Gumové dlaždice pro koleje v zemi: cena, specifikace, fotografie

A Rozhodně každý chce dovolenou na chalupě, aby byl pohodlný a pohodlný. Z tohoto důvodu se na dachách neustále provádějí různé práce na jeho zdokonalování - zdobení místa ozdobnými prvky, malování prvků budov a konečně pokládání kolejí. V poslední době, gumové dlaždice se staly velmi populární, a to není překvapující: je snadné použití, má přijatelnou cenu a slušný vzhled. Nezapomeňte věnovat pozornost takovým materiálům, jako jsou gumové dlaždice pro stopy v zemi. Cena a kvalita tohoto materiálu vás nezklame.

Gumová dráha - praktické a stylové řešení pro poskytování

Rozsah materiálu

\ t

TotoDíky své univerzálnosti se nátěr používá v různých oblastech, včetně dětských hřišť, posiloven a atletických hřišť, kluziště, muzeí, balkonů, bazénů, provozovaných střech, letohrádků a zvířat.

Takový povlak má nejširší použití

.

Použití gumových obkladaček pro hřiště

Tento materiál se často používá pro pořádání dětských hřišť a sportovišť. Gumové obklady pro dětská hřiště - skvělé řešení pro rodiče, kteří se zajímají o bezpečnost svých dětí. Díky své hygienické a nízké rychlosti skluzu si můžete být jisti, že se během hry nic nestane vašemu dítěti.

Dětská hřiště s gumovým lemem jsou bezpečným místem pro děti

Aplikace gumových obkladů pro schody do verandy

Tento materiál je vhodný pro dokončovací kroky. Díky své vysoké houževnatosti vám nedovolí spadnout ani v nejhorších povětrnostních podmínkách nebo kluzných botách. Kromě toho, za špatného počasí se neshromažďuje nečistoty nebo voda.

Kroky, které jsou opatřeny gumou, zabrání uklouznutí

Dlažba pro tratě v zemi: cena a charakteristika

Výhody použití gumových obkladaček

Tento materiál je jedním z nejlepších řešení na zahradním pozemku. A to není překvapující: dlaždice vyrobené z gumy ze strouhanky ze starých pneumatikvýhody. A se správným přístupem a gumovými dlaždicemi s vlastními rukama nebude horší než továrna.

Rozmanitost tvarů, velikostí a barev odlišuje tento typ nátěru

Zvažte podrobněji vlastnosti kaučuku:

 • Pokládka takových dlaždic je velmi jednoduchá, což významně šetří sílu a peníze kupujících;
 • Má vynikající absorpční vlastnosti: dlažba umožňuje průchod vody bez zanechání kaluží na povrchu;
 • Takový materiál neklouzne, a proto neexistuje pravděpodobnost pádu do špatného počasí nebo do nestabilní obuvi;
 • Kaučuk toleruje teplotní výkyvy, mráz a spalující teplo;
 • Tento materiál je snadno čistitelný a hygienický;
 • V porovnání s analogy cementu váží poměrně dost;
 • Životnost takového nátěru s řádným oběhem je více než dvacet let;
 • Má poměrně nízkou a přijatelnou cenu pro většinu;
 • Je prezentován v nejširším sortimentu různých forem a barev.

Výrobci: přezkum cen a výkonnosti

\ t

Existuje celá řada výrobců gumových obkladů pro letní chaty, jejichž ceny se liší pro různé společnosti. Zveme vás, abyste se seznámili s řadou výrobců a jejich výrobků.

Přístrojové výrobky z kaučuku ze strouhanky

Obrázek Rozměr (mm) Hmotnost na 1 m2, kg Cena za 1 m2, rub.
Dmitrovova továrna RTI
500x500x20
500x500x30
500x500x4
17
26
29
1 100
1 300
1 500

Dlaždice z Dmitrovského závodu RTI

Obrázek Rozměr (mm) Cena za 1 m2, rub.
Cena za 1 m2, rub.
& gt; 500 m²
InterEco

500x500x16
500x500x20
500x500x30
500x500x40

1 100
1 250
1 400
1 500
1 050
1 200
1 350
1 450

Deska z InterEco

Obrázek Rozměr (mm) Tloušťka (mm) Cena za 1 m2, rub.
FestenHalt

500x500x10
500x500x16
500x500x20


10
16
20

650
850
900

Dlaždice od firmy FestenHalt

Takže jste viděli stoly s výrobci, jejichž profil je pryžový obklad. Cena za m2 a další charakteristiky vám pomohou při výběru.

