Vytvořte slavnostní náladu v domě: girlandy pro Nový rok s vlastními rukama photo

Pozlátko je dávno pryč z módy, ale to, co stojí za to se snažit udělat, je nádherné girlandy pro Nový rok s vlastními rukama. Redaktoři HomeMyHome.ru vybrali fotografie a instrukce pro jejich produkci, aby je nejen mohli sdílet, ale i používat sami - každý chce se s takovou významnou dovolenou setkat v krásně zařízeném bytě.

Vlastní dekorace bude odlišovat váš domov od ostatních

Jaký je účel věnce a jaká je její úloha při návrhu novoročního designu

Článek se bude zabývat nejen elektrickými pochodněmi, které tak svůdně blikají a slibují obzvláště slavnostní náladu. Kromě těchto výrobků, design používá girlandy z různých materiálů. Každý z nich nabízí svůj vlastní důraz na vánoční téma.

Barevný papír se stává velkou pomocí

Světlé stuhy a korálky samy o sobě jsou vynikající výzdobou

Svislé věnce usnadňují

Je obtížné vyjádřit se slovy slova pohodlí a duchovní teplo, které nám dává kombinace vánočních stromků, krbu a světelných girland

.

Takové položky nového roku se mohou stát nejen akcentem, ale také krásným rekreačním pozadím.

Přistupujeme k výrobě vánočních girland z papíru vlastníma rukama

.

V dětství, na Silvestra, všichni viděli tradiční věnec z papírových kroužků. Dnes je dítě v mateřské škole také schopné vytvořit takový řetězec, ale máme zájem o zajímavější produkty. Papír je velmi levný materiál, který je velmi jednoduchý a pohodlný. Proto se sami vyzbrojujeme nůžkami, vysoce kvalitním lepidlem, jednoduchou tužkou a posadíme se na vzrušující práci.

Festoon symbolizující vánoční stromky

No, stejně jako bezhlavní symbol nového roku a Vánoc? Nechť se všechny vavříny dostanou k tomuto jehličnatému stromu, ale můžeme vyzdobit každou místnost malými papírovými vánočními stromky.

Staré knihy vypadají v tomto ohledu docela vintage: okraje vánočních stromků pro větší výzdobu lze ošetřit kvašem nebo stříkací barvou

Také zde byl použit vlnitý papír. Polovina korálky slouží jako ozdoba na stylizovaný vánoční stromek

Samotné kartáče mají tvar vánočního stromu. Pokud pověsíte mnoho jasných barevných kartáčků v řadě, je snadné výrazně změnit design místnosti

Kartáče jsou nejlépe vyrobeny z vlnitého papíru

Vytváření ozdob v podobě vánočního stromu trvá velmi málo času, ale toto je úkol, na který můžete přilákat dospělého i dítě.

Související článek:

Jak vyrobit vánoční věnec vlastníma rukama : historie a tradice původu, mistrovská třída o stvoření, ze které se vychází z produktu (noviny, lepenka, izolace pro trubky), zdobení novoroční věnec s různými materiály - přečtěte si publikaci.

Girlanda z papírových kruhů: přidat do dekoru jasné skvrny

Věnec z papírových kruhů se vyrábí nejen vlastními silami, ale i dětmi: pro mladší členy domácnosti je užitečné zvládnout techniku ​​řezání kruhů a půlkruhů. Kromě toho uvidí výsledek vlastního úsilí a cítí univerzální obdiv k výzdobě.

V závislosti na vnitřku domu jsou zmateni výběrem barvy

Nejjasnější barvy papíru jsou vhodné pro děti

Hlavním úkolem je odříznout velký počet kruhů buď stejných nebo různých velikostí.

Chcete-li vytvořit vzor, ​​použijte spodní část jakéhokoli skla. Vystřihněte šablonu, přeložte si několik listů papíru a položte ji na prázdno. Udržujeme všechny listy dohromady, a tak vyjmeme jeden kroužek zakroužkovaný, dostaneme hned několik malých. Pokud se jedná o děrovaný děr s vhodným tvarem, tento úkol se značně zjednoduší.

Po přípravě kruhů jsou tyto kruhy navzájem propojeny. Nebo to udělejte lepidlem a dlouhou nití, nebo prostě šijte všechny hrnky na šicím stroji

Existuje další možnost použití barevných kruhů papíru. Pod linii stroje nekládali jeden prázdný, ale několik najednou, pevně přitlačených k sobě.

Bude nutné pouze ohnout okraje kruhů v různých směrech a objemový věnec je připraven

Papírový věnec-věnec

S pomocí dvou pásů různých barev můžete vytvořit velmi originální ručně vyrobený článek: takový nestandardní akordeon je složen a natažen. Pro výrobu dlouhých harmonik potřebuje hodně pruhů barevného papíru.

Tip!Není nutné brát dvě barvy - jakmile jeden konec skončí, můžete pokračovat v pruhu s jinou barvou.

