Železný kůň pro zahradu: Neva motoblock a přílohy k němu

Šťastní majitelé velkého pozemku vědí z první ruky, jak těžké je udržovat pořádek v zahradě a dobrou sklizeň. Farmářská práce poskytuje nejen neustálou péči o výsadbu a zalévání rostlin, ale také doslova vyčerpávající fyzickou práci. Dnes budeme hovořit o nepostradatelném asistentovi pro každého letního rezidenta a vesničana, budeme diskutovat o tom, co Neva chodí za traktorem a jeho přílohami. Spolu s vámi budeme studovat všechny vlastnosti zařízení, rozsah jeho použití a možnost samostatné výroby. Online magazín HomeMyHome.ru shromáždil pro vás recenze skutečných vlastníků jednotky a nejvýhodnější nabídky na její nákup.

Neva motoblock - multifunkční zařízení pro práci na malém a středně velkém místě

Modelová řada Neva motorových bloků

Na samém začátku diskuse je třeba poznamenat, že kamenivo Neva je multifunkční technikou, která umožňuje řešit mnoho problémů:

 • pěstování a orba pozemku;
 • vytvoření brázdy a vyloďovacích přistání;
 • organizace zavlažování a čerpání vody;
 • sečení a sklizeň sena pro domácí skot;
 • výsadba a sběr kořenové zeleniny;
 • Odstraňování sněhu ;
 • pohyb zboží.

Blok motoru značně usnadňuje práci na zemi a šetří čas na zpracování místa.

Kompaktní a výkonný kormidlo Neva vyřeší mnoho problémů na vašich stránkách

Toto zařízení si získalo popularitu mezi našimi krajany za svou ekonomickou spotřebu paliva a spolehlivost. Jednoduchá robustní konstrukce zařízení zajišťuje dlouhou životnost. Cope s vedením Nevy může být člověk středního stavění.

Věnujte pozornost nejoblíbenějším úpravám tohoto vybavení:

 • Neva MB-2 (B)- motor pro MB-2 (B) motoblock Neva vyrábí společnost Briggs & Stratton, která je známá pro vysoce kvalitní výrobky.
 • Motoblock Neva MB-2 (K)je přístrojová varianta vybavená výkonným motorem elektrárny Kaluga. Můžete si vybrat poloprofesionální zařízení o výkonu 6,5 koňských sil nebo zakoupit profesionální vybavení s motorem o výkonu 7,5 k.
 • MB-2 (N)- vybaveno motorem Honda v 5,5 nebo 6,5 hp Výrobky Honda jsou tradičně známy vynikající kvalitou a dlouhou životností.
 • MB-2 (C)- srdce tohoto koně - od koncernu Subaru. Tato technika se považuje za profesionální a vyznačuje se horním umístěním vačkového hřídele.
 • MB - 23- to je nejtěžší volba s výkonem motoru až 10 koní Tato technika je určena pro dlouhodobou intenzivní práci na těžkých půdách. Hloubka orby na takové jednotce je více než 30 centimetrů.
[caption id = "attachment_33411" align = "aligncenter" width = "700"] Je-li zařízení označeno 23 "D" - pak následný traktor pracuje s motorovou naftou[/titulek] Související článek: [quote align = "center" color = "# e5e5e5"] Motorblocks: ceny, recenze, který je lepší. Tato technika se používá ke zpracování půdy na statku, k provádění prací ve sklenících, přepravě zboží a čistém sněhu. V tomto článku se podíváme na tajemství správné volby výkonového kormidla. [/Quote]

Optimální modely pro dvorek a farmu

Modelypro zpracování 20-80 akrů

Zvažte dva nejoblíbenější modely určené pro zpracování 20-80 akrů. Pro takový pozemek postačuje agregát s malým výkonem - do 6 koní.

Neva MB-2H-5.5

[ID tabulky = 755 /]

Neva MB-1B-6.0 FS

[ID tabulky = 756 /]

Profesionální

Profesionální jednotky mají odlišné výkonové a technické ukazatele. Zvažte dva další populární vzorky pro zpracování 3-4 hektarů půdy.

