Design ložnice: fotogalerie a detailní přehled funkčního designu

Pokud chcete ve svém domě vytvořit příjemnou a útulnou atmosféru, pečlivě zvažte design ložnice. Fotky nejlepších nápadů, které můžete vidět na našich webových stránkách. V našem přehledu budeme hovořit o vlastnostech designu této místnosti, výběru vhodného stylu, barevné palety a aktuálních trendech designu. Ložnice nábytek by měl být stručné a dobře promyšlené, takže neexistují žádné objekty, které zhoršují prostor pro odpočinek.

Moderní verze interiérů by měly být funkční, praktické a stylové

Design ložnice: Myšlenky a nejlepší řešení

Design ložnice v moderním výkladu se provádí v duchu minimalismu. To znamená, že hlavní důraz je kladen na postel, a mnoho třetích stran, jako jsou regály, objemné skříně a komody se prostě nepoužívají.

Při vytváření moderního interiéru této místnosti je třeba vzít v úvahu tyto faktory:

 • Parkety, laminát nebo koberec mohou být použity jako podlahová krytina. Parkety lze považovat za univerzální řešení, protože jsou šetrné k životnímu prostředí, praktické a trvanlivé;

Celkový interiér závisí na typu podlahové krytiny

 • paleta barev by měla být vybrána v závislosti na umístění místnosti. Pokud je strana slunná, můžete použít studené odstíny, a pro severní stranu stojí za to vybrat teplejší tóny;

Originální kombinace odstínů pro uvolněnou atmosféru

 • tapeta bude vhodná pro stěny, které pak mohou být natřeny. Nádherné velurové ložní prádlo nebobavlny Ideální pro dýhy, dřevo nebo tkaniny;

Tapeta s dekorem

 • Strop může být oříznut stropy. Neobvyklý vzhled plátna s tiskem fotografií, kudrnaté nebo víceúrovňové. Tyto designy vám umožní zamaskovat nerovný povrch.

Osvětlený strop

Na webových stránkách můžete vidět různé fotografie vzorů ložnic. Všechny detaily v interiéru musí být vysoké kvality. Zvláštní pozornost je třeba věnovat lůžku, které by mělo být pohodlné. Dobře, pokud kryt bude kombinován s barvou základního materiálu.

Barevné schéma může být ztlumené a klidné, ale zároveň zdůrazňovat okolní materiály.Je důležité zamyslet se nad osvětlením, volbou příslušenství, dekorativní omítkou a podlahovou krytinou.

V tomto videu si můžete prohlédnout zajímavé interiéry:

Fotografie interiérů ložnic vám umožní vybrat si vhodný designový design pro váš domov.

Romantické řešení místnosti spánku

Funkční provedení s minimálním dekorem

Opce pro ty, kteří upřednostňují královský odpočinek

Všechny potřebné kusy nábytku jsou umístěny na malé ploše

Odrůdy designu ložnic: fotografie moderních nápadů 2017

Modernídesign ložnice zahrnuje určité požadavky na registraci. Zde je několik věcí, které je třeba mít na paměti:

 • jednotu stylu.Při výběru typu designu je třeba respektovat to nejmenší detaily. Harmonické prostředí bude fungovat, pokud budou všechny prvky interiéru kombinovány;
 • je důležité zvolit harmonickou kombinaci barev.Nejdříve vyberte základní barvu a poté 2-3 další odstíny;
 • Správné umístění akcentů.Pozadí může být docela zdrženlivé a monotónní, ale zároveň jsou kladně zdůrazňovány malé detaily.

Na fotografii lze vidět návrhy pokojů v moderním stylu. Stěny s tímto designem většinou jednobarevné, s malými grafickými výkresy. V tomto případě by i dominantní barvy měly být matné a vybledlé s ředěním jasných akcentů.

Jednoduchá stylistika moderního interiéru

Fotografie krásných ložnic naznačují grafické obrázky a tisk fotografií. Pro tento pokoj jsou vhodné snímky nočních měst. Dokonce i v malém prostoru vytváří nepřítomnost nadbytečných prvků a přítomnost jednoduchých linií pocit dodatečného objemu.