Barvy lze uspořádat v libovolném pořadí

Vezměte dva úzké a dlouhé pruhy a uložte je s hroty kolmo na sebe. Přilepte špičky PVA. Začněte ohýbat pásky na sebe. Jakmile proužek skončí, přilepíme na něj nový

Girlandy z vlnitého papíru, technika quilling, z papírových vloček

\ t

Měkký vlnitý papír a žádá o řemesla a bohatství barev a délky vám umožní aplikovat takový materiál na novoroční výzdobu.

Světlé vlnité papírové girlandy

Téměř každý miluje krájení sněhových vloček, proto se posadíme k tak příjemnému okupaci, kterou prošli všichni, a spojujeme sněhové vločky s lepidlem a nitěmi vertikálně nebo horizontálně

Quilling je použitelný nejen pro pohlednice. Mnoho úzkých dlouhých proužků se snadno zkroutí do prvků a vzorů, které se pak sestaví do originálních unikátních sněhových vloček. Sněhové vločky jsou však spojeny s girlandami.

Vertikálně zavěšený výrobek vypadá báječně

Proces shromažďování vyžaduje vytrvalost

Související článek:

Vánoční vánoční koule: vlnitý papír, kusudama, origami, papírové květiny; Novoroční ples z plsti a látky, výzdoba novoroční koule na vánoční stromeček různými prostředky - přečtěte si publikaci.

Origami Festoon

Nabízíme malou mistrovskou třídu na vytvoření girlandy z papíru v technice origami.

\ t
Ilustrace Popis akce
Stříhejte čtverce stejné velikosti z oboustranného barevného papíru. Každé náměstí je přeložené na polovinu.
Přeložte polovinu a přeložte ji jako na fotografii.
Ohněte druhou polovinu ne uprostřed, ale tím, že ji zachytíte.
Otočme obálku a lepíme spoje. Opět složte polotovar na polovinu a přilepte. Dva rohy naproti místu ohybu jsou odříznuty nůžkami.
Každý ze šesti trojúhelníků uprostřed namazáme lepidlem a spojíme dohromady.
Poslední trojúhelník namazáme lepidlem a spojíme s prvním lepidlem. Ukázalo se, že hvězda.
Výslednou šesticípou hvězdu otočíme, každý volný hrot je mírně ohnutý v jednom směru.
Takhle bude vypadat věnec. Každá hvězda je prošitá jehlou a nití.

Existuje další příklad, jak vyzdobit místnost pomocí papíru pomocí origami techniky.

LED dioda z elektrické věnce

se snadno vejde do velké svítilny

Díky jasným diagramům je možné odhalit všechna tajemství papíru

Existuje elegantní tkanina? SkvěléMůžete si také vytvořit vlastní vánoční věnec vlastními rukama!

Bez ohledu na to, jaký typ tkaniny má, ale pokud jeho barva odpovídá vašim přáním a tématu Nový rok, pak necháme záležitost do podnikání. K tomu připravíme jehly, nitě, samotný materiál, šicí stroj nebo spoustu trpělivosti v jeho nepřítomnosti, karton pro šablonu, jednoduchou tužku a věci pro tisk.

Vystřižili jsme z textilie postavu vánočního stromu, sešívali okraje na psacím stroji a zanechali místo, kde by bylo možné vycpat. Vyrobíme výrobek, naplníme ho vatou, polstrováním polyesteru, kousky látky a šijeme tajným stehem. Každý vánoční stromek je šitý k copu u koruny

Neobvyklý a měkký věnec na nový rok z plsti

Ten, kdo se nesnažil pracovat s prací, měl hodně. Je nemožné nevyužívat tak bohatou barevnou paletu ne příliš drahého materiálu, který je snadno přístupný nůžkám a jehlu a niti. V závislosti na tom, jak by se finální produkt měl objevit, je vybrána lepenková šablona a vlákna. Obvykle se používá nit, pokud jsou stehy aplikovány ručně.

Pokud chcete překvapit své blízké a namísto zavěšení vánočních stromků na zeď, budete potřebovat šicí stroj a červenou plst. Celý úkol spočívá v tom, že musíte udělat dva švy stroje a jeden ruční šev, který bude shromažďovat všechny polotovary do jednoho věnce

Řezáním stejných pásků plsti a navlečením na tlustý nit získáte zajímavý výrobek

Jasný a příjemný dotek

Vánoční věnec z přírodních materiálů

\ t

Kdyby byly kužely a žaludy klasifikovány jako přírodní materiály pro řemesla, dnes se používají i ořechy, skořicové hvězdy, tyčinky, ryabin, sušené ovoce. Hlavní otázkou je, jak to vše propojit na jedno vlákno.

Použít kužely

Nezáleží na tom, který strom jehličnatých stromů roste v lese, kde se dostanou kužely: nejlepší je vyrobit kuželky cedru, smrku, borovice a modřínu.

