Zajímavé koupelnové doplňky: vybíráme s výhodou

Bez ohledu na to, jak nádherná renovace v koupelně je, můžete vždy přidat několik doteků a akcentů. K tomu použijte vhodné a zajímavé koupelnové doplňky. Dnes, recenze časopisu HomeMyHome shromáždil různé užitečnost, která bude transformovat místnost a učinit z něj krásnější a pohodlnější.

Zrcadla v masivních kovových rámech jsou vizuálně přidána do místnosti s pevností. Samotný rám je designovým přízvukem

Různé typy užitečných a zajímavých koupelnových doplňků

Místnost, ve které se lidé umývají, čistí si zuby, koupají se, sestává nejen z vany a vodovodu. Jedná se o řadu různých položek, bez nichžPokud jde o pohodlí, je velmi obtížné se dostat. Je zřejmé, že zrcadlo je nutností, jako krabička na mýdlo. Vyvstává další otázka, kam ukládat ručníky, kam vstávat po provedení vodních procedur, než ozdobit místnost. Rozumíme všem jemnostem designu vany.

Zrcadla a police

\ t

Zrcadla jsou tradičně zavěšena na stěnách nad dřezem. Možná je to nejvhodnější a nejvhodnější místo pro umístění reflexního povrchu. Jaké zrcadlo vyzvednout? Záleží na stylu interiéru: roli hraje tvar zrcadla, rám nebo jeho nepřítomnost, přítomnost světla a velikosti.

V koupelnách, které děti používají, je vhodné umístit tolik zrcadel, kolik děti budou používat v koupelně. Mohou to být malá zrcadla, nebo jedno velké zrcadlo, které zabírá celou šířku prostoru vyhrazeného pro praní.

Obvyklá kulatá a obdélníková zrcadla jsou někoho, kdo je ochoten nahradit obleky ve tvaru kosočtverce, které mají podobu karty

.

Namísto dlouhého zrcadla s plnou délkou bude mít někdo rád umístění několika okénkových zrcátek

Související článek:

Zrcadlo se světlem v koupelně : proč potřebujete světlo, jaké lampy jsou v zrcadle, zrcadlové modely interiéru koupelny, tipy na výběr zrcadla osvětlení v koupelně, jak propojit světla, průměrné ceny - v naší publikaci.

Také bez polic by neměly být mycí zařízení někde uložena? A když je vše po ruce, je to velmipohodlné!

Když se dřevěné police stávají součástí designu a řádně vykonávají svou funkci: hlavní věcí není přetěžovat prostor množstvím věcí, ale rozdělit vše co nej harmoničtěji

Nad samotnou koupelnou jsou zapotřebí také police: zde budou nejvhodnější materiály z nerezové oceli nebo z plastu

Nad koupelnou můžete zavěsit police, police na lana nebo lana. Neměli by mít křehké předměty, ale pár ručníků a ozdobných věcí bude cestou

.

Okenice a ručníky

Závěrka dokonale chrání prostor v místnosti před stříkáním a náhodným mini-tsunami z lázně. Existuje několik druhů materiálů, ze kterých se vyrábějí záclony s vodoodpudivými vlastnostmi. Nejběžnější typ - PVC závěs. Výrobek je krásný vzhled, ale nemůže být vyčištěn. Polyesterové záclony jsou mnohem praktičtější a lze je prát v pračce při teplotě 30-40 ° C.

Internetové obchody nabízejí nejlepší volbu - textilní závěs. Peníze zaplacené za tento drahý výrobek se zcela vyplatí kvalitou, vzhledem a trvanlivostí výrobku.

Tisk závěsu může opakovat vzor ručníku a dokonce i koberec na zdi

Tisk fotografií nabízí všechny možnosti barev a výtisků

Objemové snímky na blindu se staly možné díky 3D tisku

Nejlepší je, když záclona ladí v barvě s odstíny místnosti.

Ručníky jsou pohodlně uloženy vkoupelna - natáhl ruku, vzal ji a okamžitě vyschl. Zde jsou zavěšeny k sušení. Existují tři způsoby ukládání ručníků: v rolích, v hromadě a zavěšených. Závěsné ručníky jsou nejčastěji malé.

Existují zvláštní držitelé ručníků, které umožňují jejich zavěšení nebo přeložení

.

Mýdlové misky, dávkovače a šálky na zubní kartáčky

\ t

Z čeho nevyplývají kartony, zubní kartáčky a dávkovače. Tyto položky mohou být keramika, plast, sklo, guma, kov. Interiér pouze vyhrává, pokud si vše zakoupíte najednou v sadě, než vybrat soubor ze samostatných položek. V dávkovačích nalijte tekuté mýdlo. Pokud je v soupravě přítomna mýdlová miska a dávkovač, lze je použít střídavě nebo současně.

Keramické soupravy jsou pohodlné a stabilní

Mýdlová lázeň je dokonce zábavná

Tyto pohárky lze určitým způsobem nazývat bzučícím slovem "kripov"

.

Keramické soupravy mohou být v jakékoliv barvě, lesklé a hladké, s vměstky kamene a kovu

Měkká mýdlová miska, kartáče se také používají k praní

Legrační dinosaurus nebo jiné zvíře pro kartáčky na zuby by mělo být umístěno v koupelně pro děti

.

Držáky na všechno

Dokonce i ti, kteří ve svém životě nikdy neviděli držák na ručníky, okamžitě pochopí, o čem mluví, pouze čtením názvu této položky.

Totoobjekt nezabírá mnoho místa a je velmi pohodlný

Toaletní papír a papírové ručníky vás mohou pojmout s věrným psem

Držitelé kreativních ručníků mohou dokonce vyděsit své hosty

Legrační jehněčí rozhodně neodmítne naléhavou pomoc, pokud je koupelna kombinována. Pro koupelnu můžete také použít tento držák tak, že jej naložíte ručníky

.

