Jak si vybrat elektrický mlýn na maso pro dům: hodnocení nejlepších modelů

Pokud nevíte, jak si vybrat elektrický mlýn na maso pro dům, pak je naše recenze pro vás. Tento mechanismus je nutný asistent v kuchyni. To pomůže nejen k rozpadání masa, ale také další produkty pro vaření klobásy ve skořápce, bramborovou kaší nebo šťávu. Velký počet modelů je v prodeji a za účelem výběru vhodného modelu musíte mít představu o hlavních parametrech.

Tato jednotka výrazně zkracuje dobu vaření

Odrůdy elektrických mlýnků na maso a zařízení

\ t

Při rozhodování o tom, který mlýn je lepší koupit, je nezbytné porozumět existujícím odrůdám a modelům. Taková zařízení jsou tradiční a univerzální. První možnost je určena pouze pro zpracování masných výrobků. Neexistují žádné další funkce. S jejich pomocí můžete brousit velké množství produktů v nejkratším možném čase. Univerzální vybavení s různými tryskami. Jsou schopni řezat, strouhat ovoce, zeleninu a vytvořit šťávu. Taková zařízení však nejsou tak výkonná jako první možnost.

Příkladnávrh sestavy

Mlýnek na maso zahrnuje tyto složky:

 • šnek - prvek ve tvaru spirály, na kterém jsou namontovány trysky a nože. Tento detail tlačí maso;
 • nože jsou vyrobeny z kvalitní oceli. V dobrých mlýncích na maso mají nože možnost vlastního ostření;
 • Mřížky tvoří požadovanou konzistenci výrobku. Jeden výrobek obsahuje tři typy mřížek, lišící se velikostí otvorů;
 • zásobník slouží k pohodlnému nakládání výrobku;
 • Posilovači pomáhají naložit syrové maso a zajistit bezpečnost během provozu;
 • reverzní umožňuje eliminovat navíjení jader na ose šroubu.

Diagram ukazuje vnitřní strukturu stroje

Zajímavé informace!Moderní modely jsou vybaveny speciálními tryskami, které jsou nezbytné pro výrobu bramborové kaše, plátky nebo uzenin. K dispozici je speciální tryska pro vytváření dutých trubek a plněné klobásy. Některé produkty zahrnují struhadlo, řezač zeleniny nebo odšťavňovač.

Jak si vybrat elektrický mlýn na maso pro dům: užitečná doporučení

Jak si vybrat elektrický mlýn na maso pro dům pomůže tato doporučení:

 • Nejprve vyberte konkrétního výrobce. Poté analyzujte ceny a možnosti několika modelů a pak zvolte vhodnou variantu pro určité technické vlastnosti;
 • ochrana protisilné zahřátí a zpětný vliv na cenu výrobku. V některých případech nesmí být použity;
 • zvolte zařízení s prostorným podnosem, který odstraní nedostatek místa pro výrobky;
 • Výrobek musí být zaručen po dobu nejméně jednoho roku. Zkontrolujte, zda se v blízkosti nachází servisní centrum.

Takto vypadají vhodné trysky pro zařízení

Věnujte pozornost!Pro prodloužení životnosti nástroje nebruste kosti a fragmenty žilkami. Všechny prvky domácích spotřebičů je třeba dobře umýt a nože udržovat v čistotě. Pokud máte děti, pak se ujistěte, že nevkládají ruce do přijímače masa.

Možnosti výběru elektrických brusek: ceny a recenze

\ t

Analýza důležitých parametrů pomůže vyřešit problém: jak si vybrat elektrický mlýn na maso pro dům. Následující parametry vám pomohou vybrat:

 • síla odhaluje, kolik výroby může zařízení rozbít za minutu, stejně jako jeho schopnost zpracovávat žíly a tvrdé produkty.Parametr se měří ve wattech. Zařízení s vysokým výkonem produkují mnoho zvuků a spotřebovávají více elektřiny než méně výkonné;
 • s výkonem v blízkosti a výkonem. Jedná se o indikátor, který ukazuje, kolik masa se zpracovává za minutu. Jeho hodnota se pohybuje od 0,5 do 2,5 kg;
 • je pozoruhodný materiál výrobku. Může to být nerezová ocel, plast nebo lehká slitina. Vnitřní prvky musí býtkov;
 • Hladina hluku je důležitá při volbě výrobku. Mnoho spotřebičů produkuje dostatek hluku;
 • mechanismus přenosu skrz šroub je důležitým parametrem, protože na něm závisí životnost konstrukce. Tato část musí být vyrobena z oceli;
 • počet rychlostí předpokládá různé režimy provozu.

Tabulka uvádí technické charakteristiky jednotlivých modelů

Před nákupem je nutné určit značku výrobku. Můžete si koupit levný mlýn, dokonce i od značkových výrobců.

