❄ Překrásně krásné a jednoduché aplikace a kompozice z různých materiálů pro Nový rok

Ukazuje se, že koučování je jednoduché: můžete udělat skutečný hmatatelný zázrak z různých materiálů vlastníma rukama. Papír ožívá, tkanina, plastelína vypadá živý a sochařský. Spolu s redaktory HomeMyHome.ru, pojďme vytvořit krásné aplikace a skladby z různých materiálů pro nový rok!

Žádosti mohou zcela změnit váš interiér a dát kus novoroční nálady ostatním

ExistujíJsou pravidla pro vytváření aplikací pro Nový rok?

Přihláška odkazuje na umělecký výsledek lepení náplastí, kusů nebo hran materiálu na podklad, který tvoří jediný prostředek. Podle autora se na plátně objevují siluety, postavy a tematické šablony.​​

Jaký materiál se používá v

V závislosti na přání autora se vybírá materiál. To je důležité nejen z důvodu snahy pracovat s papírem nebo látkou - dojem, že hotový výrobek bude záviset na typu materiálu.

Papír - nejoblíbenější materiál pro aplikace

Papír je reprezentován velkým počtem odstínů a různou hustotou - není těžké zvolit správný tón a kvalitu.

Kůže nebo tkanina umožňuje vytvářet objemové a realistické zobrazení

Techniku ​​kinusayg lze také považovat za druh použití: jako základní materiál se používá pěna a tkanina

V žádostech se ubrousky a podložky osvědčily dobře.

Jaké jsou metody použití

Pro novoroční žádost o děti je lepší dát přednost materiálům, které pomáhají vytvářet objem výrobku, i když děti pracují s papírem velmi ochotně.

Pro papír jako základní materiál se používají takové techniky, jako je quilling, překrytí po vrstvách, objemové modelování, papírový tisk, mozaika.

ZajímavéÚčinek je získán z papírových fragmentů nebo zákrutů

Vrstvené práce jsou vizualizovány jako trojrozměrné

Mnozí technici přiznávají, že v dekoraci jsou zahrnuty flitry, korálky, flitry, knoflíky nebo stuhy.

Zásada složení složení žádosti pro nový rok

\ t

Kromě kinusaygi, který vyžaduje odlišný přístup k práci s pěnovými plasty a klapkami, jinak jsou všechny aplikační techniky omezeny na uložení samostatných prvků na základně.

Práce je rozdělena do několika fází:

  1. Přemýšlíte nad obrazem obrazu.
  2. Volba výkonného zařízení.
  3. Výběr materiálu a nástrojů.
  4. Náčrt nebo náčrtek díla.
  5. Postupné uspořádání všech prvků.
  6. Výzdoba nebo rámeček, pokud existuje.

V procesu umísťování kompozice na základě přemýšlení prostřednictvím uspořádání prvků: pozadí se nejprve lepí. Nesprávné uspořádání prvků je snadné prolomit původní nápad.

Používáme vzory a šablony pro papírové aplikace pro Nový rok

.

Vytvořme různé verze aplikací pro nový rok 2019 za použití zajímavých nápadů. Můžete vždy využít zkušeností někoho jiného, ​​poněkud modernizovat.

Vánoční postavy jako protagonisté

Na svůj obrázek věnovaný kreativitě Nového roku můžete pozvat nejen Santa Claus a Sněhurku. Sněhuláci také vypadají jako zimapěkné a usnadňují je, než je snadné.

Zábavné panely zdobí stěny dětského pokoje. Při práci na řemeslných výrobcích je lepší použít hmatové materiály: plst, vata, objemová výzdoba

Proč neučit dítě plést ve stejnou dobu?

Chcete-li vytvořit hezkého sněhuláka, můžete si vzít hotovou šablonu

Takové práce se provádějí nejen z plastových hrudek, ale také z zmačkaného papíru různých barev

.

Silueta nejočekávanějšího hosta na galavečeru

Siluety jelenů zdobí aplikace se zimním lesem

Související článek:

Šablony dekorací na oknech pro nový rok :způsoby, jak vytvořit novoroční papírové šablony na oknech, tipy na vytváření šablon na Nový rok, šablony na Vánoce (symboly, vánoční stromky, hračky, zvony, Santa Claus, Sněhurka, prase, zvířata, sněhuláci) - přečtěte si publikaci.

