Police prefabrikované kovové: organizace skladu bez dodatečných nákladů a chyb

Není snadné použít volný prostor k ukládání různých věcí racionálním způsobem. Pro tento účel se dobře hodí kovové konstrukce. Tyto konstrukce jsou využívány v obchodních a výrobních podnicích, kancelářích a bytech. Tímto článkem bude snazší řádně implementovat příslušný projekt s minimálními náklady.

Originální police na boty vypadají roztomilé, jsou levné

Jak se používají kovové regály: účel, formulace osobních preferencí

Moderní sklad průmyslového podniku

V takových zařízeních jsou kovové montážní regály poměrně jednoduchou součástí celkového projektu. Pro kvalitní ukládání určitých věcí podporovaných optimálním režimem. Pohyblivé výrobky se provádějí pomocí speciálního zvedacího zařízení. Optimalizace logistického softwaru. Některé operace jsou prováděny s využitím automatizace.

Pro skladování malých výrobků doplňují skladové regály kovové prefabrikáty speciální nádobu

Rozměry boxů určují vzdálenost mezi policemi a nosnými nosníky. Pro zjednodušení vyhledávání budou použity štítky se značkami. Výška konstrukce je omezena parametry místnosti. Vezměte prosím na vědomí, že výpočet musí brát v úvahu umístění žárovek, dalších položek vybavení.

Kovové regály pro sklad jsou instalovány nejen ve skladu, ale také v prodejní oblasti

Pro skladování se používají regály z prefabrikovaného kovua ziskovou prezentaci zboží potenciálním kupujícím. Vzdálenost mezi policemi je volena tak, abyste mohli svůj oblíbený výrobek volně užívat. Koncové části jsou opatřeny transparentními překryvnými vrstvami pro umístění cenovek.

Regály v mrazničkách by měly udržovat integritu v širokém rozsahu teplot

.

V těchto prostorách se podmínky provozu značně mění, když jsou prováděny předepsané hygienické a hygienické postupy. Pokud uděláte police ze dřeva, budou rychle zkažené. Impregnace těchto přípravků ochrannými látkami není přípustná, protože se zde skladují potraviny.

Archivní regály pro těžké kovy jsou vybaveny speciálními mechanismy, které usnadňují pohyb

Takové zařízení umožňuje uvolnění uliček podle potřeby. Toto řešení pomáhá ekonomicky využívat stávající pracovní prostor. Ale zároveň - výrazně zvyšuje náklady na výstavbu. Vestavěné zámky se zácpou poskytují spolehlivou ochranu před protiprávními činy.

Uvedené možnosti se týkají průmyslového a obchodního podnikání. Tento článek se však zaměří na projekty v oblasti domácností. Profesionální řešení spolu s výše zmíněnými nuancemi však pomohou přesněji formulovat požadavky na skládací kovové regály pro domácnost:

 1. Formulovatproblém, který má být vyřešen. Pokud má být čistě utilitární, nemá smysl přeplácet za dokonalý vzhled.
 2. Uveďte hmotnost, velikost, zvláštní vlastnosti věcí. Zvažte podmínky optimálního skladování. Některé výrobky by neměly být umístěny v blízkosti topných zařízení, na přímém slunci.
 3. Dále studujte architektonické rysy místnosti. Je třeba poznamenat, že prefabrikované kovové regály mohou být velmi přesně „přizpůsobeny“ konfiguraci daného prostoru.

Na základě shromážděných informací tvoří konečný seznam nezbytných vlastností regálů z prefabrikovaného kovu. Dále - vytvořte balíček projektové dokumentace.

Návrh a vlastnosti jednotlivých částí kovových regálů pro domácnost

Takový kovový regál lze vyrobit vlastníma rukama

Kromě výkresu velikosti budete muset spočítat zatížení. Takový obraz může být použit pro sestavení seznamu nezbytných částí. To je užitečné při hledání vhodných hotových sad tovární výroby.

