TV stojan v moderním stylu: foto, vybavení, pravidla výběru

Dobrý nábytek v této kategorii vypadá skvěle, plní své funkce v plném rozsahu. Jeho spotřebitelské charakteristiky přetrvávají dlouho bez významných změn. Tento článek vás informuje o parametrech, které má kvalitní televizní stojan v moderním stylu: fotografie a popisy vám pomohou vybrat nejlepší volbu.

Typický televizní stojan

Jak si vybrat televizor: katalog, fotografie, důležitá kritéria

Aby byl nábytek v určitém prostředí vhodný, je třeba vzít v úvahu zvláštnosti celkového designu.

Tento stojan na vybavení a skříně jsou vyrobeny v etnickém stylu z palmy

Výrobci se snaží vytvořit televizory lehké. Ale zatímco některé velké modely s úhlopříčkou obrazovky 65 palců váží více než 30 kg. V některých možnostech montáže je k dispozici otočný držák, takže zatížení na podpěře v procesuzvýšení využívání.

Střed obrazovky by měl být na úrovni očí diváka nebo mírně nižší.Přesné výpočty se provádějí s přihlédnutím k velikosti židlí a pohovek, charakteristikám vaší oblíbené polohy sledování.Vezměte v úvahu výšku stojanu.

Užitečné informace!Stojan je vybrán širší než obrazovka. Toto vizuálně činí celkovou kompozici udržitelnou.

Televizní stojan v moderním stylu: foto ukazuje výhody širokého nábytku

Volné místo se používá k instalaci akustického zařízení, elektronických součástek, šperků. Musíme předem přemýšlet o tom, které bloky budou v blízkosti. Silné výkonové zesilovače spotřebovávají hodně energie. Jsou instalovány tak, aby byl zajištěn volný pohyb vzduchu pro chladiče. Budete potřebovat speciální otvory ve stěnách nábytku pro pokládku napájecích kabelů a signálních vodičů.

Uzavřené police jsou praktické, uvnitř se nehromadí prach

Věnujte pozornost!Přesně definujte další kritéria. Funkčnost moderních modelů je podrobně popsána níže. Ale je třeba poznamenat, pohodlí pohyblivého nábytku vybaveného koly.

Vlastnosti aplikace

\ t

Na základě výše uvedených údajů lze učinit předběžné závěry. Pro přesnější vypracování důležitých kritérií je však nutné studovat příklady praktického využití nábytku.

Televizní skříně jsou dlouhémoderní: fotografie v různých interiérech

Minimalismus se často používá při tvorbě nábytku pro televizi v moderním stylu

.

Tento jednoduchý a pohodlný stojan je levný. Zásuvky budou užitečné pro ukládání drobných předmětů. Design se ukázal jako trvanlivý, stabilní. Vrchní polička desek je vhodným funkčním a estetickým doplňkem.

Tento model je vhodný pro klasický styl

Neutrální vzhled neporušuje soulad různých interiérů

Moderní interiér

Kamenný oblouk se skleněnou policí

Kompaktní výrobky a jiné speciální konstrukce

\ t

Pro vizuální „reliéf“ velkého výrobku je podsvícení zabudováno ve spodní části závěsné skříně pod televizorem

Zde je televizní přijímač namontován na zeď pomocí speciálního držáku. Tato technika se často používá k odstranění nadměrného zatížení nábytku.

Těžká televizní jednotka s ozdobnou clonou je namontována na pevné ose

Tento stylový světelný stůl provádí dekorativní funkce

Skříňový nábytek s výklenkem pro televizi

Stacionární patník

Takový nábytek je vyroben z cihel, sádry, jiných stavebních a dokončovacích materiálů. Ve skutečnosti je to architektonicképrvek. Jedinou hlavní nevýhodou je pevné umístění instalace. "Plusy" by měly být považovány za vysokou úroveň spolehlivosti, udržovatelnosti.

S nedostatkem volného prostoru je užitečný kompaktní nábytek

.