Neva MB-23N-9.0 PRO

[ID tabulky = 757 /]

Neva MB-23B-10.0

[ID tabulky = 758 /] Související článek: [quote align = "center" color = "# e5e5e5"] Nejspolehlivější a nejoblíbenější kultivátory a kultivátory. Výběr správné techniky, měli byste vzít v úvahu funkčnost, výrobce a náklady na zařízení, stejně jako věnovat pozornost spotřebitelské recenze o zakoupeném produktu. O tom budeme mluvit v článku. [/Quote]

Modely příslušenství pro Neva motoblock

Jednotka sama o sobě má omezenou funkčnost. Další úkoly, které může provádět pouze s přílohami. Jsou to právě všechny druhy přívěsů a nástaveb na postranním traktoru, které umožňují Něvě vyrovnat se s orbou, výsadbou a přepravou zboží. Výrobce nabízí mnoho možností pro další zařízení, které jsou vhodné pro všechny domácnosti.

Sklízeč brambor pro motoblock Neva

Malé zavěšené zařízení pro kopání kořenových plodin je jedním z nejoblíbenějších u našich letních obyvatel. Při kopání brambors konvenčním pluhem, významná část plodiny trpí vážným poškozením, který nedovolí uchovat kořeny. A ruční práce, jak se mnozí pokoušeli sami, může dlouhodobě vést k bolestem v zádech a invaliditě. [caption id = "attachment_33416" align = "aligncenter" width = "700"] Vyorávač brambor jemně obrací vrstvu země a zvedá zeleninu na povrch[/titulek] Operátor nastavuje hloubku a rychlost práce na začátku brázdy. Šířka zpracování ve stejnou dobu - cca 25 centimetrů. Sám namontovaný přístroj váží pouze 5 liber. Existuje několik modelů brambor pro Neva motoblock, a můžete použít univerzální zařízení, která jsou vhodná pro jiné jednotky.

Sazeč brambor pro motoblock Neva

Sázecí stroj na brambory je vybaven malým pluhem a secím strojem, který hází kořeny do brázdy s mezerou nastavenou obsluhou. Poté, co plod spadl do brázdy, usnul absolvent na zemi. Sázecí stroj na brambory - radost. Samotný proces je několikrát rychlejší, než kdybyste dělali všechno ručně. [caption id = "attachment_33417" align = "aligncenter" width = "700"] Výsledkem je, že se vám dost dobře vejde, což bude později vhodné[/titulek]

Sněhové frézy pro motobloky Neva

\ t Odstraňování sněhu ve velkém prostoru ve středním pruhu je obtížný úkol. Je dobré, když je třeba pouze vyčistit cestu k domu, ale pokud je třeba odstranit sníh z výjezdu do auta nebo dokonce dostat na silnici - bezmotoblock nestačí. Výrobce nabízí několik úprav přídavných zařízení pro blok motoru pro odklízení sněhu. Navenek se liší jen málo a skládají se z kovového pouzdra s integrovaným šroubem a trubkou pro vysávání hmoty sněhu. Aby bylo snadné přesunout těžkou jednotku nad sněhovou pokrývku, jsou k ní připojeny lyže. [caption id = "attachment_33418" align = "aligncenter" width = "700"] Tuto techniku ​​lze snadno ovládat - těžký stroj se posouvá na lyžích a veškerý nasbíraný sníh se hodí na stranu[/titulek]

Housenky pro motobloky Nevy

Pásy Caterpillar značně usnadňují pohyb těžkého motobloku na jakémkoliv povrchu. Žádná kola neposkytují tak spolehlivou přilnavost, jako stopy. S pomocí takového doplňkového vybavení může vlastník zařízení přepravovat vozík s nákladem i na jarní rozmrazování. Skladby budou nepostradatelné v oblastech s těžkým terénem. Taková tryska je velmi užitečná v zimním období - jednotka se bude snadno pohybovat i na volném sněhu. [caption id = "attachment_33419" align = "aligncenter" width = "700"] Mnoho milovníků zimního rybolovu a lovu používá chodce k pohybu v závěji[/titulek]

Kalhoty pro motobloky Nevy

Kalhoty jsou speciální kola, opatřená ohnutými kovovými deskami, které zvedají zem při pohybu oje. Co dává takové trysce: [list type = "arrow3"]
 • zajišťuje těsnou přilnavost technologie k půdě;
 • umožňuje lepší zpracovánípruhy;
 • snižuje velké plevele;
 • umožňuje, aby těžký kamenivo šplhal jistě na šikmém povrchu.

