Tekuté tapety: fotografie velkolepé interiérového designu v obyčejných apartmánech

Dnes přijďte do železářství - strávte spoustu času seznámením se se všemi možnostmi oddělení „vše pro opravu“. Máte zájem o zakrytí zdí? Dobře Dnes v revizi editorů HomeMyHome.ru - tekuté tapety. Fotografie interiérů v obyčejných bytech pomohou určit výběr a rozšířit porozumění čtenářům o možnostech využití tapety nového vzorku.

Tekuté tapety vypadají stylově a moderně

Výhody a nevýhody mokrých tapet na stěny a stropy

Složení kapalné tapety je založeno na celulózovém vlákně a lepidlemožné vměstky bavlněných a hedvábných vláken, barviv, dřevní štěpky, rostlin, písku a dalších prvků. Vzhledem ke složení obdivujeme různé barvy, vzory, texturu : tento nátěr je vhodný nejen pro domácí dekoraci, ale také dokonale zapadá do interiéru kanceláře. Zvažte všechny výhody a nevýhody tekutých tapet jako materiálu pro nátěry stěn a stropů.

Pros Nevýhody
Povlak je odolný vůči nízkým teplotám a ostrým skokům. Vlhkost je nepřítelem tapety typu kapalina, která se stane problémem, pokud si přejete zakrýt stěny koupelny.
Absolutně lhostejný ke slunečnímu záření - barva zůstává stejná. Pokud umístíte vlhkou tapetu do kuchyně, je obtížné z nich odstranit mastnotu a saze.
Kapalné tapety mohou napravit povrchové vady, tiše skrýt trhliny a díry. Snadná aplikace, snadná demontáž. Cena materiálu je vyšší než u jiných typů obkladů stěn.
Zvuková a tepelná izolace. Možnost štěpkování.
Absolutní netoxie. Pokud máte doma domácí mazlíčky, pak je docela možné, že se budou chtít třít na chladné zdi nebo poškrábat podlahu.
Neodstraňujte prach a nečistoty.
Vhodné použití na těžko přístupných místech, možnost opravy.

Každá místnost mění svůj vzhled s podobným nátěrem a vypadá více ušlechtilý

Informace!Tekuté tapetyjsou schopny skrýt drobné vady stěn, ale nenahrazují vyrovnání a zakrývají nepravidelnosti.

Bod čištění tapet je zajímavý: mokré čištění je deformuje. Ale můžete vždy ředit novou dávku a zakrýt graf.

Stěny zdobené takovým nátěrem vypadají výhodně a bohatě

Vnitřní výzdoba sálu

S n začíná obdobný dům. Nastavuje tón pro všechny místnosti. Zvažte různé možnosti dokončit chodbu tekuté tapety.

Jemné tóny zpříjemňují chodbu

Čerstvý fialový odstín zvyšuje náladu těch, kteří vstupují do bytu

Chic chodba!

Opravdu královský pohled na délku chodby chodby

Související článek:

Tekutá tapeta: recenze, nedostatky, přezkum výrobců, vlastnosti aplikace a odstranění ze stěn - přečtěte si naši recenzi. Tekutá tapeta je obtížný materiál pro práci, ale s její pomocí můžete dosáhnout velmi působivých výsledků.

Design tekutých tapet v obývacím pokoji

Obývací pokoj, jako místo, kde se v domě schází většina lidí, by měl svítit krásou a elegancí, odrážet obecný styl bydlení a charakter jeho majitelů. Tekuté tapety jsou příjemné na dotek, texturované a umožňují zvolit správný tón a design pro design místnosti.

Silk inkluze se podobajíčalouněné drahými textiliemi v královských palácích

Můžete zapnout fluorescenční komponentu v tekuté tapetě nebo, pokud chcete, navrhnout obývací pokoj jako vytvořený svět Jamese Camerona na fiktivní planetě Pandora z filmu Avatar. Možnost kreslení s tekutou tapetou dává široký prostor pro představivost.

Vždy se můžete zaměřit na jednu zeď v obývacím pokoji

„benátská omítka“ vizuálně činí místnost útulnější a bohatší

S úspěšným designem zdi budou hrát se zvláštním vnitřním světlem, kterému nezůstane lhostejný ani nej cynický host domu.

Související článek:

Tekutá tapeta vlastníma rukama: výroba a aplikace. V této publikaci se podíváme na to, z čeho jsou vyrobeny tapety vyrobené z výroby a jak vyrobit materiál doma krok za krokem.

Dekor s interiérem ložnice s tekutými tapetami

Konstrukce ložnice je intimnější než při dokončování jiných místností v bytě nebo domě. Ne každý je povolen do ložnice, to je místo osobního prostoru majitelů. Pokud si přejete, můžete vyzdobit ložnici v každém barevném řešení, pokud jsou pohodlní pouze ti, kteří v ní žijí.

Červený tón stěn obtěžuje někoho, ale v kombinaci s tónem nábytku a celkovou výzdobou ložnice vypadá sladká a trochu vzrušující

.

Provedení texturovanénátěr nebo použití vzorů učiní stěny důstojným kulisou pro celkový dekor postele.

Mnoho lidí si vybírá studené barevné schéma, ve kterém se tělo uvolňuje rychleji

.