Použití příloh umožňuje používat zařízení k provádění různých kulinářských manipulací. Tam jsou trysky - drtiče, které umožňují řezání tvrdé zeleniny do barů, kruhů a kostek. Zajímavý vynález - tryska pro klobásy. V tomto případě je skořepina připevněna k trysce a to k šroubu. A proces plnění klobásy nádivkou. Můžete připravit šťávy, zeleninu a ovoce pomocí lisovací trysky. Moderní brusky také umožňují připravit různé výrobky z těsta: špagety, sušenky a nudle.

Varianty různých příloh

Užitečné informace!Když si koupíte brusku, musíte ji zkontrolovat, zda nemá výkon. Zkontrolujte také stabilitu zařízení a vybavení pasu.

Hodnocení nejlepších elektromechanických brusek: které jsou lepší pro domácí

Rating vám umožní seznámit se srůzné modely výrobců z různých zemí, stejně jako elektrické mlýnky na maso ruské výroby. Všechny modely lze rozdělit do tří cenových kategorií.

Nejdražší zařízení vyrábějí společnosti ze Švédska, Německa nebo Francie.Jsou známé pro dobrou kvalitu stavby, dlouhou životnost a trvanlivé materiály. Mezi oblíbené výrobce patří: Feuma, Tefal, Moulnex a De Longi.

Model společnosti Tefal

Produkty se střední cenou představují výrobci jako Scarlet, Fimar, Panasonic a Kenwood.

Model ze Scarlet

Podobné modely se liší v rozsáhlém souboru dalších možností a moderního designu, ale nejsou určeny k manipulaci s velkými objemy výrobků.

Domácí výrobky jsou nejdostupnější. Jedná se o společnosti Torgmash, Vitek a Redmond. Víte, proč jsou naše mlýnky na maso levnější? Faktem je, že jsou vyrobeny z levných materiálů. Pro srovnání jsou evropští výrobci vyrobeni z nerezové oceli a naše výrobky jsou vyrobeny ze slitiny hliníku a litiny.

Tabulka 1. Srovnání nejlepších elektrických mlýnků na maso

Obrázek Název produktu Cena, rub. Popis
Bosh MFW 68660 11400 Výkonové rozsahy se pohybují od 800 do 2 200 wattů. Je vybaven ochranou proti přepálení a přehřátí. K sadě jsou přítomnyněkolik trysek a tryska pro mačkání šťávy.
Braun G1500 6000 Vysoký výkon - 1500 wattů. Hlavní části jsou vyrobeny z nerezové oceli. Za minutu lze zpracovat 1,5 kg výrobků.
Kenwood MG 700 20200 Těleso a řezné prvky jsou vyrobeny z nerezové oceli. Výkon od 800 do 2000 wattů. Schopen brousit 3 kg za minutu.
Philips HR2743 /00 20900 Spolehlivá jednotka s výkonem 800-2600 wattů. Produktivita - 4,5 kg. Prvky uvnitř jsou pokryty hliníkovým pouzdrem.
Mystery MGM 3000 5200 Chromované tělo. Za jednu minutu rozemele 2,5 kg masa. Přístroj je vybaven dvěma rychlostmi. Šroub a nůž jsou vyrobeny z nerezové oceli.
Redmond RMG - 1205 9500 Má kapacitu 2,7 kg za minutu a výkon 700 wattů. Ochrana proti přehřátí a zpětný mechanismus. Včetně tryskového struhadla a kol pro vycpávky.
Vitek VT - 1676 4200 Kapacita 1 kg za minutu. Existuje reverzní zařízení. Zahrnuty trysky struhadlo, drtič a zelí.

Modely elektrických mlýnků na maso s kovovými převody ruské výroby jsou ve srovnání s dováženými analogy levnější.

Trysky pro různé modely mohou být z různých materiálů

Recenze některých modelů vám pomohou vybrat nejlepší volbu

\ t
Tomina Veronika o modelu BoshMFW 68660:“Výkonné, stabilní a kompaktní zařízení. Mnoho trysek, které jsou vhodné k použití. No, to je snadno rozebrat a rychle umýt. Líbí se mi model moc, na rozdíl od těch, které jsem měl předtím, to funguje bez hluku. A to nemá vliv na výkon. Za pár minut dokáže rozdrtit pár liber. “

Parametry tohoto modelu

Alyona Naydenova na modelu Braun G1500:„Model se hodí jak pro design, tak pro materiály. Řádně plní všechny funkce. Sedm let se nerozbije.

Trysky pro tento model

Samsonov Anna o modelu Kenwood MG 700:“Tichý a krásný mlýnek na maso. Dlouho jsem hledal auto, které by se vyrovnalo s vláknitým masem. Žijeme ve vesnici a často musíme zpracovávat maso. To mele bez napětí. Rychle to zkrátí a ani žíly se neotáčí.

Trysky pro toto zařízení

Doufáme, že naše hodnocení bude pro vás užitečné. Pamatujte, že před nákupem mlýnku na maso je lepší se naučit co nejvíce informací o různých modelech. To vám umožní najít nejvhodnější variantu.

Video: jak si vybrat elektrickou brusku