✂ Jiný způsob originálního a domáckého novoročního designu: slavnostní tematické křížové šití (schémata)

Svět tvořivosti nezná hranice. Pro ty, kteří si chtějí svůj domov ozdobit útulným způsobem na Nový rok, vyrobit originální zdobené dárky, budou novoroční křížové vzory skvělým nápadem (schémata a fotografie jsou připojeny). Aplikované umění je cross-šití, a to je docela populární technika, i když to často trvá hodně času od tvůrce. Ale redaktoři HomeMyHome.ru nabízejí jednoduché a krásné programy pro práci, které zvládne i začátečník!

Polštáře s novoročním motivem vyšívaných vzorů se stanou jak elegantním dárkem, tak hodnou výzdobou slavnostní výzdoby

Připravujeme se na Nový rok a rozhodneme se, co může být šité a vyšívané křížem pro výzdobu

Je tedy načase zmást nápady na výzdobunebo dary, tak se rozhodneme, co pro nový rok šijeme vlastníma rukama.

Používejte výšivkové a dárkové ponožky, které jsou zavěšeny nad krbem

.

Takové hračky na vánoční stromeček budou skladovány po mnoho let a potěší vás každý nový rok. A pro takové krásné vyšívané hračky na vánočním stromku existují různá schémata

.

Krásně vyrobené magnety si vytvářejí vlastní ruce

Zajímavé řešení pro pohlednice

Držák na malé ubrousky se pohodlně vejde vedle hosta na stůl

Zde zástěra zdobí novoroční lahve na svátek

Je-li kříž používán v pohlednicích, pak je vyšívací malba tradiční aplikací tohoto vyšívání

Výšivka je vynikající způsob, jak se odtrhnout od reality a zároveň se podílet na tvorbě estetických věcí s láskou.

Vánoční křížové vzory různých symbolů a obrazů

\ t

Můžete začít pracovat s jednoduchými malými vzory vánočního kříže, které jsou relevantní pro nadcházející rok 2019.

Známky východního kalendáře mohou být použity jako dekorativní prvek ubrusu, ubrousků, jako rám s rámem

.

Malé snímky z tradiční prezentace Nového roku a Vánoc jsou velmi rychle vyšívány

"Když jsou hodiny dvanáct úderů!" Každý je zvyklý říkat, že hodiny nejsou prezentovány. Ale můžete dát vyšívací hodinky pro: časvždy ukazují půlnoc bez několika minut

Tipy pro výrobu ručně vyráběných řemesel pro Nový rok s křížovým stehem: jak vytvořit malé mistrovské dílo

Před zapuštěním do světa světlých nití a plátna připravte pracovní materiál. V našem případě se jedná o jehly s čísly 22, 24, 26, 28 a ne delšími než 3 cm, obrys s tištěným vzorem nebo bílou, pod vzory, navlékač jehel pomáhá šetřit čas.

Jaké jsou režimy? Schéma zobrazuje obraz, který potřebujeme, zatímco vypadá jako spousta malých barevných čtverců. Jeden čtverec se rovná jednomu vyšívanému kříži.

V diagramu vidíme čtvercové barvy (často očíslované podle barvy nitě) nebo černobílé symboly, také označující odstíny.

Režim je rozdělen na velké oddíly buněk 10 × 10. Po prozkoumání všech znaků a odstínů vláken podle čísel pokračujte v práci.

Nuance!Aby obraz nebyl šikmý, na jeho místě začíná vyšívání od středu vzoru nebo středu plátna. Speciální značkou nebo tužkou proveďte pomocné čáry a potřebné značky.

Pokud potřebujete řadu kříží stejného tónu, je lepší šít několik šikmých stehů najednou v jednom směru a pak se pohybovat opačným směrem. Směr pohybu může být zleva doprava, zleva doprava, zdola nahoru a naopak

Schematicky ukazuje, jak vytvořit kříž

Polštáře nejsou pro spaní, ale pro obdiv!

