Nejlepší nápady pro pohodlí a pořádek: vyberte polici pro boty

Aby dům měl pořádek a čistotu, je nutné určit každou věc, jeho místo. Totéž platí pro boty: nedbale rozptýlené boty zničí i ty nejkrásnější design pokoje. Aby všichni pantofle, boty, tenisky a boty znali své místo, měli by si pohodlní a krásní polici na boty vybrat horliví majitelé. Nejlepší nápady jejího designu vyzývají HomeMyHome.

Ačkoli neexistují společníci chuti a barvy, existují obecné důležité body týkající se výběru obuvi

.

nejlepší nápady pro police pro boty: jaký typ boty je pohodlnější

\ t

Výrobci nábytku jsou připraveni předvést výrobky pro skladování obuvi pro každý vkus. Pro pohodlíSpotřebitel vyvinul mnoho typů a modelů polic na boty. Vše záleží na preferencích kupujícího: je pravděpodobné, že otevřený typ a malý regiment bude pro někoho důležitější, zatímco jiný si bude kupovat celý regál.

Každý typ má své vlastní charakteristiky, výhody a nevýhody

.

Při výběru se řídí typem obuvi, počtem lidí žijících v domě, jakostními vlastnostmi nábytku a jeho dekorativními prvky.

Stacionární

Stacionární botník je reprezentován vodorovně uspořádanými policemi bez možnosti změny jejich polohy. Police z různých materiálů.

Takové stavby jsou také vyráběny ručně z překližky

.

Zatahovací

Zatahovací konstrukce představují otevřené a uzavřené regály. Hloubka závisí na pohybu válce podél vodítek. Na to není třeba žádné úsilí, vše se děje snadno a rychle: předal a okamžitě objevil potřebné boty.

Prostor je využíván efektivně

Existuje možnost, že válečky někdy selhávají, ale to je řešitelný problém.

Skládací

Skládací návrhy jsou vhodné, protože skrývají jejich obsah, ale když je otevřete, můžete okamžitě vidět vše. Ohyb není vyžadován. I když jsou boty ve spodní části, není těžké je získat.

Tichá práce se skládací policí

Dveře jsou překážkou pro vstup prachu a vlhkosti. I když dveře dostanou kapku z deštníku, boty zůstanousuché a čisté.

Polstrovací polštář může být úzký, až půl metru a standard až 120 cm, hloubka výrobků je 30 cm, takže i nejmenší chodba bude obsahovat takový pohodlný zázrak.

Druhý název skládacího obuvníka je tenký. V nich je kancelář pro boty, zpravidla otevřeného typu, a dokonce police pro různé gizmos.

Související článek:

Obuvnitsa na chodbě. Zařízení, výhody a nevýhody použití, typy otevřených a uzavřených konstrukcí, rozměry, materiály, barvy a nuance výroby nábytku pro boty na chodbě vlastníma rukama - přečtěte si publikaci.

Roh

Externě se jedná o knihovnu nebo stojan navržený tak, aby dokonale zapadl do rohu chodby. Nejvhodnější volba pro úsporu místa na chodbě.

Výška výrobku je slušná a prostory mají tvar trojúhelníku

.

Zeď

Podlahové police jsou všem známé, ale kromě nich existují také možnosti stěn, kdy je konstrukce připevněna ke zdi, dveřím, bočnímu panelu skříně. Produkty mohou být otevřené a uzavřené, ale nutně mělké.

Význam nástěnných polic je v tom, že prakticky nezabírají prostor a zvědavé děti a domácí mazlíčky nebudou moci zkazit své oblíbené boty a boty

.

Přesto není nutné umístit police vysoko

.

Ve prospěch takových konstrukcí se říká, že k nim mohou být přidány háčky a visí na nich deštníky nebo tašky. Samozřejměšpinavé a vlhké boty nenajdou místo pro závěsný výrobek.

Schodiště

Když se slovo „žebřík“ rozkládá ve fantazii, okamžitě se objeví dvě zajímavé možnosti: v první je výrobek navržen ve formě žebříku a druhý, doslovně, je umístěn uvnitř schodiště vedoucího do druhého patra. Obě možnosti najdou své fanoušky.

Pod schody je vždy moře volného prostoru, proč ho nepoužít na maximum a schovávat tam všechny boty?

Police mohou být uspořádány ve tvaru žebříku, což je pohodlné a vypadá dobře

Police se sedadlem

Ve skutečnosti se nejedná o polici se sedadlem, ale o lavičku s policemi, která však podstatu nemění. To je pohodlná a funkční věc.

Často se u takových stacionárních krytů nachází několik typů polic

.

