Útulná a užitečná kreativní kuchyně: jak si vyrobit čajovník vlastníma rukama

Zakoupené čajové boxy nevypadají reprezentativně, tašky jsou rozptýlené - další věc je, když je vše uloženo ve velmi pohodlném a krásném domě. V recenzi HomeMyHome.ru, nabízíme dnes strávit nějaký čas a naučit se, jak si čaj dům s vlastními rukama. Věřte mi, že to není tak těžké udělat, zejména proto, že existuje několik výrobních možností pro různé chutě.

Na obrázcích vypadá čajovna krásně, ale ve skutečnosti je to ještě lepší

.

Jaké krásné čajové sáčky jsou vyrobeny

Krabice na čajové sáčky to udělají samiDům vypadá úžasně. Krása je, že si můžete vybrat styl a výzdobu řemesel přímo pod designem kuchyně.

Skvělý způsob skladování čaje

Úžasná výzdoba kuchyně

Jak pěkné je, že na světě existuje mnoho nápadů na decoupage čajové domy

Do-it-yourself karton čajovna: schéma a popis procesu tvorby

\ t

Jako příklad nabízíme mistrovskou třídu pro výrobu čajovny z lepenky. Autorka se ukázala překvapivě krásná práce, a pokud budete postupovat podle pokynů, můžete vytvořit stejně atraktivní produkt.

Co je potřeba pro práci

\ t

Pro práci připravíme hustou lepenku, z rostlinných krabic, nůžek, aerosolového lepidla, jednoduché tužky, pravítka, papíru, zápisníku, dekoru.

Tipy pro výrobu

Podívejme se na proces vytváření domu na fotografii s komentáři.

\ t
Ilustrace Popis akce
Nejdříve si musíte vzpomenout na dovednosti kreslení: pomocí jednoduchých měření čajového sáčku je třeba vytvořit papírovou šablonu doma. Budete potřebovat dvě strany, jednu zadní, jednu přední s půlkruhovou drážkou a oknem.
Uzavříme každou část na karton a vyřízneme detaily.
Pomocí frézy vytvoříme elegantní okno.
Každá lepenková část se aplikuje na mořskou stranu zápisníku, ale přidáme 1 cm.Ořízněte hrany nůžkami a ohněte každý příspěvek směrem k dílu.
Takže každý detail lepíme uvnitř. Nejtěžší věc s oknem, ale pokud budete pečlivě pracovat s frézou, pak bude vše fungovat.
S aerosolovým lepidlem přilepte všechny díly dohromady.
Pro pevnost budete muset lepit díly spolu s dalšími pásy. Nakrájejte na 4 proužky, ohněte je a přilepte všechny ohyby zevnitř.
Vnějšku lepíme proužky papíru stejné barvy, ze kterých bude zhotovena vnější úprava.
Vkládání papíru na dům venku, můžete znovu použít papírové šablony tak, aby vše dokonale zapadalo.
Vyřízli jsme 6 identických malých plotů a spojili špatné strany dohromady - potřebujeme tři strany.
Přilepíme dům na základnu a postavíme plot kolem místa.
Pro střechu vezměte dva kusy lepenky tak, aby hrany mírně vyčnívaly nad „konstrukci“. Přilepte kusy dohromady tak, aby byl vytvořen požadovaný sklon. Střešní lepený dekorativní papír.
Řezali jsme dva úzké proužky lepenky, přelepili je scrapbookingovým papírem.
S těmito pásy děláme střechu pevně ležící na krabici.
Dům je zdoben venku vhodným způsobem,jedinečný.

Master class: jak sestavit čajovnu z překližky vlastníma rukama

Chcete-li vytvořit dům z překližky bez zkušeností s truhlářstvím a bez speciálních nástrojů, je třeba polotovar.

\ t
Ilustrace Popis akce
Proces je jednoduchý až neslušný: nejprve postavíme jednu stěnu na základnu. Poté nainstalujte protější stěnu a upevněte zbývající dvě.
Nakonec se střecha smontuje vložením upevňovacích prvků do drážek.

Ozdobte překližkové konstrukce dřevěným tmelem, decoupage nebo jednoduše natřete základní nátěr.

Master class: tichý večerní tkaní čajovny z novinových trubek

Tkaní může zvládnout každý, ale nejdůležitějším zdrojem bude nejen čas, ale také trpělivost: materiál musí být vytvořen sám a zkroucení všech trubek může nakonec trvat celý večer. Hlavní věcí je pochopit princip zkroucení a pak můžete pracovat pod svou oblíbenou sérií, aniž byste se příliš museli ponořit do procesu přípravy materiálu.

Příprava materiálu

Přišroubujte dostatečný počet trubek, a to „mnoho“, a namažte je v libovolné barvě s barevným schématem, kvašem, tonerem, skvrnkami podle chuti. Chcete-li vytvořit jednu zkumavku, musíte vzít tenkou dlouhou jehlu a navinout na ni proužek novin (přibližně 5 × 30 cm) v úhlu 45 °. Špička pásky je lepena bílým lepidlem.

Kromě hory tubulů budete potřebovat hustouzákladnu s otvory v ní vytvořenými po obvodu pro vložení trubek. Základna je okamžitě krásná, protože již není nutné ji měnit.

Důležitý bod: 12-16 trubek by mělo být použito trochu vlhké, téměř okamžitě po barvení a snadném vysušení.

Pokyny pro výrobu

Obracíme se na tkaní.

