Učíme se, jak snadné je platit účty prostřednictvím internetu

Proč dělat další gesta, viset ve frontách, kazit svou náladu a ztrácet drahocenný čas, když existuje spousta způsobů, jak se dostat kolem takové pochybné zábavy? Redaktoři HomeMyHome navrhují, aby netrpěli, ale aby zjistili, jak se platí účty prostřednictvím internetu. Základní metody jsou tak jednoduché, že je zvládne každý.

Žádné problémy, žádný problém, ale proč bychom jinak používali internet

Jak platit účty prostřednictvím internetu: řešení problémů

Pro všechny popsané akce je nutné mít k internetu připojeno pouze zařízení. Může se jednat o mobilní telefon, tablet, notebook nebo počítač. Kromě toho budete také potřebovat elektronické peníze, se kterými budete platit své účty, ale první věci první.

Internetová banka

Každý klientský účet může být připsán s jakoukoliv částkou. Totéž platí pro veřejné služby. Vzhledem k tomu, že každému občanovi je přiděleno určité číslo účtu pro služby, můžete a musíte provést platbu na dálku.

Chcete-li platit prostřednictvím internetové banky, musíte navštívit bankovní stránku, na které máte účet.

Trochu času a jste zdarma

Operace bude vyžadovat čísla účtů nebo karet, domovskou adresu (pro kterou musíte spravovat společnost), vaše údaje (celé jméno), lhůtu, která má být zaplacena, kód z platby (desetimístný), částku.

Je snadné vyplnit údaje poté, co budou prostředky odepsány a bude vydán příjem. Lze ji uložit do zařízení

Za operaci se obvykle účtuje provize. Různé banky, tato částka je odlišná a vypočítává se jako procento platby. Někdy za jakýkoliv typ platby neúčtujte další poplatek. Komise vezme všechno a Sberbank. Banky platí za platbu z kreditní karty na jednoduchou platbu a neúčtují žádnou provizi.

Mobilní banka

Pokud má vaše banka aplikaci nazvanou mobilní banka, je obvykle vázána na vaše telefonní číslo. Platby proto mohou být prováděny online s mobilním telefonem v ruce.

Nejen prostředkem komunikace, ale také moderní pohodlnou platební metodou

V mobilní bance je sloupec: platby. Klikněte na tuto ikonu (sekce) a dostanete se na stránku s návrhem výběru položky a typu platby.Zde si musíte vybrat službu, specifikovat DIČ organizace, název nebo jednoduše zadat kód na účtence.

Zobrazí se oddíl s údaji, které jsou vyplněny jednou. V budoucnu program uloží dříve zadané informace. Poté, co budete muset pouze upravit výši platby a období, za které vyděláváte peníze.

Vybereme debetní kartu, zadáme všechna data a stiskneme tlačítko "pay".

Dokonce o půlnoci, ráno, kdykoliv, jak jste chtěli zaplatit za společný byt

Portál vládních služeb

S portálem veřejných služeb se život v mnoha směrech skutečně usnadnil. Služba se postupně zlepšuje, ale dnes můžete snadno splácet všechny dluhy a zjistit všechny informace o svých platbách.

Systém navrhuje vše vyřešit postupně

.

Nejdříve se zaregistrujeme, pokud již neučinili. Registrace probíhá ve třech etapách, ale je lepší udělat vše jednou a pak využít výhodnou službu v mnoha oblastech života.

Po registraci a zadávání osobních údajů můžete se službou pracovat. Na požadovaný osobní účet Vám zašleme požadavek od požadovaného dodavatele a získáte podrobnosti. Zadáme číslo a potřebné informace z bankovní karty a o minutu později obdržíte potvrzení o platbě.

Platební systémy

Platební systémy rovněž výrazně zjednodušují proces vyplácení veřejných služeb. Poplatek je účtován, ale různé systémy mají různé požadavky na vaši peněženku.

Qiwi

Platba za hanbu je jednoduchá. Zaregistrujte svou peněženku Kiwi.V terminálu musíte vložit peníze do svého peněžního čísla.

Ano, i pro toto je třeba krmit kiwi malého ptáka

.

Nyní můžete prostřednictvím společnosti Google učinit jednoduchou žádost o zaplacení komunálního bytu prostřednictvím kiwi a samotná peněženka vám nabídne řešení. Ze seznamu poskytovatelů služeb musíte vybrat potřebné, vyplnit několik podrobností a umožnit systému vyzvednout vaše peníze. Stav platby lze okamžitě zkontrolovat.

Yandex.Money

Yandex.Money také pracuje na principu Kiwi-wallet. Provize systémů jsou odlišné, zde je to pro každého pohodlnější. Ale musíte začít peněženku v každém systému. Pokud z nějakého důvodu není možné něco zaplatit prostřednictvím mobilní banky, můžete převést peníze do virtuální peněženky a provést platbu prostřednictvím ní.

Vybrán je také poskytovatel služeb a jsou zadány platební údaje

.

WebMoney

Služba WebMoney je podobná službě popsané výše. Získejte peněženku, může to být jednoduchý WM keper, některé vaše osobní údaje budou také muset být zadány, což dále zjednoduší vyplnění detailů.

Všechny platby se provádějí do 2-4 dnů

.

Vybereme ze seznamu požadovaného dodavatele, zapíšeme údaje kraje, pult, datum a odepsání částky nepřesahující 15 000 rublů z peněženky. Nezapomeňte na provizi, ale systém vám sám řekne, kolik můžete utratit.

