dva kruhy dohromady, jeden po druhém. Zde šijeme rukojeti a kravatu šátek.

Ukazuje několik postav sněhuláků, které lze také použít jako soubor k vytvoření věnce.

Cítili andělé

K vytvoření nejjemnějšího anděla používáme pastelové barvy netkaného materiálu: krém, světle béžovou, světle žlutou, mléčně hnědou. Tvář není nutná k vyšívání, můžete ji jednoduše kreslit: oči kreslí černou akrylovou barvou a na tváře se aplikují suché pastely.

Každý anděl chce být učiněn zvláštním

Použijte šablonu pro anděla

Pracovní postup lze popsat jako:

 1. Vyřezali jsme všechny šablony částí a pak na nich připravujeme díly z plsti. Potřebujeme jen dvě, kromě křídel. Jsou vyříznuty v jedné kopii.
 2. Začněte s šitím nohou. Naplňte je polstrováním polyesteru a odložte stranou.
 3. Byl to obrat šatů. Posouváme nitě tak, aby odpovídaly šatům s malými stehy od jednoho okraje ke dnu. Když šijeme dno, okamžitě šijeme na šaty. Pokračujeme v oblékání šatů a když se dostaneme na krk, uděláme uzel a naplníme tělo plnivem. Můžete ji tlačit nůžkami.
 4. Hlava je okamžitě našita vlasy. Nejdříve však nakreslete malou tvář do jednoho kusu. Blush se aplikuje měkkým, suchým štětcem a očima se špičkou párátka. Hlavavyplňte z boku krku a šijte.
 5. Superglue lepící trochu přes krk šaty a hlavu obrázku.
 6. Plníme pera a šijeme je spolu s šaty, poněkud je posíláme dolů.
 7. Šijeme srdce, nezapomínáme ho naplnit a přilepíme ho do našich rukou.
 8. V posledním stádiu ze strany hřbetu lepíme křídla, která skryjí křižovatku hlavy s tělem.

Pokud chcete použít hračku jako přívěšek, je lepší šít malé tlačítko na hlavu a skrze něj připevnit nit k zavěšení.

Namísto srdce jsou do rukou vloženy mini-zvonky a prostě luky

Zvířecí zvířata a ptáci

K pozoruhodným novoročním hračkám, které jsou vyrobeny z plsti, patří různí ptáci a zvířata.

Suché pastely se také používají k barvení tváří. Pokud není pastel, může být nahrazen běžným kosmetickým červenáním.

Musím tisknout šablonu? Ano, ne nutně. Zvětšete výkres na požadovanou velikost a na monitor připojte list bílého kancelářského papíru. Opatrně, sotva se dotýkáme listu, kreslíme tužku kolem všech obrysů

Dům můžete naplnit mnoha malými zvířaty!

Nabízíme šablony různých zvířat. Každá šablona se provádí ve dvou kusech

Řemesla vyrobená z plsti pro nový rok k ozdobení sváteční tabulky: vzory a mistrovské kurzy

Tabulka takézdobené pomocí plstěných řemesel. Pro slavnostní dekorace, ubrousky prsteny, stánky na nádobí jsou vyrobeny, vánoční stromky a symboly pro nadcházející rok jsou vyrobeny.

Prsteny na ubrousky

K vytvoření krásného kroužku na ubrousky použijte pásky z netkaného materiálu a dekorativní prvek. To může být holly větev řez z plsti, Santa Claus tvář, vánoční strom.

Betlémská hvězda také zdobí slavnostní stůl

Neexistuje nic jednoduššího než udělat takový prsten: neexistuje žádný zvláštní dekor, s výjimkou obrysů postav, ale vypadá elegantní a atmosférický

Budete muset pohrát se stvořením armády otců Frosta

Rozdíl ve vytvoření objemné hračky z takového vzoru a dekorace kroužků na ubrousky spočívá v tom, že balení se neprovádí

Vhodné vzory pro vytváření aplikací

Stojany na příbory

\ t

Pokud na podzim, pod kruhy, krásné listy jsou vyrobeny z plsti, v zimě, sněhové vločky pod příbory vám nádhernou náladu.

Vystřihněte vzor sněhových vloček, z nichž jeden bude méně. Nejdříve ozdobíme menší sněhovou vločku výšivkou a pak je sešijeme dohromady, překryjeme a vystředíme

Cítil vánoční stromky

Udělejme si nádherné cítil, jak vánoční stromky zdobí slavnostní stůl?

Budeme používatvzory vytvořit jednoduchý a útulný dekor! Nezapomeňte na každý prvek vytvořit dvě části!

Vánoční stromky není nutné klást, stačí je umístit vedle příboru

Nezapomeňte, že na zadní stranu židlí lze zavěsit vánoční stromky

Plstěná prasata

Vytvoření symbolu 2019 z plstěného materiálu bude potěšením. Nejdůležitější je nespěchat a před dotykem tkaniny jehlou připevnit všechny prvky ve správném pořadí a odhadnout, co a kde sešít.

Roztomilé prase ozdobí jakékoli místo v domě nebo se stane dojemným darem

Plstěná řemesla pro dárkové balení pro Nový rok: ponožky, palčáky a krabice

Tradice uvádění dárků do ponožek již dlouho putuje z domu do domu. Chcete-li vidět požadovanou ponožku s dárky nad skutečným nebo umělým krbem, je to pravé štěstí nového roku pro mnoho. Nebudeme zklamáni našimi milovanými domácnostmi a vytvoříme báječnou krásu vlastními rukama tím, že si vyrobíme ponožku na dárky a krabičku na drobné dárky

Ponožka je vyříznuta na vzor a nejprve ozdobí jednu stranu. Interiér zahrnuje plstěné figurky, knoflíky, korálky a korálky, krajky a stuhy.

Obuv je vyrobena větší velikosti

Pro novoroční postavy se hodí nové vzory roku

Dům bude tematickou výzdobou dárkové ponožky

Vytvoření vzoruPalčáky používají vlastní ruku, přidávají jen několik centimetrů podél kontury, jinak nebudou mít kam dát dárky

Využití fantazie, vzorů, flitrů a nitových vláken vytváří skutečné pohádky

Jednoduchý dekor je možný, pokud jednoduše namaľujete novoroční ponožky bílou akrylovou barvou

Pro dekorace použijte vzory

Přiložte list k monitoru a nakreslete obrysy krabice. Jeden nátěr - kryt, druhý - úložný prostor

Vhodná schránka se objeví!

Nezapomeňme, že v první řadě potěšíme sebe a své blízké tvůrčím přístupem k svátkům! Pokud máte vlastní mistrovskou třídu, podělte se o ni s těmi, kteří si to přejí - možná je to vaše představa, že lidé budou tolik potřebovat!

Video: DIY Vánoční hračky z plsti