Důležitým rysem moderní ložnice je, že je plně navržena pro odpočinek a spánek. Neměla by mít počítačové stoly, sušičky ani žehlicí prkna.Současně je důležité uvolnit prostor místnosti. Vítejtezaoblené a hladké povrchy, velká okna a světlý interiér.

Informace!Jedním z nových trendů je vytvořit jednu stěnu v jasnější barvě a zbytek vytvořit kontrast se světlými odstíny. V tomto případě je kladen důraz na stěnu, která má lůžko nebo naopak.

Fotografie krásných ložnic v bytě: interiérový design v závislosti na oblasti

Obrovské množství fotografií stylových ložnic dokládá design pokojů různých velikostí. Důležitým faktorem je to, pro koho je místnost určena, například pro dospělé, děti nebo pár. Může být nutné zvolit další zóny: pro šatnu a kancelář. Pro dětskou ložnici bude mít velikost 10-15 m2. m. Pro dva lidi nejlepší volba - 12-24 m2. m.

Kombinovaná verze hrací plochy a lůžek

Je důležité, aby místo na spaní bylo ve vzdálenosti 70 cm od zdi. Pokud je výška stropu 2,5 metru, pak komfortní plocha by měla být alespoň 12 metrů čtverečních. m. Pro pohodlný pohyb starších osob je důležité zvýšit vzdálenost mezi objekty. Minimální plocha by měla být nejméně 12-13 m2. m.

Kompaktní umístění pro ložnici o délce 12 metrů

Pokud umístíte do místnosti další funkční oblasti, měla by být její plocha větší. Například, pro uspořádání pracoviště bude potřebovat nejméně 2 m2. m. Může být izolován. Pro tuto obrazovku otevřené regály nebo záclony. Na šatnu lze strávit až 4 metry. Vizuálně zvětšit prostor pomůže zrcadlu na dveře skříně.

V tomto videu si můžete prohlédnout užitečné pokyny pro výběr designu pro místnost pro spaní a relaxaci:

Ložnice může mít:

 • místa pro zdřímnutí, například pár židlí, canape a stůl;
 • toaletní stolek k vyčištění;
 • místa pro skladování oděvů.

Nábytek do ložnice

Uspořádání místnosti závisí na formuláři. Například se čtvercovou ložnicí lze umístit do středu. A pro úzkou místnost poskytuje lineární uspořádání. V tomto případě je podél dlouhé stěny umístěn skladovací systém, toaletní stolek a pracoviště. Pokud je místnost malá, může být postel umístěna blíže k oknu, aby bylo zajištěno lepší osvětlení.

Výběr interiéru prostorných pokojů

\ t

Na fotografii návrhu ložnice o velikosti 20 metrů čtverečních můžete vidět zajímavé nápady pro váš domov.Prostorné pokoje jsou často zařízené v minimalistickém stylu.Tento styl je znám pro maximalizaci využití prostoru. Vypadá skvěle ve velkých pokojích a klasickém designu.

Prostorná varianta se získá při kombinaci ložnice s ateliérem

Dokonce i velké ložnice, mnozí nájemníci rozeznávají jasné asněhové bílé palety barev. Při provádění dispozice místnosti je nutné přemýšlet o situaci tak, aby byla oblast co nejvíce zapojena, ale neměly by existovat hromady a zbytečné prvky.

Doplňkový nábytek lze umístit do velké místnosti

Pro klasický interiér se hodí kvalitní materiály, krásné doplňky a luxusní předměty. Pro venkovský dům si můžete vybrat barokní, rokokový a empírový styl. Populární a koloniální design ložnice 18 m2. m. Příklady fotografií vám pomohou vybrat vhodnou možnost registrace.

Původní kombinace s rekreační oblastí

Klasický styl

Informace!Ani v prostorných místnostech se nedoporučuje volit tmavý odstín jako hlavní barevná paleta, ale lze ji použít k vytvoření krásného ornamentu.

Možnosti designu ložnice 14-16 m2. m: fotografické nápady

Dostatečný prostor je ložnice o rozloze 15 m2. m. Fotografie skutečných interiérů ukazují výhody takové místnosti.S takovými rozměry je možné vybavit komfortní místo na spaní, stejně jako organizovat ergonomické úložné systémy, pracoviště a dokonce i rekreační oblast.Takový pokoj může být uspořádán v neoklasickém stylu. V tomto případě použijte bohatou kombinaci barev.

