Jak otevřít interkom bez klíče: efektivní metody, detailní instrukce

Informace o otevření interkomu bez klíče budou užitečné v případě ztráty pravidelného zařízení pro přístup k vašemu vlastnímu vchodu. Nelze je použít k páchání protiprávních činů. Data potřebná pro osobní použití jsou však nejlépe uložena v paměti smartphonu. Pomohou vyřešit problém, když nastane odpovídající situace.

S využitím energetického úderu „Woof-Hu“ můžete rychle otevřít dveře ke vchodu. Před zvládnutím této účinné techniky můžete použít instrukce uvedené v tomto článku

Intercom - co je to, co je potřeba, rozsah

Tyto vhodné přístroje jsou standardně instalovány při vybavení bytových domů. Současně plní několik užitečných funkcí:

 • zajišťují komunikaci s požadovaným bytem (audio a video);
 • umožňují dálkové ovládání blokovacího mechanismu;
 • blokování ve stavu zapnuto.

Schematický diagram

Tento obrázek ukazuje hlavní složky standardního vybavení. Blok volání je instalován na vnější straně vstupních dveří. Má klíče pro vytáčení čísla bytu, speciální kontaktní panel. Elektronická klíčenka („pilulka“) je přitlačena proti ní, aby se uvolnil elektromagnetický zámek. Soulad kódu tohoto klíče se vzorkem kontroluje řídicí jednotka. Zevnitř vypněte napájení zámku a pomocí speciálního tlačítka otevřete dvířka.

Je známo, že provozovatelé služeb mají přístup k vchodům s různými interkomy. Dělají to pomocí několika technik. Jejich podrobné studium vám umožní zjistit, jak otevřít dveře interkomu bez klíče.

Efektivním způsobem je vyrovnávací paměť s „pilulkou“ v křoví u vchodu

Princip činnosti interkomu - zařízení, kódování

Schéma zapojení účastníků

Stisknete-li tlačítko na signálu blokování volánípřes spínací jednotku vstupuje do trubky v určitém bytě. V tomto příkladu se pro připojení účastnických jednotek používají pneumatiky desítek a jednotek. Používají se také digitální přepínače, které tvoří kódovaný signál. V tomto provedení je přípustné připojit více než 200 bytů pomocí dvouvodičové komunikační linky.

Po vyjmutí trubky můžete zjistit účel návštěvy. Pokud je to nutné, stisknutím tlačítka se vydá zpětný signál. Ten odstraní napětí z elektrického magnetu, po kterém mohou být dveře otevřeny.

V moderním panelu volání jsou hlavní funkční části instalovány v jedné jednotce

.

Tělo je dobře chráněno před povětrnostními a mechanickými vlivy. Výrobce zpravidla nabízí anti-vandal výkon, což komplikuje i úmyslné poškození. Reproduktorzavře pevnou mřížku. Mikrofonje skryt za úzkým otvorem. Některé modely mají infračervená světla

a kameru pro sledování videa. Na speciální platformu
je aplikována „tableta“ nebo jiné specializované zařízení, ve kterém je zaznamenán kód pro otevření.

Vestavěné indikátoryzobrazují nejen číslo volaného bytu. V příslušném režimu zobrazují kódy potřebné pro konfiguraci. Na klávesnici

aplikujte následující typické symboly:

 • "C"- pro resetování nesprávného vstupu;
 • "B nebo symbol zvonku"- volání;
 • "#"- při zadáváníkódů služeb.

Schematický diagram

Kromě napájecího zdroje na desce s plošnými spoji je instalováno několik funkčních částí:

 • kontaktní plocha pro knoflíky;
 • mikroobvody, ve kterých jsou uloženy kódy a instalovaná nastavení;
 • jednotka zpracování informací;
 • vysílání a přijímání cest audio a video signálů.

Hlavní způsoby otevření interkomu bez klíče

Výše ​​uvedené informace nám umožňují vyvodit správné závěry o vhodných metodách. Kódy jsou uloženy v paměti v zašifrované podobě, takže ani při otevření skříně ze vstupní strany nebude možné provádět změny nastavení bez zvláštních znalostí. Budete také potřebovat speciální zařízení (programátor) pro vymazání starých a uložení nových dat do paměti.

Uvažujeme o obtížnějším úkolu, jak získat přístup zvenčí s podmínkou zachování těla.

Duplicitní klíč je užitečný

Na obrázku jsou znázorněny klasické „tablety“a modernější bezkontaktní úpravy

. První se aplikuje pevně na speciální hnízdo. Ty také musí být stlačeny na speciální místo, ale méně přesné akce, malé mezery jsou přijatelné.

