Výběr nejlepšího benzínu Rider: hodnocení a modely, ceny

Sečení trávníku na zahradě je vážná a nezbytná záležitost. Stimuluje růst trávy a navíc umožňuje trávníku po celou dobu být atraktivním způsobem. Pokud je oblast ostříhání dostatečně velká, bude obtížné ji zvládnout ručně. Proto majitelé příměstských oblastí stále více věnují pozornost nákupu sekaček na trávu. Dnes jsou na trhu reprezentovány poměrně širokým spektrem, kde je rozdělení dělí na ruční a samohybné, elektrické a benzínové. V tomto přehledu uvažujeme sekačku se samohybným pohonem na benzín. Hodnocení a nejlepší modely, stejně jako uživatelské recenze vám umožní učinit správnou volbu.

Samojízdná sekačka na benzínový motor

Nejprve však určíme, že elektrické samohybné sekačky na trávu jsou variantou, která není horší, ale někde ještě lepší, protože se jedná o jednotku, která nevypouští oxid uhelnatý ze spalování paliva. Je však méně výkonný a jeho práce je zadržena napájecím kabelem, který určuje plochu sekání trávy.

Pokud jde o ruční sekačku na benzín, jedná se o zařízení, které musí člověk před sebou tlačit, namáhat a plýtvat silou. Obvykle se nakupují pro sekání malých trávníků. Síla je slabší a menší, a jejich cena není tak vysoká jako u samohybných.

Je potěšením pracovat se samohybnou sekačkou

.

Konstrukce a princip činnosti benzinové sekačky

\ t

BZákladem této jednotky je spalovací motor s benzínovým motorem. Je instalován na rámu, což je rám celého zařízení. Hřídel motoru je připojen k nožům, které jsou namontovány na nápravě. Ten je spojen s hřídelí spojkou. Mnoho výrobců nevytváří mezilehlý spojovací prvek a nože jsou umístěny přímo na hřídeli motoru. Vzhledem k tomu, že tato je o něco delší než standardní velikosti.

Jaké jsou části sekačky

Nože nahoře jsou pokryty pouzdrem. Na rámu jsou čtyři kola namontovaná ve dvojicích na dvou nápravách. Jeden z nich je propojen převodovkou s motorem sekačky. To jsou hlavní prvky, které mohou být doplněny různými funkčními zařízeními. Dodáváme, že je-li sekačka samojízdná, je doplněna rukojetí, na které je nainstalován ovladač: páka pohonu a brzdy, stejně jako tlačítko startéru, se kterým je zařízení zapnuto a vypnuto. Pokud se jedná o samohybnou sekačku se sedadlem, je ovládána dvěma pákami umístěnými před řidičem.

Sekačka s vlastním pohonem na benzínu se sedadlem

Výhody a nevýhody

\ t

Výhody samohybných sekaček na trávu je mnoho:

 • autonomie - nezávislost na umístění zdroje energie (výstupu);
 • vysoká ovladatelnost a mobilita;
 • nejvyšší účinnost u všech odrůd;
 • zařízení tohoto typudlouho bez přestávek;
 • se často používají k sečení trávníků na nerovném povrchu;
 • vysoká účinnost a hospodárná spotřeba benzínu;
 • snadnost obsluhy a údržby;
 • vysoká spolehlivost konstrukce.

Zapnutí motoru je velmi jednoduché - pomocí spouštěče

Co se týče nedostatků, existují pouze dvě z nich: uvolňování plynů z oxidu uhelnatého (dochází ke znečištění přírody) způsobuje během práce velké množství hluku. S posledním nedostatkem výrobci v poslední době úspěšně bojují, takže modely s nízkými účinky hluku lze nalézt na trhu.