Je nepravděpodobnéNěkdo by opravdu snít o spaní na krásné dekorativní polštáře. Na pohovkách a postelích vypadají doma jako doma a vhodný obraz udělá z polštáře atribut a dekor pro nadcházející slavnost.

Pozemky, které jsou drahé srdci, jsou vybírány pro polštáře

Existuje několik možností pro výrobu polštářů s okouzlující výšivkou.

Pokud chcete využít své dovednosti a vložit výšivku do povlečení na polštář, pak budeme potřebovat obrys a výřez budoucího polštáře požadované velikosti

Nejprve změříme hotový výrobek s novoročním vzorem, poté provedeme měření na jedné straně budoucího polštáře. Děláme o 2 cm menší díru než plátno a nalepíme na ni 2,5 cm široký proužek netkané textilie, nyní v rozích šikmo vytvoříme štěrbinu, odřízneme roh a žehlíme přídavky uvnitř. Položili jsme výšivku na mořskou stranu a vše opatrně připevnili kolíky. Nejdříve použijte obvyklý šev, pak druhý, ve vzdálenosti 1,5 cm, po žehlení sešijte obě poloviny povlaku na polštář.

Kreativní myšlenka symbolu pro rok 2019

Není nutné zhotovovat vložku z plátna, můžete použít celou tapisérii, pokud používáte netkanou textilii a tisknete vyšívání na plátno pro trvanlivost. Budeme tedy mít povlak na polštář, jehož polovina bude tvořena vyšívaným plátnem

Zástěra na láhvi

Pokud najdete různé schémata vtipných vánočních miniatur pro křížový steh, pakMůžete slavit nádherné roucho pro slavnostní lahve.

Prodávané hotové šablony ve formě

Dělají samy šablony: berou láhev, pro kterou chtějí šít oblečení a list papíru, na láhev položí papír tak, aby měl tvar skla a načrtne obrysy zástěry tužkou.

Nyní změříme délku šikmého beykoy: musíme udělat krk, límec s kravaty a hranu celého výrobku. K tomu můžete vzít centimetr a změřit velikost límce (a my potřebujeme zástěru držet láhev a ne sklouznout z ní) a okraj výrobku.

Proveďte šikmou vložku nebo zakupte hotovou vhodnou barvu. Na krku zkraťte požadovanou délku a připojte ji. Nyní je nutné připojit spodní hranu výrobku. Jakmile je hotový, opět se ujistíme, že se šikmý péro shoduje s dříve změřenou délkou a struny bezpečně obejdou „pas“ skleněné nádoby. Můžete šít!

Je-li symbolem roku roztomilá hraunya, mohou být pozemky pořízeny s prase. Ale pokud chcete použít zástěru několik let, pak je lepší přebývat na jiných obrázcích nebo symbolech plotů

Dárkové tašky a krbové boty

Jak krásné a radostné jsou vánoční motivy! Takové cross-šití zlepšuje náladu, takže používáme grafy a připravujeme tašky nebo boty na dárky.

Za prvé, design je vyšíván na vzoru, a pak je pytel šitý

Obrys obalu by měl býtbýt hustý

Taková bota nad krbem je sama o sobě dokonalou výzdobou nového roku

Použijte vzor pro vyšívání, pak přišijte poloviny výrobku a vyklopte je přední stranou ven

Plně vyšívané boty vypadají stejně dobře a když je na nich zobrazen pouze malý prvek motivu

Pro lemování použijte stuhy, krajky, šikmé beyku, ozdobné copánky.

Ubrousky a ručníky

Jak jinak můžete použít schémata malých vánočních stehových scén? Šijte krásné ubrousky a ručníky. Samozřejmě, že by bylo poněkud zvláštní, kdybychom o nich otřeli špinavé ruce, ale jsou nenahraditelné jako nádobí.