Výběr kovových regálů pro regály

Typická podpora

Tyto výrobky chrání proti korozi vícevrstvými povlaky: zinkem, základním nátěrem, nátěrem. Sada dodává speciální polymerovou podšívku, která zabraňuje poškrábání. Věnujte pozornost komplexureliéf fasety. Vytvořené výztuhy zvyšují pevnost nosných částí prefabrikovaného kovového regálu.

Taková pouzdra se používají v průmyslových skladech

.

Chrání stojany prefabrikovaného kovového regálu před náhodným poškozením nakládkou vozidel. Doma jsou taková opatření zbytečná. Mohou však být užitečné, když vybavení garáže.

Spojovací uzly

Tato fotografie ukazuje nejen správný způsob montáže, ale také nedostatečně přesnou montáž. Použití šroubů a matic bez měkkých těsnění a podložek poškozuje ochranný a dekorativní nátěr. I v místnosti s normální vlhkostí se na takovém povrchu rychle tvoří nevzhledné známky rzi.

Podporu si můžete udělat z kovového rohu

V tomto provedení jsou otvory vyvrtány v souladu s výkresem. Povrch se vyčistí, odstraní se tuk. Potřete postupně základním nátěrem a nátěrem. Vytvořit více vrstev pro lepší ochranu.

Vhodné nosníky pro regály: vlastnosti pevnosti konstrukčních prvků

Křížové spojení určené pro vysoké zatížení

Tyto výrobky jsou instalovány ve vyztužených kovových regálech, které jsou určeny pro skladování výrobků na paletách.

Tyto nosníky se používají v typických obchodních regálech

Jsou slučitelné se sloupky, ve kterých jsou tyto vertikální otvory provedeny

Informace!Příčné nosníky pro samonosnou konstrukci mohou být vyrobeny z pásů, úhlů, trubek, jiného standardního kování. V každé z možností je nutné správně vypočítat přípustné zatížení. Zvláštní pozornost věnujte sloučeninám. V případě potřeby nainstalujte další rohové a vertikální podpěry.

Co je lepší policové podlahy? Správné odpovědi na praktické otázky

Přesná volba materiálu závisí na parametrech věcí, které budou umístěny na policích

Jak je znázorněno na obrázku, svislá poloha slouží k řádnému uložení kol. Podlaha v tomto případě není nutná. Zde je nutné pouze vytvořit vhodné příčky bez ostrých hran. Zabráníte tak poškození pneumatik. Spodní místo dřevotřískové desky je lepší umístit plech. S ním je snazší odstranit znečištění, vlhkost.

Prosté překližky: „levné a veselé“

Kombinovaná konstrukce

V názvu oddílu se používá symbol. Ve skutečnosti mluvíme o podobném rozhodnutí. Zde je výkonový rám vyroben z odolného kovu. Police jsou vyrobeny z lehkých materiálů. Níže jsou uvedeny vlastnosti různých produktů.

Nejvýhodnějšími variantami jsou dřevotřískové desky, DVP. Tyto desky mají omezenou odolnost vůči mechanickému namáhání. Jsou to nejhoršíestetické vlastnosti, hmotnost pevných látek. Tyto povrchy absorbují oleje, jiné nečistoty, pachy. Je obtížné je čistit. Nedostatečně kvalitní výrobky této kategorie zhoršují stav atmosféry v místnosti škodlivými chemickými sloučeninami.

S vrstvou laminace se zlepšuje vzhled dřevotřískových desek, dřevovláknitých desek, ale cena se výrazně zvyšuje. Tyto výrobky se používají pro výrobu parapetů, proto jsou neškodné pro adhezivní kompozice pro lidské zdraví.

Nejlepší vypadá jako pískovaná a laminovaná překližka. V současné době vyrábějí výrobky s různými impregnacemi, které zlepšují odolnost vůči vysokým teplotám, vlhkosti, hnilobě.

Podlahy z přírodního dřeva s transparentním lakem jsou vhodné pro vybavení obytných prostor

V této verzi hovoříme o kvalitním nábytku. K vybavení skladu lze použít levné desky, které jsou naskládány napříč, aby se zvýšila pevnost nosníků z kovových rohů.