\ t
Ilustrace Popis akce
Zasuňte špičku jedné z vlhkých trubek do vnějšího otvoru.
Ohněte vloženou trubku do poloviny a vložte druhý hrot do sousední drážky. Oba tipy by měly jít celou cestu. Dále pokračujeme v provádění stejných manipulací na obvodu.
Lepíme 2 hnědé tubuly z jednoho rohu, projdeme mezi nimi jeden ze zelených a přidáme k nim třetí hnědou. Začneme tkát v jednom směru.
Toto se nazývá tkaní provazu do tří trubek: dvě jsou propleteny kolem zelené, jedna je vždy následuje na vnější straně. Poslední sláma se pokaždé změní z prvního místa.
Ve druhé řadě pokračujeme v tkaní provázkem a připevníme 2 zelené trubky. Hnědé jsou buď hotové, nebo řezané z rohu. Takové tkaní ve dvou tubulech pokračuje do středu. Pak splétejte s jednou trubicí pouze jednu stranu, lehce stisknete okraje a vrátíte se "v jeho brázdě".
Tkaní do jednohohadička pokračuje nahoru a tvoří „okvětní lístek“. Z opačné strany udělejte totéž. Dostáváme strany pod střechu.
Měřeno délkou strany pravítka střechy. Přeneseme délku na papír, uděláme značky se stejnou roztečí asi 1-1,5 cm na šířku, vložíme tyčky na tyto pásky a upevníme je jednou stranou krycí pásky. Zatlačíme další hůlku kolmo a začneme tkát.
Střechu provádíme a ohýbáme. Vyrobíme kulaté okénko z trubice zkroucené do kroužku, ze skládaných trubek zhotovíme vstupní dveře a také je splétáme do jedné trubky.

Související článek:

Tkaní z novinových trubek : nové myšlenky v této technice, rysy tvorby řemesel a podrobných pokynů několika nových produktů - v naší publikaci.

Tipy pro zdobení čajovny

Způsoby zdobení se nezapočítávají. V závislosti na základu jsou vybrány materiály pro dekoraci, např. Lepenkové a překližkové řemesla jsou nejčastěji zdobena decoupage kartami pro čajovny. Krásné ubrousky s jakýmkoliv tématem také přijdou, je to tak snadné vyzdobit novoroční čaj dům nebo vyrobit produkt ve stylu shebbi-chic a Provence. Kromě decoupage použít tmel, polymerové hlíny, scrapbooking prvky, krajky, korálky, dřevěné vzory a mnoho dalšího.

Master class "decoupage" na výzdobě čajovny

Být inspirován a propracovánVáš nápad, můžete vždy podívat na fotografii čajové domy decoupage. Sklad řešení a nápadů pomáhá rozhodovat o tom, co chceme sami, a tipy vám pomohou v tom, aby se tato myšlenka dostala na mysl.

Decoupage čajovna vlastníma rukama je jednoduchým a cenově dostupným potěšením

Není těžké najít „stejný“ spiknutí pro jeho práci

Nejprve ošetřujeme řemeslo akrylovým základním nátěrem. Jakmile půda vyschne, pokračujeme v tvorbě. Na místo, kde bude umístěna kresba požadované velikosti, se nanese PVA lepidlo, s výhodou ve stejném poměru s vodou. Teď na filmovém svazku vytrženém z ubrousku kresleného lícem dolů. Můžete si udělat ready-made obrázky pro decoupage s čajem téma.

Nastříkejte vodu z vodního postřiku z postřikovače, vypusťte přebytečnou vlhkost. Otočte obraz a opatrně ho položte na připravené místo.

Ilustrace Popis akce
S válečkem nebo houbou, s velmi pečlivými pohyby, vyžehlte výkres skrz film.
Odstraňte fólii, odstín, pokud je to nutné, okraje obrazu. Nyní můžeme výrobek ozdobit smícháním barev a jejich smazáním houbou.

Související článek:

Decoupage pro začátečníky: krok za krokem od fotografie láhve k dekoru nábytku. Tento dekor je obzvláště populární při vytváření položek ve stylu vintage. Článek se bude zabývat podrobnými fotografickými instrukcemi: nábytek, na sklenici z ubrousků, na krabici.

Video: proces vytváření a zdobení čajovny

Jak zdobíte čajové domy technikou scrapbookingu

Zdobení řemesla technikou scrapbookingu je docela zajímavé: k tomu budete muset navštívit obchod pro umění a řemesla.

Co dostávají? Pokud vůbec nic není, pak bude seznam poměrně dlouhý. Proto se musíte nejprve rozhodnout, jak bude vypadat budoucí čajovna, a pak jít do obchodu.

Obtížné možnosti jsou možné u velkých nástrojů a materiálu

Jednoduché varianty předpokládají ready-made zakoupené šperky ve formě květin, stuh, krajek nebo ozdobných skotů

Figurální punč pomůže s výzdobou: pomocí speciálních vzorů, udělají krásné hrany nebo vytvářejí motýly, okvětní lístky květin a rostliny

Dobrou akvizicí budou tekuté perly, které ztuhnou a vytvoří malé husté perly.

Mohu si koupit čajovnu

Ne každý je připraven jít a vytvořit úžasný produkt, ale proč nekupovat ready-made? Všechny druhy řemeslných veletrhů poskytují takovou příležitost a báječný dům je zakoupen jak pro sebe, tak jako dárek.

V každém případě byste se měli obrátit na autora a zeptat se ho na materiál výrobku, hustotu, provozní pravidla. Dobrý mistr není lakomý s odpověďmi a je vždy připraven spolupracovat: často taková řemeslaaby si objednal chuť kupujícího.

Nechte takový úžasný doplněk ozdobit interiér vaší kuchyně!