45 cm myčka vestavěná: hodnocení oblíbených modelů a funkcí této technologie

Vestavná myčka nádobí 45 cm, jejíž hodnocení je k dispozici na mnoha místech, je pro zákazníky velkou poptávkou vzhledem ke své velikosti a funkčnosti. Chcete-li si vybrat správnou myčku pro svůj domov, musíte znát principy provozu, mít představu o populárních a vyhledávaných značkách, stejně jako si prohlédnout recenze od těch, kteří tuto techniku ​​získali.

Myčka nádobí 45 cm

Myčka nádobí - co je to

Vestavěná myčka nádobí je technika, která může ženám v domácnosti usnadnit život tím, že jim provede mytí různých pokrmů. Vestavěné modely jsou zdobené pro interiér, tak neviditelné a zabírají minimální prostor.

Systém výpočtu šířky myčky a nábytku

Taková technika se liší několika parametry:

 • podle způsobu vložení;
 • velikost a kapacita nádobí;
 • způsoby spojení;
 • vynaloženou částkouvoda;
 • pro různé programy a funkce;
 • podle typu kontroly;
 • technické vlastnosti.

Standardní velikost myčky nádobí je 60 cm, ale existují užší možnosti, jejichž šířka je pouze 45 cm.

Elegantní provedení s posuvnými skříněmi

Lze rozlišit dva typy myček:

 • S uzavřeným panelem. Jsou zdobené pro interiér speciálními panely.
 • S otevřeným panelem. Tyto modely osloví ty, kteří chtějí vidět vzhled technologie, nesnaží se ji skrýt před očima.

Způsoby připojení a spotřeba vody

Existuje několik možností připojení zařízení pro mytí nádobí:

 • do horké vody;
 • do studené vody;
 • univerzálním způsobem.

Standardní schéma zapojení

S použitím horké vody ušetříte na elektřině, ale teplota by měla být kolem 60 ° C, jinak se zařízení zlomí, což se často zlomí teplá voda v Rusku je nerentabilní.Mytí nádobí studenou vodou je populárnější a jídla jsou považována za čistší, na vytápění se spotřebuje pouze další elektřina.

Instalační rozměry myčky 45 cm

Optimální - univerzální způsob. Používá speciální mixer, který umožňuje zařízení pracovat z obou typů.zásobování vodou. Pokud jde o spotřebu vody, ušetříte peníze tím, že si koupíte jakoukoliv myčku nádobí, protože na čištění nádobí denně se spotřebuje asi 80 litrů vody a v závislosti na modelu se spustí pouze 8 až 25 litrů vody na jeden stroj.

Elegantní poloha na okraji umyvadla

Nákup myčky tedy nejen ušetří čas, ale také vodu. A jak je nyní přepážek instalováno všude, vaše peníze budou také bezpečné.

Jak si vybrat myčku 45 cm: recenze a ceny

\ t

Pro výběr modelu je nutné rozhodnout o několika bodech:

 • Rozhodnout o prioritách: důležitý je design nebo funkčnost.
 • Vypočtěte přibližné množství nádobí, které používáte denně.
 • Kolik elektřiny je pro vás přijatelná.
 • Rozhodněte se, jak nádobí umýt.
 • Potřebujete další režimy nebo dostatek základních režimů?

Stříbrná myčka od firmy Bosch

Nesporným lídrem mezi výrobci těchto zařízení jsou společnosti Bosch a Siemens, jejichž sortiment je široce zastoupen na ruském trhu. Vzhledem k zemi výrobce, nejčastěji vyrábí zařízení Německo nebo Polsko.

Elegance společnosti Siemens

Mezi nejdražší vozidla v nejvyšších pozicích ratingů patří výrobce Asko aNajdete zde také německé značky Miele a Gaggenau. Podle recenzí běžných spotřebitelů, kteří nakupují vybavení ve středním cenovém rozpětí, mohou být výrobci a některé typy myček rozděleny následovně.

Tabulka 1. Hodnocení myček nádobí a jejich průměrné náklady

Kategorie Místo Model Obrázek Hodnocení na desetibodové stupnici Předpokládaná hodnota v rublech
Kompaktní myčky nádobí 1 Bosch SKS 62E22 9,8 31160
2 Electrolux ESF 2400 OW 9.7 18290
Nejužší myčka nádobí 1 Bosch SPS 53E06RU 9,8 32990
2 Candy CDP 4609 9,5 16890
Standardní rozměry 1 Bosch SMS 40L02 9,8 36990
Malá, možná instalace ve sloupku 1 Siemens SK 76M544 9.9 49030
2 Bosch SKE 52M55 9,8 48710
Vloženo 45 cm 1 Siemens SR66T090 10 51400
2 Bosch SPV40X80 9,9 25980
3 Vířivá vana ADG 422 9,8 23043
4 Delonghi DDW06S Brilliant 9,6 29990

Zvažte podrobnějispotřebiče, jako jsou myčky zabudované, 45 cm široké, protože jsou více populární mezi zákazníky kvůli velikosti, a funkce mohou být zahrnuty velmi odlišné.

Ovládací panel

Užitečné informace!Pro posouzení kvality mytí nádobí před nákupem zařízení věnujte pozornost symbolům písmen v cestovním pase.

