Eurocover na pohovce - jednoduchý a moderní způsob, jak vrátit starý nábytek do původního vzhledu

Problém, který se dříve nebo později jistě dotkne nábytku v domě, je přeměna kdysi elegantní pohovky na otlučený a opotřebovaný strašák: mnoho promáčknutí, škrábanců a někdy i děr, které kazí vzhled nábytku. Řešení problému může být radikální - poslat starý nábytek do důchodu. A je lepší si jednoduše koupit eurocover na pohovce: pokud si koupíte takovou věc hned po zakoupení pohovky a vzlétnete při zvláštních příležitostech, nábytek si zachová svůj vzhled po mnoho let. Redaktoři HomeMyHome.ru se rozhodli sdílet informace o tom, jak udržet pohovku v jejím krásném vzhledu.

Pružný kryt pokrývá nábytek jako druhý plášť, který jistě vypadá atraktivně

Proč potřebujeme eurokomery na gauči

Význam získání eurokveru je ve výrobní technologii, která vysvětluje jeho funkci. Tato přikrývka, tkaná ze speciálního materiálu s řadou elastických nití, činí výrobek elastickým. Italové vymysleli eurocover, a to je populární všude tam, kde používají čalouněný nábytek. Široký výběr sortimentu: barevné řešení, téma, velikost dělají produkty v poptávce.

Výhody a nevýhody eurokovů pro pohovky a křesla

\ t

Z výše uvedeného vyvozujeme, že krytí je univerzálním řešením pro pohovky: iluze nového čalounění nebo dokonce nového nábytku je v souladu s jejich zájmy.

Rozkládací pohovka potěší absencí záhybů: nejmenší nerovnosti!

Toto jedinečné oblečení pro čalouněný nábytek má své výhody a nevýhody.

Výhody:

 • snadnost použití a snadné napínání;
 • rychlá změna akcentů v interiéru;
 • hypoalergenní látka je velmi důležitá pro osoby s alergiemi;
 • tkanina je měkká a příjemná na dotek;
 • bohatství barev, vzorů, témat;
 • , takže místnost vypadá dokonale;
 • vysoká odolnost proti kontaminaci.

Eurocover převede asi sto praní ve vhodném režimu, bezbolestně

Stojí za to dodatCo je to pohovka kryt je snadno kombinovat s jinými textiliemi v interiéru. Přítomnost některých modelů šperků ve formě vzorů, okrajů, krajek nebo ruche je hosteskou ještě více oceněna. Můžete si také vybrat modely pro nábytek s područkami nebo bez nich.

Vzhledem k tomu, že tkanina je hustá, můžete radikálně změnit barvu nábytku

.
Zajímavé!Takový závoj bude jistě trvat asi pět let.

Óda na Eurocover dobře zpívat, ale bez nevýhod nebude obraz úplný:

 • Čím nižší je cena, tím nižší bude kvalita krytí;
 • je nutné zvolit krytí s ohledem na ostatní textilie v interiéru místnosti;
 • kryt bude muset být odstraněn, pokud potřebujete složit pohovku (s výjimkou systému „kniha“).

Existuje několik nevýhod, ale pokud je nábytek opravdu často rozkládatelný, může to znamenat značné obtíže.

Související článek:

Konstrukce obývacího pokoje s úhlovou pohovkou : výhody a nevýhody, barevná řešení, jak umístit a ozdobit pohovku, doporučení a odborné rady - přečtěte si publikaci

Druhy a velikosti eurokovů pro čalouněný nábytek

Povlaky jsou tří druhů, vzhledem k různým modelům pohovek. Každý je speciálně navržen pro snadné použití pro konkrétní nábytek.

Důležité!Pokud Vám bude nabídnuto pouzdro s gumičkou, tento výrobek není v žádném případě eurocoverem!

Univerzální Eurocoverspro všechny typy standardních pohovek

\ t

Univerzálnost nátěru spočívá v tom, že struktura výrobku umožňuje natáhnout jej jak na pohovku, tak na židli. Nábytek může být jakéhokoliv tvaru: pro dlouhý model a pro rohovou pohovku je vhodný stejný eurocover.

