Záchranáři do kuchyně ze seriálu "proč jsem to předtím nevěděl?"

Co je to život? Ve skutečnosti je to taková pomoc, tajemství, které usnadňuje život. Jedná se o jakýsi kód, který „psát“ a hackovat hru. Ale to není hra, ale kuchyně je důležitým strategickým místem v každém domě. Dnes redaktoři HomeMyHome navrhují, aby byl kuchyňský prostor občas pohodlnější a zároveň zjistili, jak zmírnit obavy spojené s přípravou a skladováním potravin. Tak, život hackování do kuchyně, bereme a používáme!

Je čas zjednodušit svůj život pomocí užitečných tipů

Layfaki, se kterým můžete dokonale uspořádat kuchyňský prostor

Obvyklé uspořádání kusů nábytku v kuchyni se nám jeví jako vhodné, ale pokud se ponoříte do přemýšlení, například se ukáže, že tyto banky zde nejsou na místě, ale obytný prostor tam zmizí a víčka nejsou v dohledu příliš dobrá. A kde je vzít? Koneckonců, kuchyně není tak velká, jak bychom chtěli.

Pokud začnete přemýšlet o tom všem vážně, pak můžete chytit neoslabené „smutné“. Ale musíte pochopit, že někdo už všechny tyto otázky vyřešil. Neztrácejte čas vymýšlením jízdního kola, když je raketa již vynalezena: stačí použítpřipravené nápady!

Dokonce i ve fázi výběru kuchyňského nábytku si můžete představit takové pohodlí jako prkénko nad košem.

Už žádné naklápění desky, pohybování někam, kartáčování drobků z ní: je snadné je vhazovat do otvoru určeného pro tento

Alternativně jsou na bocích dřezu instalovány řezací desky. Vyčistěte okolí, ne jeden drobek na podlaze během pracovního procesu!

Další jednoduché řešení pro malé kuchyně a pro ty, kteří jsou posedlí úsporným prostorem. Nakupujeme levné regály z kovu nebo plastu a připevníme je na vnitřní stranu dveří skříně.

V takových koších je vhodné dát to, co má být doslova na dosah ruky: otevřeno, viděno, vzato

Rohové podložky jsou často nepohodlné, ne kvůli jejich umístění, ale proto, že pod nimi zmizí množství prostoru. Každý centimetr prostor pracuje pro horlivé majitele!

Na objednávku můžete vyrobit stojan s plochými kulatými policemi. Otáčejí se kolem osy, vše leží v pořádku a každý objekt je snadno dostupný jednoduchým otočením letadla

.

Když jsme začali mluvit o dveřích skříněk, nezapomínáme, že na ně je možné nejen pověsit košíky.

Zevnitř jsou dveře také velmi užitečné: mohou zavěsit kolejnice, háčky, umístit břidličku, na které je vhodné psát menu a recepty

.

Existují ještě ti, kteří rádi používají tištěné nebo ručně psané kuchařky? A pro vás je život hacking!

Závěs s kolíčky na prádlo bude dokonale sloužit kuchyni

.

Kdo drží mnoho druhů čisticích prostředků, vždy se ptá, kam je dát.

Na zábradlí pod dřezem je možné umístit všechny nádrže typu „káčátko“

Stejně jednoduché: lahve mají tendenci vyvinout se na polici, což vylučuje možnost umístit něco jiného na stejnou polici. Jak se vám líbí toto zařízení? A nic se neotáčí a místo bylo zachráněno

Můžete psát samostatné články o ukládání zádi, ale tato možnost je nesrovnatelná

.

Otázkou je pro ty, kteří mají mnoho koření nebo sušených bylin: kde je skladujete, pokud je podle doporučení lepší to udělat ve skleněných nádobách? Nevíme, jak jste tento problém vyřešili, ale zde je vhodné řešení, které vyhovuje mnoha interiérovým stylům.

Krásné banky nepokazí vzhled kuchyně

Opět na otázku řezných desek. Jediná věc, jak ji lze později nahradit? Tato vestavěná verze zpočátku navrhuje možnost výměny

Tento hacking života však ocení ti, kteří neradi vyprávají kamna, zejména pokud musejí hodně vařit, jako v době ochrany přírody.

Fólie v rolích může být použita takto: po skončení vaření se jednoduše odstraní a vyhodí

.

Staré hrábě, nebo nové, na tom nezáleží - každý může být v pořádku a zavěšen na zeď, samozřejmě bez řezu.

Skleněná skla s takovým improvizovaným vzhledem zábradlípůvabně

Sklenice s kořením mohou viset kdekoli na kovových površích, pokud připevníte magnet na dno. Budou se kreativně dívat na dveře chladničky

Hacking kulinářského života: skladování a příprava jídla je jednoduchá

Uspořádali jsme prostor, nyní uvidíme, co je zajímavé s jídlem. Někdo stále neví, jak ukládat banány, a někdo nemůže přijít na to, jak prodloužit životnost souboru cookie, který se z nějakého důvodu rychle stane nehybným. Ale všechno je tak jednoduché!

Originální led, rychlý a snadný

Led může být nejen z vody, ale také z jiných kapalin, včetně kávy, tekuté čokolády a dokonce i ghí. Další chutné kostky ledu jsou vyrobeny z plátků citronu ve vodě, a pokud zmrazíte jogurt s hůlkami, které z něj vyčnívají v nádobách s ledem, dostanete chutnou malou zmrzlinu. Zdá se, že je to jednoduchý trik, ale velmi užitečný.

