Osobní masážní terapeut, který je tam vždy: koupit masážní podložku na záda

Pravděpodobně nemá smysl popisovat všechny výhody masáží. Jedinou otázkou je, jak dostat masáž, když není čas navštívit maséra? Řešení této otázky je nejjednodušší: koupit masážní podložku na záda. Péče editory HomeMyHome budou rádi podělit se o informace o výběru této položky, říct o svých odrůd, řekněte, zda existují nějaké kontraindikace k použití výrobku.

Kdo se postará o vaše záda, pokud ne vy

Jak trojnásobná a jak funguje masážní podložka v závislosti na druhu

Účinku koberce dosahuje jeho zařízení. Jedná se o výrobek s nerovným povrchem. Navíc není snadné, nerovnoměrné a dokonce ostré. Není třeba se obávat, že hroty jsou propíchnuty kůží, i když jejich činnost je velmi, velmi hmatatelná.

Ostře, užitečné

ThornsOvlivňují kůži a důležité body v ní umístěné. Jako výsledek, krev spěchá k místu kde trn stiskl, a toto významně zlepšuje metabolismus těla kvůli aktivaci krevního oběhu. V důsledku toho se cítíme příjemně uvolnění díky odstranění svalového tónu, bolestivé pocity také ustupují.

Zpočátku je děsivé lhát na masážní podložce a ne bez důvodu: pocit pálení se bude cítit slušně, ale veškerá bolest je tolerovatelná

.

Ale trpělivost vám poskytne stonásobek: posílení imunitního systému a aktivace ochranných funkcí těla bude příjemnou odměnou.

Podložka na masáž zad s jehlami

\ t

Nejznámější možností je potahování jehlou. Jedná se o silnou tkaninu s plastovými tlačítky. Tlačítka však nejsou obyčejná, ale s ostrými plastovými hranami. Ihned učiníme důležitý závěr, že výrobek by měl být systematicky oplachován kartáčem namočeným v mýdlové vodě. Faktem je, že pravidelně se dotýká kůže, její částice zůstávají na špičkách jehel, které mohou později způsobit podráždění kůže.

Nejpoužívanější jsou jehlové rohože s hroty na hřbetě

.

Elektrická masážní podložka

\ t

Unavený jehlou, někdo vynalezl elektrickou verzi. Elektrická rohož je vybavena vhodnou elektronickou regulací. Neexistují žádné takové ostré jehly, ale na těle působí šité elektrody.

Tento typ přípravku se doporučuje pro choroby pohybového aparátupřístroje

\ t

Ve ​​vodě se tyto věci nemohou dále prát, stejně tak jako čistící prostředky. Nedoporučuje se a nepoužívejte pro nohy.

Kuznetsov masážní podložka

\ t

Kuznetsov koberec je jedním z nejpopulárnějších modelů.

Pro poddruh je vhodnější dělení barev: zelená s krátkými a neostrými jehlami potěší ty, kteří mají velmi citlivou pokožku

Modrý nátěr je aktivnější, ale není agresivní

.

Žlutý koberec však zesílil svou činnost pomocí magnetů. Je to nejsilnější nástroj. Oranžové modely nejlépe používají pouze jogíni.

Masážní rohož Lyapko

\ t

Určitý Nikolaj Lyapko zmodernizoval Kuznetsovův koberec a dodal výrobek válečkem s kovovými jehlami a gumovým válečkem.

Kůže prochází galvanickým proudem, který poskytuje nejen masážní účinek, ale také vykonává fyzikální proceduru

.

Jehly tohoto koberce obsahují měď, železo, zinek, nikl, zlato a stříbro

.

Použití takového modelu je ohromující. Bolesti zad rychle ztrácejí půdu, spánek se stává hlubším a klidnějším, imunita roste, zlepšuje se vzhled a pohoda.

Masážní rohož

\ t

Motoristé trpí větší pravděpodobností bolesti v bederní oblasti, protože pro jejich zvlákňovací rohože s ortopedickým účinkem byly vyvinuty. To může být velmi primitivní produkt dřevěných prvků, nebo modely s vyhřívaným a elektronicky řízeným.

Motoristé se stanou samidar, je-li takový masér umístěn na zadní straně sedadla

Existují progresivnější modely s tepelnými účinky a působivou cenou

.

Ne všechno je tak bez mráčku: použití masážních podložek pro záda má klady a zápory

Především jde o léčebný postup, nikoli jen o „ležet na koberci“. Z toho musíte tančit: každý lék má vždy dvě strany.

Použití masážní podložky vyžaduje artritidu, ischias, stres, problémy se spánkem, nedostatek pohybu, nízký svalový tonus a cévní dystonii. Seznam zahrnuje střelbu v dolní části zad, letargii, bolest hlavy s krční osteochondrózou.

Nelze použít rohož, pokud máte problémy s držením těla. Na takovém zařízení může být provedeno několik cvičení, ale měly by být koordinovány s lékařem

.

Všechny indikace musí být koordinovány s ortopedem a revmatologem. Kontraindikace bude také těhotenství, epilepsie, zánět kůže, srdeční selhání, duševní onemocnění.

Vždy je třeba mít na paměti, že se nejedná o univerzální řešení všech neduhů se zdravím, ale pouze o pomoc

.

Přední výrobci masážních rohoží

\ t

Výrobek si můžete zakoupit pro domácí masáž v lékárnách ve vaší lokalitě nebo v obchodě se specialitami. Cena výrobku závisí na jeho kvalitě a typu. Výrobci samozřejmě uvádějí všechny údaje o svých výrobcích.

Rohože s aplikátory-hroty se prodávají za cenu 250-450 rublů, aleModel společnosti Lyapko bude stát téměř 1500 rublů.

Společnost Argo je široce známá, která vyrábí rohože Lyapko vynikající kvality za cenu 800-850 rublů. Ze zahraničních firem jsou dobré Beurer a Yamaguchi. Cena jejich výrobků v naší zemi je poměrně vysoká. Jedná se o elektricky ovládaná auta s ovládacími prvky, které stojí přes 3000 rublů.

Různé společnosti nabízejí koberce s vlastními vlastnostmi: velký počet trní a jejich umístění, šité polštáře, možnost umístit výrobek na zadní stranu židle nebo židle

Volba je poměrně velká, ale nezapomeňte na kontraindikace!

Nejdůležitější otázka: který z nich je lepší koupit masážní podložku pro záda

Víš, co přesně chceš a co o tom říká rozpočet. Pokud není použití rohože pravidelné, měli byste zvážit koupi masážního aplikátoru Kuznetsovova zadní rohože.

Pokud se vám líbí modely s galvanickým proudem, měli byste se nejprve obrátit na svého lékaře

.

Jedna věc je jistě na paměti: pokud existují určitá kontraindikace použití takového masážního zařízení, stojí za to odložit nákup.

Video: Jak pracovat s ortopedickou podložkou

A jak vám záleží na zdraví vašich zád?