Související článek:

Dlažební desky pro koleje v zemi, ceny. Odrůdy obkladů a dlažeb, ukázky fotografií a ceny za pokládku a materiál v samostatné publikaci našeho portálu.

Gumové obklady: typy a konstrukční řešení

Existuje celá řada povrchů nejrůznějších forem, velikostí a barev. Zveme vás ke čtenís nejoblíbenějšími typy tratí, stejně jako zjistit, co je lepší zvolit podle celkového vzhledu vaší letní chaty.

Úspěšný výběr tratí je klíčem k vítěznému složení chaty

Druhy kolejí

 • Standardní čtvercová dlaždice, která se liší velikostí a tloušťkou. Stává se v různých barvách a může být hladký a s reliéfními vzory na vrcholu.

Čtvercová dlaždice - klasická a univerzální volba

 • Dlažební kámen, který může být vyráběn v různých formách. Nejoblíbenější dnes jsou cihly a vlny, s hladkým nebo texturovaným povrchem.

Dlažební kámen má celou řadu různých forem

 • Bezešvý povrch, který není tvořen jednotlivými prvky, ale je vyroben podle principu dna výplně: Nejprve se vytvoří nezbytná směs, která se potom položí na celou plochu dráhy.

Bezešvý nátěr - stručné a úspěšné řešení pro každou oblast

Všechny výše uvedené typy jsou vynikající pro barvení a mohou mít jakoukoliv možnou barvu. Nejběžnější jsou dnes černá, terakotová, modrá, hnědá, zelená, žlutá.

Výběr stylu podle koncepce místa

Před zahájením výběru konkrétního materiálu pro stopy si přečtěteníže uvedené tipy. To vám ušetří chyby a umožní vám zachovat celkový styl celého webu.

Dobrá rada!Vzhled dlaždice by neměl přesahovat design celé chaty. Takový přístup je příslibem harmonie všech prvků území.
 • Je-li provedení celého areálu ovládáno přímými čarami a přísným stylem, zastavte svou pozornost na klasických čtvercových deskách. V tomto případě je nejlepším řešením zvolit neutrální odstíny, které nebudou vyčnívat z obecného konceptu.
 • Konstrukce, která zahrnuje přírodní nebo zemské motivy, zahrnuje nákup materiálů, které jsou v jednom stupni nebo podobném přírodním, a také mají řadu ohybů a výškových rozdílů.
 • Moderní designové řešení má různé experimenty: různé tvary a světlé barvy, další konstrukční prvky, lampy, lucerny a další dekorace.
Dobrá rada!Máte-li bazén, rozložte kolem něj gumu: má minimální hodnoty prokluzu, které neumožňují pád ani při mokrých nohách. To je skvělé řešení pro rodiny s dětmi.

Bezproblémové pokrytí kolem bazénu

Technika pokládky a podmínky pro řádný provoz

Montážní desky

Existují dva způsoby pokládky kolejí, které se od sebe značně liší:

 • První způsob zahrnuje přímou instalaci přímo na zem, která je předběžně vyčištěna od horní vrstvy trávy. Hlavní výhodou této metody je, že potřeba svahu zmizí, protože voda bude proudit přímo do půdy.
 • Druhá metoda zahrnuje instalaci na tvrdý povrch, který musí být ošetřen před prasklinami a prasklinami a musí být opatřen základním nátěrem. Tato možnost zahrnuje provedení sklonu 2 stupně nebo více, takže se voda mezi deskami neshromažďuje a proudí dolů.

Správná instalace je klíčem k dlouhodobé údržbě materiálu

Vlastnosti péče o materiál

S ohledem na jednoduchost obsluhy je poměrně snadné se starat o gumu: stačí ji pouze vyprat z hadice, v případě potřeby ji pravidelně čistit čisticím prostředkem a v zimě odstranit sníh neostrým rýčem.

Závěry návrhu

Takže v tomto článku jsme pokryli vše, co se týká potahování pryží. Se správným přístupem a pečlivým studiem informací vám bude po mnoho let sloužit gumová taška pro tratě v zemi, jejíž cena a fotografie jsou uvedeny výše.

Gumová dráha - nákladově efektivní a levné řešení pro poskytování

Video: výrobní proces kaučuku