Jaké jsou moderní skříně: foto, design a funkce

Žádný apartmán nemůže být bez šatníku. Dříve to všechno přišlo na modely se sklopnými dveřmi. Nyní mohou být dveře skříně otevřeny různými způsoby. Pro úsporu místa jsou navrženy moderní skříně: fotografie, jejichž design je uveden níže. Nejenže se otevírají pohodlně, ale mohou dokonale doplňovat každou místnost.

Není okamžitě jasné, že se jedná o kabinet

.

Vybavení skříní

Uvažujme o možnostech moderních skříní, jejichž fotografie a design jsou uvedeny níže, dnes je jich velký počet. Takovou stavbu může doplnit každý pokoj, i ten malý.

Všechny skříně jsou rozděleny do několika typů:

 • Kabinet. Skládá se z horní, zadní a boční stěny, list se pohybuje podél vodítek a nevyžaduje další prostor pro otevírání. Můžete si je koupit nebo objednat.

Model kabinetu

 • Roh. S jejich pomocí, dokoncerohy ve vašem bytě budou funkční a krásné.

Rohová varianta

 • Původní formulář.V moderním světě je možné najít neobvyklé formy pro šatní skříně používané v ateliérových bytech nebo k dokončení nápadu na design.

Neobvyklá forma

 • Vestavěné. Společná možnost, to je dost pro něj mít výklenek v domě, pak vytvořit takový šatník budete muset namontovat police a dveře.

Vestavný model

Poté, co se rozhodlo o nezbytné konstrukci, přistoupit k volbě materiálu (může to být jakýkoli, nejčastěji se používají dřevotřískové desky a různé vložky) a poté k vnějšímu vzhledu, aby se zvolila ideální volba pro místnost.

Skříňové skříně jsou moderní: foto, design a popis nejoblíbenějších a nejzajímavějších designů

Posuvné skříně získávají velkou popularitu, mají řadu výhod:

 • racionální využití celého prostoru místnosti;
 • rozmanitost stylů a vzorů, takže každý najde vhodný;

Krásný, prostorný

 • vnitřní plnění může provádět kdokoli;
 • nevyžadují další prostor pro otevírání ventilů;
 • snadná údržba mechanismu válce;

Válečkový mechanismus

 • vlastní montáž.

Abychom usnadnili pochopení a zhodnocení funkčnosti takového návrhu, podrobněji považujeme za zajímavá konstrukční řešení v každém typu skříně.

Modely trupu

Mezi skříňovými skříněmi najdete rozpočet, elitní možnosti. Hlavní výhodou je možnost přesouvání nábytku. Pokud se rozhodnete přesunout strukturu nebo ji přesunout do jiné místnosti, nebude to dlouho trvat.

Verze korpusu

Je možné doplnit moderní skříně pro šatní skříně, jejichž fotografie uvidíte v každém interiéru.V místnosti v klasickém stylu a je ideální pro ložnice. Je vyrobena v hnědé barvě, na bocích jsou přidány elegantní police:

Klasika

Výběr modelu v prostorném sále, provedeném v striktním stylu, viz následující model:

Na chodbě vypadá elegantní

V každé místnosti můžete vyzvednout dobrou verzi skříňového šatníku.

Související článek:

Chcete si vybrat šatní skříň v hale ? Přečtěte si náš příspěvek! Zvažujeme vlastnosti a typy návrhů, tajemství výběru, tipy na umístění, fotografické nápady zajímavých možností a další užitečná doporučení.

Rohové skříně uvnitř: možnosti s fotografiemi

Rohové skříně, fotografie, které uvidíte, takézaujali své místo v srdcích spotřebitelů. Hlavní plus je pohodlí umístění v místnosti, kde je prostor omezen.

Racionální využití prostoru

Nejodvážnější nápady na design v jednoduchých provedeních s válečkovým mechanismem.