Konstrukce vzduchu propokoje 16 metrů

Původní interiér lze realizovat i s omezeným rozpočtem. Pro vytvoření moderního stylu lze strop a stěny omítnout a pak potáhnout bílou matnou barvou. Pro podlahy je laminát vybrán texturou dřeva. Stejný materiál lze také použít k dekoraci stěny za čelo postele. Pro otevírání oken lze použít jednoduché záclony. Skutečnou výzdobou interiéru může být správné osvětlení. Současně lustr může být doplněn vysokou stojací lampou a nočním lampičkami.

Můžete si vybrat neobvyklý moderní design, ložnici 4 po 4 lze vyrobit pomocí několika stylů. Například, high-tech design může být použit pro postel, okenní otvor a boční stěnu. Na stěně se nachází výklenek se závěsnými skříňkami a lampami. Chcete-li do místnosti přidat více tepla, můžete použít design ve venkovském stylu. Béžový laminát se používá pro výzdobu stěn. Současně by měl být upevněn v horizontálním směru.

Tmavá barva v interiéru umožní správně vytvořit akcenty

Plocha 16 m2. m. je dostačující k výběru libovolné varianty pro nástěnné dekorace. Můžete použít tapetování, malování a obklady. Populární je jednoduché barvení z vodných emulzních kompozic.

Informace!Volba povrchových úprav stropu nezávisí ani na ploše místnosti, ale na její výšce. Pro trochuStropy se často volí tak, aby byly hladké a rovnoměrné, zatímco vícevrstvé stropní konstrukce jsou vhodné pro vysoké. V závislosti na provedení je zvoleno osvětlení, stejně jako nátěry se štuky a potisky.

Vytvoření skutečné ložnice design 12 metrů čtverečních. m: foto originální design

Můžete vytvořit unikátní design ložnice o rozloze 12 metrů čtverečních. m. (foto níže ukazuje nejzajímavější řešení). Nejdříve musíte zvolit kvalitní tapety s dekorem tlustých proužků nebo malých vzorů.

Musíte také zvolit vhodné sady nábytku. Pro místnost ve tvaru čtverce si můžete vybrat skládací nebo vestavěnou skříň. Varianty s bodovými světly vypadají dobře.

Neobvyklé lampy a světla činí prostor prostornějším

Nyní tedy budeme uvažovat o některých pravidlech registrace prostoru této oblasti:

 • tapety a nábytek by měly být různých barev, protože monochromatický design vizuálně zmenšuje místnost;
 • pro strop se používají sádrokartonové desky, které mohou být zdobeny fotografickou tapetou;
 • Pokud jsou stropy vysoké, pak budou víceúrovňové stropy stylovým řešením;
 • nezapomeňte na výběr záclon. Lněné nebo římské závěsy jsou vhodné do moderního interiéru.

Pomůže to udělat kvalitní opravu ložnice 12 čtverečních fotografií skutečných interiérů. Je těžké vybavit tak malou místnost.Pokud je to možné, je lepší koupit skládací postel. Tyto položky pomohou ušetřit místo. Místo objemných komody používejte vestavěné skříně. Můžete použít kompaktní stoly v kombinaci s policemi nebo policemi.

Stylová verze s fotografickými tapetami

Je důležité ponechat v prostoru dostatek prostoru. Současně lze k stěně přemístit kusy nábytku, můžete instalovat skleněné panely.

Užitečné informace!Pokud je místnost malá a obdélníkového tvaru, pak nepoužívejte pevné skříně, spíše použijte zapuštěné náhlavní soupravy.

Volba designu ložnice 10-11 čtverečních. m: fotografické nápady

Je důležité pečlivě zvolit možnost interiérového designu ložnice 11 m2. m. Fotografie umožňují vidět nestandardní řešení. Naplánujte si místnost tak, aby byla vizuálně zvětšena.

V takovém malém prostoru bude obtížné umístit postel, takže si můžete vyzvednout buď podkroví velikosti královny nebo dvojité lůžko, jehož šířka není větší než 1,6 metru.Můžete se hodit na malou plochu a manželskou postel, ale měla by mít design transformátoru.