Možnosti jsou jednodušší: kovové regály umožňují okamžité nasazení obuvi po ulici, pokud náhle není čas jej umýt

Související článek:

Chodba se sedačkou a opěradlem : co je potřeba, styl, barva a provedení, provedení, čalounění a výplňový materiál, správná výběrová kritéria, střední Ceny - v naší publikaci.

Košíky a krabice

\ t

Krabice a bedny nejsou často uchovávány na veřejnosti. Obvykle umísťují čisté boty a schovávají vše ve skříni nebo na mezipatře, ale koše vypadají velmi dekorativní, takže jsou umístěny pod lavičkami na chodbě,pod židlemi, na horních policích.

Interiér s takovými policemi se okamžitě změní

Police v různých stylech: kreativní nápady pro skladování obuvi

Někdy vidíte zajímavý kus nábytku, obdivujete ho, už si ho chcete koupit, ale pak si najednou představíte, jak to bude vypadat uvnitř. A je jasné, že nic. Abyste se vyhnuli nepříjemným incidentům, měli byste se předem seznámit s vynikajícími nápady krabic na boty v různých interiérových stylech.

Minimalismus: stylový, jednoduchý, srdečný

Co je to minimalismus? Nebude možné hrát s barvou: zde nemíchají více než tři kontrastní odstíny. Interiér obvykle obsahuje bílou a jeho odstíny, ai přesto je snadné najít kontrast. Ale nic jasného a chytlavého v takové chodbě nebude.

Uzavřené police pro boty, malé komody nebo soupravu stoliček, polic a věšáků jsou vhodné pro minimalistickou náladu

Komoda s několika přihrádkami za dveřmi skryje vše, co je zbytečné z očí, které jsou ceněny v minimalismu

Police mohou být umístěny v nástěnné skříni

Loft: freethinking, kreativní, prostor

Vstupní hala v půdním stylu je obvykle součástí velkého společného obytného prostoru, který je oddělen pouze zónovým způsobem. V každém případě, ať už se jedná o zónu nebo samostatný pokoj, styl vyžaduje použití dřeva a kovu na pozadí hrubé dekorace zdí nebo jeho nepřítomnosti. Pro uložení do tohoto stylu police pro boty,stačí najít vhodný designový model.

Dřevěné lavice a kovové police, vše v řadě

Nejvhodnější řešení trubek a desek, i když na první pohled neobvyklé, je však takový stacionární design odolný a pohodlný

Jednoduché zásuvky se stávají kreativním úložným prostorem pro boty a obuv

High-tech: minimální dekor, minimální nábytek, maximální funkčnost

Častěji tento styl najde odpověď v srdcích mladých lidí nebo pokročilých lidí, kteří s dobou drží krok. Nebojí se šokování a konzervativismu v designu. High-tech chodby nejsou oplývající zbytečnými ozdobnými maličkostmi a věcmi, takže polička na boty musí být jednoduchá a zároveň originální.

Pouze nezbytná funkce

Vynikající příklad použití minimálního množství materiálu v praktickém provedení

Toto je nejpraktičtější tvůrčí místo ozdobných ozdob

Ročník: návrat dob ​​retro

Fanoušci retro stylu, pronásledovaní vzpomínkami, určitě potřebují vinobraní chodbu. Pastelové barvy, opotřebované předměty z minulého století, a pro výrobu obuvnits, v tomto případě může jít zcela nestandardní položky.

Stejně jako zásuvky v knihovně, pouze místo kartového souboru, zde je šatní skříň

.

Dřevěné žebříky a lavice, i když nesedí spoustu bot, dokonale podporují styl

Provence: něha, lehkost, jednoduchost

Opravdu, jemné chodby dychtivé ubytovat elegantní a pěkně vypadající police na boty. Základem těchto výrobků je především dřevo.

Dřevěné police mohou být jasnými zklidňujícími barvami

Takový výrobek, jako by byl vytvořen pro Provence

Koše textilu odpovídají definici „jemného“. Boty jsou krásně uloženy v koších nebo zásuvkách

Země: přírodní, poznámky o zemi, přírodní

Země je považována za rustikální styl, kombinující přírodní materiály a jednoduchost dekorace. V chodbě můžete umístit nábytek z baru nebo zásuvek, dokonce i hrubě dlážděných dohromady.

Každý pár má své vlastní místo

Kreativní regály v moderním interiéru

Pokud moderní interiér žádá o originální řešení, pak byste to neměli popírat sami sobě. Proč nekupovat věc, která se liší od obvyklého, pokud kombinuje funkčnost a vhodný design?

Police-kapsa, stejně jako na fotografii, je nejen vhodná pro boty, ale také pro spojky

Jednoduché dřevěné trojúhelníky různých tvarů zajímavě porazily roh v bytě

Velké propylenové trubky jsou také prostorné, i když vypadají neobvykle.

Nechte své boty skladovat s důstojností!

Video: originální police na boty