Malá, ale prostorná

Moderní model

Vyberte si různé výplňové skříně s fotografiemi a velikostmi na zakázku. Možnost rohů může být například:

Varianty údržby skříněk

Jiný model

Nebo taková prostorná možnost

Lze použít i malý úhel

Dokonce i se zatahovacími závěsy

Jednoduchá nenákladná varianta

Nezávisle spočítejte požadované rozměry a požadovaný počet polic, které si objednáte v každé společnosti. Existuje mnoho variant skříní, které se liší nejen v rozhodnutích o návrhu, ale také v počtu polic nebo jiných výplní.

Vestavěné skříně: fotografie různých možností

Vestavěná verze je nejběžnější, každý výklenek pro ni bude fungovat, nebo můžete použít stěny jako stěny skříněk. Můžete se sejít šatní skříň v obývacím pokoji v celé zdi:

Využití celého prostoru

Moderní podnikánístyl

V ložnici nebo v jiných místnostech můžete často vidět různé fasády pro vestavěnou skříň:

Originalita a jednoduchost

Možnost ložnice

Vyberte model skříně, který bude vyroben ve stejném stylu jako byt nebo dům. Zrcadlené, malované nebo klasické dveře lze vyrobit na zakázku nebo koupit hotové.

Několik doporučení pro výběr a také top 3 nejneobvyklejší modely

Abychom usnadnili výběr ideální varianty pro byt nebo dům, doporučujeme se podívat na hlavní kritéria výběru:

 • Materiál: dřevotříska nebo MDF. První možnost je nejběžnější, protože je trvanlivá a mnohem levnější. Druhý je naprosto bezpečný z hlediska ekologie a je odolný vůči vlhkosti, ale také několikanásobně dražší.
 • Změřte prostor, kam hodláte dát šatní skříň. I když dáváte přednost verzi skříněk, ve svých plánech jste se již rozhodli pro prostor pro nábytek, tak to změřte. Zároveň je nutné okamžitě vypočítat nejen výšku a šířku, ale i hloubku budoucí skříně.
Věnujte pozornost!Výška nábytku ke stropu by neměla být nejméně 50 mm.

Možnost vyplnění případu

 • Poté se rozhodnete na základě umístění skříně s počtem listů a otevíracím mechanismem.
 • Poté zbývá vybratvýplň, to znamená vypočítat přesný počet zásuvek a polic, jejich výšku.
 • A teprve na konci rozhodnout o vzhledu vašeho nábytku. K tomu si můžete prohlédnout katalogy různých internetových obchodů a továren, které vyrábějí nábytek na míru.

Naplnění malé skříně

Co se týče montáže? Většina firem nabídne montáž nábytku a pokud nemáte možnost pracovat se šroubovákem nebo pomocí šroubováku, je nejlepší souhlasit. Zejména pokud dáváte přednost zrcátkovým plochám, které se při instalaci snadno poškodí.

Tři zajímavé modely skříní

Fantasy návrháři nemají žádné limity. Dokonce i v takových detailech interiéru jako skříň najdete celou řadu možností. Zde jsou tři zajímavé modely, které si zaslouží pozornost.

První místo lze dát skříni v celé stěně, která není na první pohled viditelná. Dokonale zapadá do celkového stylu místnosti:

Perfektní kombinace stylu

Je známo, že jas dává všem dobrou náladu. Příkladem je krásná oranžová skříňka:

Oranžová nálada

Pro stylový apartmán potřebujete kvalitní šatní skříň. Tiger vypadá, že mluví o charakterových vlastnostech hostitele:

Individualita ve všech

Nebojte se experimentovat s designem bytu, přidejte neobvyklé skříně a další nábytek. Postupujte podle vybranýchstyl místnosti. Posuvná skříň bude velmi vítaná.

Závěrem

Po zvážení vlastností skříní v jejich jedinečném a jedinečném provedení. Zbývá přidat jeden. Pokud nevíte, jak sbírat nebo měřit prostor pro šatní skříň, je lepší zavolat mistra, jinak budete muset koupit nový šatník.

Kabinet pro jesle

Když používáte nákup, nezapomeňte sledovat čistotu mechanismu válečku tak, aby se dveře při otevírání a práci déle nezachytily.