Při výběru lůžka na malý prostor zvažte následující doporučení:

 • je lepší umístit místo na spaní do vzdálenosti od okenních a dveřních otvorů. Stojí za to zvážit zvukovou izolaci prostor;
 • uvolnit místo místo prádelníku, který stojí za to použítvestavěné police a zásuvky;
 • pro zvýšení výšky stropu může být lůžko zvoleno bez ramen.

Správné umístění v malé oblasti

Při uspořádání malé místnosti je důležité si uvědomit, že velikost nábytku by měla být kompaktní a funkční.

Zakázková konstrukce v leopardích výtiscích

Světlé odstíny nebo vodorovné pruhy pomohou zvětšit prostor. Pokud se rozhodnete zvolit tapetu se vzory, měly by být malé.

Informace!Pro podlahy zvolte světlou barvu, která bude kombinována se zbytkem nábytku. A vizuálně pomůže zvětšit prostor parket nebo laminátu světelnými pruhy.

Ložnice možnost 8-9 m2. m: fotografie interiérů

\ t

Často je nutné navrhnout malou ložnici o velikosti 9 metrů čtverečních. m., tento pokoj se používá nejen pro ložnici, ale také pro dětský pokoj. Moderní technologie a materiály umožňují i ​​z malé místnosti vytvořit pohodlný a útulný prostor.Je důležité zvážit konstrukci malé místnosti, aby se místnost neuspořádala.Při výběru dekorace místnosti zvažte její konfiguraci a přítomnost oken.

U ložnice s místností 3 x 3 by měl být design vybrán v závislosti na jeho tvaru. Ve čtvercovém pokoji je postel lépe umístěna na čelní stěně proti zdi a na dvou stranách stojí za to, aby se nacházely noční stolky. Naproti lůžkudržák může zavěsit televizor.

Pokud má váš pokoj obdélníkovou konfiguraci, neměly byste na stěny stěn umístit stoly a skříně. Dekor by měl být nenápadný v barvě a kompaktní velikosti.

Pro vytvoření moderního interiéru je nutné nakreslit návrhový výkres ložnice o rozloze 8 m2. m. Fotografie vám umožní vidět původní nápady.

Dokonce i na malé ploše můžete umístit šatní skříň a funkční skříňku

Informace!U kompaktních místností je rohový nábytek skvělý pro pomoc při uvolnění prostoru uprostřed místnosti.

Design malých ložnic: fotografie původních možností

Podívejme se na design malé ložnice. V takové místnosti by neměly být zbytečné předměty a další výzdoba. Malý pokoj může být uspořádán v různých stylech.

V tomto případě je lepší použít světlé odstíny blízké bílé. Můžete použít odstíny různých barev, ale ne tmavé.Při výběru materiálů hodných pozornosti k jejich bezpečnosti a šetrnosti k životnímu prostředí.

Neobvyklá volba pro malou místnost

Podlaha by měla být teplá. Může to být koberec, laminát a parkety ze dřeva. Nejlepší možností pro ložnice je monochromatický, bílé stěny, které mají malý vzor.

Lesklé stropy vytvoří v Chruščově prostornější design ložnice. Fotografie skutečných interiérů ukazují, jakmůže zvětšit prostor. Pro hromadný efekt, můžete si natáhnout film v rámu sádrokartonu.

Skládací postel ušetří spoustu užitného prostoru

Dokonce i malé místnosti mohou mít různou funkčnost, například ložnice je šatna, kancelář, obývací pokoj nebo školka. Na fotografiích návrhů malých ložnic o rozloze 6 metrů čtverečních si můžete prohlédnout různé možnosti. m.

Existuje několik tajemství pro miniaturní místnost, která pomůže zlepšit vzhled:

 • šatní skříň - lepší volba velikosti stropu a zrcadlové dveře pomohou opticky zvětšit prostor;
 • lépe zdobí interiér v jasných barvách;
 • se zaměří na čelo. To může být obraz, jasná tapeta nebo tapeta;
 • vysoce kvalitní osvětlení;
 • promyšlený a kompaktní skladovací systém;
 • je lepší zvolit krátké záclony, aby se u okna nebo pod parapetem uspořádal nějaký nábytek.
Informace!Nepokoušejte se umístit veškerý nábytek do malé místnosti. Ložnice by měla být jen nejnutnější pro spaní.