Zde jsou přibližné motivy pro ubrousky nebo ručníky:Pokud má ubrousek čtvercový tvar, můžete si vzít malý vzor a vyšívat ho na každém rohu.

I malý prvek promění jednoduchý stůl na novoroční, královsky vyzdobený

.

A zde jsou zajímavá řešení pro ubrus na vánoční stromeček. Tento motiv je vyšíván na druhé straně ubrusu:

Vánoční hračky na vánoční stromky

\ t

V případě vánočních hraček také používají vzory s křížovým stehem.Ukazuje se, nádherné dekorativní ozdoby, které vypadají dobře mezi větvemi vánočního stromu.

Hračky jsou vycpané, vyšívány nejprve na každé polovině a poté je spojeny se špatnou stranou dohromady

Malé programy se používají k vyšívání vánočních hraček na vánoční stromeček

Zavěsit na vánoční stromek a ploché hračky

Vyšívané podle schématů růžovo-pinové medaile jsou stále populárnější. Tyto dekorace s příslušným tématem jsou velkou novoroční výzdobou s křížovým stehem

Společnost Pinkip byla původně vnímána jako místo pro skladování kolíků. Dnes je to skutečná výzdoba interiéru

Jak udělat pin-up? Vyřízněte požadovaný tvar z kartonu (dvě identické části). Vyšíváme milovaný pozemek, obrys ořezáváme o několik centimetrů více než kartonový přířez. Pak položíme na podklad fleece oboustrannou pásku. Na zadní straně zabalíme všechno hadříkem. Výšivky upevníme jehlou s nití nebo lepidlem na zadní straně blanku. Přilepte obě poloviny k sobě. Křižovatku ozdobíme páskou, aniž bychom zapomněli nechat smyčku.

Háčkovaná řemesla pro nový rok: nejlepší nápady

Háčkování je také úžasný druh vyšívání, který bude vhodně zdobit byt pro dovolenou.

Santa Claus a sněhulák

Santa Claus a sněhulák jsou jednou z nejoblíbenějších postav v zimě,tak by bylo hezké pokusit se navázat okouzlující hračky pro navrhovaná schémata.

Kde je Santa Claus, tam je Sněhurka

Nečekali jsme na návštěvu sněhuláka?

A takový pohledný muž může ozdobit jakýkoli vánoční stromek, postavit se v čele svátku v domě, skrývat se v něčím daru!

Děláme vše podle schématu - pak dostaneme nádherného sněhuláka

Spousta příze není nutná, ale čím více barev vloží do práce (na klobouku, bundě, obličeji), tím lépe. Hotové dílo zdobí korálky, flitry, kamínky. Tak, že hračka může být zavěšena na vánoční stromeček, je pleten malý cop a je z něj vyrobena smyčka, která je šitá na vrchol výrobku s pravidelnými vlákny, které odpovídají. Namísto copu, by cop nebo úzká saténová stuha vypadala stejně dobře.

Pletené selaty s křídly pro nový rok

Aby byla hračka ve tvaru prase, připravíme bílou a světle růžovou přízi a pohodlný, ne příliš široký háčk.

Konáme podle schématu, nezapomeňte připevnit smyčku na zadní stranu prase k zavěšení na vánoční stromeček

Jak vyšívání, tak pletení vyžadují ticho, pohodlné držení těla a určitý čas. Nezapomeňte na osvětlení na levé straně. I když je nejlepší pracovat za denního světla, ale ve večerních hodinách se silnou touhou poučit, používáme poměrně jasné lampy zaměřené přesně na výrobek. Takhle se posaďtetakovým způsobem, že během několika minut práce se záda a krk nestanou necitlivými, pouze v tomto případě můžete získat skutečné potěšení z vyšívání.

Pracujte s potěšením a potěšte své blízké svou novoroční kreativitou!

Video: jak najít nějaký vzor pro vyšívání na internetu