Několik praktických tipů, jak si vybrat dvoupokojové chatky s WC a sprchou

Zahradní nebo dachové pozemky vyžadují umístění malého prostoru na svém území, který bude sloužit jako místo pro rekreaci nebo přechodný pobyt. Obvykle jsou vyrobeny ze dřeva, nemají takovou sílu jako kapitálové domy, ale zároveň plní své funkce dobře a mohou být vybaveny některými komunikačními prostředky. K dispozici jsou také komfortní dvoupokojové chaty s toaletou a sprchovým koutem, které lze zakoupit mimo kancelář nebo postavit sami.

Skvělá volba pro země žijící s terasami

Charakteristiky a výhody typických změnových domů

\ t

Kabiny jsou mnohem silnější a funkčnější než běžné hospodářské budovy. Existují různé návrhy těchto domů. V chatkách s malými rozměry si můžete nechat věci a strávit noc a dvoupokojový lze využít jako dočasné bydlení. Tento design je vhodný pro tříčlennou nebo čtyřčlennou rodinu, další komunikace ve formě WC a sprchynespornou výhodou pro pohodlí.

Dřevěná bouda, navenek se shoduje s malým domem

Obytná plocha chaty začíná od 18 metrů čtverečních. m. Obvykle se používá při stavbě 3 x 6 nebo 3 x 7 metrů. Kromě pokojů je zde také šatna a kuchyňský kout.

Varianta nejobvyklejšího uspořádání

Hledáte-li dvoupokojový design pro skladování nářadí nebo jiné technické účely, budou provedeny modely se dvěma samostatnými místnostmi s různými vchody.V každém uspořádání je v každém pokoji alespoň jedno okno.

Užitečné informace!Na okna, která mohou chránit před různými povětrnostními podmínkami, instalujte další žaluzie.

Před vnitřní úpravou může místnost vypadat takto

.

Takový dočasný letní dům má několik výhod:

  • Lze použít pro bydlení a izolaci iv zimě.
  • V případě potřeby můžete budovu snadno přenést.
  • Na stavbu bude vynaloženo minimum času a úsilí a náklady na materiál budou malé.

Dvoupokojové chaty s toaletou a sprchovým koutem budou ideálním řešením pro bydlení na pozemku v létě nebo v zimě.

Variace dvoulůžkových nocleháren: s verandou nebo bez ní, skládací a z různých materiálů

\ t

Jakýkoli letní rezident se může rozhodnout koupit ready-madezměnit dům nebo si ho postavit sami. V hotové podobě existuje několik možností pro budovy:

  • Stíněné obydlí. Má atraktivní vzhled, ale nejsou zde žádné výztuhy, což snižuje životnost. Tuto možnost lze použít pouze jako dočasnou budovu.

Nejjednodušší konstrukce panelu

  • Rám. Cena je vyšší, ale životnost je mnohem delší. Dřevěný bar je používán, vzhled je také reprezentativní, nicméně, tam je nevýhoda - pro oteplování budete muset použít minerální vlnu, která suší vzduch.

Variace s rámem a verandou

  • Z baru. Takovou změnu domu je možné zařadit jako trvalé bydlení. Ale zároveň budou náklady vysoké.

Rozpočet baru

  • Nádoba. Nejjednodušší možnost instalace, protože používá hotový kovový kontejner. Je vzácné, že je přítomen sprchový kout a toaleta, takže je často používán jako technická místnost nebo sklad a lze jej nalézt také ve formě kabiny pro ostrahu.

Kovová konstrukce

A odrůdy je také možné uspokojit nejen výrobním materiálem, ale i vzhledem a dalšími místnostmi.Takže dvoupokojová chata s WC a sprchou může být zakoupena s verandou, s dodatečným uspořádáním kuchyně nebo čekárny.

Promilovníci velkých verand

Některé podniky, které se zabývají výrobou těchto dočasných bytů, vám mohou nabídnout zajímavé projekty i na malé stavební ploše, v případě potřeby dokonce připojit druhé patro. Takové organizace nabízejí letní kabiny se sprchou a toaletou, aby bylo levné na klíč (cena se liší v závislosti na regionu a vybrané společnosti), proto je snadné vybrat nejvýhodnější nabídku.