Upevňovací háky jsou nenákladné uchycení a budou užitečné v každé farmě. Každé takové kolo váží 12-15 kilogramů.

Zakřivené desky nepřicházejí do styku s pouzdrem jednotky a jsou nebezpečné

Diskový hiller pro Neva motoblock

Pěstování brambor nebo jiné kořenové zeleniny není snadné. Lidoví vynálezcové přišli s mnoha zařízeními pro tento účel, ale automatický design spojený s chodícím traktorem usnadňuje a urychluje.​​ U tohoto typu trysky je obzvláště cenné, že můžete nastavit šířku země.

Diskový hiller je praktické a pohodlné zařízení v provozu. To vám umožní udělat vysoký hliněný hřeben

Pro toto upevnění je vhodný univerzální závěs pro motoblok Neva.

Vozík pro motoblock Neva

Vozík pro přepravu zboží - je pro vaši ekonomiku nejužitečnější akvizicí. S jeho pomocí se jednoduché kormidlo promění v transport, který pomůže posunout značné náklady.

Informace!Přívěsy pro tuto techniku ​​nejsou určeny pro pohyb na příjezdových cestách. Mohou se pohybovat pouze v terénu.

Při výběru vhodného vozíku pro motoblok Neva byste měli zvážit výkon železného motorukoně Vozíky se schopností zvedat náklad až do 500 kg jsou vhodné pro středně výkonná zařízení.

Profesionální výkonné jednotky mohou vytáhnout vozík o hmotnosti až 1 tunu

Co ještě musíte věnovat pozornost při výběru vozíku:

 • těleso musí být vyrobeno z pozinkovaného kovu;
 • je vhodné, když se strany ohnou dozadu a samotný vozík může být vyložen jako sklápěč;
 • Vozík musí mít brzdy, takže se při převrácení nebo stoupání nesmí převrhnout.

Tento pohodlný přívěs vám pomůže zvládnout mnoho úkolů na místě.

Pluh pro motoblock Neva

Jaký rolník bude dělat bez pluhu? Toto je jedno z povinných zařízení, bez kterého nebude možné stránku kvalitativně zpracovat. Pluh bodne nožem do země a otočí postel. Tato léčba by měla být prováděna každý podzim, aby se zbavila plevele, a na jaře - připravit půdu pro výsadbu.

Pluh je užitečný pro aplikaci organických hnojiv a úpravu místa po dlouhé době odpočinku

Pluh pro motorový blok Neva MB2 je vyroben z obzvláště silné oceli. V prodeji najdete několik modelů tohoto produktu:

 • jednoduchý pluh pro lehkou půdu;
 • rotační pluh s kaskádou pracovních lopatek;
 • reverzibilní pluh je určen pro pevnou, zhutněnou zeminu.

Pro Něvu lze naléztprodává svítidlo, které se nazývá "Zykovův pluh".

Jedná se o vhodný mechanismus s upevňovacím systémem, čepelí, opěrným kolem a zařízením pro zajištění stability motorového bloku

Rotační sekačka pro motoblok Neva

Sekačka pro motobloky Neva může nejen sekat, ale také sekat plevele, aby mulčovala půdu. Malá kompaktní jednotka volně běží mezi řadami přistání, sečeními a prostorem kolem hospodářských budov.

Jedním z nejoblíbenějších modelů je sekačka Zarya. Toto rotační zařízení se skládá z několika disků, které v průběhu rotace stříhají stonky a vrhají trávu na stranu se dvěma sudými hřídeli. Výšku řezu lze nastavit pomocí saní.

Model rotoru se vyrovná se zeleným plevelem a mrtvým dřevem

Sekačku lze připevnit před nebo za motorový blok. Upevnění taženou metodou umožňuje mulčování půdy.

