Plánujete opravu? Interiéry bytu jsou jednoduché a vkusné, fotky, doporučení

Jakákoli oprava obytných prostor začíná plánováním, protože v první řadě byste měli rozhodnout, co chcete obdržet. A teprve pak rozbít a demontovat stávající vzhled, provést hrubé a finální úpravy a přivést vše ke společnému jmenovateli. Jednoduché a vkusné interiéry bytů, jejichž fotografie lze nalézt ve velkém množství na internetu, lze vytvořit nezávisle a bez ohledu na prostor pokojů.

Původní vzhled obývacího pokoje bez zbytečného "podvádění"

Vlastnosti vytvoření „správného“ interiéru v bytě

Interiéry bytů jsou jednoduché a vkusné, fotografie, které uvidíte níže, se velmi často nacházejí v Rusku. Důvodem je omezená plocha pokojů a rozpočet na opravy. Často, dělat takové aktualizace na jejich vlastní, lidé přidají příliš mnoho prvků nebo barev, a místo sofistikovanosti, oni dostanou nešťastný výsledek.

Pokud se při výběru stylu pokojů budete řídit některými doporučeními,barvy tapet a stropů, stejně jako kusů nábytku, pak můžete vytvořit opravdový nález pro designéra z běžného bytu ve výškové budověZde je několik příkladů dokonalé kombinace jednoduchosti a chuti:

Malá, ale útulná kuchyně

Možnost pro lidi, kteří milují jas ve všem

Používání fototapet v obývacím pokoji

High Tech Style

Jednoduchost a propracovanost ložnice

Velmi zajímavá může být i školka

.

S omezenými prostředky nebo prostorem byste měli zvolit vhodné styly a barvy. Například pro malou místnost použijte světlou tapetu, která je také vhodná pro ložnice nebo dětský pokoj. V malé kuchyni je lepší neskládat nábytek a používat přirozené světlo z okna. A mezi styly, které jsou vhodné pro design "jednoduchého a vkusného", lze identifikovat:

 • Provence;
 • Hi-Tech;
 • Minimalismus;
 • Klasika a další možnosti.

Minimalismus v ateliéru

Uvažujme několik možností pro styly interiéru bytu jednoduše a vkusně s fotografickými příklady podrobněji.

Související článek:

Interiéry bytů v moderním stylu. V článku se budeme zabývat tím, co je moderní interiér, jaké styly stylu existujíPokyny na příkladu fotografie a videa.

Jak vytvořit styl provence v interiéru bytu: foto příklady

Provence k nám přišla z Francie, její hlavní rysy jsou jednoduchost a lehkost. Dokonce i malý byt může být elegantně vyzdoben pomocí stylu:

 • záclony co nejvíc průhledné;
 • bílý nábytek;
 • odstíny tapet v pastelových barvách;
 • lehké podlahy;
 • velký počet čerstvých květin a pokojových rostlin;
 • různé doplňky z tkaniny, porcelánu a keramiky.

Ložnice Provence v malém bytě

Pokud se chcete dostat pryč od obyčejné papírové tapety, původní řešení by bylo použití kapalné verze. Tato "novinka" může být aplikována na zdi sama o sobě a pozoruje několik klíčových bodů procesu.

Jak aplikovat tekuté tapety: instrukce s fotografickými příklady

Uvažujme o instrukci o použití tekuté tapety v obyčejném bytě, fotografování interiérů a fázích práce.

Tabulka 1. Aplikace kapalných tapet: instrukce s fotografiemi

\ t
Fáze práce Stručný popis Foto
Přípravný V každém zaměstnání musíte nejprve vymazat místo pro činnost. Aby bylo použití tekuté tapety jednodušší a vrstvy se ukázaly být hladké, musíte pečlivě vyčistit stěny ze starých nátěrů a tapet. Nezapomeňte odstranit veškerý kovnebo jiné prvky, které dávají hrboly.
Pak byste měli položit vrstvu základního nátěru, je vhodné použít akryl. Výsledkem by měl být hladký a bělavý povrch


Příprava směsiVnějśí kapalné tapety v suchém stavu se podobají pilinám a jsou baleny v obalech. Zředí se v teplé vodě (teplota 40 ° C) až do homogenní hmoty. Obvykle je obsah 1 balení dostačující pro 6 litrů vody.
Nezapomeňte míchat ručně bez použití technologie, jinak může dojít ke zlomení textury.
Příprava směsi. Zůstává hlavní a poslední etapou, samotným použitím tekutých tapet. Je nutné se pohybovat od rohu nebo hrany stěny, nezapomeňte spočítat sílu, která tlačí stěrku. Optimální aplikace vrstvy 2 mm. Pro zaschnutí bude barva trvat 12 až 72 hodin.