Důležité!Hlavní výhodou všech výrobků ze dřeva je jednoduché zpracování. Mnoho operací lze provádět nezávisle pomocí ručního nářadí. Hlavní nevýhodou je nízká odolnost vůči nepříznivým vnějším vlivům.

Yak-3. Levné, spolehlivé a efektivní

Mnoho částí jednoho z nejlepších bojovníků druhé světové války je vyrobeno ze dřeva. Jak vidíte, při správném použitídíly vyrobené z tohoto materiálu vydrží extrémně těžké zatížení. Pro úplný přehled by měly být uvedeny příklady s plastovými policemi.

Lehká konstrukce pro skladování drobných předmětů

Specializované výrobky pro potravinářský průmysl, kulinářské dílny

Polymerní regály v prefabrikovaných kovových policích jsou vysoce odolné proti vlhkosti, lehkosti. V některých situacích je užitečná řada barev a trvalé strukturní barvení. Hlavní nevýhody:

 • vysoké náklady;
 • nízká odolnost vůči vysoké teplotě;
 • relativně malá síla.

Kovové podlahy pro "bunkr"

V tomto tajném trezoru švýcarští bankéři zachraňují zlato svých klientů

Spolehlivost oceli je užitečná nejen pro vybavení tajných bunkrů. Výrobky vyrobené z tohoto materiálu mohou dlouhodobě odolávat značnému zatížení bez poškození a deformací.

Tyto parametry by měly být věnovány pozornost při vybavení vlastní garáže

Pro usnadnění konstrukce můžete použít tyto hotové police z pozinkované oceli

Mřížky slouží k zajištění dobré ventilace

V každém případě je kov chráněn před destruktivní korozí. Kromě tohopřímé aplikace speciálních vrstev, aplikujte preventivní opatření. Pro odstranění přebytečné vlhkosti instalujte ventilaci, topení.

Hlavní nevýhodou tohoto materiálu je složitost zpracování. Řezání v přímých linkách, vrtání a další jednoduché pracovní kroky lze provádět pomocí ručního nářadí. Bude vyžadovat základní znalosti a dovednosti. Je však obtížnější než ze dřeva vytvořit části složitého tvaru. Pro vysoce kvalitní svařované spoje potřebujete nejen speciální vybavení, ale i dostatečnou kvalifikaci.

Vybrat další položky

Komponenty modulárního kovového regálu

Na obrázku označené:

 • zadnía boční

  stěny;

 • stojany
  ;
 • standarda rohovépolice;
 • podélné výztužné prvkypro umístění těžkých předmětů na vhodné podlahy;
 • přepážky
  na policích smontovaného kovového regálu;
 • další vodorovné tyče
  , které posilují výkonový rám.

Taková axiální ložiska lze výškově nastavit. Používají se k přesnému vyrovnání konstrukcí na nerovných podlahových krytinách

V této modifikaci opěrné desky jsou provedeny otvory. Pomocí kotev je zajištěna tuhá fixace regálů

Dobře vybavené regály

Tato fotografie vysvětluje, jak pomocí speciálních přídavných prvků můžete vytvořit multifunkční design:

 • Velké hákyjsou nastaveny na různých úrovních. Jsou to zavěšené žebříky, nářadí, oblečení, kabel. Pro zjednodušení údržby je stěna na těchto místech pokryta kvalitními omyvatelnými barvami. Druhou možností je instalace ochranné stěny z kovu, plastu nebo jiného vhodného materiálu.
 • Takové vodorovné podpěry
  se používají pro skladování řeziva, úhlů, prutů a jiných dlouhých výrobků.
 • Do děrovaných plechůvložte háčky, boxy s háčky na bočních plochách. Taková zařízení se používají k ukládání drobných předmětů.
 • Při výběru vhodných podpěr a podlah v takovém místě můžete vytvořit plnohodnotnou pracovní plochu

  , pracovní stůl.

 • Západkové svorkyse volí podle velikosti rukojetí zásob.
 • Koše se stěnamijsou umístěny na správných místech.