Město ve sněhu

\ t

Zajímavou a jednoduchou prací je vytvoření zasněženého města. Podstata myšlenky: prostřednictvím uložení obdélníkových tvarů - velkých jako domy a malých ve formě oken - vytvořit dojem, že město zasněžuje pod sněhem.

Někdo dává přednost vytvoření vesnice pokryté sněhem

Bavlněné polštářky ideálně napodobují sněhové závěje a dobře přilnou k PVA lepidlu

Stojí za toVyužijte nabídky výrobců nabízející široký výběr papíru a lepenky: lesklé, sametové, lesklé, matné

Bavlněná vata - hlavní složka zimních panelů

Není nutné dělat ideálně i obdélníky - proniknout fantazie a pohádka do světa aplikace

Dodatečné dekorace

Sváteční výzdobu můžete přinést k dokonalosti různými prostředky. Některé aplikace "žádají", aby byly zdobeny lesklými flitry. Světlé hvězdy jsou vytvořeny na noční obloze: PVA lepidlo kape v místech, kde by se hvězdy měly rozsvítit, a na něm jsou roztroušeny jiskry ze zlata, bílé nebo stříbrné barvy. Jakmile lepidlo zaschne, musíte trochu vyfouknout do práce - další třpyt odletí a zanechá na obloze záři krásných hvězd.

Sněhové vločky vytvářejí buď odtrhávání papíru, nebo lepení bavlny nebo identických vzorů pod tvarovaným úderem

Je krásné, když je dílo lakováno třpytkami - zdá se, jako by se na papírových driftech třpytilo slunce.

Děláme vlastními silami kompozice pro novoroční pohlednice a panely: různé techniky v práci

Jak lze dosáhnout objemu papírového složení? Jak ploché práce zdánlivě trojrozměrné z dálky? Je možné, aby papírové proužky byly jasné a nezapomenutelné? Ponoříme se do novoroční kreativity a studujeme vhodná řešení pro vytváření krásných zimních panelů.

Bytaplikační malby

Plochá práce prováděná z papíru a lepenky. Jejich výhodou je jednoduchost výkonu, snadné skladování a přenášení.

Fáze práce jsou standardní a nepředstavují složitost.​​

Chcete-li vytvořit stromy, můžete skládat list na polovinu, kreslit zimní strom v polovině sněhu a stříhat obě poloviny najednou

V práci je lepší použít různé odstíny: pokud se očekávají posuny, pak drifty bílé, modré, světle modré barvy, uspořádané v jiném pořadí, dávají efekt prostorového odstranění.

Různé barvy vánočních stromků také dávají dojem objemu

Pracujeme s plastelínou

Plastelína je plyšový a často nezasloužený materiál. To je pravděpodobně způsobeno tím, že si lidé neuvědomují, že mohou kreslit trojrozměrné obrázky!

Pracujte s plastelínou následovně: postupně je odtrhávejte z různých požadovaných barev a začněte je šířit přes zamýšlený prvek. Ukazuje se to krásné! Pokud se ale zdá, že je to obtížné, zejména pro děti, které nejsou silné prsty, můžete se pokusit vytvořit panel podle pokynů níže.

Ilustrace Popis akce
V naší práci používáme barevné lepenky, různé barvy plastelíny, substrát, plastový nůž, stůl a vlastní ruce. Nakreslete siluetu budoucí práce a začněte s módními prvky. Začneme od základny -strom.
Poté, co větve zaujmou svá místa, uložíme kus hlíny, který se pak změní na bullfinch.
Přidat další malé detaily!
Na konci práce dokončíme nejtenčí větvičky, peří - pomůže nám nůž nebo párátko.

Vícevrstvá aplikace

Pro vícevrstvou práci je zapotřebí většího úsilí a času. V závislosti na počtu vrstev a touze vidět hloubku prostoru bude vytvořen pracovní proces.

Fotografie nádherné a časově náročné aplikace pro Nový rok

V těchto pracích se používají intervaly mezi vrstvami. To znamená, že okamžitě vyřízli vrstvu se všemi jejími prvky. Každá vrstva je oddělena od předchozí v určité vzdálenosti. Zvláště krásné, když mezi nimi chybí LED pás.