V technickém pasu k zařízení můžete najít následující symboly písmen:

 • A - nejvyšší úroveň mycích nádobí;
 • B - dokonale se umyje;
 • C - velmi dobře se omývá;
 • D - nadprůměrná úroveň praní;
 • Е - kvalita mytí odpovídá uspokojivé úrovni.

Výběr panelu pro barvu kuchyně

A také věnovat pozornost počtu programů:

 • Hlavní praní, kde se používá horká voda, proces trvá přibližně 2 až 3 hodiny;
 • Super praní. Používá se téměř vařící voda s kratším trváním (1,5 hodiny);
 • Namáčení. Dává se na zvolenou dobu, používá se po dlouhou dobu, ne umývané nádobí.
 • Rychlá. Trvání praní cca 40 minut, používané pro nádobí, které se neustále používá.

Ovládací panel na horní straně dveří

Toto jsou hlavní čtyři funkce, které jsou zahrnuty téměř ve všech značkách, a to ve většině „pokročilých“ modelů.Režimy mohou dosáhnout 15 kusů. Například vestavěná myčka nádobí Bosch SPV 40X80 s úhlopříčkou 45 cm má čtyři režimy provozu, což je dostačující na to, aby byl tento spotřebič uveden na seznam nejlepších.

Zabudovaná myčka nádobí 45 cm: uživatelské hodnocení a specifikace

Odpověď na otázku, jak si vybrat myčku pro dům, spoléhat se nejen na recenze, ale také na technické parametry zařízení, měli byste se podívat na hodnocení. Podrobně zvažte možnosti nejoblíbenějších modelů myček.

Top 3 nejoblíbenější myčky o šířce 45 cm

 • Nejoblíbenější je vestavěná myčka nádobí BOSCH SPS 40E12 RU. Vztahuje se na možnost rozpočtu, má malý rozsah programů

  , ale zvládá své přímé odpovědnosti. Je prostorný a může rozpoznat různé detergenty. Zároveň je vybaven ochranou proti úniku vody a proti dětem. Můžete nastavit teplotu od 30 do 70 stupňů. Odhadované náklady na 25.000 rublů.

Model BOSCH SPS 40E12 RU

Je možné najít podobné svědectví zákazníka:„Koupil jsem ho pro tříčlennou rodinu, což se ukázalo jako dost. Nejdřív jsem byl v rozpacích ostrou vůní plastových dílů, ale časem prošel. V opačném případě dobře zvládá své funkce a jednoduché zobrazení a výběr programů nevyžaduje dlouhé studium instrukcí. “
 • Stroj CANDY CDP 4609. Sestava je čínská, ale model je spolehlivý. Technické parametry podobné první variantě způsobují pouze více stížností spotřebitelů. Přitahuje velmi nízkou cenu, jen 17 000 rublů.

Možnost CANDY CDP 4609

 • Model SIEMENS SR24E205RU je na třetím místě. Patří do třídy rozpočtových myček nádobí. Jedná se o kompletní analogii technologie Bosch, která získala první místo, ale není mezi spotřebiteli tak populární, a proto se umístila jen na třetím místě. Cena této techniky je 24.500 rublů.

SIEMENS SR24E205RU

Všechny prezentované modely mají tichý režim provozu a jsou úsporné ve spotřebě vody, stejně jako nenáročné na používání detergentů. Proto je velmi populární vestavěná myčka nádobí (45 cm), jejíž hodnocení je uvedeno výše, a zařízení Bosch zůstává nejspolehlivější.

Prostředky na mytí nádobí

\ t

Kromě samotné technologie stojí za to zvolit vhodné čisticí prostředky, protože nesprávné použití takových čisticích kapalin nebo kapslí může vést k rozbití. Proto zvažujeme, jak jsou prostředky pro myčky umístěny v uživatelském hodnocení.

Podle zákazníků jsou tablety na mytí nádobí BioMio 7 v jednom považovány za nejlepší nástroj. Je lepší umývat různé nečistoty, vyrovnat se s spálenými plochami a je levný - 420 rublů.

Jak používatmyčky

Za ním kupující preferují finské tablety.Navzdory vysokým nákladům na 2000 rublů jsou poptávky, protože mají vynikající práci s mytím nádobí a nepoškozují samotné zařízení a jsou také vhodné pro téměř všechny modely myček nádobí.

Dokončovací prostředky

Na třetím místě je Eonite 5 v jednom. Přilákat takové tablety s jejich cenou 240 rublů. Neobsahují škodlivé látky a vyrovnávají se s hlavním úkolem. Proto je třeba opatrně přistupovat i k výběru finančních prostředků, v opačném případě budete možná potřebovat umýt nádobí a v nejhorších případech zaslat zařízení k opravě

Tipy

Chcete-li zvolit správné zabudované myčky nádobí (45 cm), musíte nejprve určit počet nezbytných funkcí a typ připojení. Také věnujte pozornost kvalitě mytí, neměli byste kupovat zařízení s třídou pod „C“ ani za nejatraktivnější cenu.

Možnost instalace myčky

I při volbě pracího prostředku by se mělo postupovat opatrně, aby nedošlo k poškození techniky. Díky velkému sortimentu vestavěného vybavení pro mytí nádobí si můžete sami vybrat vhodnou možnost. A také nabídnout sledovat video o výběru myčky.

Video: vyberte myčku