U mnoha modelů nejsou svahy ani deprese hrozné, pracují bezchybně

Jaké jsou parametry pro volbu samohybné benzinové sekačky

Existuje poměrně rozsáhlý seznam technických a konstrukčních vlastností, kterým je třeba při výběru sekačky věnovat pozornost. Mezi nimi jsou hlavní a vedlejší. Hlavní jsou: výkon jednotky, typ pohonu, výška řezu, hladina hluku. Proto je nejprve zvažujeme.

Výkonný motor - záruka vysokého výkonu

Výkon přístroje

Tato technická charakteristika určuje, jaký typ zařízení může sekačka zvládnout a kolik práce může provádět. Nejprve jsou moderní plynové sekačky vybaveny dvou- nebo čtyřdobými motory. Posledníspotřebovávají benzín o 30% méně.

Výrobci je využívají hlavně proto, že jsou nejen ekonomičtější, ale také silnější. Objem jejich válců se pohybuje od 3,5 do 6,5 litrů. Síla těchto sekaček málokdy přesahuje 7 koní, a to stačí na sečení nejen trávy, ale i malého keře.

Čtyřdobý motor na sekačce

Hledisko expertů
Igor Svetlakov
Obchodní asistent maloobchodní sítě Eldorado
Položit otázku
„Síla nemusí být vždy velká. Vše bude záviset na stupni rovinnosti plochy, na které bude ostříhat. Pokud je hladký, pak můžete pracovat s nízkoenergetickou jednotkou, pokud je to úleva, pak je lepší zvolit silnější. Je nutné vzít v úvahu stupeň znečištění trávníku kameny. Pokud jsou přítomny, mocné zařízení může selhat, pokud se kámen dostane do prostoru pro nůž, protože se zasekne. “

Výkon určuje velikost jednotky a výkon

Druh pohonu

V současné době výrobci nabízejí dva typy samohybných sekaček na benzín. Tato jednotka pohonu předních kol a pohon zadních kol. Na prvním místě jsou přední kola předními koly, to znamená, že k nim je připojen motor pro přenos rotujícího pohybu. Druhá - zadní. První z nich se vyznačují vysokou manévrovatelností, proto se doporučuje používat na plochách s rovným povrchem, kde jsou velkémnožství jsou různé výsadby ve formě keřů a stromů. Ty se aplikují na nerovných plochách, kde jsou kopce a jámy společné, nebo na plochách se svahem.

Sekačky na trávu s čelním pohonem jsou nejvíce ovladatelné

Toto kritérium výběru, které se týká sběrného boxu, je jednoznačné. Pokud je sekačka vybavena tímto zařízením a obvykle se nachází za ním, pak na zadní kola padá velké zatížení. To znamená, že dochází k posunu těžiště nástroje v jejich směru. Pokud pohonná jednotka předního kola, pak posunuté těžiště neposkytuje sto procentní uložení předních kol k zemi.

Výška a šířka řezu

Mnozí odborníci tvrdí, že tyto dvě hodnoty budou důležitější než dvě uvedené předchozí hodnoty. Konec konců, výška a šířka úkosu určují jak produktivitu, tak schopnosti nástroje. Šířka v podstatě určuje výkon, čím větší je tento parametr, tím rychleji se trávník bude sekat. Výška určuje možnosti, čím širší je v dosahu, tím větší je možnost nastavení výšky sekání trávy a keřů.

Benzín sekačky na trávu se širokým pokrytím sečení

Šířka mnoha samojízdných benzinových žacích strojů se obvykle pohybuje v rozmezí 55–56 cm, výška širšího rozsahu od 24 do 101 cm Poslední ukazatel určuje výšku rostlin, které lze zařízení rozřezat. Ale tento parametr má určitézávislost na síle, tj. čím silnější je, tím větší je výška řezu. A to je třeba vzít v úvahu při volbě sekačky.

Varování!Širokořezové stroje mají jednu nevýhodu - je obtížné prořezávat trávu v úzkých prostorách. Například mezi záhony.