Jak vybavit ložnici

Zvažte, jak vytvořit moderní ložnici v bytě. Vzory a světlé koberce nejsou relevantní. Je lepší dostat krémově zbarvený koberec. Není nutné volit pouze studené nebo syté barvy, můžete použít kombinace s teplými a uklidňujícími barvami.

Zde jsou některé body, které charakterizují ložnici v moderním stylu:

 • pohodlné lůžko s povinným místem pro uskladnění věcí;
 • komoda nebo skříň;
 • světlé odstíny a jako podlaha pokrývající linoleum nebo parkety;
 • velký počet žárovek a žárovek;
 • rolety a světelné záclony;
 • pohodlné pracoviště;
 • Stropní a nástěnné dekorace by se měly provádět v jasných barvách;
 • koberec lehkých odstínů.

Dispozice pokoje s dětskou postýlkou ​​

V ložnici by mělo být velké množství světla.Můžete přidat vestavěné žárovky, lustr a dát lampu na noční stolek. Dekorativní předměty závisí na celkovém stylu.

Konstrukce pro neobvyklý pokoj

Užitečné informace!Pro malou ložnici budou dělat postele s extra zásuvkami nebo skládacími pohovkami.

Jaký styl zvolit pro ložnici

Při vývoji návrhu ložnice byste neměli zapomínat, že její interiér by se neměl výrazně lišit od obecného stylu celého domu nebo bytu. Zvažte nejvhodnější možnosti této místnosti.

Klasika

Design ložnice v klasickém stylu je vždy relevantní. Fotografie ukazují hlavní body tohoto designu.Vypadá skvěle v klasické verzi v bílé barvě.Barevnou paletu lze vybrat z jiných zklidňujících odstínů: písku, mléka, béžové a olivové.

Materiály pro výzdobu musí být přírodní a elegantní. Můžete si vybrat tkaninu nebo papírové tapety s tradičním vzorem, stejně jako dekor basreliéfů, lišt a hranic.

Dekor s klasickými prvky

Nábytek by měl být vyroben pouze z přírodních materiálů. Postel s zdobeným čelem ze dřeva nebo kování bude skvěle vypadat. Interiér můžete doplnit pomocí pohovky, stolu s pohovkou nebo pohovkou. Textil lze aplikovat nejrůznější. To může být těžké závěsy, vzduchové markýzy nebo hedvábné obaly. Vypadá dobře víceúrovňové osvětlení. Jako příslušenství budou vhodné malované skříně, svícny a malby.

Loft

Pokud se vám nelíbí klasicismus v nastavení, pak si můžete vybrat variantu designu ložnice v půdním stylu.Pro takový interiér je důležité zvolit praktický nábytek, například posuvné skříně, skládací skříně nebo skříně.Existuje několik pravidel pro zdobení místnosti v tomto stylu:

 • Pro stěny by měly být použity akrylové barvy, imitace zdiva a dřevěné panely. Můžete pověsit originální plakáty;
 • V místnosti musí být namontován chromovaný stojan;
 • okenice jsou namontovány na oknech. Tyl nebo všechny druhy závěsů nejsou pro takovou příležitost vhodné;
 • podlahy lze použít parkety.

Drsná textura pro půdní styl

Kombinace komfortu a funkčnosti v interiéru

Související článek:

Loft Style - co to je. Uvažujme podrobněji o vlastnostech interiéru v tomto stylu, o tom, jak jej vytvořit a jaké materiály je nejlepší použít, stejně jako vyhodnotit fotografie nejlepších loftových studií či apartmánů.

Provence

Můžete se podívat do ložnice s designem ve stylu Provence. Zde jsou vlastnosti takové možnosti:

 • při registraci se používá hlavně světlá paleta.Není špatné rozhodnutí - levandule, nebe modré a citronové barvy;
 • dekorační omítka, tapety nebo nástěnné panely se používají jako dekorace. Pro podlahu je výborná volba - deska ze dřeva nebo keramické dlažby. Strop je natřen světlou barvou;
 • používal nábytek s efektem starověku. Vhodné dřevěné, proutěné nebo dokonce kované předměty s dekorem řezby, zlacení a malby;
 • lněné nebo bavlněné textilie s květinami, hráškem, bobulemi nebo pruhy se používají k výzdobě;
 • svítidla jsou důležitá. Nejlepší volbou jsou malované stropní lampy, kované lustry a látkové stínítka;
 • fotografie a malby s poli levandule se používají jako příslušenství.