Zahrnutí granulí do povlaku vytváří určitý prostorový objem a činí vzhled místnosti zajímavější

Jemně broskvová barva a zrno jsou zajímavě kombinovány s černou barvou

Vytváření tekutých tapet interiéru dětského pokoje

Dětský pokoj může být vyzdoben podle svého přání, ale s ohledem na ekologické materiály. Tekutá tapeta splňuje všechny požadavky: stěny neshromažďují vrstvy prachu, nevytváří skleníkový efekt. O designu designu není nic, co by se dalo říci: jakýkoliv vzor, ​​textura, barva učiní dětskou místnost nejen krásnou, ale i příjemnou a báječnou.

Za prvé se použijí obrysy vzoru, které se potom vyplní vhodnými barvami nátěru

.

Dítě se může těšit na kombinaci různých barev

Jasné děti? Samozřejmě!

Pokud se dítě rozhodne pokusit se opustit skalní umění na stěnách místnosti, pak můžete vždy vyloučit umění s novou šarží čerstvého nátěru.

Tekutá tapeta v interiéru kuchyně

\ t

Neříkám, že kuchyně je nejvhodnějším místem pro zdobení tekutými tapetami. Zde je však možné kombinovat materiály. Kolem zástěry můžepoložte další vrstvu dlaždic a zbývající stěny ozdobte tekutým povlakem.​​

V takové malé kuchyni zbývá najít vhodný nábytek, který bude zářit takovým měkkým pozadím

Jídelna s dobrým výběrem materiálu pro výzdobu vypadá pěkně a elegantně

V jídelně můžete ozdobit tapetou část, kde je měkký roh

Design toaletních a koupelnových tekutých tapet

V koupelně je vhodné vyzdobit stěny tekutou tapetou, pokud je kolem vany a umyvadla zakryt dlažba. Pamatujeme si, že nevýhoda konstrukce stěn s takovým materiálem je mírná deformace, když se dostane vlhkost, kterou nelze vyloučit v koupelně nebo na toaletě. Nikdo však nezakazuje přesným lidem zdobit stěny jakýmkoliv způsobem. Níže je několik příkladů koupelnové tapety.

Bíle krémové barvy jsou nejvhodnější pro toalety

Pokud je zástěra v blízkosti vany od dlaždice, pak je zbytek prostoru zcela bezpečný, aby se s takovým nestabilním materiálem před vlhkostí vyrovnal

Při zhotovování toalety s podobným materiálem musíte mít rezervu připravenou k opravě poškozených míst

Tipy pro zdobení stěn a výběr typu a barvy tekutých tapet v různých stylech

Jakýkoliv časopis v interiéru nabídne mnoho kreativních řešení pro obklady stěn: odjednoduchá až komplexní struktura a zobrazení obrazů. Trh nabízí obrovské množství barevných řešení, což jen komplikuje výběr. Před rozhodnutím o koupi stojí za to studovat katalog materiálů podrobněji a seznámit se nejen s možnostmi barev, ale is inkluzemi.

Tekutá tapeta v interiéru místností v klasickém stylu

Klasici vždy najdou koutek v srdci lidí, ne nadarmo, že klasický styl zůstává v průběhu mnoha let téměř nezměněn. Ať už se použije jakýkoliv supermoderní materiál, rozhodnutí o stylu zůstává v určitých mezích.

Nezáleží na tom, zda bude nátěr jedné barvy nebo se vzorem: je důležité spojit všechny detaily interiéru

Nábytek na tomto pozadí je skutečně ušlechtilý a pevný

Jaké tekuté tapety vypadají na stěnách místností ve venkovském stylu a provence

V Provence se nutně zaměřte na lehkost nábytku a jeho světlé barvy. Barva stěn by neměla soutěžit s nádechem nábytku a textilu. A pro tuto zemi vybírají kombinaci barev, která bude stínit světelné záclony a kostkované textilie.

Úspěšně zastíní interiér kombinací krémových barev

Tekutá tapeta pro stěny pokojů ve stylu minimalismu

Minimalismus vybírají lidé, kteří nechtějí být rušeni a oceňují svůj čas. Kvalitní nástěnná dekorace s minimem věcí bude skvělým řešením: styl doplňuje charakter majitele bytu.

Barvy minimalismu jsou zřídka honosné

Obecné pozadí vyplní prostor, takže si vyberte barvu, která není jasná

Tekuté tapety design high-tech a podkroví stylu pokoje

\ t

Milovníci špičkových technologií se radují: tekuté tapety s množstvím barevných možností nenabízejí povinné vzory a obrazy.

Tato stěnová krytina vám nedovolí odvrátit pozornost od skutečně důležitých akcentů v domě

Ozdobné možnosti výkresů z tekutých tapet na stěnách

Další vlastnosti kapalných tapet nejsou způsobeny pouze barvou nebo bohatou texturou. Není nutné snažit se kombinovat kapalný typ s tapetou flizelin nebo . Naopak, porušuje celkový dojem o originalitě místnosti. Pro dekorativní vzory používající šablony, které zjednodušují proces kreslení obrázku.

Výkresy mohou být černobílé nebo barevné

Poradenství!Šablona je snadno vyrobitelná, šetří peníze.

Můžete použít barevné obrázky nejen v dětském pokoji

Anti-tether navrhuje vnější zbarvení obrázku, což vytváří zajímavé účinky. Nebojte se experimentovat a ukázat představivost v designu, protože váš domov - to je vaše postava, kterou lze vyjádřit v designu útulného hnízda.