Druhy kovových regálů

\ t

Po prostudování hlavních a dalších komponent, materiálů, je třeba přistoupit ke studiu konstrukcí. Nemá smysl znovu objevovat kolo. Tato část představuje řešení, která úspěšně prošla zkouškou času. Relevantní produkty lze zakoupit, nebo uplatnit myšlenky odborníků na výrobu prefabrikovaných kovových regálů vlastními rukama. V každém případě nezapomeňte na účel vlastního projektu.

Mobilní regály: flexibilní konfigurace a další výhody

\ t

Výrobky této kategorie slouží k vybavení skladů a archivů. Používejte prefabrikované a svařované konstrukce. Pro přemístění velkých těžkých dílů do podlahy staví pevné kolejnicové systémy a zahrnují mechanické a elektrické pohony.

Vysoce kvalitní sériové mobilní prefabrikované kovové regály jsou drahé

Konstrukce má mnoho složitých sestav a částí

Nezávislé vytváření takových výrobků v domácí dílně není ekonomicky proveditelné.

Pro mobilitu může být prefabrikovaný kovový regál vybaven válečky

Způsob upevnění těchto částí neomezuje otáčení v žádném směru. Gumové obložení zajišťuje hladkou jízdu, nevytváří škrábance na povrchu podlahy. Vestavěné držáky zabraňují pohybu po instalaci konstrukce v pracovní poloze.

Regály s háky

\ t

Jednou z nejdůležitějších výhod těchto výrobků je absence spojení s použitím šroubů, šroubů a jiných standardních upevňovacích materiálů

Tato vlastnost znamená vysokou rychlost a snadnost montáže. Při přepravě se velké předměty neztrácejí. Pro instalaci nejsou zapotřebí žádné speciální nástroje. Časté děrování umožňuje rychle vybrat požadovanou výšku polic.

Nepovinné„Plus“ je schopnost rychle modifikovat skladovou strukturu pro optimální ukládání jiných věcí, s přihlédnutím k určitým velikostem. V případě potřeby lze kombinovaný kovový regál snadno demontovat, přesunout na jiné místo.

U standardních součástí není obtížné měnit délku a šířku podle potřeby. Nezapomeňte si však pamatovat na nosnost. Tyto údaje jsou uvedeny v průvodních dokumentacích. Například omezují hmotnost na jednom rámu, s přihlédnutím k následujícím vlastnostem prefabrikovaného kovového regálu:

Parametry Hodnoty
Vzdálenost od úrovně podlahy k dolnímu příčnému prvku (podlaha), viz 300 500 700 900 1000
Přípustné zatížení na jednu montážní jednotku, kg 1700-1800 1500-1650 1250-1300 900-950 650-750

Doporučuje se nesnižovat vzdálenost mezi následujícími policemi, aby byla zachována stabilita prefabrikovaných kovových regálů. V některých případech určete regulační vzdálenost, v jiných - minimální počet příčných prvků pro určitou výšku. Aby nedošlo k poškození během provozu, musí být náklad rozložen se snížením výšky a rovnoměrně vodorovně. Je nutné eliminovat otřesy a jiné mechanické účinky.

Informace!Pro zpevnění konstrukce prefabrikátukovový stojan používá diagonální a příčné vazby. Použijte dodatečnou montáž na podlahu, stropní stěny, další architektonické prvky v místnosti. Zvolte dostatečně silné, spolehlivé a bezpečné podpěry. Připojení plynových rozvodů, elektrických kabelů a vodovodních potrubí k řešení takových problémů není přípustné.

Univerzálnost regálových regálů

Tyto konstrukce slouží k vybavení objektů pro domácnost a komerčních skladů. Jsou určeny k vybavení různých skladů, ve kterých se předpokládá použití manuální manipulační techniky.

Tovární univerzální výrobky tohoto typu jsou nabízeny jako soubor standardních prvků. Z nich můžete rychle a bez chyb shromáždit potřebnou konfiguraci. Takový přístup znamená možnost jednoduché modernizace, nepřítomnosti problémů během montáže a demokratických nákladů.