Design ve stylu Provenceumožňuje vytvořit vzdušný a světlý prostor

Moderní

Neobvyklé řešení - design ložnice v moderním stylu.Vyznačuje se uměleckou estetikou i úžasnou kombinací moderních detailů a prvků aristokratické minulosti.

Místnost v tomto stylu má některé vlastnosti:

 • zakřivené a plastové linie;
 • ozdobené vzory na podlaze, nábytku nebo tapetách;
 • doplňky v romantickém provedení;
 • květinová výzdoba;
 • moderní materiály pro výzdobu.

Varianta místnosti ve stylu moderního

Do ložnice jsou vhodné netkané tapety s květinovými ornamenty, dekorativní omítkou, sítotiskem a keramickým soklem. V interiéru jsou použity šedavě fialové, béžové, zlaté a smaragdové odstíny.

Související článek:

Interiéry bytů v moderním stylu. V tomto článku se podíváme na to, co je v moderním interiéru, jaké směry stylu existují na příkladu fotografie a videa.

Barevná paleta pro výzdobu ložnic

Správná atmosféra spánku a odpočinku závisí na správné volbě barevné palety. Často pro registraci hlavního pozadí béžové, smetanové, perlové nebo kávové barvy je vybrána. Na fotografii můžete vidět design ložnice v jasných barvách, což je důležité pro nové trendy.

Centrální stěna v čele hlavy může být zdobena v kontrastní barvě. Pro tento oblek modré, korálové, hnědé nebo čokoládové barvy. Ke zvýraznění můžete použít tapetu nebo speciální nálepky.

Béžový interiér pomáhá vytvořit nádherné prostředí na spaní

Pomocí správného výběru barev můžete prostor vizuálně zvětšit, zakrýt vady místnosti nebo přidat teplo nebo chlad. Teplá paleta barev je spektrum od červené po žlutou. K ochlazování odstínů patří modré a fialové tóny.

Tmavé barvy v dekoru

Ložnice vypadá skvěle v béžových tónech. Na rozdíl od jiných teplých barev tato volba nesníží prostor. Pro malé prostory vhodný bílý a modrý odstín.

Kombinace barev v neobvyklém interiéru

Harmonický interiér lze vytvořit pomocí podobných barev nebo odstínů stejné barevné palety. Nejčastěji se jedná o pastelové a měkké barvy. Stěny mohou být světle béžové a nábytek hnědý.

Pro kontrastní provedení lze použít maximálně tři barvy. Obvykle se používá hlavní odstín a další a třetí se používá jako přízvuk.

Dávkování jasných detailů by mělo být mírné

Některá doporučení vám pomohou vytvořit harmonický interiér:

 • barvy textilií, dokončovacích materiálů a nábytku by měly být harmonicky kombinovány;
 • neutrální odstíny pomohou vytvořit uklidňující atmosféru;
 • přírodní paleta pomůže vytvořit útulnou atmosféru. Tyto odstíny zahrnují béžovou, zelenou, hnědou a oranžovou;
 • barva stěn je vybrána s ohledem na strukturu, na které je aplikována.

Související článek:

Tabulka barevných kombinací v interiéru. Budeme hovořit o tom, jak kombinovat barvy v interiéru a o vlivu barvy na náladu člověka. Učíme se, jak plánovat návrh prostor.

Která volba tapety pro ložnici: možnosti fotografie

Fotografie vzorů tapet v ložnici si můžete prohlédnout na našich webových stránkách. Existuje obrovské množství řešení, která lze snadno ztratit. Papírová plátna jsou rozpočtová a ekologická. Vinylové tapety mohou maskovat nepravidelnosti stěn. Flizilinovye tapety mohou být malovány. Pomáhají dát osobnost každé ložnici. Bude vhodný pro tento pokoj a látku na bázi tkaniny.