Druhým způsobem je zadání kódu pro odemknutí, který otevírá dveře nebo otevírá servisní menu. Ve druhé verzi jsou otevřeny další možnosti pro jemné doladění zařízení. HnedVšimněte si, že kombinace rukou s hrubou silou nebude fungovat. V moderních interkomech, komplexní kódování je používáno, který bude muset být rozluštěn touto technikou pro mnoho měsíců. Někteří výrobci instalují speciální ochranu, která blokuje přístup k systému, když jsou takové akce detekovány vetřelci.

Níže je popsáno, jak otevřít jakýkoliv interkom bez mimořádné psychické námahy. Je třeba zdůraznit, že tyto metody ne vždy pomáhají dosáhnout požadovaného výsledku. Mohou poškodit samotné dveře, elektroniku vrátného. Pro úplnost však podnikneme nezbytné kroky:

 • Patka spočívá na spoji. Zatáhněte za rukojeť. Zde je nutná ostrost pohybu.
 • Klepejte na dveře 20 cm pod panelem volání. To by mělo způsobit zkrat napájecího zdroje.
 • Aktivace hovoru, zakrytí reproduktoru a mikrofonu rukou. V některých modelech to vytvoří velké amplitudové rušivé oscilace v obvodu zpětné vazby zesilovače.
 • Vyjmutí paralyzéru do kontaktní zásuvky čtečky kódů může způsobit poruchu elektroniky. Podobný účinek se dosahuje použitím piezoelektrického plynového zapalovače.

Jednoduchý a spolehlivý RPG-7 během několika sekund pomůže otevřít přístup ke krbu

Mohu si udělat vlastní klíč pro interkom vlastníma rukama

Je nepohodlné nést množství duplikátů, takženechte se unést své paní a své ženě, na palačinkách své tchýni a do pracovního úřadu. Pokud se obrátíte na specializovanou dílnu, bude vám nabídnuta právě tato možnost. Faktem je, že každý výrobce vytváří unikátní kódovací systém. Lze použít stejné typy klíčů. Ale musíte si koupit ty, které jsou vhodné pro konkrétní model interkomu.

„Univerzální“ tablety pro zaměstnance servisní společnosti, veřejnoprospešných služeb otevírají zařízení pouze konkrétním výrobcům. Navíc je poměrně často jejich účinnost omezena na rámec regionu, produktové řady.

Tento univerzální interkomový klíč

Domácí elektrický obvod

Hrát na vlastní pěst takový design vyžaduje určité dovednosti. Zde jsou nainstalovány regulátory pro čtení informací a připojení k PC přes USBport. Zařízení je schopno kopírovat data z pracovního klíče.

K dispozici je také bezplatné programování. V této variantě je nutné zjistit, který algoritmus výrobce používá. Pokud potřebujete univerzální klíč pro interkom Metacom, měli byste vzít v úvahu zvláštnosti nepřetržitého dodávání kódu se změnou spotřebovaného proudu /odporu. Paket 4 bajtů je odeslán jako standard, z nichž jeden je potřebný pro paritu. Zbývá najít platný kód na internetu a zaznamenat jej do paměti zařízení.

Výrobní programátorvýroba

Informace!Při nákupu těchto produktů se ujistěte, že jsou kompatibilní se správnými typy klíčů pro interkomy.

Jak otevřít interkom bez klíče: odemknout výrobky od různých výrobců

Pokud vyloučíme barbarské metody kategorie „proti šrotu, kde není příjem“, je třeba studovat složité elektronické obvody, techniky pájení. Budeme muset zakoupit další vybavení, naučit se základy programování. Nákup výrobních programátorů a duplikovaných klíčů nemá smysl uvažovat podrobně.

Zůstává jedna přijatelná jednoduchá možnost: jak otevřít dveřní interkom bez klíče pomocí servisních kódů. Tyto techniky jsou popsány níže. Použití standardního hesla k otevření dvířek znamená, že se po instalaci zařízení nezměnilo. Tabulky ukazují takové kódy pro různé modely. Po vstupu do servisního menu můžete přistupovat k jednotlivým nastavením.

Jak otevřít interkomu bez vizitky

Návštěva modelu - „BVD-SM101“

Parametry Algoritmus Poznámka
Standardní hesla * # 423 12 # 345; * # 4230; * # 423; 67 # 890. Pokud neexistují symboly „#“ a „*“, použijte „K“ a „C“.
Vstup do servisního menu # 999. Po jednom pípnutí se zadá standardní kód 1234. Otevřete dvířka: 2 # 3535. Alternativní kódy vzorků: 0000; 9999; 3535; 6767.

Jak rychle otevřít interkom bez klíčePřeposlat

Parametry Algoritmus Poznámka
Standardní hesla K + 1234. Alternativní hodnoty: K557798K; 2427101; 123 * 2427101.
Přihlaste se do servisního menu s kódováním nového klíče. 77395201 * 0 *, použijte klávesu ##. Chybí pokyny pro změnu dalších nastavení.

