Kreativní do-it-yourself: strom balónů

Každý si pamatuje, jak vtipní klauni ve svém dětství ukázali zázraky vlastníma rukama, ohýbali a otáčeli dlouhé nafukovací míče a proměnili je v různé tvary. Je na čase, abychom byli mistři s obratnými rukama. Redaktoři HomeMyHome.ru hovoří o zajímavém přístupu k výzdobě nového roku: velmi brzy budete mít vánoční strom z balónků. S vlastními rukama se naučíme, jak vyrobit vánoční strom z kulatých, dlouhých a smíšených balónků.

Jak jsou vytvořeny tvary balónu

Netrvalo dlouho, než jsme zjistili smrk, zejména pokud jste vlastníkem ručního čerpadla pro nafukování kuliček nebo speciálního kompresoru.

Na jedné straně je takový výrobek bezpečný: dítě nebude narážet na jehly, spolkne je a nebude poškrábáno. Na druhou stranu, s horlivostí mladého výzkumníka, může dítě šťastně pohřbít originální výrobek

.

Pro výrobu figurky potřebujete velký počet kuliček požadovanébarva a průměr. Průměr je uveden na obalu. Pro slušného výrobce jsou míče silné a neprojdou v nejnepříznivějším okamžiku jako výbuch.

V závislosti na typu a objemu balónu se ukazuje vánoční postava

.

Pokud se pro základnu často vybírají míčky v zeleném pásmu, pak se použijí jakékoli barvy a odstíny pro dekorace.

Smyslem práce je sestavit jeden údaj z mnoha nafouknutých výrobků. Pro spojování použijte metodu kroucení, svázejte konce páskou nebo páskou, někdy použijte oboustrannou pásku.

Sběr vánočního stromu z kulatých kuliček různých průměrů

Nejtypičtější vánoční strom je vyroben z kulatých kuliček.

Pomocí jiného průměru od většího po menší, můžete sestavit vrstvu podle úrovně

.

Co je potřeba pro práci

Připravte si svazek zelených kuliček o průměru 5 ″ a 10 ″, kuliček pro modelování (nejlépe hnědé nebo zelené) o velikosti 260, cop.

Pokud nechcete nafouknout všechno plicemi, do pracovní soupravy patří ruční pumpa

Jak sestavit vánoční stromek

Pokud budete jednat pomalu, pak za hodinu nebo dvě, na podlaze nebo na stole, bude nádherná zelená (dobře, nebo barva, kterou vaše duše požádala) o vánoční stromeček. Začněte tedy pár kuliček o průměru 10 ″. Pro každý míč se devět tahů čerpadlo.

Naduva není konec SHDM

Provedení osmi podlouhlých bublin maléhovelikost otočením cdm kolem sebe

Začínáme připevňovat kulaté kuličky největší velikosti. K tomu, vítr první míč mezi bubliny. Potom okamžitě druhý vítr. Chcete-li, aby se držák zabezpečil, vytvořte další bublinu na ShdM a otočte ji první koulí

Alternativně připevněte velkou kouli, vytvořte bublinu a otočte je do závěsu. Celkem v první řadě dostaneme osm velkých kuliček. Zbytek dlouhého míče praskne a otočí se s velkými kuličkami pro spolehlivost

Opakujeme stejné manipulace, s tím rozdílem, že spojíme špičku SMM s prvním řádkem. Samotné bubliny Shdm by měly být kulaté. Kulaté kuličky nafouknou sedm pracovních zdvihů ručního čerpadla. Mezi první a druhou řadou přeskočíme pásku pro upevnění a stabilitu konstrukce s klikatým

Znovu udělejme 8 menších bublin

Vezměte kuličky o průměru 5 ″, pro každou z nich 5 pohybů čerpadla. Třetí a čtvrtá řada se podobá prvním dvěma

.

Pro pátou vrstvu používáme 7 koulí stejné velikosti jako v předchozím řádku. Aby bylo možné je shromáždit, musíte nejprve spojit dvě koule dohromady, pokusit se označit uzel ve slušné vzdálenosti od kuliček

Uděláme druhou takovou akci a otočíme je dohromady. Zbývají tři kuličky - otočíme je do svazku a držíme se předchozích čtyř. S pomocí copu spojíme spojku se čtvrtou vrstvou.

Pomocí čtyř zdvihů čerpadel nafoukneme pět malých kuliček a spojíme je. Spojením dvou koulí je spojíme s pátou řadou. Zbývající tři jsou také spojeny s pátou úrovní

Sedmá řada se získá z kuliček, které jsou zkroucené dohromady, nafouknuty pouze třemi zdvihy čerpadla. S předchozím stupněm spojíme tento cop. V osmé řadě jsme nafoukli 4 míče na 2 otočky.

Při dokončení práce potřebujeme jeden prvek na tři zdvihy čerpadla

Související článek:

Vánoční koule na míru: vlnitý papír, kusudama, origami, papírové květiny; Novoroční ples z plsti a látky, výzdoba novoroční koule na vánoční stromeček různými prostředky - přečtěte si publikaci.