Zde je několik originálních nápadů, které můžete použít:

 • můžete použít kombinovaný design tapety v ložnici, fotografie vám umožní vidět neobvyklé příklady. Kombinace v horizontálním směru umožňuje rozdělení prostoru na dvě zóny. V tomto případě může být horní část jasnější a spodní částmonofonní kresba;

Kombinovaný roztok

 • zdobení tapety vzorem v hlavě hlavy;

Ozdoby na hlavě

 • Obrazy různých barev vypadají originálně. Umožňují vám rozdělit místnost na samostatné zóny;

Kombinace různých odstínů

 • Tapeta by měla být vybrána v souladu se stylem interiéru. Pro místnost v provensálském stylu se hodí plátna s květinovým vzorem a pro půdní vestavbu - se zdivem;
 • pro empírový styl, tapeta je barva burgundské. Můžete aplikovat a napodobovat přírodní dřevo;
 • pro zdobení stěn ve stylu minimalismu plátna zapadají do bílé, šedé nebo černé;
 • Interiéry japonského stylu zdobí plátna připomínající dřevo nebo bambus:
 • nestandardní volba - design ložnice s fototapety.

Verze s fototapety

Skutečné obrázky

Laminovaná varianta

Jak si vybrat nábytek v moderním stylu

\ t

Je důležité zvolit správný kus nábytku pro prostor na spaní a odpočinek. V ložnici můžete vidět fotografie nápadů na návrhy šatních skříní.Všechny položky náhlavní soupravy musí být funkční, šetrné k životnímu prostředí a pohodlné.

Moderní nábytek vypadá jednoduše a ekologicky

Zvláštní pozornost by měla být věnována výběru lůžka. Mělo by být prostorné a ergonomické. Je lepší zvolit modely s velkou čelo. Rámovou částí může být kov, dřevo nebo dokonce proutí. Skvělá volba je ortopedická matrace, která vydrží značnou hmotnost a rovnoměrně rozloží zátěž z těla. K posteli potřebujete zvolit funkční noční stolek. Můžete si vybrat kompaktní noční stolky a komodu.

Populární návrhy rohových šaten v ložnici. Fotografie neobvyklých možností jsou prezentovány na stránkách.

Postel nemusí stát na nohách

Trendové předměty z přírodních materiálů. Je důležité zvážit typ alergie na jednu nebo jinou možnost. Transformační struktury mohou být funkčním řešením. Můžete vytvořit pódium a pod něj umístit postel. A na povrchu pódia je pracovní sada nebo dokonce úložný prostor. V noci se postel jednoduše vyjíždí z pódia.

Přírodní materiály pro dekor

Vlastnosti stropního provedení interiéru ložnice

Strop by měl být v souladu s ostatními prvky v místnosti.V závislosti na stylu místnosti je možné vytvořit jednoduché, komplexní a víceúrovňové struktury.Můžete si také prohlédnout ve fotoreportáži střechy stropů v ložnici. Nábytek a díly musí být ve stejné barvě.palety.

Osvětlený strop

Pro pokoj v klasickém stylu bude vhodný stropní design v pastelových odstínech, štuky a malby. Pro eklektický styl by bylo skvělým řešením dřevěné obložení nebo trámy. Každý materiál má určité vlastnosti a vlastnosti. Stropní dekorace se často provádí pomocí sádrokartonu, tapety nebo textilu.

Překrásný sádrokartonový strop

Bělení nebo lakování je levné provedení. Povrchová úprava se provádí vodou ředitelnými barvami. Vestavěná LED nebo zářivka bude nádhernou výzdobou zavěšeného nebo zavěšeného stropu.

Nuance výběru záclonového designu pro ložnici: foto novely

Se správnou volbou záclon můžete vytvořit jedinečnou atmosféru v místnosti. Je důležité vzít v úvahu styl místnosti a vybrat vhodnou možnost.Pro místnost v klasickém stylu jsou vhodné tyly nebo závěsy. Interiér je zařízen moderními římskými nebo roletovými žaluziemi. Provence zahrnuje použití krátkých záclon k parapetu v ložnici, fotografie příklady mohou být viděny na místě.

Záclony pro moderní interiér by neměly mít nadbytečné prvky