Tipy, jak udělat krásné domy, fotografie uvnitř i vně, které se nacházejí na internetu

Když se objeví samostatné obydlí, ať už je to dům nebo byt, chci vytvořit něco zvláštního, aby byl interiér individuální, spoléhající na práci řemeslníků. Proto začnete procházet na internetu krásné domy, fotografie uvnitř i vně, které jsou prezentovány ve velkém množství. Bohužel, někdy to vede ke směsi stylů a vzhled chaty se stává legrační. Abychom se takovým důsledkům vyhnuli, snažili jsme se doma sbírat několik tipů a vlastností různých stylů exteriéru a interiéru.

Původní dům u bazénu

Tipy, jak obnovit interiér venkovského domu a chalup, fotografie, které se vám líbily

Ve svém domě můžete vytvořit naprosto jakýkoliv interiér, ale měli byste se držet hlavních rysů zvoleného stylu. Pokud se mísíte ve stejné místnostinajednou to bude vypadat směšné, a vaši hosté zjistí, že váš vkus je prostě chybí.

Klasika nikdy nevyjde z stylu

Existuje mnoho stylů interiérového designu, zde jsou některé z nich, které budou popsány v tomto článku:

 • angličtina;
 • secese;
 • viktoriánský;
 • Ročník;
 • Gotika;
 • Classic;
 • Pop Art;
 • Provence;
 • Hi-tech;
 • Boho-chic.

Toto je pouze část odrůdy. Ale mnozí moderní obyvatelé domů a chalup, stejně jako byty, volí, jak uspořádat své obydlí, zastavit na nich. Zvažte několik z nich.

Interiér venkovských domů a chalup s fotografiemi v anglickém stylu

\ t

Design, který přišel z Anglie, shromáždil spoustu příjemných věcí: je to vytříbená chuť, příjemný pocit pohodlí domova a staletí staré tradice. Poměrně často majitelé venkovských domů apelovat na tuto výzdobu interiéru.

Anglická klasika v obývacím pokoji

Samotný design vychází z gruzínské a viktoriánské éry (18-19 století). Současně, během gruzínské vlády, uvnitř rohovky byly sbírány rokokové a klasicistické bankovky. Ve všech detailech interiéru byla symetrie a ozdoby ze starověku. A v době královny Viktorie byly k těmto elegantním prvkům přidány prvky komfortu a bytového vybavení (nábytek a exotické knick-kcky). To vše dalo anglickému stylu omezení a poznámky luxusu, což je důvod, proč můžete slyšet o "šlechtických" pokojích v tomtostylu.

Chcete-li do svého domova přinést poznámku klasické Anglie, použijte následující:

 • Nábytek, například slavné židle Thomase Chippendaleho, které jsou vyrobeny z mahagonu, se vyznačují trvanlivostí a krásou. Nebo si můžete koupit pohovku Chesterfield, která se objevila v módě před 5 stoletími.

Příklad předsedy T. Chippendale

 • Ve výzdobě můžete použít trojúrovňové zdi, které se objevily v dobách Georgova. První úroveň se skládá z dřevěného panelu, který začíná od podlahy až do výšky 75 cm. Druhý je pokryt tapetou, obraz může být hravý nebo ve velkém širokém pásu. Horní - okapy po obvodu místnosti, která je nejčastěji vyrobena ze vzorovaného dřeva, i když můžete nahradit štuky.

Jak vytvořit tříúrovňovou stěnu

 • Kazetový strop, který je vyroben z dřevěných čtverců, může být někdy nalezen řezbou. Když se podíváte na takové pokrytí z dálky, pak to bude připomínat protínající se paprsky.

Skutečně anglický strop

 • A samozřejmě nezapomeňte na krb v anglickém stylu. Ani jeden dům nemohl bez tohoto komfortního prvku, v jehož blízkosti se všichni ve večerních hodinách shromáždili.

Nepostradatelný krb

 • A můžete také přidat různé malé věci k vyplnění prostoru: knihy, sběratelské předměty, porcelánové figurky, nástěnné nebo podlahové hodiny, stejně jako růžové kytice a hliněný hrnecs muškáty.
 • Všechny tyto maličkosti vám umožní přivést do domova nebo chaty tóny anglického rafinovaného designu, který sahá až do dávné minulosti. Zde je příklad krásných interiérů domů a chalup (foto) v tomto stylu.

Zděná fasáda je téměř vždy vhodná

.

Kamenný lem vypadá reprezentativně, ale tato možnost není levná

Klasická fasáda anglického stylu

Jak obnovit interiér v secesním stylu

Tento styl je blízký beletrii, hojnost navíjecích linek, které nemají ani začátek, ani konec dávají místnosti zvláštnost a nekonečno prostoru. Tento design byl navržen tak, aby změnil klasiku a známé obrázky.

Ukázka secesní ložnice

Secesie vznikla na přelomu 19. a 20. století a umožňuje místu nebo celému domu pocit nekonečného pohybu. Dynamika je přítomna ve všem: v nábytku, v obloukových uličkách, ani okna by neměla zůstat pravoúhlá.

Pouze z přírodních materiálů, kovu a skla můžete vytvořit jedinečný vnitřní vzhled vašeho domova.Vitrážová okna jsou používána nejčastěji, a to nejen na oknech. V barevném schématu stojí za to vybírat pouze měkké tóny a vhodnější je také vegetativní vzor. Vaše pokoje budou naplněny světlem a pohádkou s tímto stylem.