Pohled odborníka
Igor Svetlakov
Sales Assistant Retail Network Eldorado
Položit otázku\ t
„Aby rotační sekačka pracovala bez poruch, musí být rohové úchyty a vlna mechaniky pravidelně mazány litolem.“

Motoblock Neva: Recenze skutečných vlastníků

\ t

Nikdo nehodnotí kvalitu zařízení lépe než lidé, kteří jej v praxi používali. Časopis HomeMyHome.ru shromáždil pro vásNěkolik recenzí s užitečnými informacemi o přídavných zařízeních k traktoru Neva a praktickým použitím:

Podrobnostina adrese http://otzovik.com/reviews/motoblok_neva_mb-2s-7_0_dvigatel_subaru_7_0_l_s/
Přečtěte si vícena adrese http://otzovik.com/reviews/motoblok_neva_mb-2s-7_0_dvigatel_subaru_7_0_l_s/
Přečtěte si vícena adrese http://otzovik.com/reviews/motoblok_neva_mb-2s-7_0_dvigatel_subaru_7_0_l_s/

Jaký druh příloh motobloku může být proveden vlastními rukama a stojí za to?

Přílohy k motobloku Neva lze zakoupit v téměř každém obchodě se speciálními předměty. Mnozí praktičtí majitelé se ale dostaví k tomu, aby si z rukou něco udělali. Vskutku, cena kompletního souboru přípojek motorových bloků Neva může být velkým hitem pro rodinný rozpočet. Všechny výše uvedené jednotky mohou být vyrobeny nezávisle nebo vyzvednout levný model z jiných zařízení a vytvořit adaptér pro motoblock Neva.

Důležité!Při vývoji domácích výrobků je nezbytné vzít v úvahu výkon motoru a pracovní zatížení jednotky.

Video: přílohy do-it-yourself

Nabízíme vám několik videí mistrovských kurzů řemeslníků, které mohou být užitečné pro majitele těchto zařízení:

Kolik stojí za traktor traktoru Neva a jeho cena, nejlepší nabídky

Motoblok Nevy lze zakoupit ve specializovaných prodejnáchzahradního vybavení ve vašem městě nebo v internetových obchodech. Tam jsou dvě významné nuance: ve vašem městě, bude zařízení stát o něco více než na internetu, ale můžete zkontrolovat a vyzvednout sami. A pro dodávku těžké váhy z jiného města bude muset zaplatit dopravní společnosti a bude to stát hodně radosti. Nabízíme Vám nejlepší ceny podle Yandex.Market pro hlavní zařízení, můžete je porovnat s cenami ve vašem městě:

\ t
Foto Model Cena, rub Nejlepší nabídka
Motorový blok Neva MB-B6,5 RS 34500 atison.ru
Motoblock Neva MB1H MA (GP200) 40900 buy-with-discounts.rf
Motorový blok Neva MB-2B-6.5 Pro 49500 kuvalda.ru
Brambory NEVA KNM 810 kuvalda.ru
Sazeč brambor Neva KSM-1A 10553 megastore101.com
Rotační sněhové frézy na traktoru SM-600N12900 anytool.ru
Pásový pohon GP-N1 pro motocyklové bloky Neva 34990 prodacha.ru
Uzemňovací body pro motorové bloky 3449 vseinstrumenti.ru
Posuvný kotouč typu TYP 2 2218 invoz.ru
Mobil K Cart TPM-350 pozinkovaný,klapka 18700 anytool.ru
NEVA PN pluh s univerzálním závěsem 1994 bigam.ru
Rotační žací stroj NEVA KR-0.5 13699 bigam.ru
Přídavná souprava MB (1 rypadlo, 1 pluh, 1 závěs, 1 vrták 2 řady, 2 pluhy) 7109 bigam.ru

Jak vidíte, cena motorového bloku Neva pro domácí potřeby je poměrně nízká - mezi 35-40 tisíci rublů, ale které z dodatečných zařízení, které chcete koupit - rozhodnout sami.

Motorový blok Neva - nezastupitelný asistent v ekonomice. To pomůže udržet vaše stránky v pořádku a velmi usnadnit práci na zahradě.

Zvedněte potřebné přílohy a užívejte si procesu bez velkého fyzického úsilí!

Pokud máte vlastní dojmy z používání této techniky - podělte se o ně v komentářích!