Zásuvky a vypínače nejlepší značky, populární a neobvyklé modely

P Opulární výrobek - kvalitní výrobek od výrobce, který je testován letem a spotřebiteli. A pokud jde o elektrické zásuvky a spínače, je to také záruka bezpečnosti. Zásuvky a vypínače jsou nejlepší značky, které je vyrábějí, rozhodli jsme se dát na jedno místo pro vaše pohodlí.

Video: srovnávací přehled zásuvek různých značek

Značky

Chtěl bych začít s těmi nejlepšími značkami, které vyrábějí zásuvky a přepínače, což je jakési hodnocení typu top-5.

  • Schneider Electric- tato značka je uznávána jak spotřebiteli, tak odborníky. A ne jeden rok je v hodnocení zásuvek a přepínačů. Produkty od tohoto výrobce - vyvážená kombinace ceny a kvality. Mají robustní výkon, v neposlední řadě díky osvědčeným svorkám, které drží držák. Tato značka je považována za uznávaného světového lídra ve výrobě elektrického zboží. V jejich sortimentu najdete diskrétní, stručné modely a můžete být jasní a znatelní, což může být vrchol interiéru. Bude možné si vybrat i nejnáročnějšího kupujícího. Montáž zásuvek a spínačů odvýrobce nebude obtížný, vše je snadné a srozumitelné.

Výrobky Schneider Electric

  • Legrand- výrobky této značky jsou dobré a levné, dlouhodobě a vážně se usadily v domech našich krajanů. Jedná se o nejlepší zásuvky a přepínače z této značky, které se nejčastěji nacházejí v našich domácnostech a kancelářích. Pocházejí z Francie a jako evropská značka není pochyb. Jejich hlavní výhodou je využití nových technologií ve výrobě, spolehlivost a bezpečnost. Za zmínku stojí také: ve výrobní lince jsou skutečně exkluzivní modely, které vypínají. Mají opravdovou francouzskou eleganci a šarm. Samozřejmě, že tyto produkty jsou dražší, ale je k dispozici dostatek modelů, kvalita se nemění v závislosti na ceně.

Výrobky Legrand

  • Bticino- tito Italové vyrábějí přepínače a zásuvky prémiového segmentu. Zvláštní pozornost je věnována designu výrobku. Takže ve sbírkách této značky existuje celá řada barev a tvarů. Jejich životnost je samozřejmě dlouhá a vysoká kvalita. Navíc se snadno instalují a obsluhují. Takové elektrické výrobky budou pravděpodobně vrcholem interiéru, mohou být konečnou úpravou stylové opravy. Všechny výrobky značky jsou vyráběny v souladu s bezpečnostními normami, což činí jejich provoz dvojnásobnýmpříjemné.

Zásuvky a vypínače Bticino prémiového segmentu

  • Makel- Turci s dobrou kvalitou a alespoň příjemnou cenou potěší každého spotřebitele. Neodlišují náročný design, ale jsou poměrně spolehlivé a, což je dnes velmi důležité, levné. Všechny spínače a zásuvky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů v souladu s mezinárodními bezpečnostními normami. Vodiče v zásuvkách zabraňují zkratům, další funkcí je, že jsou zvýrazněny v různých barvách, což značně usnadní proces instalace. Výrobek této značky má jádro, které poskytuje ochranu proti přehřátí. K dispozici jsou spolehlivé upevňovací spony.

Zásuvky od firmy Makel

  • Vikoje dalším Turkem v našem žebříčku. Jedna z nejoblíbenějších společností v bývalém Sovětském svazu. Právě tato značka překonává přepážky většiny specializovaných obchodů s elektrickým zbožím. Samozřejmě, mnoho z nich přitahuje nízká cena, spolehlivost a dostupnost. Konstrukce těchto elektrických komponent je stručná a klasická. Jedná se o nejlepší možnost rozpočtu všech dostupných na trhu. Bez ohledu na cenu jsou odolné, jednoduše namontované a splňují všechny požární předpisy.