Abychom usnadnili nezávislou aktualizaci stěn, doporučujeme sledovat video instrukci:

Zde je několik příkladů návrhů interiérů ve stylu Provence s takovou texturní stěnou:

Obývací pokoj v modrých tónech

Ložnice

Květinová varianta

Kuchyně s původní texturou stěny

A také tekuté tapety lze často nalézt v jiných stylech interiéru a ukazuje se jednoduše a s chutí:

Zajímavé zdi se vzorem

Povrchová struktura

Jak aktualizovat interiér bytu ve stylu Hi-Tech: foto příklady

Při výběru jakéhokoliv návrhu bytu je nutné především rozhodnout, zda je pro vás vhodný. Tak, jednoduše a s chutí, můžete aktualizovat vzhled vašeho domova ve stylu Hi-Tech.​​

Moderní obývací pokoj

Tento styl je vlastní minimalismu a pragmatice. Na první pohled je velmi snadné vytvořit takový styl, nicméně je třeba vzít v úvahu mnoho nuancí, bez kterých by nebyl vzhled úplný. Je třeba vzít v úvahu několik vlastností:

 • maximální omezení ve všem;
 • pomocí skleněných přepážek pro zvětšení prostoru;
 • namontujte zrcadlový povrch;
 • všechny objekty mají jasné formy, podobné geometrickým obrazcům.

Abychom získali ideální high-tech apartmán, měli byste ve všem využít nejmodernější technologie.To platí pro domácí spotřebiče, nábytek a jemné dokončování s osvětlením. To je důvod, proč takovou aktualizaci nelze nazvat levnou událostí, ale výsledek stojí za to:

Malý pokoj pro hosty

Malé rozměry ložnice nezasahují do stylu

Územní prostor pomocí osvětlení

I malá kuchyň může být přeměněna

Zajímavé řešení pro tvorbupraktickým minimalismem a velkým prostorem bude použití bílých dveří v interiéru bytu. Zde jsou některé příklady fotografií:

Jednoduché a vkusné

Bílá vstupní hala

Světlé sny v moderní ložnici

Konstrukce kluzných dveří

Související článek:

Loft Style - co to je. Uvažujme podrobněji o vlastnostech interiéru v tomto stylu, o tom, jak jej vytvořit a jaké materiály je nejlepší použít, stejně jako vyhodnotit fotografie nejlepších loftových studií či apartmánů.

Různé studio byt interiér s fotografiemi a rozložení

\ t

Samotný studio je darem pro návrháře a lidi s bohatou představivostí. Maximální prostor v jedné místnosti, kde zónování okamžitě vytváří obývací pokoj, ložnici a kuchyň. Hlavní věc v uspořádání vnitřního vzhledu ve stylu "jednoduchého a vkusného" je zachovat pocit prostornosti a rozdělit pracovní plochy.

Je možné použít jakýkoliv styl a materiály pro konečnou úpravu, proto je poměrně realistické provádět opravy levně. Zde je několik využití pro laminátové podlahy v interiéru bytu (foto):

Pokud plocha dovoluje

Řádné zónování

Jeden barevný rozsah

Kontrast

V ateliéru můžete experimentovat, prostě nestojí za to příliš mnoho.zapojit se do velkého množství prvků a nahromadění detailů interiéru, protože veškerá krása velké oblasti zmizí.

Různé interiéry bytu jsou jednoduché a vkusné: foto

Závěrem, přidejme několik dalších příkladů interiérů, které si každý může vytvořit doma jednoduše a s chutí. Pokud prostor umožňuje:

Malý nábytek a dostatek prostoru

Jasnost ateliéru

Pěkné barvy v ložnici

Prostorné dětství

Čím častěji jsou v Rusku malé byty, které mohou být také aktualizovány tak, aby byly moderní, pohodlné a vizuálně větší než:

Pohodlný nábytek v dětském pokoji

Zajímavé řešení osvětlení v ložnici

Racionalismus v obývacím pokoji

Vybavení v kuchyni

Buďte kreativní, přinášejí svůj jednoduchý a krásný design do života. Pokud se vám nepodaří s pracovní skupinou poradit, můžete se vždy obrátit na profesionály. Současně věnujte pozornost vlastnostem zvoleného stylu. Zde je několik dalších příkladů videa.

Video: bytový designér