Racionální využití prostoru pomocí rohových televizních stolů

Mobilní skříně a přídavná zařízení

\ t

Vybavení kol zjednodušuje pohyb zařízení

Takový nábytek lze otáčet různými směry bez jakéhokoli dalšího úsilí.Pokud je to nutné, televizor s DVD přehrávačem, satelitním přijímačem a dálkovým ovládáním se rychle přesune do jiné místnosti.

Regál pro elektronická zařízení

Taková konstrukce je sestavena na kovovém rámu. Pomocí otočných ramen s upevněním šroubů se vytvoří přesná poloha napříč. Držák na police a TV lze také instalovat v požadovaných polohách. Uvnitř centrální podpěry je místo pro dráty.

Moderní nerezový stojan

Speciální závěsy zajišťují hladké otevření velkého víka

Velké regály jsou vybaveny automatickými uzávěry

S takovými nenákladnými zařízeními lze snadno uložit různé dálkové ovládánídálkové ovládání

Některé nábytkářské společnosti nabízejí výrobu skříní s individuálním designem

Televizní stojan v moderním stylu: fotografie a vlastnosti různých materiálů

Samostatně byste měli prostudovat materiály, které se používají k výrobě tohoto typu nábytku.

Tabulka 1. Srovnání televizorů vyrobených z různých materiálů

\ t \ t \ t
Obrázek Název materiálů, technologické prvky Výhody Nevýhody
Přírodní dřevo Zvláštní vzor každého řezu, ekologická čistota. Nízká odolnost vůči změnám vlhkosti, teploty, těžkého zatížení. Schopnost podporovat proces vypalování.
Přírodní kámenVýhradní výkresy, pevnost, nehořlavý materiál. Vysoká cena, vysoká mrtvá hmotnost.


Umělý kámenNěkteré úpravy ve všech technických parametrech jsou lepší než přírodní analogy. Velká hmotnost. Tyto umělé materiály a přírodní kámen se používají velmi vzácně, aby se vytvořily drahé výrobky s jedinečnými estetickými vlastnostmi.
MDF, dřevotřísková deska s vrstvou přírodní dýhyLepší odolnost vůči dřevu vůči změnám vlhkosti a teploty, přiměřené náklady. Při použití nedostatečně kvalitních vazebních prvků znečištěné materiály během provozu znečišťují atmosféru místnosti.
Polymery Nízká hmotnost, nízká cena, odolnost proti korozi. Poškození vysokými teplotami, abraziva. Odlišují se v poměrně malé životnosti.
Sklo Chemická inertnost, trvanlivost. Sklo neabsorbuje pachy a nečistoty. Sklo může být rozbité.
Kovy Bezchybný vzhled leštěného povrchu, trvanlivost, spolehlivost. Kovové výrobky nejsou poškozeny ani silnými mechanickými účinky. Znićeno korozními procesy. Výrobky z nerezové oceli jsou drahé.
Laminování dřevotřískových desek, MDF, plastů Tyto fólie se používají jako ochranné a dekorativní vrstvy. Dovedně napodobují přírodní materiály za relativně nižší cenu hotových výrobků. Pokud není pečlivě manipulována, může být poničena poněkud tenká vrstva.

Skleněné police

Televizní skříně v moderním stylu (jako na fotografii) jsou vyrobeny ze speciálních odrůd tvrzeného skla. Pokud takový výrobek rozbijete, vytvoří se bezpečné fragmenty bez ostrých hran.

Užitečné tipy a závěry

V širokém spektru návrhů moderního trhu najítpožadovaný produkt není obtížný. V některých situacích se však nevyžadují standardní parametry. Máte-li odpovídající dovednosti, můžete si vytvořit vlastní televizní stojan. Nesmíme zapomínat, že tento nábytek je instalován na nápadném místě. Proto bude kromě pevnosti nutné zajistit bezchybné estetické vlastnosti.

Pokud je takový úkol neúnosný, obraťte se na příslušné odborníky. Výrobní společnost na požádání vyrobí kvalitní podporu pro instalaci televizního přijímače určité velikosti. Při použití jakékoli technologie užitečné informace uvedené v tomto článku.

Video: moderní televizní skříně