Police jsou uloženy přímo na regálech, příčných nebo podélných nosnících. Pro zpevnění prefabrikovaného kovového regálu slouží výztužná žebra, přídavné prvky, upevnění na architektonické konstrukce.

Policové regály několika vrstev

Tato souprava obsahuje let schodiště, zábradlí a všechny komponenty druhého patra.

Zesílené regály: rozpětí spolehlivosti pro řešení složitých úkolů

Skladování palet se používá pro práci s těžkými břemeny. V takových situacích širokýpoužít prostředky mechanizace

Konstrukce gravitačních regálů

V takových modifikacích je podlaha vytvořena z velkého počtu válců. Police je instalována v mírném svahu. Při spouštění upevňovací strany začíná nezávislý pohyb zátěže působením gravitačních sil. K dispozici je velká hloubka úložišť, eliminují se náklady na napájení pohonů. Jednoduchost řešení je doprovázena zlepšením spolehlivosti.

Pro zvýšení únosnosti zlepší odpovídající parametry jednotlivých konstrukčních prvků

Dále připevněte k částem budovy. Zabraňte nadměrnému mechanickému namáhání během používání.

Prefabrikované /skládací kovové police

Systémy pro skladování polic mohou být stacionární pro zvýšení pevnosti. Podrobné seznámení se spotřebitelskými charakteristikami vám však umožňuje ověřit výhody skládacích kovových regálů:

 • se správným výběrem konstrukce a jednotlivých součástí bude spojení zajištěno požadovanou pevností;
 • pro přepravu částí prefabrikovaných kovových regálů vhodných osobních vozidel. V případě potřeby si můžete pronajmout přívěs, střešní nosič;
 • nezávisle, bez asistentů a nákladných profesionálních služebkvalitní instalace;
 • návrh lze upravit, odstranit, přestěhovat z bytu do země nebo na jiné místo.

Vlastník výpočtu bude mít rád zbytkovou hodnotu zakoupených dílů. Můžete je prodat zabalené nebo samostatně. Stacionární produkty mají úzkou specializaci, což znamená relativně nízkou poptávku.

Vlastnosti montovaných kovových regálů pro sklad

\ t

Aby byla správná volba, měli byste pečlivě prostudovat budoucí použití struktury. Například ve vytápěných obytných prostorách není nutná zvýšená ochrana proti korozi. Při vybavení chladírenského skladu, který ukládá sezónní zboží, se hodnota tohoto parametru zvyšuje.

Důkladná kontrola pomůže najít opravdu nejlepší prefabrikované kovové regály z různých alternativních tržních nabídek

Na fotografii standardní police jsou označeny tyto důležité údaje:

 • Výrobce odstranil ostré rohy , aby se zvýšila bezpečnost při instalaci a během normálního provozu.
 • Vysoce kvalitní nátěr
  , aplikovaný průmyslovými technologiemi, poskytuje spolehlivou a trvanlivou ochranu proti korozi.
 • Tento lehký výrobekvydrží vysoké zatížení až 150 kg na polici s rovnoměrným rozložením zatížení. Příslušná data jsou oficiálně uvedena v technickém pasu. Mohou být použity k přesnému výpočtu struktury.Prefabrikované kovové regály obecně.
 • Správně zvolený hardware

  je vhodný pro práci. Nadměrně nevyčnívají. Mohou být zkrouceny jakýmkoliv standardním nástrojem a improvizovanými prostředky.

 • Vysoce kvalitní perforacevhodná pro upevnění k podpěrám.
 • Speciální otvorys častým stoupáním jsou určeny pro montáž příčných dělicích příček, háčků, plotů a dalšího příslušenství.
 • Tato žebra
  zvyšují tuhost.
 • Dostatečnou pevnost police lze vysvětlit použitím ocelového plechu o síle 0,7 mm
  .