Nejprve vytvořte skicu, na které budou označeny, které vrstvy jsou umístěny

Objem je vytvořen z několika stromů, které nejsou zcela přilepeny k papírové straně dohromady

Objem Použití: Vlákno, Bavlněná vlna, Těstoviny

Snadný způsob, jak získat trojrozměrný panel, je zahrnout do práce velkoplošné materiály: nejzajímavější možností je vata a vatové tampóny a často se používají suché těstoviny, protože se snadno nanášejí, nedeformují a pevně stojí se všemi manipulacemi. s nimi.

Nasekané vlněné vláknonitě se stávají vhodnou imitací sněhové pokrývky a jsou dobře přilepeny k PVA lepidlu

Těstoviny jsou zbarveny buď před začátkem práce nebo po dokončení. Je lepší dělat vše před procesem lepení - v tomto případě se pozadí rozhodně nebude malovat

Nechte předškolní děti dělat tento druh práce: buďte si jisti, že se s tím budou vyrovnat sami!

Točíme papír a vytváříme volumetrické aplikace v technice quillingu

Vezmeme si párátko nebo hrnek, kupujeme nebo řezáme barevné proužky papíru stejné délky a šířky papíru a začneme vytvářet. Papír je zvlněný a ruce zformovány do různých prvků. A již z těchto prvků tvoří panel.

Sněhové vločky - téma nového roku se provádí v chladných barvách.

Přilepte prvky vánočního stromu pomocí bílého lepidla. Lepidlo se nanáší na hranu nebo na rovinu zkroucení

Jako omezení může sloužit pouze fantazie autora

Tyto žádosti se často používají na pohlednicích

Související článek:

Blahopřání k DIY : scrapbooking, quilling, origami, otisky prstů; Pohlednice pro nový rok z odpadních materiálů: knoflíky, nitě, plst, vlnitý papír, barevná lepicí páska, flitry - v naší publikaci.

Aplikační ubrousky nebo papírové ručníky

Ubrousky vyrábějí nejen různé tvary a barvy, ale také různé textury. To všekomponenty jsou potřebné pro dobrou a úžasnou práci. Je lepší neřezávat ubrousky nůžkami, ale rukama je roztrhat na požadované kousky. Existuje tedy zajímavá hrana s přirozenou formou.

Ukázalo se, že je to skutečné mistrovské dílo výtvarného a užitého umění. Ubrousek může být mírně shromážděn na lepidle PVA, vytváří objem a strukturu, nebo ideálně vyhlazený, napodobující sněhovou vrstvu

Textilní aplikace

Z tkaniny jsou nejlepší práce získány technikou kinusayg. Budete potřebovat pěnový plast, papírový nůž, látkové náplasti, plstěné pero a cikánskou jehlu nebo hrst.

Takové žádosti o nový rok lze zakoupit za přijatelnou cenu, ale je lepší pokusit se z textilie bez nití vlastními silami udělat nádhernou aplikaci

Na pěně naneste obraz, který se skládá z budoucích prvků tkáně, a proveďte mělké řezy podél všech kontur. Nasaďte klapku na prvek a nalepte ho hrotem ve slotu.

Novoroční aplikace na oknech: svět vytynanok

Není nutné ponechat takový nádherný povrch jako sklo bez tvořivosti. Proto v okně vybereme vhodné výřezové aplikace pro Nový rok.

Bílou barvou můžete díky rozeznatelné elegantní siluetě

čerpat z vaší fantazie chybějící barvu.

Vzory pro podobné aplikace - mnoho

Můžete si vybrat šablonu pro jakoukoli představu nebo si vytvořit vlastní

Aplikace lepidla na okno, nejčastěji mýdlovým roztokem

Doufáme, že jste našli to, co jste hledali, a že jste dostali inspiraci!

Související článek:

Vytynanki pro Nový rok : schémata a šablony, jejich účel pro výzdobu, téma vytynanok, tipy na výběr vytynanok pro Nový rok, pastelky a velké vytynanki , způsob upevnění na okno, nábytek, dárek - přečtěte si publikaci.

Video: Novoroční aplikace z příze