Koberce a koše na prádlo

\ t

Bez je koberec v koupelně nepohodlný a dokonce smutný: je velmi příjemné postavit se s nohama ne na studené podlaze, ale na teplém místě. Koberce mohou být pryžové, korkové nebo textilní, s velkým nebo malým vlasem. Vše záleží na preferencích majitelů a stylu interiéru.

Okamžitě si můžete koupit sadu koupelnových rohoží a toaletních rohoží

Koberec je nejen příjemný pro nohy, ale také se mění na jasný akcent na podlaze

.

Malý palác bude také plnit svou funkci kvalitativně

.

Co se týká košů na prádlo, jejich volba je určena prostorem v místnosti. Pokud to prostor dovolí, můžete uspořádat několik kontejnerů pro čisté a špinavé prádlo, a to i pro skladování některých toaletních potřeb.

Koše mohou být plastové a perfektně se hodí do malé skříňky

Proutěné koše, krabice jsou pohodlné a šetří místo

Dekorační prvky pro romantické prostředí: svíčky a rostliny

Svíčky a květiny jsou volitelné atributy koupelen. Svíčky jsou používány pouze pro aromatické místnosti při koupání, a květiny jsou schopny osvěžit prostor pouze v případě, že je tam alespoň malé okno.

K dispozici je celá řada vonných svíček pro každý vkus

.

Květiny umístěné na policích, stojanech a policích

Nejlepší je umístit živou rostlinu blíže k oknu. Mokrá atmosféra a vlhkost budou přínosem pouze pro květinu

Zajímavé koupelnové doplňky: jaký materiál nám sdělí

Pro mnohé záleží na tom, z čeho je materiál obklopen. Jde o to nejen v ceně, ale i v praktičnosti, dekorativních vlastnostech, škodlivosti materiálu a jeho trvanlivosti. Keramika je nejvhodnější pro mokré oblasti: vede ve všech ohledech. Rozvody se často objevují na skleněných objektech, kov se nevejde do každého interiéru a plast je krátký, protože se ztrácí a přestává.

Plastové věci v případě rozbití není hrozné nahradit. V místech trvalého skladování hygienických předmětů by měl být plast pravidelně vyměňován

Plastové soupravy jsou vytvořeny pro koupelny a toalety

Matná keramika není náchylná k projevu rozvodu. Kdo má rád lesk, je lepší dát brilantní keramiku

Skleněné doplňky vyžadují pozornost a náležitou péči

Regály udržují slušnou váhu,navzdory zdánlivé nestabilitě

Kovové předměty se vyrábějí také jako souprava. Jedná se především o držitele různých druhů

.

Malované kovové předměty v mosazi nebo bronzu vypadají luxusní a bohaté

Jaké příslušenství vytváří náladu v různých stylech

Pokud si v nějakém stylu zařídíte pokoj, nebude to stačit. Bez vnitřních maličkostí a zajímavých doplňků místnost nevytvoří žádný zvláštní dojem a to bude sotva užitečné. Zvažte důležitost výběru příslušenství na příkladu mořského stylu a minimalismu.

Námořní styl

Vytvoření místnosti v námořním stylu je potěšením. Hlavním úkolem je vytvořit vliv přítomnosti na pobřeží nebo v samotném moři. Na tomto základě jsou zmateni výběrem materiálů pro konečnou úpravu a získávání vhodných tematických produktů.

Hlavní barvy jsou bílá, modrá, modrá a hnědá, ale jejich odstíny jsou možné.

Zrcadlo se stává stylizovaným oknem. Doporučuje se umístit několik podobných zrcadel. Místnost by neměla být přetížena maličkostmi, všechny police musí být umístěny v dostatečné výšce

Minimalismus

Minimalismus v žádném případě nelze přetížit. Závažnost forem, nenápadné barvy, žádné drobnosti, které by zasahovaly do očí.

Pouze tři barvy a velmi stylový design. Všechny drobnosti jsou ukryty ve skříňce

Skvělé řešení pro umístění příslušenství z oceli.podsvícené police. Tím se zachovají obecné stylistické požadavky a objeví se zajímavý efekt

Jak vybrat správné koupelnové doplňky

K vyzvednutí krásných a funkčních objektů se řídí materiálem a barvou. Nejlepší volba pro jakýkoliv design je bílá, která dokonale odpovídá všem ostatním.

Ve vlastnostech výrobku by mělo být uvedeno slovo „vodotěsné“ nebo „odolné vůči vlhkosti“. Pokud existuje upozornění na odolnost vůči teplotním rozdílům, pak by měla být taková položka zvážena s velkým zájmem. Zvláštní pozornost si zaslouží kromě keramiky, bronzu a chromové oceli.

V moderních interiérech si můžete vybrat kombinaci materiálů, jako je chromová ocel a sklo.

Racionální umístění příslušenství v malé koupelně

Existují dva typy koupelnových doplňků. Některé položky jsou upevněny na zeď, zatímco jiné jsou desktopové.

V podstatě všechny výrobky mají kolem shell. Deska stolu u dřezu rozhoduje o umístění příslušenství, ale prostor to vždy nedovoluje.

Noční stolek pod dřezem se stává vynikajícím řešením: do něj se vejde dostatek věcí. Ručníky pohodlně visí na držáku

Pokud je koupelna kombinovaná, pak mnoho doplňků najde místo pod koupelnou a ve skříni se zrcadlem

Úspěšná řešení pro vás!

Video: jak si vybrat koupelnové doplňkypokoje