Zde je příklad designu venkovského domu uvnitř (fotografie) v secesním stylu:

Původní interiér obývacího pokoje

Vytvoř si vlastní boho chic design

Boho-chic je kombinací luxusu a jedinečnosti, která je schopna odrážet vnitřní svět hostitele. Tento návrh neznamená velkou přestavbu ani žádné zásadní změny. Stačí si aktualizovat nábytek, přidat starožitné svícny, hudební nástroje a unikátní textil.

Boho-chic v obývacím pokoji

Pokud chcete změnit svůj obývací pokoj v tomto stylu, pak budou polštáře nedbale rozptýlené na podlaze. Přidejte nízké stoly, skříně a velmi měkkou pohovku. Uspořádejte rovnoměrně po oblasti svíček, svícnů a různých stínítků. To vše dá místnosti atmosféru nenapodobitelného pohodlí.

Vinobraní nebo starožitný nábytek je ideální pro takový design a nebojte se přidat něco neobvyklého, například přidat starožitné knihy nebo rámečky obrázků.

Zde je několik možností pro interiér domů na fotografii uvnitř (chaty) ve stylu boho-chic:

Další možnost

\ t

Pokud máte mnoho místa

Vytvořit Provence Calm

Provence se objevil ve Francii. Myšlenkou interiéru je pocit klidu a harmonie. Chcete-li obnovit takovou atmosféru ve vaší domácnosti, budete muset udělat dobrou opravu. Kromě toho budou muset být okenní otvory rozšířeny, protože takový design není možný bez velkého množství světla. Vyberte si barvu podlahových a stropních krytin, stejně jako tapety v klidném barevném schématu, se spoustou bílé. Perfektně starýrenovovaný nábytek. A nezapomeňte na velký koberec uprostřed, který by měl být z přírodního materiálu.

Kuchyně Provence

Tento design zahrnuje také velké množství detailů a doplnění kompozice doplňuje krb v kuchyni. Pro osvětlení místností používejte stolní lampy nebo stojací lampy, které dodají místnost pohodlí a teplo.

Krásný design domu mimo foto a styl popis

Krásné domy, fotografie uvnitř i vně, která je široce zastoupena nejen na internetu, ale i v různých časopisech, a vyzývají k vytvoření něčeho podobného, ​​a ještě lépe u vaší chaty. Pokud je výzdoba interiéru viditelná pouze pro hosty, pak je zevnějšek domu viditelný z dálky.

Zvažte několik možností návrhu.

Viktoriánský styl v exteriérovém designu domů

Jedinečnost viktoriánského stylu vznikla na konci 19. století, název pochází z vlády královny Viktorie. Zpočátku, takový design byl používán jen světskou elitou, protože to bylo příliš komplikované. Dnes, deriváty viktoriánské klasiky lze nalézt v mnoha domech a chatách.

Viktoriánský styl v architektuře

Tato architektura má své vlastní charakteristiky:

 • Barvy fasády se používají šťavnaté, ale nejsou náchylné k očím;
 • Šindele na střeše;
 • K separaci lze použít jakékoli materiály;
 • Velký počet dekorativních prvků;
 • Úzká okna a sluchovéokna na střeše v kombinaci s velkými panoramatickými otvory;
 • Povinné terasy u vchodu a verandy;
 • Sloupy u vchodu a na balkoně.

To vše dává domku nebo domu vnější spolehlivost a luxus, což je důvod, proč mnoho lidí používá tento styl v architektuře svého domova.

Nejmodernější dům ve stylu high-tech

S rozvojem technologie se objevil takový styl v architektuře, jako je high-tech. Všude se začalo objevovat doma s kalibrovanými proporcemi, s použitím velkého množství oken, rovné střechy a dokonce i rohů. Tento design předpokládá přesný poměr všeho, jako je veškerá moderní elektronika.

Varianta moderního domu

Doma jsou tedy vhodné pouze pro bohaté lidi, protože i rozvoj projektu je nákladné.Zahrnuje automatické brány do garáže a vynikající osvětlení. A postavit dům z nejmodernějších materiálů, aby odpovídaly názvu stylu.

Zde je několik příkladů, kdy jsou krásné domy na fotografii uvnitř i vně vyráběny v high-tech stylu.

Další způsob, jak učinit váš domov neobvyklým a moderním

Pohled na high-tech interiér

Krásné domy, uvnitř i vně fotografií, které jsou považovány za nejoblíbenější

Spotřebitelé hodnotí zboží a služby a uživatelé internetu odvodili hodnocení nejkrásnějších obytných prostor na světě. Zvažte pět nejkrásnějších návrhů domů, fotografií venku i uvnitřjako nejlepší.

Na prvním místě je rezidence Chatham v Bostonu. Jedná se o třípatrové soukromé sídlo na pláži.

Chatham

Na druhém místě je neobvyklý dům High Tech v Ontariu.

Krásný dům v moderním stylu nových technologií

A jeho vnitřní vzhled

Klasická sídla v New Yorku také nejsou zanedbávána. Na třetím místě je jeden z nich.

Příklad skutečné klasiky

Následně panství u jezera Calhoun v Minneapolis způsobilo soucit lidí.

Rezidence v Minneapolisu

A na pátém místě uvidíte designový dům v Dallasu, vyrobený ve středomořském stylu.

A jeho interiér

Dům v Dallasu

A také nabízíme sledovat video s možnostmi domů, které můžete oživit.

Video: krásné soukromé domy