Tkanina dokonale napíná a úspěšně zapadá do nábytku

Variabilita palety barev nezkomplikuje volbu, ale pouze ji diverzifikuje

.

Eurocovering může být hladký nebo reliéfní

Tip!Kryt lze periodicky odstraňovat - takže nábytek sám bude hrát svou roli v interiéru místnosti.

Související článek:

Pohovka s lůžkem v kuchyni : typy, rámy, čalounění, výplň, skládací mechanismus (eurobook, akordeon, delfín, skládací lůžko, roll-out), Jak si vybrat nejlepší pohovku - v naší publikaci.

Kryty pro úhlovou pohovku

Při volbě eurocoveru na úhlové pohovce s projekcí vlevo nebo vpravo vezměte v úvahu směr strany. Modely mohou být pravé nebo levé.

Můžete si vybrat skvělou možnost se sukní na dně

Tip!Při výběru podlahy se podívejte na nábytek zepředu.

Kryty na čalouněný nábytek bez područek

\ t

Pohovky bez područek si zasloužily zvláštní pozornost vývojářů: aby se dosáhlo dokonalého střihu, tkanina byla prostupná nesčetným množstvímpryžová vlákna.

Je snadné natáhnout kryt sami

Zajímavé styly vytvořené speciálně pro tento model pohovky

Výrobní materiály a barvy evropských sedacích souprav

Textura textilií pro eurocovery může být buď hladká nebo ražená, a může také obsahovat přírodní nebo umělá vlákna. Jakákoliv textura a typ výrobku jsou nutně hypoalergenní a neabsorbují nepříjemné pachy.

Pro podobný nátěr používají výrobci 10 druhů tkanin

.

Přikrývky z mikrovlákna mají při prokládání vláken vysokou pružnost a vynikající hustotu. Venku nebude jediná chyba: žádné záhyby s lahodnou měkkostí. Praktický polyester je odolný vůči všem druhům zkoušek a dokonale drží svůj tvar.

Pokud studujeme vlastnosti tkání, je možné výrazně usnadnit volbu přípravku

.

\ t Žakár je trvanlivý a dokonale drží svůj tvar. Chenille, navzdory své měkkosti a lehkosti, je stejně trvanlivý jako výše uvedené záležitosti.

Skladem a dresem je také poptávka z důvodu jejich odolnosti vůči oděru a měkkosti. Dalšími výhodami eurokovů bude použití ohnivzdorného materiálu - oheň nepokrývá takový výrobek amizí. Kromě toho jsou tyto povlaky odolné vůči vodě.

Není to nic jiného, ​​že tyto tkaniny se používají pro výrobu evropských obalů: všechny se dokonale postaví na mnoho praní a vypadají dokonale na nábytek jako „oděv“

Článek na toto téma:

Rohová pohovka v kuchyni : vlastnosti, výhody a nevýhody různých modelů, standardní velikosti, konstrukční prvky, použití mechanismů a čalounění, vytváření stylových interiérů, výroba Kvalitní nábytek do-it-yourself, přehled aktuální nabídky trhu je v naší publikaci.

Jak provádět měření nákupu eurokalálu

Není nutné vymýšlet kolo: měřítko velikostí pro různé pohovky je již dlouho vyvíjeno.

Stačí prostudovat tabulku a vybrat požadovanou možnost

Nevěřte prodejcům - produkty nejsou bezrozměrné! Jakékoliv textilie mají různou roztažnost a pokud se pokusíte výrobek natáhnout na velmi velký nábytek, materiál ztratí veškerou pružnost. Je důležité vzít v úvahu délku opěradla, výšku od podlahy k sedadlu. Nesmíte zapomenout, že hloubka je také důležitá. Pokud jsou područky, potřebujete jejich velikost.

Pro rohové styly také potřebujeme měření úhlu zpět

Pro dvojité rovné modely se tyto velikosti pohybují mezi 120 a 160 cm, u trojitých je toto číslo 160-250 cm, u rohových konstrukcí je celková délka až 5,5 m.