Nejlepší je řezat různé voňavé a zdravé zelení, nalijte ho rozpuštěným máslem a nechat zmrznout. Jedna kostka přidaná bude jídlo úžasnou chuť.

Paní, jak porazíte maso? Pro mnoho je problém, že tenká vrstva kotlety je roztrhaná, vlákna přilnou k paličce. Ukazuje se, že tomu lze předejít pomocí polyethylenu. Pokud se polyethylen náhle prorazí, je jednoduše nahrazen jiným.

Vezměte sáček na kus masa a můžete ho odvazovat ze srdce

.

Skladování banánů: zabalíme špičku svazku páskou nebo potravinovým filmem

Mimochodem, banány nejsou skladovány v chladničce, jsou zde mnohonásobně rychlejší.

Ale tajemství ochlazování jakéhokoli nápoje bez jeho ředění roztápějícím se ledem: zmrazení hroznů odděleně a jejich použití jako ledových kry

Peeling zázvoru je obtížný vzhledem k jeho vtipnému tvaru. Ale lžíce se s takovou prací bez problémů vypořádá

Už dlouho jste unaveni rozmrazováním náplně? Není třeba trpět, okamžitě je zabalte do malých balení, čímž dáváte porcím plochý vzhled pomocí válečku již v uzavřeném obalu. Takže je vhodné ukládat nádivku a okamžitě si vybrat správné množství

99

Další tip na udržení měkkých a čerstvých sušenek: vložte pár plátků z jakéhokoli jablka do sáčku cookies. Ovesné sušenky z takové manipulace se stávají mnohem měkčí a jemnější k chuti!

Delikátní a rychlé omelety nejjemnější chuti se získají, když se do pytle vloží syrové vejce s kořením a bylinkami. A v balení je ponořen do vroucí vody na minutu nebo dvě

Mnoho knedlíků můžete zmrazit tak, že v mrazáku použijete šňůry nebo sklenice

.

Je mléko odtékající? A neutečeme. Není mu dovoleno uniknout dřevěnou lžící přes pánev

Layfaki, který pomůže vyčistit kuchyňské potřeby

Jsou užitečné tipy pro ty, kteří věnují velké úsilí vytváření a udržování čistoty v kuchyni.Podívejme se, jak a co lze odstranit pomocí hackingu života.

Dětský olej na kůži mění chromované povrchy od znečištěných po čisté a šumivé.

Olej naneste na hadr a otřete mixér

Je vhodné čistit kovové, skleněné a hliníkové povrchy fólií

.

Dalším velmi častým problémem je únikový pytel na odpadky. Tam, kde jeho těsnost zmizí se zjevnou integritou zdola, je otázka století, ale je nepřijatelné tolerovat odkapávající páchnoucí sliz. Na dně každého pytle na odpadky jsme jen položili zmačkané noviny. Pohlcují veškerou kapalinu, která proudí do dna odpadkového koše.

Čištění mixéru také není tak obtížné, jak se zdá: nalijte do něj trochu vody a několik kapek tekutého pracího prostředku, stiskněte „on“ a po minutě je vše čisté! Zůstane jen opláchnout.

Také věnujeme pozornost troubě: otřeme ji čpavkem na noc, předáme ji tvrdou houbou a opláchneme ji ráno.

Související článek:

Jak čistit troubu od maziv a sazí doma. Pravidla čištění, bezpečnostní opatření, domácí chemikálie, lidové prostředky: sůl, mýdlo, citronová šťáva, peroxid, čpavek, ocet, prášek do pečiva.

S vůní uvnitř konvice stojí takto: nalijeme konvici plné vody a přidáme několik lžíce octa. Vařící voda s octem bude dělat svou práci, ale v domě v tuto chvíli je lepší, aby se neotevřela všechna okna.

Citron nebo kyselina citronová ušetří špinavou mikrovlnnou troubu

V pracovní mikrovlnné troubě je nutné dát misku s citronovou šťávou nebo kyselinou zředěnou vodou po dobu 5 minut. Pak vyjměte talíř a jen otřete stěny vlhkým hadříkem.

Související článek:

Jak čistit mikrovlnnou troubu doma je snadné a jednoduché: najdete originální a účinné způsoby, jak používat nástroje, které má každá hostitelka k dispozici. naší publikace.

Layfaki: jak se zbavit nepříjemných pachů?

Nejprve mezi kuchyňskými asistenti je ocet. Pokud je v kuchyni nepříjemný zápach jakékoli přírody a příčina „vůně“ byla odstraněna, je to ocet, který může vypudit zápach. Nalije se na pánev a nasadí se na pomalý oheň. Otvory jsou otevřené!

Kdo netoleruje vůni octa, může jednoduše vypálit sušenou citronovou nebo mandarinkovou kůru. Takový rituál zcela odstraní nepříjemné pachy a nahradí je vůní citrusové šťávy

.

Nepříjemný zápach z termosky se odstraní třeskem, pokud uvnitř nalijete 2-3 lžíce rýže. Rýže se nalije vodou a dobře protřepe. Po několika minutách se rýže odhodí a termoska se promyje horkou vodou.

Proti zápachu v chladničce se snadno vzdá své pozice, pokud dáte pár desek s jedlou sodu.

Související článek:

Jak umýt chladničku zevnitř, aby se zničil zápach. Důvodyvzhled nepříjemného zápachu, jak se rychle zbavit cizích vůní pomocí domácích chemikálií a lidových prostředků, pravidel péče o mrazničku a prevence pro chladničku - v naší publikaci

Video: 22 hackování života do kuchyně

Máte svůj hacking? Prosím, usnadněte nám a našim čtenářům život s novými nápady a všemi druhy dobroty!