Kužele se snadno nanášejí sprejem, kvašem, akrylem, nátěrem s lepidlem a posypeme třpytkami

Lepidlo (tesařství nebo stropní obklady) se aplikuje na kužely na noze a přilepí se k provázku

Existuje další způsob spojování kuželů s lanem: do kuželu s kleštěmi lze snadno našroubovat malý háček. Přes tento háček zůstane jen přeskočit lano, a můžete okamžitě pověsit ornament

Rozmanité kužely vypadají atmosféricky

Další přírodní materiál

Co jiného lze použít jako vánoční a novoroční výzdobu? Vydali jsme se na nálet nejen v lese, ale také na lednici a kuchyňské regály!

Hvězdičky jsou vyříznuty ze stromu pomocí vrtačky nebo lepidla pouze pro připojení výrobků k lanu

Sušené ovoce se získává v peci. V tomto stavu zůstávají dlouhou dobu a snadno se připojují k závitu

Zajímavá řešení pro výrobuVánoční osvětlení

\ t

Papír se neomezuje na soubor vícebarevných listů pro ruční práce dětí. I když, jak jste viděli výše, lze použít různými způsoby.

Zbytky papíru se uvádějí do činnosti, přičemž se vynechávají číselné údaje

Pohlednice jsou často vyráběny ze zápisníku a dalších položek. Ale z takových pohlednic můžete sbírat úžasně krásný věnec

Speciálně vytvořené prvky: papír a dekor scrapbooking. To vše se prodává v řemeslných prodejnách nebo objednáno prostřednictvím internetových obchodů. Celkové náklady na výrobek budou poměrně velké, ale stojí za to

Pomazánky z vlněných nití netrvají dlouho. Namísto postav medvědů si můžete vzít velké korálky, lepenkové figurky, plsti, kužely

Jak udělat vlastní dekoraci pomocí LED girland pro nový rok

Byt je díky LED věnec jako základ a strávený nějaký čas prací vlastníma rukama proměněn v novoroční zázrak díky různým nápadům. Hlavními metodami této dekorace jsou tyl nebo organza, pingpongové míčky a plastové kelímky.

Použití tylu pro výzdobu

Je schopen ozdobit elektrickou girlandu vlastníma rukama pro každého. K tomu potřebujeme pozůstatky tylu nebo organzy: zabalíme každou žárovku do kousku a svázáme ji, jako by to bylo v sáčku.

Jedná se o mimořádně choulostivý dekor,které lze použít v obývacím pokoji nebo ložnici

Dekorace LED s pingpongovými míčky

\ t

Jak snadné je přinést girlandu žárovek vlastníma rukama k dokonalosti! Kupujeme krabici kuliček pro hraní na ping-pongu a v každém provádíme malý křížový řez.

Koule se počítají podle počtu žárovek. Pro pomoc při nošení nebo papírnictví, nebo nůž pro kudrnaté řezaného papíru

Vložte žárovku do každé žárovky. Abychom byli věrní, uchopíme ho na základně kapkou horkého lepidla. Kapka, tedy kapička, nechceme poškodit elektrický výrobek?

Dekor se stává magickým!

Dekor LED pomocí kukly z koule

Zajímavá mistrovská třída o zázračné přeměně jednoduchého nafukovacího míčku na elegantní slavnostní světelný girlandu.

Ilustrace Popis akce
Pro práci připravíme PVA, krém na ruce, vícebarevné přadénky tlustých nití, sadu balónků (nebo sadu nekonečné trpělivosti, pokud chcete použít to samé). Nafoukněte míč (y) a namažte ho krémem.
Nalijte dostatek lepidla na dlaň a protáhněte nit. Zabalte míč.
Navíjení provádíme chaotickým způsobem po celém obvodu.
Takový vzorek by měl být tak hustě zabalen.
Necháme koule samotné tři hodiny. Když je lepidlo zcela suché nebo propíchneme míč jehlou a odstraníme jeho zbytky, nebo uvolníme pucku a opatrně ji odstraníme celým a znovu nafoukneme.
Uvnitř každého blanku vložíme žárovku z věnce.
Bude to vypadat jako žárovka s několika diodami LED.
Čím déle je věnec, tím krásnější je výzdoba.

Pokud nafouknete několik míčků najednou, pak celá práce nebude trvat dlouho.

Bílé polotovary jsou stejně dobré jako barevné

Zdobící LED diody s papírovými kelímky

\ t

Penny plastové kelímky v kombinaci s papírem pro scrapbooking práce zázraky.

\ t
Ilustrace Popis činnosti
Připravte několik listů různých papírů, lepidel, nůžek, spoustu plastových kelímků.
Z jednoho šálku odřízneme dno a vertikální řez budoucí šablony.
Odstraňujeme také okraj, ze kterého pijí.
Výsledkem je vzor.
Naneste šablonu na papír a podle požadovaného tvaru odstřihněte požadovaný počet polotovarů.
Každý šálek je zabalen do polotovaru a slepen.
Každý šálekproveďte křížový řez na dně.
Vložte jednu žárovku do slotu.
Hotovo!

Doufáme, že náš materiál bude informativní a užitečný!

Video s dalšími nápady na tvorbu věnce