Jak si vybrat eurocover v závislosti na stylu interiéru

Volba krytí by měla být způsobena nejen touhou aktualizovat interiér, ale také praktickou nezbytností - pro to jsou důležitá přesná měření s ohledem na počet míst. Pokud uděláte chybu s volbou, místo krásného nábytku, opravdu si něco přetáhnete nebo volně visí ven. Levnost ovlivní kvalitu - nátěr bude brzy vyblednout a nebude vypadat tak esteticky jako v prvních dnech. Když jsou rozměry určeny, rozhodněte, jaký materiál bude pokrývat nábytek: mikrovlákno vypadá luxusní, skládané - jednodušší. Aby bylo možné zvolit kryt pro interiérový styl, vezměte v úvahu směr barev a přetížení vizuálního vnímání.

Jemné barvy s květinovým vzorem budou vypadat na místě v high-tech stylu, ale snadno ozdobí Provence nebo zemi

Barvy vína jsou šťavnaté, vypadají nádherně a ladí s podkrovím, minimalismem, art deco

Barva vápna je tak jasná, že pro klasiky by taková možnost byla příliš komplikovaná. Jak ale přízvuk dokonale zapadá do Art Deco

Jak na eurocover

Můžete sledovat video o tom, jak umístit eurocover na rohovou pohovku, nebo si můžete přečíst návod, jak to bude jednoduché.

Je jednodušší pracovat ve dvojicích, ale jedna osoba se s tímto úkolem vyrovná

Zaprvé hledají prostřední část výrobku, pak táhnou za hrany a dosedají na pohovku. Na každé straně jsou upevněny bleskem nebospeciální tlačítka. Nicméně nabízíme video o tom, jak umístit eurochip na rohovou sedačku, což je ten, který způsobuje největší potíže kvůli jeho designu.

Video: jak dát eurocover na rohový gauč

Pravidla péče o eurocovery

Pravidla péče jsou jednoduchá: opatrné vyjmutí výrobku, jeho otočení a vložení do pračky. V delikátním režimu při 30-40 ° C bez bělení a kondicionéru dochází k promývání malým množstvím prášku. Sušené eurocover na laně, daleko od slunečního světla. Bez žehlení!

Jak šít eurocover na pohovce s vlastními rukama - nuance

Můžete si objednat odborníka na europohled na pohovce, ale pokud ho chcete šít sami, musíte najít vhodný materiál, který by se měl dokonale natáhnout, můžete si natáhnout:

 1. Po všech měřeních a vynásobení ukazatelů 2, označují tkaninu.
 2. Je-li zavazadlový prostor dlouhý, změřte vzdálenost k podlaze.
 3. Celkem bude 6 ukazatelů šesti rovin pohovky.
 4. Na tkanině je nutné vytvořit vzory všech prvků a kolíků s kolíky. Poté pracují s nůžkami.
 5. Všechno je spojeno s bitch stehem.
 6. Špendlíky jsou vyjmuty, zkontrolovány, zda se víko vejde na pohovku, a sešívejte všechny švy na stroji. Šev se ze zkoušky odstraní ve 2 cm.

Výrobek se vyrábí a ukládá na nábytek. Jsou-li nedostatky, jsou napraveny.

Kolik je eurocoverrozkládací pohovka

\ t

Nejčastěji jsou „na cestách“ univerzální modely, které se vejdou téměř do každé standardní pohovky. Eurocover si můžete koupit za úhlovou pohovku za „směšnou“ cenu: od 2000-4000 rublů. Ale rohové modely budou stát více: 8000-12 000 rublů.

Hodnocení zákazníků k Eurocovers for Sofa

\ t

Vaše pozornost je věnována několika názorům zákazníků na evropský potah.

Recenze eurocoveru pro třímístnou pohovku:

Přečtěte si více na adrese Otzovik: https://otzovik.com/review_3537774.html

Zpětná vazba na eurocover pro třísedačkovou pohovku:

Přečtěte si více na adrese Otzovik: https://otzovik.com/review_2122314.html

Napište komentář do komentářů! Nezapomeňte, že naši odborníci jsou vždy připraveni zodpovědět všechny vaše dotazy a konzultovat téma uvedené v článku.