Dekorativní vánoční strom pro modelovací koule

Kouzla Chdm jsou obzvláště pružná a torzně odolná.

Pomocí těchto charakteristik a přítomnosti různých barev můžete vytvořit elegantní vánoční stromek

.

Co je potřeba pro práci

Potřebujeme 4 Shdm 260 zelená, 2 Shdm 160 zlatá nebo žlutá, 1 Shdm 160 červená.

Vytvoření elegantního vánočního stromu

Podle instrukcí mistrovské třídy bude velmi brzy možné umístit na stůl krásný bezpečný vánoční stromek.

\ t
Ilustrace Popis akce
Nafoukněte zelené kuličky, ale ne zcela skončete a ponechte asi 6 cm.
Vezměte zelenou "klobásu", měřte od okraje tříprstem a na tomto místě jsme se zkroutili, když jsme dostali malý "wiener".
Uděláme to samé druhé zkroucení a otočení obou prvků hlavní.
Otočíme malou malou bublinu.
Měříme čtyři prsty a kroutíme.
Opakujte předchozí kroky. Propíchneme zbytek hlavního prvku a uvázáme ocas.
Ukazuje se, že jeden stupeň budoucího vánočního stromu.
Nyní se náš ne zcela chutný divák bude rovnat 4 prstům.
A bublina také dělá více než v předchozím stupni.
Opakování všech fází, z každého BDM, získáme vrstvu jiné velikosti. Spojíme je postupně s pomocí zbývajících ocasů.
Vyrobíme 4 malé bubliny z červeného PDM. Tři z nich jsou navzájem spojeny kroucením.
Udělat 4 další bubliny, spojující poslední tři. Tímto způsobem vytvoříme pěticípou hvězdu. Poslední kuličku otočíme, odtrhneme zbytek ocasu velmi opatrně (potřebujeme nafouknutý zbytek kuličky) a vázáme konstrukci.
Z nahromaděného zbytku otočíme dvě bubliny, spojíme je dohromady, teď rozbijeme zbytek koule a dostaneme ocas. Tento ocas bude sloužit jako spojka pro střed hvězdy. Dekor můžete pověsit na strom.
Vyfoukáme cdm pro korálky: postupně kroutíme bubliny. Horní část připevníme na hvězdu a natáhneme ji k základně vánočního stromu. Tak, konzistentně zdobí celý strom.

Související článek:

Vytynanki pro nový rok : schémata a šablony, jejich účel pro výzdobu, motivy vytynanok, tipy na výběr vytynanok do Nového roku, malé a velké vytynank , způsob upevnění na okno, nábytek, dárek - přečtěte si publikaci.

Kombinovaný vánoční stromek: jak vyrobit hračky pro takovou krásnou dívku?

Je zajímavé podívat se na vánoční strom z kuliček, zdobený malými kuličkami. Celá obtíž je, jak je spojit.

Ukázalo se, že na Nový rok jsou nádherné dekorace

Nikdo nevyžaduje, aby základní barva byla přesně zelená

Pokusme se udělat takovou krásu

Co je potřeba pro práci

Budeme potřebovat 50 kuliček pro výšku konstrukce 220 cm ve velikosti 5 ″, 9 ″ a 12 ″, ruční pumpa, spousta malých nafukovacích míčků na ozdobu, hvězda z fólie.

Jak sestavit vánoční stromek

Pokyny pro shromáždění jsou jasné a srozumitelné.

Ilustrace Popis akce
Nalijeme vodu do jedné koule - budeme ji potřebovat pro vážení a stabilitu konstrukce.

Uděláme záclonku 5 větších kuliček a připoutáme k nim závaží. Směrem k závěsnému centruspojíme dlouhé bcd . Bude nám sloužit parta.
Vyrábíme druhou vrstvu stejných částí, ale bez váhového prostředku. S pomocí BDM spojíme řadu se základnou. Sbíráme tak po řadě, postupně s použitím menších kuliček. Horní vrstva je tvořena pěti malými kuličkami.
Vezmeme hvězdu a nafoukneme ji čerpadlem.
Vyberte barvy, které potřebujeme, a nafoukněte malé kuličky.
K připevnění použijte oboustrannou pásku. Přilepte dekorace a obdivujte práci.

Podívejme se, jak dělají vánoční strom s balónky na videu:

Související článek:

Šablony okenních dekorací pro nový rok :způsoby, jak vytvořit vánoční papírové šablony na oknech, tipy na vytváření šablon pro nový rok, vzory vánočních vytynanok na oknech (symboly, vánoční stromky, hračky, zvony, Santa Claus, Sněhurka, prase, zvířata, sněhuláci) - přečtěte si publikaci.

Vánoční stromek z vánočních kuliček jako ozdoba

Nemůžeme si nechat ujít další zajímavou dekorativní variantu: použít vánoční koule, propojené různými způsoby a představující vánoční stromeček.

Krásný vánoční strom z vánočních koulí

Základem návrhu může být papírová čepice, pěna, lepenka

Zušlechtěná dekorace s vlastnímrukama

Tak můžete rychle a levně ozdobit jakoukoliv místnost, ať už je to byt, kancelář, školní třída nebo obchod.