Sekačka na trávu

Přenos

Ne všechny modely jsou vybaveny převodovkou, ale to je velmi velký bonus. U samohybných traktorových sekaček na trávu (tyto jednotky jsou se sedadly) musí být instalována převodovka. Jaké jsou jeho výhody:

 • sekačka pro snadný start;
 • volba rychlosti pohybu v závislosti na složitosti plochy reliéfu a hustoty trávy;
 • instalovaná proměnná umožňuje plynulé přepínání rychlostí.​​

Typicky jsou tyto sekačky na trávu dodávány s uzávěrem diferenciálu instalovaným na podvozku. To umožňuje co nejpohodlnější pohyb zařízení nejen při spínacích rychlostech, ale také při přímém provozu.

Převodovka na sekačce na trávu

Další kritéria výběru

Co je ještě třeba poznamenat:

 • Objem palivové nádrže.Čím více je, tím déle je možné pracovat se sekačkou na jednom tankování.
 • Průměr a šířka kol.Čím větší jsou, tím pohodlnější je používání jednotky z hlediska pohybupřes trávník, tím méně škod bude na pozemku.

Široká kola jsou zárukou stability sekačky a jejího hladkého chodu

 • Počet kol.Sekačka může mít tři nebo čtyři kola. Druhá možnost je stabilnější, ale je třeba věnovat pozornost vzdálenosti mezi nimi. Čím větší parametr, tím stabilnější design.

Konstrukce tříkolek

 • Přítomnost vysavače a sběrače trávyje dobrým bonusem pro pohodlnou práci. Ty jsou tvrdé nebo měkké. První z nich jsou vhodné k použití, jsou snadněji čistitelné od sekané trávy a praní. Ty jsou často instalovány na výkonných sekačkách.

Sběrač plastů tuhý

 • Způsob využití sečené trávylze provést přehnutím na stranu, smontováním do nádrže a mulčováním. Poslední možností je broušení trávy, větví a listů do prachu, který se ihned aplikuje na zem.

Boční resetovač

 • Modely proudu jsou vybavenys funkcí okamžitého vypnutí motoru při uvolnění páky škrticí klapky . To je prvek bezpečnosti při provozu sekačky.

Sekačka na trávu s velkým sběračem trávy

Je jasné, že cena sekaček na trávu na benzínbude záviset hlavně na tom, jaké funkce je vybaven. Čím více z nich, tím vyšší náklady.

Varování!Důležitým výběrovým kritériem je schopnost opravy bez problémů. Pokud servisní středisko ve vašem městě může v budoucnu opravit model sekačky na trávu, která se vám líbila, můžete si ji zakoupit.

Servisní oprava - nejdůležitější složka správné volby

Výrobci samohybných sekaček na benzínový pohon - která firma je lepší

Srovnávat výrobce mezi sebou je nevděčný úkol. Každý má svůj vlastní přístup k plnění úkolů. Ale každý má jeden cíl - vysokou kvalitu za dostupnou cenu. Tento poměr může zvýšit prodej a hodnocení.

Obrovské množství značek, značek a modelů

Benzínové žací stroje Husqvarna s vlastním pohonem

Švédská společnost je evropským lídrem ve výrobě různých typů sekaček na trávu. Ve svém sortimentu zaujímá speciální místo právě samohybné jednotky, které běží pouze na benzín značky AI92:

 • Maximální výkon - 6 hp
 • Šířka řádků je od 31 do 56 cm.
 • Sedm režimů výšky sečení.

Huskvarna je známá evropská značka ze Švédska

Těleso je vyrobeno z ocelového plechu, který je pokryt speciálním nátěrem, na něm z trávy a křoví nezůstávajíškrábance. Společnost dnes nabízí dva typy provedení svých výrobků. Jeden je vyroben přímo ve Švédsku, druhý - v Číně. Nejnovější model je levnější vzhledem k nízkým výrobním nákladům. Společnost „Husqvarna“ velmi často drží prodej, kde si můžete koupit samojízdné benzinové sekačky za poloviční cenu. Proto, ti, kteří se chystají koupit jednotku pro zemi webu, je doporučeno sledovat reklamy v obchodním zastoupení.