Výroba kovových regálů pro garáž: instrukce krok za krokem

\ t
Fotky Hlavní žaloby a připomínky odborníků
Kovové polotovary byly zakoupeny pro rám tohoto regálu (čtverec o stranách 20x20 mm, tloušťka stěny - 2 mm). Také je třeba připravit sadu nástrojů: brusku s běžným řezným a brusným kotoučem, svařovací stroj, páskovou metodu, kotoučovou pilu.
Nejdříve musíte udělat kresbu. Označuje velikost, konfiguraci, návrh, seznam spotřebního materiálu. Mělo by být přidáno do nákupního seznamu kartáč, základní nátěr a barvy.
V souladu s plánem byly pro regály vybrány dýhované desky. Jedná se o části starého nábytku, které si autor projektu ponechal ve své garáži. Nyní jsou užitečné pro vytváření funkčníchproduktů.
Po označení obrobku se použijí vhodné nástroje. Kovové výrobky - brusky. Dřevovláknitá kotoučová pila.
Při provádění značení je nutné vzít v úvahu rozměry všech částí. Délka stojanu podle plánu - 110 cm, příčné nosníkyčiní 106 cm, zbývající části jsou doplněny svislými sloupky
, 2 cm na každé straně.
Před vytvořením svarových spojů se sestaví kostra. Znovu zkontrolujte rozměry jednotlivých dílů a design jako celek.
Po připojení zařízení začněte svařování. Zde master používá kompaktní, ale spíše výkonnou techniku ​​střídače. Vytváří proud, který postačuje k vytvoření vysoce kvalitních švů s ohledem na tuto tloušťku stěny.
Pro tyto operace používejte osobní ochranné prostředky: rukavice, pevnou obuv a těžké oblečení. V moderních specializovaných maskách je možné nastavit stupeň zatemnění. To je užitečné pro nastavení optimálního režimu.
Švy jsou broušeny brusným kotoučem. Odstraňte uzliny, měřítko.
Pro výškové nastavení se matice zasunou a přivaří do spodních otvorů regálů. Jsou zabaleny šroubys podložkami
, které zvětšují půdorys, zabraňují poškození podlahy garáže.
Rám je očištěn od rzi, nečistot, postupně potažen základním nátěrem, barvou. Police řezané na míru. V dolní části - dělat úhlové řezy pro spojení s podpěry. Tyto díly jsou upevněny nábytkovými šrouby s kulatými hlavami a maticemi.

V následujícím příkladu jsou kovové garážové regály vyrobeny z lehkého hliníkového profilu. S takovými polotovary je snazší pracovat, je však nutné vybrat správné výrobky, aby bylo zajištěno dodržování zatížení během provozu.

Foto Sled akcí s komentáři
Stejně jako v předchozím příkladu je třeba začít s přípravou projektové dokumentace. Na základě schváleného projektu získat potřebné materiály, nástroje, komponenty. Po nanesení značkovací brusky nařezané polotovary pro prvky rámu. Použijte ochranné brýle k ochraně očí před vniknutím kovových částic, jisker. Výřezy pro dokovací nůžky na kov.
Shromáždit maketu kovového regálu. Zkontrolujte velikosti. Pokud vše zapadá do plánu, začněte sekvenční sestavení.
Pro upevňovací díly použijte samořezné šrouby. Pro urychlení práce použijte elektrické nářadí. Je výhodnější, pokud má vestavěnou baterii. Nepřítomnost vodičů zjednodušuje provádění činností na těžko přístupných místech, podrůzných úhlů.
Nejprve sestavte svislé sloupky s příčníky. Další - základ pro police. Poté tyto části zkombinujte do jedné struktury.
Police jsou instalovány v sestaveném rámu.

Kde koupit kovové regály

\ t

Pečlivě zvážit technologii samo-vyráběných výrobků. Ujistěte se, že není snadné vytvořit vysoce kvalitní prefabrikované regály pro sklad. Chcete-li vytvořit pevný rám z oceli, musíte zakoupit a zvládnout speciální vybavení.