Neobvyklé modely

Chtěl bych vám také povědět o neobvyklých modelech zásuvek a přepínačů, které pravděpodobně nebudou zahrnuty do sortimentu známých značek, a to přinejmenším ne v hromadné výrobě.

Například zajímavá růžová váza. Tato konstrukce má podobu keramické vázy s elektrickou květinovou zahradou, přesněji, pupeny. Tento zázrak opravdu funguje a připojuje se k napájení. Stačí vytáhnout jeden bud a zapnout jakýkoliv elektrický spotřebič. Nezavazujeme se říkat, jak je to praktické, ale co je atraktivní.

V dnešní době můžete často najít módní koncept, kdy jsou zásuvky namontovány na kuchyňské pracovní desce nebo na podlaze.

Zásuvky zabudované do pracovní desky

V tomto případě se používá nejvíce standardních modelů, ale místo instalace je nestandardní, to vše dohromady vytváří neobvyklé řešení. A jak nastavíte zásuvku na nohu stolu? Přesněji řečeno, jedná se o jedno spojité odpaliště, i když není žádná „čtvrtina“ do plné výšky nohy nohy.

Další nestandardní koncepcí je zásuvkový spínač nebo zásuvka, rámovaná v neobvyklém rámu. To vše umožňuje analyzovat interiér i v těch nejznámějších komponentách.

Originální rámečky pro zásuvky

Přepínače originality ze zásuvek nezůstávají pozadu. Pokud se vám líbí ve všem, můžete si koupit model s kameny Swarovski.

Zásuvky a vypínače s krystaly Swarovski

Máte chuť hromadit mince, ale chcete neobvyklou prasátko? Tam je takový spínač, světlo se rozsvítí až po vhození mince do něj. Zajímavý trojrozměrný model s 3D efektem vytváří zdání skutečnosti, že přepínač je namontován v krychli, ale ve skutečnostije to jen překrytí a vizuální iluze.

Související článek:

Stmívače pro 220V LED lampy. Přezkoumání principu fungování zařízení, schémat připojení, značek a cen ve speciální publikaci našeho portálu.

Jak vybrat spínač a zásuvku

Volba zásuvek a přepínačů, nejlepší značky nejsou všechny, protože můžete zřídit kteroukoli z nich. Zde je to, co byste měli věnovat pozornost, když jdete do obchodu s elektrikami:

  • Vůně vybraného výrobku: pokud vyzařuje nepříjemný a štiplavý zápach, neměli byste si ho vybírat, protože to znamená, že je vyroben z plastu nízké kvality.
  • Pociťujte napájení nebo přepínač. Jeho plastové komponenty by neměly být příliš měkké, to znamená, že při stisknutí podléhají deformaci. Nejprve se zobrazí na pohodlí obsluhy - zástrčka se buď nevejde, nebo vypadne, a nejkrásnější přepínač se rychle poškrábe a ztratí vzhled.
  • Hmotnost. Dobrý elektroinstalační produkt musí být těžký: umožňuje naději na vysoce kvalitní konstrukční prvky, tloušťku a spolehlivost materiálu.
  • Ještě jedna věc: čím menší jsou komponenty spínače nebo zásuvky, tím lépe. Spojovací materiál a jádro, odnímatelné rámy a třmeny - to vše je velmi dobré, protože z důvodu nutnosti můžete jednotlivé komponenty vyměnit individuálně a ne celou zásuvku.

Závěry

Výběrelektroinstalační zařízení je na jedné straně jednoduché: zjistit, jaké jsou zásuvky a přepínače, a také ty nejlepší značky. Na druhou stranu, pokud můžete vydělávat peníze, tak proč ne udělat levnou kopii produktů slavného výrobce. Takže při výběru zásuvky a přepínače věnujte pozornost nejen značce na obalu, ale také dalším důležitým bodům, které jsme popsali v materiálu.

Video lekce o správném výběru zásuvek a přepínačů pro domácnost