Benzínový motor sekačky na trávu Husqvarna

Vlastnosti samohybných sekaček na trávu "Makita"

Japonská společnost se dlouhodobě nezabývá výrobou sekaček na trávu. Ale její produkty zaujímají vedoucí postavení na světovém trhu. A odborníci říkají, že se jedná o jednu z nejspolehlivějších značek.

"Makita" - světový lídr v prodeji sekaček na trávu

 • Na japonských vozidlech jsou instalovány dva typy motorů: „Briggs & Stratton“ nebo „Honda“. Všechny jsou čtyřtaktní, vybavené plynovým urychlovačem.
 • Šířka řezu: 46–51 cm.
 • Výška sečení je regulována pěti nebo sedmi režimy. Minimální řez je 20 - 25 cm a maximální - 70 - 75 viz
 • Rychlost pohybu na stanovišti - 2,7 - 3,8 km /h.
 • Počet otáček - 3.
 • Plocha, která má být ošetřena, je od 1 400 do 2 200 m².
 • Všechny modely s vlastním pohonem mají funkci mulčování.
 • Pro mnohé je zahrnuta sběrná schránka.

Sekačka na trávu Honda je jednou z nejlepších značek v kategorii samohybných benzínových agregátů

Ruský trh je plný různých benzínových sekaček na trávu a vyžínačů od velkého počtu výrobců, z nichž vozidla značky Honda vynikají mimořádnou spolehlivostí. Všechny jsou vybaveny čtyřdobými motory. Kola a rám jsou vyrobeny tak, že můžeme hovořit o stoprocentní stabilitě zařízení, které může pracovat na prakticky jakýchkoliv reliéfních plochách.

Honda - super-zlepšení v kategorii samohybných sekaček na trávu

Celé zařízení je uzavřeno v pouzdru z hliníku, které zajišťuje vysokou spolehlivost a trvanlivost celé konstrukce. Společnost dnes nabízí vylepšený prémiový design, který se vyznačuje vysokým výkonem, zvýšeným výkonem a pohodlnými a pohodlnými provozními podmínkami.

Samohybná benzinová sekačka z Tchaj-wanu - "Champion"

Výroba tohoto modelu byla v roce 2005 zorganizována společným podnikem, kterého se účastnily firmy z USA a Číny. Organizátoři sami nevynalezli a nic nevyvíjeli. Téměř všechny díly a sestavy jsou vyráběny technologií Husqvarna. Můžeme tedy hovořit o vysokých technických vlastnostech sekaček.

Výhody zařízení této značky:

 • Vysoký výkon při nízké hmotnosti.
 • Zvýšenoflotace díky širokým kolům, která se otáčejí na ložiskách.
 • Rukojeť je rozložena do dvou poloh, což je velmi výhodné pro lidi různých výšek.
 • V provedení startovacího bloku je instalován základní nátěr, který zajišťuje okamžitý start motoru.
 • Sběrač - plast, sypký.
 • Existují všechny tři režimy recyklace.

Čínsko-americká jednotka: dobrý výkon a některé konstrukční nedostatky

Mezi nevýhody patří:

 • plastová kola, která nejsou považována za nejspolehlivější;
 • zařízení se špatně pohybuje na nerovných površích;
 • filtrace vzduchu je špatně promyšlená, protože filtr je umístěn ve spodní části.

Hodnocení nejlepších modelů samohybných sekaček na trávu 2017−2018

Rating by měl být rozdělen do dvou pozic v závislosti na ceně zařízení. To znamená, že dělení se provádí na domácích analogech a profesionálech:

 • Sekačky na trávu v hodnotě až 30 000 rublů.
 • Nad 30 000 rublů.

První skupina: Nízkoenergetické agregáty

Jedná se o malé jednotky s nízkou spotřebou a malým provozním zdrojem. Musíme však vzdát hold některým modelům, které se osvědčily pozitivně, a to nejen z hlediska výkonu, ale i snadnosti použití.