Spolkový městský systém

Systém je velmi vhodný pro použití. Sám sama nabízí platby prostřednictvím internetových bank, vyhledává informace o svém dodavateli, vyhledává nejbližší platební místaplateb.

Registrace je nutná všude

Registrace je rychlá, přihlášení se rovná vašemu mobilnímu číslu. Samotný systém nabídne provedení platby jménem vašeho dodavatele.

Možná je to největší online platforma v otázce placení komunálních a všeho ostatního

Údaje o bydlení se zadávají jednou, v budoucnu vám systém pomůže zjistit přesnou výši platby a uhradit ji.

Terminál

Terminály se nacházejí v téměř každém obchodě a velkém nákupním centru. Každý s nimi může pracovat. Pokud jdete, proč nezastavit a nestrávit 3-4 minuty na vyřešení vaší otázky?

Každý si zvykl na pohled na všude stojící terminály

Na monitoru vyberte tlačítko „platba“ nebo „platby“. Tam je seznam, kde bychom mohli utratit své finance. Vzhledem k tomu, že mluvíme o komunální, pak jsme se zadat informace o umístění bydlení, osobní účet a částku.

Pak přineseme účty, rozloučíme se s nimi a žijeme v míru. Nezapomeňte vyzvednout šek!

Systém Rapida

Systém Rapid funguje rychle. Je velmi pohodlné použití. Pokud již máte peněženku, pak otevřete položku "platby za služby", jinak se budeme věnovat založení peněženky.

Samotná služba nabízí informace o typu platby

.

Sledujeme servisní týmy, zadáváme informace, sledujeme, jak prostředky směřují na adresu, a klidně spíme bez dluhů.

Systém "Payment.ru"

Na stránkách http://www.oplata.ruje také nutné se zaregistrovat, platba bude provedena ještě rychleji než registrační proces.

Chcete-li zaplatit, budete potřebovat kartu jakékoli banky v Ruské federaci a 150 rublů, které budete muset zaplatit za připojení k systému.

Pak je celý proces snadný: zadáváme údaje o službě, podrobnosti a výši platby.

Oficiální stránky poskytovatelů služeb

Každý poskytovatel služeb má vlastní webovou stránku, na které se může každý zákazník snadno zaregistrovat a zaplatit.

Na těchto stránkách můžete rychle a přesně zjistit, kolik byste měli zaplatit za společný byt

.

Oficiální stránky poskytovatelů služeb samy nabízejí údaje o svém osobním účtu, účtenky. Provádíte pouze úpravy ve formě odečtu měřidel a můžete provést platbu ihned, s uvedením údajů o vaší kreditní kartě. SMS bude zaslána na číslo o debetu, budete muset zadat heslo a proces bude dokončen.

Jak platit pomocí QR kódu

To je možná nejpříjemnější způsob. Stačí si stáhnout program PayQR nebo použít mobilní banku. Obě položky jsou identické: musíte vybrat položku „platba kódem QR“ a ukázat kameru mobilního zařízení na kód.

To je vše. Tím se dokončí platební proces

Jak kontrolovat platby

Kontrola platby může a měla by být. Platba prostřednictvím bankovních aplikací je dobrá, protože potvrzení se okamžitě objeví na monitoru a můžete jej uložit jakýmkoliv z doporučených způsobů.

V sekcích platebních systémů zůstávejte "kroky" a všechnyoperací.

Příjem je důležitý a nezbytný, nezapomeňte jej uložit

Každá peněženka má sekci, kde můžete vidět, kdy byla platba provedena, kam šla. Příjmy za platbu lze nejen stáhnout, ale také vytisknout.

Výhody a nevýhody placení účtenek prostřednictvím internetu: stojí za to?

Co lze říci na obranu online plateb? To je rychlý a pohodlný způsob, ale ne pro každého. Lidé, kteří jsou stále „s“ technologií, jsou často zmatení, nervózní a potřebují pomoc. Ale neměli byste se bát: systémy jsou co nejvíce zjednodušeny, takže se musíte řídit pokyny.

Peníze se nikdy nedostanou do „nikde“, neměli byste se bát, pokud byly údaje vyplněny správně

.

Pokud platba náhle „zmizela“, zkontrolujte podrobnosti a vyhledejte chybu. Pokud je vše v pořádku, měli byste chvíli počkat: všechny platby mohou jít více než jeden den, zejména na svátky a víkendy.

Každá služba má podpůrnou službu. Vždy ji můžete kontaktovat. Poradci vyřeší váš problém

Platba za osobní návštěvu platebního střediska je určitě rychlejší, takže pokud očekáváte, že budete platit všechny dluhy ve společném bytě z domova ve vhodnou dobu, musíte to udělat předem.

Nespornou výhodou internetové metody je, že téměř všechny systémy si zapamatují vložené informace. Nyní ji nemusíte zadávat stokrát

Kromě toho nabízejí mobilní aplikace od banknastavit automatické platby: nebudete se muset bát, systém zaplatí za vše ve stanoveném čase a můžete také získat šek kdykoliv.

Ano, pokud internet nefunguje, pak nemůže být žádná platba, ale to je další otázka.

Nebojte se držet krok s dobou. Doubters nabízejí rozptýlit své obavy a sledovat video.

Video: platby za služby na internetu