Jak otevřít interkom Cyfral bez klíče: několik jednoduchých metod

Když studujete problém, jak otevřít interkom Cifral bez klíče, měli byste věnovat pozornost vlastnostem různých modelů

Parametry Algoritmus poznámka
Heslo byt č. Pro bytové domy s číslováním do 300. Použití kódů je rovněž přípustné: 7237; 2323; 7272.
Heslo B-41-B-1410. Alternativa: 07054. Vhodné pro modely s písmenem "M" v názvu.
Heslo, sekvenční vstup. 0000, po zobrazení slova "cod", vytočit číslo 123456B. Pro interkomy řady CCD2094M Můžete také použít kód 456999В nebo jinou posloupnost: 123400В-vzhled "F0" -601.
Heslo B0000. Zde je popsáno, jak otevřít intercom Cyfral CCD2094.1M. Pokud se po zadání "ON" objeví a dveře jsou zamknuté, stiskněte "2".
Informace!Jak otevřít intercom Cyfral CCD 20 není obtížné pochopit pomocí výše uvedených dat. Pokud se však v informačním okně objeví „OFF“, další akce nepřinesou požadovanou hodnotuvýsledek. To znamená, že během instalace bylo nastaveno nové jedinečné heslo.

Jak otevřít interkom bez klíče Eltis

Intercom Eltis

Parametry Algoritmus Poznámka
Standardní hesla B100B2323. Alternativy: B100B7273; B500B7273; V800V2323; B200B7273; B500B2323; B8007273; B2002323; B5007273; B900B 7273; B2007273; B600B7273; V900V2323; B300B7273; V600V2323; B9007273; B300 B2323; B6007273; B2323; B3007273; B700B7273; B7273; B400B7273; V700V2323.
Vstup do servisního menu Stiskněte a přidržte hovor (přibližně 20 sekund). Musí být zapamatován kód zobrazený na panelu. Zavádí se pro změnu nastavení. Standardní heslo; 1234. Jak otevřít interkom bez klávesy "Altis" v servisním menu není známo. V tomto režimu však můžete naprogramovat nový řetězec klíčů po sekvenčním vstupu: 5-volání.

Jak otevřít interkom Factorial keyless

Pořadí typických činností je na těle uvedeno

Parametry Algoritmus Poznámka
Standardní hesla Nejprve zadejte 0000000, poté 123456. Namísto výše uvedených kódů můžete kliknout na tlačítko "5". Po pauze se postupně volí 3-6 sekund: 18018 „Hovor“ 4 „Hovor“.

Tajemství pitvy Keyman

Nastavení nového hesla pro interkom Keyman

Parametry Algoritmus Poznámka
Standardní hesla „Výzva“ 170862. Pozvukový signál stiskněte "0". Pokud tato volba není vhodná, volte: 100789 (pípnutí) 1234568.

Tato technika je navržena tak, aby pracovala s jedním uživatelem, takže neexistuje klávesnice. V důsledku toho neexistuje možnost ručního zadávání. V bytových domech jsou tyto systémy instalovány u vchodu s recepční, která je v provozu 24 hodin denně. Jedinou možností přístupu je vytvořit duplikát původního klíče.

Domogard: jak otevřít systém ochrany bez poškození

Parametry Algoritmus Poznámka
Vstup do servisního menu Stiskněte tlačítko "C" a vyčkejte na pípnutí. Dále vytáčet postupně 6999900 "volání". Poslední číslo se zadává v čísle rovném číslu posledního bytu ve vstupu + 1. Dveře lze otevřít kódem „080“ Pro jiné akce se používají následující kombinace: odemknutí „071“; naprogramování nového klíče "333".

T-Guard: algoritmus pro odemknutí

Parametry Algoritmus Poznámka
Vstup do servisního menu Klikněte postupně na „Volat“ 00000 „Volat“. Při zadávání dat neprovádějte dlouhé pauzy, abyste předešli poruchám.

Zahájení Raikmann: Snadná cesta

Parametry Algoritmus poznámka
Vstup do servisního menu „Klíč“ 987654.Po pípnutí se zadá standardní kód 123456. Otevřete dvířka tlačítkem "8". Instrukce je vhodná pro řadu 2000 a 3000 se standardním heslem. Servisní režim je zobrazen s písmenem "P".
Informace!Interní telefon Raikmann se v názvu liší pouze jedním písmenem, ale v zcela jiném provedení. Tuto techniku ​​nelze otevřít podle pokynů v tabulce.

Jak otevřít interkom bez klíče Metacom: kódy, vstupní pravidla

Metakom

Parametry Algoritmus Poznámka
Standardní algoritmus pro odemknutí Postupně stiskněte "Call", "číslo prvního bytu", "call". Po vzhledu "Cod" stiskněte čísla "5702". Alternativy: 65535B1234B8; 1234B6B4568; B27B5702.
Vstup do servisního menu 65535, „Výzva“, 12345, „Výzva“, 99. Tato posloupnost se používá k zápisu nového klíče.

Video, jak otevřít intercom Vizit