Sekačky pro domácnost malévelikost a výkon

3. místo - ŠAMPION LM4630

Jedná se o pracovní kůň, pokud hovoříme o jeho schopnosti po dlouhou dobu a efektivně řezat trávu a stonky. A i když tento model není držitelem rekordu z hlediska výkonu nebo ceny, pro domácí použití je to jedna z nejlepších jednotek, jednoduchá a spolehlivá. Tento model má jednu konstrukční nuanci, kterou lze přičíst kladným stranám zařízení - jedná se o boční vyhození z kolektoru trávy. Jakmile je nádrž naplněna, dochází k vyzařování z pohybu sekačky. To je pohodlné, tráva neinterferuje pod nohama, a není třeba ručně čistit kontejner sám.

CHAMPION LM4630 - dřík s nízkou cenou

K výhodám, které můžete přidat:

 • ocelové pouzdro;
 • výkon motoru - 4,1 hp;
 • zdvihový objem motoru - 173 cm ³;
 • zařízení se pohybuje rychle a rychle, takže hlavním úkolem obsluhy je řídit nástroj.

2 místo –HUTER GLM-5,0 S

Jedná se o univerzální model, který lze snadno použít v oblastech s různým terénem. Na nerovných površích se cítí skvěle, účinně odstřižuje vegetaci. A přestože jednotka patří do kategorie domácích zařízení pro sečení, mnozí odborníci ji srovnávají s profesionálními modely.

HUTER GLM-5.0 S - univerzální výkonná jednotka od německého výrobce

Vlastnosti vybavení:

 • V první kategorii má tato sekačka nejvýkonnější motor - 5 litrů. c.;
 • rychlost otáčení nožů - 2850 ot /min, což je také nejvyšší parametr tohoto typu;
 • objem kolektoru - 60 l;
 • výška řezu: 20–85 cm;
 • žádná mulčovací funkce;
 • plastová kola, která mohou být přisuzována konstrukčním minusům.

1. místo - AL-KO 119617 HIGHLINE 46.5 SP-A

Jednotka vyrobená v Rakousku je příkladem toho, jak si za malou částku peněz můžete zakoupit zařízení se širokou funkcionalitou:

Široká funkčnost za málo peněz

 • Výkon - 2,7 hp
 • Objem válců je 123 cm ³.
 • Výška sečení je regulována sedmi polohami v rozsahu 30–80 cm.
 • Plocha sečení je 1,5 ha, po které musí být sekačka očištěna od trávy, která je ucpaná ve všech součástech a dílech.
 • Hmotnost zařízení - 31 kg.
 • Jedná se o celokovovou konstrukci bez jediného kusu plastu, která zajišťuje vysokou pevnost a spolehlivost.
 • Mulčovací funkce - je.

Druhá skupina: profesionální vybavení

Zde jsou shromážděny dražší modely, které mají vyšší technické a provozní vlastnosti. Ne všichni experti se rozhodnou klasifikovat je jako profesionální trávník, ale sílumotorů dává právo o tom mluvit.

Velký, výkonný, s vysokým výkonem a spolehlivostí provozu

3 místo –MAKITA PLM 5113

Na tomto modelu můžete říci toto: nejjednodušší a nejspolehlivější. Funkce nechává mnoho žádoucího, ale kvalita zařízení je vynikající. Sekačka na trávu zvládá úkoly „dokonale“:

 • Tento model lze připsat držitelům záznamů z hlediska řezání velkých ploch. Bez čištění zařízení můžete trávu sekat na ploše 2 ha.
 • Výška řezu je 20–75 cm.
 • Výkon motoru - 3,4 hp
 • Objem lahví - 190 cm ³.
 • Mulčovací funkce - je.
 • Hmotnost - 37 kg, což je malý indikátor pro profesionální vybavení.
 • Ocelová konstrukce, která zajišťuje její pevnost a spolehlivost.