Získat ochrannou sadu svářeče

Samozřejmě můžete použít uzené sklo a staré špinavé oblečení. V tomto případě je však riziko poškození sítnice zvýšeno. V nejhorších situacích dochází k úplné ztrátě zraku. Pokud neplánujete otevřít vlastní dílnu na kov, tak je investice do kvalitního vybavení zjevně zbytečná.

Druhá možnost je jednodušší. V tomto případě je však nutné použít speciální nástroj pro vytváření polotovarů. Méně trvanlivý hliník není schopen zajistit vysokou odolnost vůči namáhání. Musíme získat velké, poměrně drahé profily.

Pro přesné posouzení nákladů jsou shrnuty tyto body:

 • Nezávislý výpočet konstrukce prefabrikovaných kovových regálů, navrhování.
 • Pořízení počátečních polotovarů, spotřebního materiálumateriály, spojovací materiál, nářadí, výměnné přístroje, osobní ochranné prostředky.
 • Nezávislá návštěva různých obchodů a osobní doručení zboží do domu.
 • Vývoj technologických procesů s náklady na školení, manželství.
 • Provádění pracovních operací.
 • Oprava chyb, sekundárních návštěv obchodů a opakování operací provedených před dosažením požadovaného výsledku.
Informace!Samostatně je třeba poznamenat úplný nedostatek záruk. Pokud se "nádherné" vytvoření vlastních rukou zhroutí na podlaze spolu s drahými vánočními ozdobami, budete muset zaplatit škody sami.

Existují alternativní řešení? Samozřejmě! Pomocí internetu můžete rychle najít adresy nejbližších specializovaných workshopů. Nebude těžké najít společnost, která bude na zakázku vyrábět regály pro prefabrikované sklady. Cena v tomto případě bude stanovena v oficiální smlouvě. Rovněž uvádějí platební a dodací podmínky, podmínky, sankce, záruku. V této možnosti můžete přesně určit výši požadované investice, osobní čas a náklady na pracovní sílu.

Katalogy, recenze trhu, recenze

Dalším výhodným způsobem je levně koupit kovový prefabrikovaný regál. Minimálně to výrazně urychlí realizaci plánů. Nejprve si přečtěte tuto tabulku.

Foto Jméno Výška x Šířka x Hloubka, cm Cena, rub. Poznámky
MS-152 150x75x20 1300-1560 Přípustné zatížení na díl 750 kg. Ve standardní kompletní sadě - plastová axiální ložiska, upevnění.
TSU 200x106x40 4500-4800 Archivované prefabrikované kovové regály se zátěží až do 300 kg. Zesílený design
Světlo 2535 250x100x30 3300-4200 Každá standardní sekce může odolat zatížení až 120 kg bez poškození.
T-12/1 200x126,5x45,5 7800-8600 Polka z překližky je určena pro hmotnost do 350 kg.
Astek 187x100x30 10800-11690 Nastavení výšky polic.

Zde jsou aktuální nabídky příslušných výrobců. Ceny montovaných kovových regálů se liší podle tržních podmínek. Tyto údaje jsou však poměrně vhodné pro srovnávací analýzu, obecné pochopení situace, studium nových produktů.

Užitečné budou také recenze vlastníků a uživatelů:

MS-500 254R Titan MS

Mad_Panda : Plusy: Velké, kovové. Jít do kovového regálu je velmi jednoduché. Jediné, co je třeba shromáždit, je místo, kde bude stát nebo kde je mnoho místa. Docela objemné, ale ne těžké.

Nevýhody: Mohly by být použity náhradní šrouby.

Číst dál:http://irecommend.ru/content/otlichnaya-veshch-stoit-na-balkone-na-nem-pomestilos-srazu-vse

Ikea Omar

Jasemin : Vlastnosti a výhody: V zásadě to vypadá jako obvyklá možnost "garáže", ale ve schopných rukou se může proměnit ve stylový doplněk téměř do každého interiéru. Můžete nastavit výšku polic, což dává prostor pro kreativní vyjádření stylistických rozhodnutí.

Nevýhody: Neidentifikováno.