Country kabiny levné (foto a cena): několik příkladů a vlastností konstrukcí

Domovní dvoupokojové bytové domy za cenu se mohou značně lišit v závislosti na zvoleném výrobním materiálu, výrobním podniku a dodatečné izolaci.Zde je několik modelů s popisem, uspořádáním a cenou.

Tabulka 1. Popis, uspořádání a cena letních domů

Obrázek Jméno Popis Cena, rub.
Změna domu se sprchou a toaletou 6 o 1.5 Vyrobeno ze dřeva 50 o 150, vnitřní a vnější dekorace jehličnatých šindelů, střešní kůlna. 25200
Změna domu se sprchou a toaletou 6 až 2 Dřevo 50 až 150, povrchová úprava - střecha je vyrobena z pozinkovaných, rámových dveří a příček. 62200
Změnit dům 5 o 2 Dřevo 50 až 150, možnost montáže na piloty (šroub), podlaha desky je drážkovaná. 53600

Takže můžetevyzvednout chaty, chalupy, dvoupokojové s toaletou a sprchovým koutem pro sebe podle velikosti, výrobního materiálu, vnitřní a vnější úpravy, typu střechy a dalších parametrů. A také si můžete takovou strukturu zachránit a postavit sami.

Dvoupokojové chaty pro chaty s toaletou a sprchovým koutem: možnost vlastní montáže

Pokud nemůžete levně najít levnou chalupu s toaletou a sprchovým koutem, můžete si ji předem postavit zakoupením materiálu pro práci.

Možnost nezávislé stavby

Zvažte hlavní etapy výstavby samostatného venkovského domu.

Tabulka 2. Fáze výstavby venkovského domu

Popis Obrázek
Poté, co jsme se rozhodli na místě instalace, které by nemělo být příliš vlhké, pokračujte k základu. Jednoduchou možností je vykopat díru o velikosti vašeho obvodu do hloubky 10-15 cm a naplnit ji pískem. Poté nastavte sloupky 20 cm nad povrch. Druhou možností je vytvořit plnohodnotný betonový základ, který bude trvat mnohem déle.
Přistoupíme k montáži konstrukce, upevníme stojan.
Sbíráme rám haly podle plánu a ze získaného materiálu. K připojení prvků budete potřebovat šroubovák.
Je nutné zahřát podlahu a vytvořit hydroizolační vrstvu.
Udělejte hrubý povrch podlahy (můžete ho nechat v tomto tvaru nebo něco zakrýt).
Montáž stěn, nezapomeňte na instalaci dveří a oken.
Pokud plánujete využít budovu v zimě, pak strukturu ohřejte.
Jděte na střechu, může být rovinná, jednostranná nebo dvojitá a pokrytá zinkem nebo jiným materiálem.
Obracíme se na výzdobu interiéru a exteriéru. Je možné použít obložení nebo blok domu.
Zbývá vybavit místnost a můžete žít (včetně komunikace nebo instalace letní sprchy a sušárny).

Aby bylo pro vás jasnější, doporučujeme sledovat video o instalaci kůlny.

Video: rámový dům do-it-yourself

Zde je několik dalších možností uspořádání haly s fotografií:

Možnost pohodlného života

Máme kuchyň

Zajistíme koupelnu a ložnici

A tak je vše v vůli vaší fantazie, hlavní je nezapomenout na malé množství prostoru a jeho správné použití.

Tipy a triky

Letní chaty jsou nejlepší volbou pro dočasné bydlení na vašem pozemku. Dva pokoje, WC a sprcha - nejlepší volba, adalší oteplování v této budově, můžete dokonce strávit zimu.

Realizace fantazie

Mají mnoho výhod, včetně možnosti pohybu. Můžete si vybrat materiál výroby a projektu. Mnoho společností nabízí ke koupi hotové domy za přijatelnou cenu.

Stojí za to šetřit na instalaci a přípravě nadace. Nezapomeňte, že se nedoporučuje instalovat na zem, a stojí za to moudře zaplnit vnitřní prostor.