Vysoká spolehlivost konstrukce s nízkou hmotností a dobrými technickými vlastnostmi

2. místo - CAIMAN ATHENA 60S

Tuto sekačku na trávu od francouzské společnosti lze charakterizovat takto: lepší ovladatelnost. Jde o to, že přední kola jsou nesena na přídavném rámu. Je třeba dodat, že se společnost specializuje na výrobu špičkového vybavení. Proto se jedná o vlastnosti modelu. Je třeba poznamenat, že motor sekačky značky Subaru EA je nejvýkonnějším, orientovaným provozem stroje ve složité oblasti.

Prémie za přístroj spřívěsná přední kola

 • Výkon - 5,5 hp
 • Rotace nožů - 3600 ot /min.
 • Objem válců motoru - 190 cm ³.
 • Jedná se o model pohonu zadních kol, ve kterém jsou přední kola menší než zadní kola téměř dvakrát. Tím se zvyšuje hladkost dráhy a zvyšuje se propustnost. Odborníci poznamenávají, že tato sekačka je svým segmentem druhem SUV.
 • Funkce mulčování je k dispozici a tráva může být vysunuta dozadu, doleva nebo doprava.
 • Šířka řezu je 51 cm.
 • Jediný negativní je jedna rychlost.

1 místo –HUSQVARNA LC 348V

Tento model má nejlepší geometrii řezného nástroje. V tomto případě není žací ústrojí vyrobeno z dílů, nýbrž z jediného prvku vysekáváním. Neexistují žádné svary a oblasti namáhání kovu, čímž se zvyšuje odolnost součásti proti opotřebení, tuhost a spolehlivost. Vlastnosti modelu:

 • Výkon - 2,4 hp
 • Rychlost otáčení - 2900 ot /min.
 • Objem válců motoru - 190 cm ³.
 • Šířka sekání - 45 cm.
 • Výška: 20−75 cm v pěti režimech.
 • Řezaná tráva je odhozena pouze zpět.
 • Objem palivové nádrže - 1,2 litru.
 • Jedná se o model pohonu zadních kol s rychlostí 5,4 km /h.
 • Objem kolektoru - 60 l.

Unikátní zařízení pro sekání trávy s nejlepšímgeometrické parametry žacího ústrojí

Za jakou cenu si můžete koupit samohybnou benzínovou sekačku pro hladký a nerovný pozemek

Ukažme cenové složky modelů, které byly popsány výše. Ale okamžitě upozorníme ty, kteří si chtějí koupit levné samohybné benzinové sekačky. Mezi navrhovanými modely existují možnosti, které jsou v optimálním poměru ceny a kvality. První indikátor však bude ovlivněn funkčností zakoupeného zařízení. Proto musíte nejprve přemýšlet o tom, co byste chtěli vidět jako pohodlí při používání na prvním místě. Může být užitečné vzdát se určitých funkcí ve prospěch zlevnění.

Tak ceny.

Model CHAMPION LM4630 HUTER GLM-5,0 S AL-KO 119617 HIGHLINE 46.5 SP-A MAKITA PLM 5113 CAIMAN ATHENA 60S HUSQVARNA LC 348V
Cena, rub. 20 000 19000 28500 38000 90000 62000

Prodej vám dává možnost zakoupit sekačku za nižší cenu

Ještě jednou vám připomínáme, že prodej samohybných sekaček na trávu s benzínovým pohonem je skutečnou příležitostí ke koupi vynikající jednotky za dostupnou cenu.

Která sekačka na trávu pro venkovský dům nebo venkov - skutečná hodnocení spotřebitelů

Otázka, co sekačka na trávu kupuje, je dnes běžná. A mnoho spotřebitelů nehledá vlastnosti modelů, které mají rádi, snaží semluvit se stejnými lidmi, kteří již měli možnost pokusit se toto nebo toto zařízení provozovat. Proto nabízíme několik recenzí od běžných občanů.

"Makita" - nejlepší sekačka na trávu pracující na benzínu, podle mnoha uživatelů

dyfan03, Barnaul:Benzínová samohybná sekačka Makita PLM4618 je nejlepší sekačka s vlastním pohonem na benzín.

Výhody: rychlost pohybu, kvalita sestavení.

Nevýhody: u vyšší trávy ucpané.

„Makita“ je považována za nejlepší značku na světě, podle mého názoru je vše děláno dobře a na věky. Počínaje, jak jsem psal, s půl zatáčkou, ale, samozřejmě, tato technika, potřebuje dobrou péči, ale přesto, když se něco zlomí, nelze se mu vyhnout.

Přečtěte si víceo Otzovik: http://otzovik.com/review_1041877.html

Jednoduchost a praktičnost modelu Honda je klíčem k pohodlí jeho provozu

Pavlexx, St. Petersburg:Benzínová sekačka Honda HRG415C3PDE je jednoduchá, praktická a velmi pohodlná.

Výhody: spolehlivost, snadná obsluha, ne náladový.

Nevýhody: všechny plastové díly jsou plusové hmotnosti, ale minus spolehlivosti, to vše závisí na tom, jak přesně jste.

Tam bylo vždy dost síly, za dobrého počasí a suché trávy, řez byl hladký. Tam byl případ, který řez 10-mm šroub na kandelábr (náhodou), řez se ukázalo být velmi vyrovnaný, nicméně, musel jsem změnit nůž.

Přečtěte si víceo Otzoviku: http: //otzovik.com/review_1090260.html

Výkonná sekačka na trávu Viking, ale manévrovatelnost ponechává hodně žádoucí

irishka28, Ukrajina:Benzínová sekačka Viking 443 je vysoce kvalitní a spolehlivá.

Výhody: trvanlivý a výkonný.

Nevýhody: těžké a nemotorné.

Sekačka Viking 443 je věrně a spolehlivě v naší domácí farmě třetí sezónu bez poruch.

Číst dálo Otzovik: http://otzovik.com/review_3427949.html

Nebyly nalezeny žádné vady pro sekačku Husqvarnalb 155S

vlad1995, Stavropol:Benzínová sekačka Husqvarnalb 155s je v současné době jedním z nejlepších sekaček na trávu.

Výhody: mulčovací režim, vynikající ergonomie, nízká rychlost.

Nevýhody: nebyly nalezeny.

Vzal jsem sekačku na trávu Husqvarnalb 155s asi před šesti měsíci, a upřímně řečeno, po této chvíli nebyla radost.

Přečtěte si vícena adrese Otzovik: http://otzovik.com/review_1050154.html

Všechno je jednoduché se samohybnou sekačkou na benzín - to začalo a ona dělá všechno sama, ovládá pouze směr pohybu

Závěr k tématu

Volba jakéhokoliv domácího vybavení pro zahradní plotové přepážky kvůli obrovskému seznamu nabídek různých modelů. Pochopení této rozmanitosti je obtížné, proto se sestavují různé ratingy, které ukazují nejlepší a nejhorší stránky modelů. V našem případě se jedná o mechanické samohybné travní sekačky na benzínmotoru. Jde samozřejmě o neúplný seznam, ale skutečná hodnocení spotřebitelů potvrzují, že máme pravdu, pokud jde o tuto distribuci.

Volba bude do velké míry záviset na velikosti trávníku na vašem webu

Pokud máte nějaké otázky, jste v komentářích vítáni. Mnozí čtenáři budou rádi sdílet své zkušenosti.

Související článek:

Hodnocení nejlepších modelů vyžínačů benzínu. Spotřebitelské recenze a vybrané varianty, typy modelů, průměrné ceny plynových vyžínačů, provozní pravidla a opravy - najdete v naší publikaci.

Video: výběr sekačky na trávu, odborné poradenství